Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)

4 posters
YazarMesaj
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Gerçek İsim : Melis
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : Cesur
Rpg Puanı :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue83 / 10083 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue

Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Empty
MesajKonu: Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)   Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 12:59 pm

Arkadaşalarımmmmmmmm bu kız pek yanlız kaldı..Alışkın değil desem yalan olur hoş ama neyse..Böyle bu kızcağızımız pek boynu bükük ölümyiyenler önce ablasını kaçırdı..Sonra ablasını kurtarmaya çalışan tüm ailesini öldürdü..İş mi yaaaaaaa?...

Üstelik hepsi Fransız bir asacının ablasına doğum gününde verdiği bir asa yüzünden..Asanın sırrı nedir hala bilinmez ..Ama karanlık tarafın dikkatini çekti.Şimdi Amcasıyla yaşıyor bu güzel kız.Kurgusu gereği önceden Beauxbatons'da okurken güvenliği için amcası Hogwarts'a almış bunu ..Melaié Camelot'a gelince 2-3 asır öncelerinden dıdığının dıdısı.. Başka da kimsesi yok zaten.. O da Griyffindor Hayaleti..

Anlayacağınız bu kızımızın ;

Bir adet partnere;
-
Bir adet karmaşık ilişkiye;
-
Bir sürü dosta;
Alexandra Rhea Galibina(Ayrıca Kuzenim ama henüz farkedemedik.)

Clarisa Chambers

Karanlık olmasına rağmen sevenlere;

Düşmana;
-Cassandra Masen
-Euterpe Châtillon
-

Veee Eş, dost, akraba aklınıza ne gelirse ihtiyacı var pampişler:D

En son Morgana Camelot tarafından Salı Ağus. 09, 2011 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)   Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 1:06 pm

Kuzen ya da dost olabilirler diye düşünüyorum.
Belki şey de olabilir.
Birbirlerini bilmiyorlar ve daha sonradan kuzen olduklarını öğreniyorlar olabilir.
Cassandra Masen
Hogwarts IV. Sınıf
Hogwarts IV. Sınıf
Cassandra Masen

Gerçek İsim : Ceren.
Patronus : Kurt. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Kurnaz.
Rpg Puanı :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue84 / 10084 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)   Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 1:22 pm

Düşman olabilirler. Anlaşamazlar falan.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue83 / 10083 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)   Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 1:26 pm

İkinizi de ekledim ziyaretiniz için teşekkürler:D
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)   Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 4:10 pm

Tatlım bizim kurgumuzda belli... :)
Euterpe'yi de sevmediklerine ekleyebilirsin.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)   Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=) Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 4:37 pm

ekledim tatlım=)

Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.