Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexandra R. G.

+2
Aredhel Clementé
Alexandra Rhea Galibina
6 posters
YazarMesaj
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 2:28 pm

Alexandra R. G. Such_a_cutie_by_BashfulDanni

Alexandra Rhea Galibina. Bir Bulgar kızıdır kendisi. Babası, bakanlıkta seherbazdır. Annesi ise gecenin bir vaktinde, bakanlıktan dönerken bilinmeyen bir sebepten ötürü lanetlenerek öldürülmüştür. Bu olay, en başta Alexandra olmak üzere, aile fertlerinin hepsini baştan aşağıya yıksa da, hepsi Lizzié için bir söz vermişlerdir kendilerine; yaşamak. Annesinin ölümünden kısa bir süre sonra psikolojikman çöküntüler yaşayan Alexandra, babasının ona destekleriyle beraber hayata tutunmayı çabalamıştı hep. Fakat yağmurlu bir gece yarısı, babası Alexandra’nın omzunu okşayıp bir şeyler konuşmak istediğini söyleyince, genç kızın nefreti, birden bire çarpıcı bir şekilde büyümüştü. Babası yeni birisini bulmuş, ona aşık olmuş ve onunla evlecekti. Mia ile evlenen babasına göz yumduktan sonra bir de üvey kardeşi olmuştu. Aslında kardeş denilmezdi. Büyük ya da küçük yaşları gözarde bile etmiyordu. Bunların yanında kardeşlerine hep destek çıkan ve kendi kardeşleri gibi gören Alexandra, Mia’yı da bir süre sonra seven ve ona karşı büyük bir sevgi hissetmeye başlayan birisi oldu. Fakat Mia’yı her gördüğünde aklına annesi Lizzié gelmektedir. Bu yüzden bir defalığına da olsa, intihara kalkışmış fakat becerememiştir. Bundan sonra genç kızın aklında yaşamak için bir sebep vardır. Yaşamak için yaşamalıyım.

Bunların yanında şimdi karakterimize bakalım. Nasıl birisi midir Alexandra? Öncelikle kibardır. Nerede nasıl davranacağını bilmekle kalmaz, fazla olmasa da mesafeliği seven birisidir. Tam bir hanım efendidir. Cesaretlidir. Cesurdur. Maceraperesttir. Ama bazı konularda fazlasıyla korkak olabilen bir yapıya sahiptir. Şekerliliği sayesinde sakarlık yapsa bile, hemen affedilebilen Alexandra, hatalarından her zaman ders alan bir kız olmuştur. Eğlencelidir. Onu somurturken göremezsiniz açıkçası. Komiktir. Dayanıklıdır.

Matthew L. Kingston - İlk defa ölürcesin aşık olduğum tek insan. Onunla nasıl mı tanıştık? Bir barda. Ve nasıl mı sevgili olduk? Orası meçhul. Ben bile hiçbir şeyin farkında değilim. Tek bildiğim şey şu anda o sımsıkı bağlanmış bir şekilde yaşıyor ve deliler gibi seviyorum. Tıpkı kardan adamın güneşe aşık olduğu gibi imkansız ama delicesine bir aşk bizimki. Şimdi önümüzde hiçbir engel yok. İmkansızlık yok. Aşk var, sevgi var ve umut var şimdi bizim önümüzde. Onun müzik hayatı onun için ne kadar önemliyse, Hogwarts'ta benim için öyle. Her neyse. Sadece beni sevmeni, kulağımda her defasında tutkulu sesini duyarak seni arzulamak istiyorum Matthew. Seni seviyorum. Beni asla terkedip, sana mahrum etme sevgilim. Tanrı seni korusun.

Alexa Diane Sunny - Aynı binadan oluşumuz belki de fazlasıyla olum bir yan bizim için. Öncelikle Alexa benim en yakın dostum demeliyim. Tabi Veronica'da var. Verry, Alexy ile birlikte sanki best friends forever grbunu oluşturuyor gibiyiz. Açıkçası bu kızın samimiyeti ve dostluğu bana fazlasıyla güven veriyor. Kendimi yalnız hissettiğimde, özlem duyduğumda yanımda olan nadir insanlardan. Güvenilir, sıcakkanlı, cesaretli ve zeki. Bir araya geldiğimzide fazlasıyla eğleniyoruz. Hep yanımda kalman umuduyla Alexa.

Veronica K. Folchart - Binama yerleşir yerleşmez hızlıca ısındığım tek insan diyebilirim. Öncelikle partileri fazlasıyla seviyor ve her yerd mutlaka ayak uydurmasını biliyor. Şakacı ve özellikle bana fransız erkeklerinin taklitlerini yaparken beni fazlasıyla eğlendiriyor. O da benim en yakın arkadaşım. Bunun yanında sırdaşım. Makyaj ve pijama partilerinin eğlence içeriklerinde fazlasıyla uyuşsak da sanırım dersler konusunda birbirimizi tamamlıyoruz. Sevdiğin güzellikler, özellikle de benim hep yanımda olman dileğiyle Verry.

Alexander Matthew Morgan - Erkek sırdaşım, vazgeçemeyeceğim tek dostlarımdan birisi. Hogwarts'a geldiğimde beni koruyup kollayacak ve her zaman beraber gülümseyebileceğimiz erkek dosta ihtiyacım vardı benim. Kız olduğum halde asi davrandığım olur, ama birkaç erkekten kurtulamazdım. Her neyse. Alexander ile ismimiz çok uyuyor. Ve sevgilisiyle de öyle. Alexander, Alexa ve Alexandra. Alexa evet. Benim en şirin dostum ve Alexander dostum. Ne diyelim kanka. Hep mutlu olun, birbirinizi üzmeyin.

Cassandra Masen - Bu kızla aynı binada olmamıza rağmen içimde ona karşı bir kuşku beslerdim her zaman. Ama bir süre sonra neler olup bittiğine rağmen değer verdiğim ve güvendiğim nadir insanlardan oldu kendisi. Çok zeki. Aklı hani muggle ebeveynlerin dediği gibi zehir sıfatını almaya layık. Fazla çekici bir kız. Eğlenceli de. Gözlemlediğim kadarıyla arkadaşlarına sağdık birisi kendisi. Öyle görünüyor ki, bana da sadık. Bu kızın cesaretine ve korkusuzluğuna hastayım. Benden bir sınıf küçük olsa da ona karşı beslediğim duygular artık eskisine dönmeyecek. İyi ki varsın Cassy.

Keith Matt McMillen - Onunla aslında Cassandra'yı yasak ormanda kurtardığımda tartışırken tanışmıştık.. Tanışır tanışmaz ondan hoşlanmış ve aşık olmuştum. Sarı saçları ve mavi gözlerini beni kendisine bağlamıştı fakar onun haberi yoktu. Birbirimize dostça yaklaşıyor, sırdaş ve samimi bir şekilde konuşuyorduk. Ama benim ona duyduğum aşk kendisini birden dostluğa bırakmıştı. Çünkü ben bir akşam, barda tanıştığım bir müzisyene aşık olmuş ve Keith'e aşık olmaktan ziyade ona dostluk beslemeye başladığımı anlamıştım. Ne diyeyim. Dostluğuna hayranım Keith. Beni bırakma oldu mu ?

Clarisa Chambers - Ve işte bir Gryffindor öğrencisi daha. Açıkçası okula ilk geldiğimizde hatta kompartımanda bile çalışkan ve zeki birisi olduğu gözlerinden anlaşılıyordu. İlk zamanlarda ondan fazlasıyla bir ukalalık sezdiysem, şimdi aynı şeyi düşünmüyorum. Çoğu konuda, özellikle ders konusunda bana ardım ediyor ve sağlıklı düşünmememi sağlıyor. Birbirimize anlattığımız sırlarımız bol, sadece binalar içinde olan tartışmaları birbirimize anlatmıyoruz hepsi bu. Ayrıca cesaretine ve zekana hayran olduğumu söylemeliyim Clarisa. Hep gülümsemen dileğiyle.

En son Alexandra Rhea Galibina tarafından Ptsi Ağus. 08, 2011 11:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 19 kere değiştirildi
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 2:35 pm

Eheh, nereye ekleyeceğini biliyorsun <3
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 2:39 pm

Tabi. <3
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Eltorn Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Bina arkadaşlarından bayağı farklı.
Rpg Puanı :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 3:25 pm

Ben yookuum haaa, nalet olası.
Adrian'ı da şaaap, sana bırakıyorum onu.
Matthew'ı da gelince konuşucaz.
Monica'da senin bi akraban olsun lan, yeğenim ol sen benim takılırız asdfj.
Ella'ya bi halt bulamadım, dolandırmış olabilirim belki seni falan.
Alexander Matthew Morgan
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Alexander Matthew Morgan

Gerçek İsim : İlk.
Patronus : Hidra. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Umursamaz.
Rpg Puanı :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 4:18 pm

Canımcım şimdi ben senin sırdaşınım, Satellite da dostun veya arkadaşın. k5
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 4:25 pm

Verry, aşkım ekleyecektim şimdi seni. Ekliyorum hatta. <3
Alexander, seni de ekliyorum canımcım.
Cassandra Masen
Hogwarts IV. Sınıf
Hogwarts IV. Sınıf
Cassandra Masen

Gerçek İsim : Ceren.
Patronus : Kurt. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Kurnaz.
Rpg Puanı :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue84 / 10084 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 5:46 pm

Bizimki özel kurgu oluyor sanırsam. Önce anlaşamıyoruz, ama yasak orman olayından sonra aramız düzeliyor, arkadaş oluyoruz. Öyle yani. <3
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:28 pm

ekledim :)
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:40 pm

Beni de ekle canım. Klasik Herm bu da işte... :)
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 7:43 pm

Hım. Pekala yakın arkadaş olarak ekliyorum. :)
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Alexandra R. G. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Alexandra R. G. Right_bar_bleue

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:10 pm

teşekkürler canım, bir ara rp yapalım <3
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Alexandra R. G. Empty
MesajKonu: Geri: Alexandra R. G.   Alexandra R. G. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 9:11 pm

Rica ederim hayatım.
Tabi, şu an yaptığım şu iki rp bitsin yapalım <3

Alexandra R. G.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexandra.
» Alexandra Rhea Galibina.
» Alexandra Rhea Galibina.
» Alexandra Rhea Galibina