Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elizabeth Marlowe

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Marlowe
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Elizabeth Marlowe

Gerçek İsim : Sinem
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Güzel, akıllı , cesur
Rpg Puanı :
Elizabeth Marlowe Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Elizabeth Marlowe Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Elizabeth Marlowe Left_bar_bleue33 / 10033 / 100Elizabeth Marlowe Right_bar_bleue

Elizabeth Marlowe Empty
MesajKonu: Elizabeth Marlowe   Elizabeth Marlowe Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 12:11 pm

Adım: Elizabeth
Soyadım: Marlove

Kişilik Özelliklerim: Gereğinden fazla cesaretliyimdir.Kahraman gibi davranmak ve arkadaşlarıma öncülük etmek hoşuma gider.Sevdiğim kişileri korurum.Özellikle arkadaşlarım zor durumda kalısa ölümü bile göze alırım.Çevremde de küçük kahramanlıkalar yaparım ve bu benim en zevk aldığım şeylerdendir. Ayrıca yazarlık ve moda da ilgi alanımdır.Modayı çok seviniyorum ve tasarım yapmayı da.Yazı yazmyı hikaye, roman vs. hoşuma gider.Zekilik bakımından çok zeki değilim fakat normalden daha da üstün olduğum söylenebilir.Arkadaşlık kurmayı çok severim.Hele iyibir dost buldum mu kolaylıkla bırakmam.Arkadaşlarıma sağdığımdır.Ve arkadaşlarım benimle birlikte oldukları zamanlar çok eğlenirler.Ayrıca komiğim.Çevremdekileri fazlasıyla güldürürüm.Grup halinde dolaşmayı severim.

Aile Geçmişim:Ailem saf kan.Ailem hakkında bilmediğim çok şey var.Ailem ben doğduğumda esrarengiz bir şekilde kaybolmuş.
Burcum: Başak
Sevdiğim Renkler:
Siyah, beyaz, kırmızı, mor, yeşildir.
Sevdiğim Hayvanlar: Köpeklerdir.
Rpg Puanım : 65
Seçmen Şapka
Kadim Şapka
Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Sihirsel Soy :
En Belirgin Özellik : Seçerim.
Rpg Puanı :
Elizabeth Marlowe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Elizabeth Marlowe Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Elizabeth Marlowe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Elizabeth Marlowe Right_bar_bleue

Elizabeth Marlowe Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Marlowe   Elizabeth Marlowe Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 11:33 am

Gryffindor!

Elizabeth Marlowe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Marlowe
» Elizabeth~~
» Elizabeth..
» Elizabeth Starbuck (2)
» Elizabeth Laquisha