Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D

+4
Kesha Lune Euryale
Tierra Squidna
Penelope Christina Lion
Aneckha Foster
8 posters
YazarMesaj
Aneckha Foster
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Aneckha Foster

Gerçek İsim : Begüm
Sihirsel Soy : Safkan

Özel Yetenek : Zihinfendar.
En Belirgin Özellik : sinsi/kurnaz
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Empty
MesajKonu: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:04 pm

Öncelikle Aneckha olarak ;

İyi bir insan olduğum söylenemez.Sigaradan nefret etmekle birlikte pek alkol de tüketmem.Sadece eğlencelerde.Zaafımsa; "toz" Bana ve zaaflarıma karışılmasından hoşlanmam.Her an kendimle boğuşurup,melankolik takılırım ve bunu severim.İlgi odağı olmaktan çok aklımdakini yapmak ve nirvanaya ulaşmak benim için önemlidir.Ayrıca çıkarcı biriyim.Basit şeyleri kuruntu etmem ve bir ortamda içinden çıkmayı-tabiri caizse sıyrılmayı- ve nezaketimle olaylara yön vermeye çalışırım.

Her türlü kurguya açığım.Aktif olarak rp yapalım yeterli :)

Dostlar ne mükemmel varlıklardır öyle ; ya yanında insan barındırırsın ya da karşında,değil mi?Dostlarımı bilmem gerek,bu konu çok önemli.Dostlarımın hatalarını milyon kez görmezden gelebilirim.
*Penelope Christina Lion
*Kesha Lune Euryale
*Satellite Romolius
*Diana Milaras

Dostlarım kadar olmasa da düşmana da sahip olmak istiyorum.
Aşağılayıcı kelimeler kullanmam,yenilmek sorun olmaz yeterki bi ara parladığım bir an olsun sonrasında herhangi bir düelloda yenilebilirm.Çünkü her an depresif ve kendiyle boğuşan biriyim;yani iyi düşman olur benden.:D

Düşmanlarımla açık diplomasi istemiyorum,soğuk savaşlar her zaman daha iyidir.Yani aynı ortamda bulunalım,bir birimizin yüzüne gülelim ama güvenilmez olduğumuzu da bilelim..D İstemiyorsanız önyargılı olan biri olarak direk düşman ilan edilmiş,aynı ortamda bulunmayan olabilirsiniz :D

Annem Rus, babam Fransız.Burdan bir akraba çıkarsa sevinirim..:D Zor günlerimde ya da herhangi bir sebeple gidebileceğim birisinin olması iyi olur.

Akrabalar[dolu]

*Tierra Squidna
*Morgana Camelot

Gelelim Küçük Paramore'me...:D
Tam bir Hayley Fan'ı olarak burada da bir Paramore oluşturmamak gelmişken ayıp olur. :D

Vokalde ben varım ve keman çalabiliyorum.

şimdi Paramore'nin esasına uygun olarak gitara iki kişi arıyorum.
*Kesha Lune Euryale

*Diana Milaras

Bateri
*Judith Joyce

Keman
*Satellite Romolius

^kişilik bir grup istediğimi sanmıyorsunuz sanırım :D
klavye ya da aklınıza gelen bir aletle siz de katılın :D
İsim konusunda Paramore diye tutturmadım,önerilerinizi bekliyorum.

dipnot;grupta en fazla 7 kişi olsun lütfen :D

Ve grubumuzu çalıştıracak birisi fena olmaz.
*

Bilgi;Çok ünlü bir grup değiliz,öğrencilerden oluşan ve ruhlarının ritimde kaybolmasını sağlayan bir topluluğuz sadece.Arada bir kaç yerde çıkarız hepsi bu :D

En son Aneckha Foster tarafından Perş. Şub. 10, 2011 12:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:35 pm

Hm karakterlerin kurgularına dost olmak uyar mı bilmiyorum ama düşman olmkta istemedim açıkçası ^^

En son Penelope Christina Lion tarafından C.tesi Şub. 05, 2011 9:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:40 pm

ve evet ilk dost :D
lejantımı tamamlayınca oraya da gelirsin cnm :D
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:44 pm

Şimdi kızımız Yunan. Ama uzaktan uzaktan bir şekilde kuzen çıkalım mı? :D Birbirinden pek haz etmeyen ama birlikte olmadan da yapamayan inatçı iki kafadar olsunlar.^^
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:49 pm

Tamamdırrr :D pamaore*de olmak isteyen yok mu yaa Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D 723649 Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D 723649
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:13 pm

Dostun olabiliriiiim :D

Veee Paramore'de gitara gelebilirim? Elektro olsun ama, olur mu?
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:18 pm

Sevinmek...sevinmek...sevinmek....D Hemen ekliyorum İrem..:D
Judith Joyce
Judith Joyce

Gerçek İsim : Gülsen.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : Hatun Braveheart beyler.
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 3:07 pm

Bateride Judith olabilir, ki Paramore özgün olmaz. Kertenkele Bacağı tarzı uçuk bir isim olabilir?
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 5:30 pm

Güzel haber.Sanırım küçük paramore tamamlanıyor.İsmi zaten paramore değil :D "Kertenkele bacağı" güzel ;) olabilir.
Satellite Romolius
Beauxbatons VI. Sınıf
 Beauxbatons VI. Sınıf
Satellite Romolius

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Sincap. Sihirsel Soy : Safkan.

En Belirgin Özellik : Söylenilenlere göre atılganlığım.
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 7:27 pm

Begüüüm. Beni de eklersin bir yerlere dimi? Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D 96863
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 9:14 pm

oluuur hemen ekliim :D
müzik grubunda da yer almak ister misin?
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Gerçek İsim : Melis
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : Cesur
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue83 / 10083 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 10:05 pm

amcanın kızı olabilirim benim amcam Fransa'da kurguma göre onun yanındaydım ilk snra buraya Hogwarts'a geçtim=)
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 10:34 pm

Tamamdır Melis :D bi ara lejantıma da icon at.:D
Satellite Romolius
Beauxbatons VI. Sınıf
 Beauxbatons VI. Sınıf
Satellite Romolius

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Sincap. Sihirsel Soy : Safkan.

En Belirgin Özellik : Söylenilenlere göre atılganlığım.
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 7:29 am

Aneckha Foster demiş ki:
oluuur hemen ekliim :D
müzik grubunda da yer almak ister misin?

Oluur. Bana her yer uyar, keman-gitar vs. :D
Diana Milaras
Diana Milaras

Gerçek İsim : Şevval.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Çıkarcılığı.
Rpg Puanı :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue87 / 10087 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:20 pm

Geldim. :D İkinci gitar boş sanırım oraya atıversene beni. Dost olalım bi de, hazır gelmişken. :D
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D   Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:30 pm

Diana Milaras demiş ki:
Geldim. :D İkinci gitar boş sanırım oraya atıversene beni. Dost olalım bi de, hazır gelmişken. :D

Şevvall <3 <3 <3
Hmmen ekledimm

Aneckha ve küçük Paramore için arıyorum :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» x Arıyorum...
» Pat için;
» Rp Yazmak içn arıyorum.
» Bende Arıyorum!
» Çok Şey Arıyorum :D