Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.

+5
Kesha Lune Euryale
Aredhel Clementé
Penelope Christina Lion
Niobe Hera Linos
Zdeněk Bogačiovas
9 posters
YazarMesaj
Zdeněk Bogačiovas
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Zdeněk Bogačiovas

Gerçek İsim : Su. '3
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Isırır.
Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue95 / 10095 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue48 / 10048 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Empty
MesajKonu: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 12:39 am

Hogwarts yıllarını parlak bir öğrenci olarak ilerletirken; yaz tatilinde bir gece arkadaşlarıyla alkolün dozunu fazla kaçırdı. Bir araba ile ilerlerken bir şeye çarptılar ve durdular. Aptal muggle cihazının başına bunu açacağını tabiki de bilmiyordu. Vampire dönüştü falan. Bu sırada Hogwarts'da aralarında bir şeyler başlayan Beatricia'dan da uzak kaldı tabii. Mikhail'i anlatmak istiyorum kısaca; insan olduğu zamanlarda 'eğlenceli bir şeyler yapalım' deseniz hemen montunu ve cüzdanını alıp sizinle gelecek olan biriydi. Ancak vampir olduğundan beri kontrol edilemez dürtülere ve aşırı bir agresifliğe sahip. Ayrıca romantik bir çocuk ancak aşk hayatı onca sene Beatricia dışında kimseye sahip olmadığından bu yönünü fazla gün yüzüne çıkaramamış birisi. Aynı zamanda kendisi oldukça akıllıdır da. Hogwarts'ı terketmeden önce Ravenclaw öğrencisiydi ve oldukça başarılıydı. Ek olarakda şöyle ki; öz gibi sevdiği bir üvey kardeşi var. Lucrëtia Jovovicholur kendisi. Yani kurgularımı birleştirdim. :R Neyse bu kadar. Şimdi aradıklarım...

Mikhail'den hoşlanan birisini ya da birilerini arıyorum. Shiloh Fernandez'in hakkını verelim lütfen. :R Aşık da olabilir. Size kalmış.
Alexa Diane Sunny

İki adet kanka; vampirliğimi bilecekler. Vampir de olabilirler tabi ki.
Niobe Hera Limos

Normal arkadaş grubu, sınırsız. Vampirliğimi bilmiyorlar.
Rob Flanders

Mikhail dönüştüğünden beri onu dizginleyen kadın bir vampir. Aralarında zamanla bir bağ oluşabilir, tabi aşk gibi değil.

Birkaç düşman. Bunlar yetişkinlerden olabilir. Öğrencilerden de olur arada korkuturuz. =D

Hogwarts'da koruduğum çocuklar olabilir mesela, bunları arada kollarım, kontrol ederim. Muhabbet vs.
Daphne Nyx Turner

Eski kız arkadaşlardan birkaç kişi. Bunlar 4. sınıf ve üzerisi olacaktır. Arkadaş gibi ama daha fazlası. :R{Şehvetsiz.}
Penelope Christina Hera Limos

Yetişkinlerden; insan olanlardan birkaç dost.

Varlığına bile tahammül edemediğim tipler.
Enrichetta Centoni Carlie Lia Turner

Gezinti, vakit geçirme sırasında rastlanan; güzel bir empati kurulan bayanlar falan.

En son Mikhail Jovovich tarafından Cuma Tem. 01, 2011 12:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Niobe Hera Linos
Vampir
Vampir
Niobe Hera Linos

Gerçek İsim : Almila
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Gülümsemesi
Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue72 / 10072 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue43 / 10043 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 12:42 am

♣ İki adet kanka; vampirliğimi bilecekler. Vampir de olabilirler tabi ki.
Ekle beni buraya.
Zdeněk Bogačiovas
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Zdeněk Bogačiovas

Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue95 / 10095 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue48 / 10048 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 12:50 am

Ekledims. :D
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue81 / 10081 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue41 / 10041 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 9:39 am

Eski kız arkadaşlardan birkaç kişi
Beni de buraya lütfen.
Zdeněk Bogačiovas
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Zdeněk Bogačiovas

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:56 am

Ekledims. =D
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 11:16 am

Bir vampirle nasıl bir kurgu olur bilemedim ama işte;

*Hogwarts'da koruduğum çocuklar olabilir mesela, bunları arada kollarım, kontrol ederim.

bu olabilir.

*Mikhail'den hoşlanan birisini ya da birilerini arıyorum.

ya da bu da olabilir, bücürük vampirden hoşlanıyor falan, garip ama iyi bir kurgu olabilir.
Zdeněk Bogačiovas
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Zdeněk Bogačiovas

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 11:21 am

Eklediim. =D
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 2:16 pm

Hogwarts'da koruduğun çocuk olabilir Lune (:
Enrichetta Centoni
Luminight
Luminight
Enrichetta Centoni

Sihirsel Soy : Soysuz.
En Belirgin Özellik : Dengesiz.
Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 11:47 am

Varlığımdan bile haz etmiyorsun. Evet, tam olarak öyle.
Rob Flanders
Büyücü
Büyücü
Rob Flanders

Gerçek İsim : Almila
En Belirgin Özellik : Bilemiyorum
Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue72 / 10072 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue36 / 10036 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 5:09 pm

♣ Normal arkadaş grubu, sınırsız. Vampirliğimi bilmiyorlar.
burası olabilir ;)
Carlie Bia Turner
Yedek Profesör
Yedek Profesör
Carlie Bia Turner

Gerçek İsim : Damla
En Belirgin Özellik : Kendinden Emin Hali
Rpg Puanı :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue81 / 10081 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 5:44 pm

Varlığına bile tahammül edemediğim tipler.

Bence burası bana uygun, sana da uyarsa tabi ;)
Daphne Nyx Turner
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Daphne Nyx Turner

Gerçek İsim : Damla
Sihirsel Soy : Taşıdığı soyisim safkan bir aileye ait olsa da, o daha kendini bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Belirgin bir özelliğinin olmaması.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :
beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 5:45 pm

Hogwarts'da koruduğum çocuklar olabilir mesela, bunları arada kollarım, kontrol ederim. Muhabbet vs.

Her ne kadar çok belirgin bir tip olmadığı için korunmaya ihtiyacı olmasa da :D
Zdeněk Bogačiovas
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Zdeněk Bogačiovas

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.   beni. beni. beni beni, Mikhail'ini. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 12:40 am

Eklendiniiiz. ^^

beni. beni. beni beni, Mikhail'ini.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni yanlız bırakmazsınız biliyorum Hepinizi seviyorum=)