Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elizabeth Marlowe

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Marlowe
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Elizabeth Marlowe

Gerçek İsim : Sinem
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Güzel, akıllı , cesur
Rpg Puanı :
Elizabeth Marlowe  Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Elizabeth Marlowe  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Elizabeth Marlowe  Left_bar_bleue33 / 10033 / 100Elizabeth Marlowe  Right_bar_bleue

Elizabeth Marlowe  Empty
MesajKonu: Elizabeth Marlowe    Elizabeth Marlowe  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:51 pm

Herşey 8 yaşında başladı.Sürekli garip rüyalar görüyordum.Sanki...Sanki birileri bana mesaj vermeye çalışıyordu.Ben bu tip rüyalar gördüğümde hep odamdan çıkıp annemle babamın arasında yatardım.Bu döngü bazen 2 gün bazen 1 hafta bazen 1 ay sonra olurdu.Ama büyüdükçe bu döngü sıklaştı.Artık 13 yaşındaydım.Neredeyse hergün bu rüyalarla karşılaşıyordum.Çevremdekilere anlattığımda herkez çok fazla film izlediğimden dolayı olduğunu söylediler fakat ben buna inanmıyordum.Yine birgün herşeyi unutup odama gittim.Odam gayet büyük, lila rengiydi ve çok fazla poster vardı.Dolaplar yüzünden çok dolu gözüküyordu.Pijamımı giydim ve koridordaki gece lambasını yaktım.Sonrada içimdeki tereddütle son kez odama bakıp yatağıma yattım.Yattığımda kulağıma değişik sesler geliyordu.Bunlar su sesleriydi.Sanki odanın bir yerinde sular damlıyordu.Sesi duymazlıktan gelip uyumaya çalıştım.Yapamıyordum...O sesler bir türlü dinmedi.Belkide 20 dakikadır yataktaydım ama uyuyamamıştım.Saate baktım gece yarısıydı.Salona gittim.Babam her zamanki gibi televizyon izliyordu.Ne oldu diye sordu."Hiç"diye cevap verdim."Baba yatağa yattığımda kulağıma su sesleri geliyor sanki birşeyler damlıyor gibi" dedim.Sonra babamla birlikte odama gittik.Babam yatağımın yanına gitti ve sessizliği dinledi.Babam hiç bir ses olmadığını söyledi ama ben duyuyordum.Duyuyordum işte...Babam içimin rahat olması için bana istersen ben yatana kadar salonda uyursun, sonra ben seni kaldırırım dedi.Yapacak birşey yoktu.Salona gittim ve televizyonun sesiyle daldım.Rüyamda çok yüksek bir yerden aşağıya düştüm ve yerimden sıçrayarak uyandım.Tenim çok soğuktu üşümüştüm.Sonra babam elimden tutup beni yatağıma yatırdı.İyi geceler deyip çıktı odadan.Ben uykuluydum ve sesi unutmuştum.Tekrar dalmaya başladım.Rüyamda daha doğru kabusumda o düştüğüm yerdeydim.Orası bizim evden iki sokak ötedeki bir sitenin önüydü.Yavaş yavaş eve yürümeye başladım.Sonra biri beni izliyormuş hissine kapıldım.Arkama baktım.Bir karaltı ağaçların arasına girdi.Panikleyip koşmaya başladım.Arkama tekrar baktığım da bir şey beni takip ediyordu.Koşmaya devam ettim.Bizim evin sokağına girdiğimde evimiz orda değildi.Nasıl bir rüya bu deyip koşuyordum.Aradaki mesafe gittikçe azalıyordu.Sonunda o şey beni kolumdan yakaladı.Sonra birden uyandım.Uyandığımda yatağımdaydım.Annem ve babam bana şaşkın ifadelerle bakıyorlardı.Ne oldu diye sormadan annem konuşmaya başladı.Kötü bir rüya mı gördün? Evet anlamında başımı salladım.Annem konuşmaya devam etti.Bir şeyler sayıkladığımı ve yorgan örtülü olduğu halde titrediğimi söyledi.O anda soğuk soğuk terliyordum.Ve çok yorgundum.Tekrar rüya görme ihtimalim olsa bile uyudum.Ertesi gün okuldan dönerken o sokakan geçiyordum korkarak.Sonra birden arkama baktım.Aman Allahım bu nasıl olur sanki herşeyi tekrardan yaşıyordum.Yine koştum koştum...Arkamdan geliyordu.Bizim sokağa girdiğimde birden sevindim çünkü evimiz yerindeydi ve kapı açıktı.Direk içeri daldım.Anneme hiç birşey yokmuş gibi davrandım.Yarım saat sonra pencerenden baktığımda kimse yoktu.Bir ay kadar sonra hergün değişik rüyalar görmeye devam ettim ve hergün titremeye devam ediyordum.Bir akşam doktora gitmeye karar verdik bu titremelerim için gittiğimizde annem belirtileri anlattı ve doktor bana çeşitli sorular sordu.Sonunda hastalığımı öğrenmiştim sıtma.Titremelerin sebebi korkmamdan dolayıymış.Ertesi gün okuldaki yakın arkadaşım Serpil`e olayı anlattım.İnanmadım ama beni anlamıştı.Bu olayın aynısını bir filmde gördüğünü söyledi.Ve bu olay korkunun üzerine giderek çözüleceğini anlattı.Serpil, ben ve iki yakın arkadaşım okulun sayunma odasına indik.Orda sırrını çözemediğimiz tabuta benzer bir şey vardı.Bu yüzden okulun diğer soyunma odalarına giriyorduk ben ve arkaşlarım.O şeyi görmek istemiyorduk çünkü.Sonra Serpil diğer yakın arkadaşlarıma olayı anlattı.Ve tabutlu soyunma odasına girip ışığı kapadık.Hepimiz kokuyorduk birbirimize sokulup, sarılıyorduk yere çömeldik.Yaklaşık 3 dk bekledikten sonra birkaç gürültü duyduk.Hepimiz korktuk ve çıkmaya karar verdik.Tam çıkıcaktık ki önümüzden cüceye benzer bir şey geçti.Nasıl birşey olduğu anlatılamazdı.Kapkaranlıktı, yüzü gözükmüyordu.Bu şeyi hepimiz görmüş olacağız ki çığlığı basıp odadan çıktık.Nasıl koşmuşuz ki iki saniyede kendimizi bahçede bulduk.Hemen olayı birbirimize anlatmaya başladık ki hepimiz aynı şeyi görmüştük.O günden sonra sıtma hastalığımı yendim ve bir daha kabus görmedim...
Jessica Sleet Norabel
Yönetim, Uçuş Profesörü
Yönetim, Uçuş Profesörü
Jessica Sleet Norabel

Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Saf nefreti.
Rpg Puanı :
Elizabeth Marlowe  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elizabeth Marlowe  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Elizabeth Marlowe  Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Elizabeth Marlowe  Right_bar_bleue

Elizabeth Marlowe  Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Marlowe    Elizabeth Marlowe  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 9:57 am

Betimleme: 15/ 30
Renk ve Paragraf Düzeni: 5/ 10
Uzunluk: 10/ 10
İmla Düzeni: 15/ 20
Anlatım: 20/ 30

Toplam: 65/ 100

Kurgu olarak değişik diyebilirim. Anlatım tarzı olarak da kurguya uyum sağlar nitelikte bir seçim yapmışsınız. Ancak daha fazla tasvir yapmanız rp'lerinizi daha hoş kılacaktır. Renk düzenine gelince. Önemli kısımları italik, konuşmaları ise renkli yaparsanız göze daha güzel geleceğine inanıyorum. Keyifli RP'ler...

Elizabeth Marlowe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Starbuck
» Elizabeth..
» Elizabeth~~
» Elizabeth Love Enchanted~
» Elizabeth Starbuck