Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aneckha-Aneckha

2 posters
YazarMesaj
Aneckha Foster
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Aneckha Foster

Gerçek İsim : Begüm
Sihirsel Soy : Safkan

Özel Yetenek : Zihinfendar.
En Belirgin Özellik : sinsi/kurnaz
Rpg Puanı :
Aneckha-Aneckha Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Aneckha-Aneckha Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha-Aneckha Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Aneckha-Aneckha Right_bar_bleue

Aneckha-Aneckha Empty
MesajKonu: Aneckha-Aneckha   Aneckha-Aneckha Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 7:52 pm

Ad:Aneckha
Soyad:
Foster
Kişilik Özellikleri:
Ailesinden aldığı soğukkanlılığı ve duygusuzluğu taşıyan Aneckha duygularını ifade etmeyen,ortamı inceleyen ve aklına yatanı yapan biridir.Hayatını önyargıları yönetir.Önyargılı olduğu birisine karşı iyi olduğu pek görülmemiştir.Sevdiği insanları sahiplenir,hatalarını görmezden gelir fakat bunun yanında sevdiği insanlara karşı çok ince eleyip sık dokur.Bu da herşeyi eksi yöne çekiyor sanırım.
Uyuşturucu bağımlısıdır.Sigaradan nefret eder.Acı çekmekten hoşlanır.
Farklı kişiliklere bürünebilir.En basitinden Fransadayken Lady Ambre Bonni karakteri içerisinde taşlar üzerinde eğitim gören biri iken evden çıktığı anda olmak istediği karakter olur.İnandığı şey şudur "Ben kendimi rezil edebilirim;istediğim şekilde ama başkalarını asla."
Ya hep ya hiç oynar ve zevk için,o an istediği için yapmayacağı şey yoktur.İstiyorsa olacaktır.Olması için çalışır,planlar kurar.Arkadaşlarını feda etmekten çekinmez.Berbat bir durumda ortamdan sıvışmak yerine kendi çıkarlarına uyacak ya da çıkar yaratacak ortam hazırlar.Ruslardan aldığı soğukluk ve soğuk diplomasiyi Fransızlardan aldığı deliciliği ve ısrarıyla birlikte taşıyan Aneckha nezaketini asla elden bırakmaz.
Küçük yaştan itibaren dil ve diksiyon eğitimi almıştır.İkna kabiliyeti yüksek olmakla birlikte inanma katsayısı çok azdır.Ailesini yansıttığını anlamak için "çalışkanlığına" bakarak fark edebilirsiniz.Ne yazıkki her konuda derste değildir.

Aile Geçmişi:
Aneckha gerçek adı "Ambra Bonni Luxi" olmasına karşı Aneckha Foster soyadını kullanmayı seçmiştir.
Babası(Martin Dea Luxi) muggleların dünyasında ünlü bir kuyumcudur.Sık sık yeni maden ve taşlar için aramaya çıkar.Deniz aşırı çalışır.Beauxbatons Sihir Akademisi-Hırlayan Kurt mezunudur.Fransızdır ve büyü dünyasıyla bağlantısı da kuyumculuk üzerinedir.Cincüce yapımı eserler ve sihirli taşlar üzeri bir dükkanı vardır.Üç ayda bir yedi günlüğüne açılır ve kapatılır.
Süregelen bir nezaket ve anlayış örneği olan bu Fransız soyun en belirgin özelliği "aynı tonda" oluşudur.Duygusuzdurlar ve çıkarları,kazanmak için gerekeni yapmalarıdır.Bu sayece nesiller boyu zenginliklerini sürdürmüş ve nezaketle beraber asilliğin timsali olmuşlardır.
Annesi(Aneskha Fostrea) de Beauxbatons Sihir Akademisi-Hırlayan Kurt mezunudur.Bir keşif gezisi sonunda yakalandığı veba sonucu ölmüştür.Akademideki Quidditch'deki başarılarıyla anılır.Lakabı;Soğuk rüzgar'dır.(Aşırı soğukkanlı ve hızlı olması nedeniyle.)Rus kökenlidir.
Burç:Ben bir Akrep bayanıyım..Beni tanımak için burcuma bakmanız yeterli.
Sevdiği Renkler:Mor,Canlı-Kan kırmızısı,Gri
Sevdiği Hayvanlar:At,Kurt,Köpek
Rpg Puanı :90
Seçmen Şapka
Kadim Şapka
Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Sihirsel Soy :
En Belirgin Özellik : Seçerim.
Rpg Puanı :
Aneckha-Aneckha Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aneckha-Aneckha Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha-Aneckha Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aneckha-Aneckha Right_bar_bleue

Aneckha-Aneckha Empty
MesajKonu: Geri: Aneckha-Aneckha   Aneckha-Aneckha Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 8:45 pm

Slytherin!

Aneckha-Aneckha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aneckha-Aneckha
» Aneckha Foster
» Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D