Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elizabeth Starbuck (2)

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Starbuck
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Elizabeth Starbuck

Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Çok tatlı, anlayışlı, sevecen, akıllı, komik, neşeli, sıcakkanlı...
Rpg Puanı :
Elizabeth Starbuck (2) Left_bar_bleue73 / 10073 / 100Elizabeth Starbuck (2) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Elizabeth Starbuck (2) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Elizabeth Starbuck (2) Right_bar_bleue

Elizabeth Starbuck (2) Empty
MesajKonu: Elizabeth Starbuck (2)   Elizabeth Starbuck (2) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:07 pm

Gökyüzündeki yıldızlar neşeyle parlıyorlardı. O kadar güzellerdi ki Beth gözlerini onlardan alamıyordu. Küçüklüğünden beri uzaya ve uzayla ilgili her şeye karşı büyük bir ilgisi vardı. Odasının balkonunda yerdeki şeker pembesi pufuna oturmuş, gözlerini yıldızlara dikmişti. O gece ayrı bir güzellerdi, ayrı bir güzel parlıyorlardı. Birkaç dakika sonra yıldıztakımlarına yeni isimler takma oyunu da bittiği için ayağa kalktı. Okyanus mavisi gözlerini bu sefer ufuk çizgisine dikti. En ufak bir oynama, bir kıpırtı yoktu. "Fazla sakin ve fazla sessiz..." dedi alçak bir sesle. Odasına döndü ve saate baktı. Zaman geçmek bilmiyordu. Beth her zamanki gibi Hogwarts'a dönmek için sabırsızlanıyordu ancak zaman onun istediği gibi işlemiyordu. Büyük bir bıkkınlıkla saatini yerine koydu ve aşağı, annesi ve babasının olduğu salona indi. Salonları oldukça genişti ve tüm duvarları camla kaplıydı. Bir Muggle olan annesi iç mimardı bu yüzden böyle işlerden anlardı. "Merhaba tatlım." dedi Mr. Starbuck. Kendisi Sihir Bakanlığı'nda çalışıyordu ve orda da çok saygındı. "Selam baba." dedi Beth sessizce. Onun sesini duyan Mrs Starbuck : "Hey, sana da selam Beth! Yüzünü gören cennetlik tatlım." dedi soran gözlerle. Beth omuz silkti ve karşı koltuktaki abisinin yanına geçti. "Oraya oturma ufaklık o zaman televizyonu göremem." dedi abisi gayet normal bir sesle. Beth söylenerek ayağa kalktı ve abisinin arkasına oturdu. "Neyin var Ufaklık?" diye sordu abisi merakla Aslında gayet anlayışlı biriydi ama insanları -özellikle Beth'i- gıcık etmeye bayılırdı. "Bir şey yok Peter. Sadece canım sıkılıyor." dedi Beth. "Hadi ama Beth! Okulun tatilde eminim yapacak bir sürü şeyin vardır." diye onu neşelendirmeye çalıştı Peter. Beth sıkkın bir şekilde gözlerini yere devirdi ve halının desenlerini incelemeye başladı. "Charles Mosby'le aranda ne var?" diye sordu Peter birden. Mr ve Mrs Starbuck'ın bakışları aniden Beth'e çevrildi. "Sadece arkadaşım. Ama o geçen seneydi. Beni başka bir arkadaşımın önünde küçük düşürdüğü için onunla arkadaşlığımı bitirdim." dedi Beth gözlerini Peter'a çevirerek. Peter belli ki böyle bir cevap beklemiyordu. "Hmm...Pekala. Hediyeni vermeden önce birazcık canını sıkmak istemiştim." diye mırıldandı Peter. "Ne hediyesi?" diye sordu Beth. "Al bakalım ufaklık." dedi Peter ve "Accio Gümüş Ok!" dedi Peter asasını merdivenlere doğru yönelterek. "Güm- Ne?" dedi Beth. Hem şaşırmış hem heyecanlanmıştı. Birden merdivenin başından koyu renk bir paketin ucu göründü. Beth heyecanla ayağa kalktı. Paketin tamamı görününce bunun bir süpürge olduğu anlaşıldı. Süpürge Beth'e kadar geldi ve tam önünde durdu. Beth, Peter'a döndü ve "Be-benim mi?" diye sordu heyecanla. Peter başıyla onayladı. Hemen önüne döndü ve paketi yırtarcasına açtı. İçinden gümüş renkli mükemmel bir süpürge çıktı. Beth şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemiyordu. Uçmayı çok seviyordu. Hatta bayılıyordu. Ama ne yazık ki kendi binasının Quidditch Takımına girememişti. Ancak o an bunu düşünecek hali yoktu. Süpürgenin güzelliğiyle ağzı açık kalmıştı. "Sana inanamıyorum!" dedi Beth ve süpürgeyi bir elinde sımsıkı tutarak kendisini abisinin boynuna attı. Onun sevinç çığlıkları tüm evde yankılanırken birden jeton düştü. Bu süpürgeyi kullanamayacaktı. Quidditch takımında değildi. "Ama...Kullanamayacağım ki. Yani...takımda değilim ben...biliyorsun..." diye kekeledi Beth yeni Gümüş Ok'una bakarken. "Bu mektup dün geldi." diye sözüne başladı Peter arka cebinden saman renkli bir mektup çıkarırken. "Ama ben sana bir süpürge almadan bunu okumanı istemedim. Bu yüzden sakladım ve bugün Diagon'a gidip sana bunu aldım." diye devam etti Beth'in ellerine işaret ederek. Kardeşinin iyicene faltaşı gibi olmuş olan mavi gözlerine bakrak. "Al bakalım Sarışın Ufaklık. Tebrikler." dedi Peter ve mektubu ona uzattı. Beth aceleci bir hareketle mehtubu kaptı ve hemen mührünü açtı. İçinden kısa bir mektup çıktı. Mekupta şöyle yazıyordu:

Sayın Miss Starbuck,

Binanızın Quidditch Takımına seçildiğinizi bildirmekten şeref duyarım. Geçen yıl katıldığınız seçmelerdeki kaptan bu sene mezun olduğu için, yeni kaptanınız Kovalayıcı olarak sizi seçmiştir. Esenlikler dilerim.

Hogwarts Müdür Yardımcısı

Beth, mektubu bitirir bitirmez o geceki en büyük sevinç çığlığını bastı. O kadar mutlu olmuştu ki göklerde uçuyordu sanki süpürgesine daha sıkı tutundu ve Peter'a bir kez daha sarıldı. Muhtemelen çığlıkları komşuları uyandırmıştı ama o bunu önemsemiyordu. Önemsediği tek şey o anki mutluluğuydu....

Not : Sevgili Adminler, sizden diğer başvurum için özür diliyorum. Belli ki o an pek konsantre olamadım xD Kötü bir RPG'ydi. Umarım bu daha iyidir. Bu arada bu RPG'nin burdaki karakterimle alakası yoktur. Yani takıma seçilmesi falan. Tekrar özür diliyorum. =)
Elyssa Lizzié Raymond
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
Elizabeth Starbuck (2) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elizabeth Starbuck (2) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Elizabeth Starbuck (2) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Elizabeth Starbuck (2) Right_bar_bleue

Elizabeth Starbuck (2) Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Starbuck (2)   Elizabeth Starbuck (2) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 2:28 pm

Rpg konusunu beğendim . Yalnız renklendirme yaparken farklı kişillerin konuşması farklı renklerde olmalı ...

Puanlama Sistemi:

Betimleme: 30 / 22
Renk Düzeni: 20 / 15
İmla Düzeni: 20 / 17
Anlatım: 30 / 21

Toplam : 73 ^^
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm

Elizabeth Starbuck (2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Marlowe