Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu Seneki İlk İksir Dersi.

3 posters
YazarMesaj
Percival Chester
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Percival Chester

Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gıcık.
Rpg Puanı :
Bu Seneki İlk İksir Dersi. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bu Seneki İlk İksir Dersi. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Bu Seneki İlk İksir Dersi. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bu Seneki İlk İksir Dersi. Right_bar_bleue

Bu Seneki İlk İksir Dersi. Empty
MesajKonu: Bu Seneki İlk İksir Dersi.   Bu Seneki İlk İksir Dersi. Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 7:57 pm

S e v g i l i K a r m a O k u l u m u z u n Ö ğ r e n c i l e r i;

Daha önceki kurgu mantığına yakın bir mantıkta olacağını düşündüğüm bu kurguda bu sefer katılım olmasını diliyorum. Bu arada söylim; bu karakterimi öldürmeyi planlıyorum. Derste ölümü gerçekleşicek. Ancak ikinci derste olabilir bu. Çünkü senenin başından hemen ilk derste ölmesin percycağız. Her neyse öyle ya da böyle ölecek. Ama birinci iksir dersi normal bir kurgu olucak. İkinci iksir dersi de bu yasak orman rpsi gibi -az önce linkini verdiğim dersteki gibi- bir kurgu olacak. Yalnız bu ikinci kurguda kocaman dev bi örümcek olmicak. Başka bir şey düşündüm. Onu da sonra söylerim. Birinci onlayn dersimiz öyle uzun uzun rpler gerektirmicek bişi olsun diyorum. Zaten bu aralar kimsenin uzun rp yazacak vakti yoktur eminim. Benim de çok vaktim yok zaten. Tek paragraflık ya da iki paragraflık ama akıcı ve bol npcli ders yapacağız sizinle. Listede katılımcıların adı var ancak ben yine de burada isteklilerin ve kesin katılacakların adını görmek istiyorum. Puan kırıp yükseltebilirim. Bunu rpye uyarlicaz tabi, yani puan işini. O yüzden derste sizi yönlendire debilirim. Söz almadan konuştu, -5 puan falan filan diye. Ama sizin yaptığınız rplerde mesela derste bir sorumu cevapladınız ya da herhangi bişi oldu o zaman puan veririm felan. Neyse. Güzel bir onlayn kurgu olur. Ama buraya 1 hafta içinde isimlerinizi yazın. Hafta sonu da rpyi başlatalım. İki hafta boyunca da başlığımız açık kalır artık. İlk dersimiz şimdiden hayırlı uğurlu olsun. İkinci dersimiz de de bu karakterim meta olacak. Oh ne güzel olacak :P

Y a z a n ;
Maurice McFarland ve Brayden Chester karakterlerinin sahibesi,
H a t i c e V e ra

::::
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Bu Seneki İlk İksir Dersi. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bu Seneki İlk İksir Dersi. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Bu Seneki İlk İksir Dersi. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Bu Seneki İlk İksir Dersi. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bu Seneki İlk İksir Dersi.   Bu Seneki İlk İksir Dersi. Icon_minitimePtsi Ekim 17, 2011 1:14 pm

Adrasteia Quiwen.
J. Sorja Monet
Beauxbatons IV. Sınıf
 Beauxbatons IV. Sınıf
J. Sorja Monet

En Belirgin Özellik : Kendi halinde.
Rpg Puanı :
Bu Seneki İlk İksir Dersi. Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Bu Seneki İlk İksir Dersi. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Bu Seneki İlk İksir Dersi. Left_bar_bleue43 / 10043 / 100Bu Seneki İlk İksir Dersi. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bu Seneki İlk İksir Dersi.   Bu Seneki İlk İksir Dersi. Icon_minitimePtsi Ekim 17, 2011 5:00 pm

J. Sorja Monet

Bu Seneki İlk İksir Dersi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İksir Dersliği
» Kanlı İksir
» Gizil İksir # Bölüm 1
» III. Dönem Kehanet Dersi.
» KSKS Dersi Öğrenci Listesi