Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Veronica.

+9
Euterpe Châtillon
Anežka Bogačiovas
Alek Archambeault
Aphrodite Monteque
Alexander Matthew Morgan
Robert de Marqué Albusan
Aredhel Clementé
Beatricia Gallagher
Veronica K. Folchart
13 posters
YazarMesaj
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Eltorn Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Bina arkadaşlarından bayağı farklı.
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 9:16 pm

Veronica sıfırdan tekrar sahalardaa, yiaa. Şimdi efem, bunun eski kurgusunu falan unutun, bilmiyorsanız da niye bilmiyorsunuz diye fırça atabilirim haber vermeyin. Öyle kendi çapımda bir kurgum var ama kişiye göre oynamalar yapabilirim tabi. Benim yazdığım kısmı şu;

Veronica Katherine Folchart İsveç kökenli ancak Stockholm'da doğmuş olmasına karşın İngiltere'de büyümüş bir cadı. Annesi ve babası kötü işlere bulaşmış iki Ölüm Yiyen. Ancak yaptıkları bir hata yüzünden bizzat karanlık lord tarafından öldürülüyor. Ailesi öldürüleceklerini anlayınca kızlarının zarar görmemesini istiyor ve burada Alexander devreye giriyor. Alexander onun için bir bakıcıdan öte daha çok koruyucu, çünkü onun zarar görmesini engellemeye çalışıyor. Katherine'i ailesi öldürülmeden birkaç saat önce İngiltere'den kaçırıp Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Philadelphia'ya götürüyor. Katherine sürekli yer ve kimlik değiştirerek büyüyor çünkü Ölüm Yiyenler peşlerini bırakmıyor. Okul çağına geldiğinde Alexander onun güvende olacağını düşündüğü için Hogwarts'a yolluyor, altı yılını bitirdi yedinci yılında işte.

Karakteristik olaraktan, zeki bir kız Kath. Sürekli okul değiştirdiği için fazla arkadaşı yok ama Hogwarts'ta edindi bayağı. Tipik bir Slytherin özellikleri taşısa da zekasının ağır basması nedeniyle Ravenclaw'a verildi. Aslında görünüşe göre sadece zeki, öyle ödev yapmayı seven ineklerden falan değil yani. Arada şikayet etsede Ravenclaw'da dostları falan var, memnun yani halinden. Özellik olaraktan Slytherin kanına bizzat sahip, hırs veya intikam güdüleri gibi şeylere sahip. Ancak karanlık tarafa sapma taraftarı değil, çünkü ailesini öldürenler karanlık taraftaydı. Yine de iyilik meleği olup aydınlık taraf içinde çalışmaya kalkmayacak, çünkü güvenmiyor. Normal bir insana göre kötücül tipte olabilir belki, davranışlarından falan burnu havada biri gibi göründüğü olur tabii de karanlık tarafa kayacak türden bir kötü değil o. Ööeei, sonraa. Büyülerle arası iyidir, iksir dersini sever ıvır zıvır. Im, neler ekleyebilirim bir fikrim yok, bu zaten taslak kurgu, sürekli değişecek.

: : Öncelikle kendi kurgum üzerinden başlıyorum. Ölüm Yiyenler olaraktan, bunun ailesini öldüren kişiler çıkabilir ordan burdan, onu arayan gruptan olabilir, veya ailesinin önceden arkadaşı veyahut düşmanı olan birileri olabilir.

: : Kath sürekli taşındığı için bir yığın insanla tanıştı, onunla arkadaş olanlar olabilir. Öylesine bir yerde tanışıp Hogwarts'ta karşılaşabilirler, veya başka bir şekilde.

: : Alexander olarak bahsettiğim koruyucu olabilir herhangi biriniz. Kadın-erkek falan fark etmez ama erkek olmasının daha taraftarıyım nedense, abla-kardeş kılıklı bir şey istemiyorum çünkü. Ha belki babası gibi davrandığı falan olmuştur da, yetişkin biri yani amaan. Kurguyu kişinin rütbesine göre oynatabilirim, mesela profesörse Hogwarts'a Alexander profesör olduğu için gitti gibisinden.

: : Şimdi normal kurgulara geldik sanırsam. Okuldan arkadaşları, dostları, takıldığı grup. Kath kafa insandır, gerektiğinde beraber içilebilecek bir kişi gerektiğinde dert ortağı bile olabilir yani. Sadece 'sıkıcı' diye nitelendirdiği bazı şeyler vardır ki bunlardan birini uygularsanız gözünde sıfırın altında bir yerlere düşersiniz, böyle yerin dibine doğru bir yerler.
    : Best Friends Forever : Alexandra Rhea Galibina & Alexa Diane Sunny.
    : Pensieve O'Sheila : Arkadaş ile kanka arasında bir yerlerde bu kız, eheyt.
    : Aphrodite Monteque : Üstteki ile aynı yerde, bi' de beraber içilecek insanlar listesinde o.
    : Satellite Romolius : Arkadaş. Çocukluk arkadaşıydılar, Veronica taşındıktan sonra bile bir şekilde Alexander'dan habersiz onunla görüşmeye devam etti. İkiside birbirlerinin cadı olduklarını başından beri biliyordu, bu yüzden birbirlerinin en yakın arkadaşı olmuşlardı neredeyse. Ama çocukluk aklı, ikiside büyüyünce çok değişti. Biri Hufflepuff'ın sarıları altına girerken diğeri Slytherin ruhlu bir kartal oldu. Şimdi arada sırada konuşuyorlar, kişilikleri birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlasa da yaşadıklarını asla unutmayacaklar, ve ne kadar eğlendiklerini de.
    : Marvell Devereaux : Ruh ikizinin gerçek anlamını yansıtan kişi Marvell. O da bir Ravenclaw ancak tıpkı Veronica gibi Slytherin ruhlu bir kız. Beraber takılmaktan ve sohbet etmekten hoşlandığı biri, kanka derecesindeler.
    : Euterpe Châtillon : Euterpe, iyi anlaştığı kızlardan. Slytherinlilerle takılmaya olabildiğince alışmış biri olarak her gördüğü ile kaynaşmaya başladı Veronica. Euterpe'de bunlardan biri, ancak sıradan bir arkadaş değil. Yakın bir arkadaşı diyelim.

: : Düşman. Ona bir nedenden dolayı gıcık olanlar, ölümüne düşman, önceden arkadaş olduğu birisi sonra düşmanı olur falan, çeşit çeşit kurgu çıkartabiliriz.

: : Nötr. Aslında nötr kılıklı kimseyi istemiyorum, ancak bir nedenden dolayı önceden bilmemneymişlerde şimdi birbirlerini takmıyorlarmış gibi bir şey falan olabilir.

: : Aşk. Eski, yeni, platonik. Şıpsevdi biri değildir ama aşkı seven biridir. Hiç aşık olmadı orası ayrı ama çıktığı insanlar oldu bayağı. Vıcık vıcık bir sevgili istemiyorum.
    : Alexander Matthew Morgan :Eski sevgili. Veronica'nın Amerika-Avrupa sürüklenmeleri sırasında tanışmışlardı, aslında büyük ihtimal bir yerde en uzun süre kaldığı zamandaydı bu. Hogwarts'ta karşılaştıklarında bayağı şaşırsalarda çoktan ayrılmışlardı ve tekrar çıkmayı hiç düşünmediler. Alexander Veronica'nın en yakın arkadaşı ile çıkarken ikisi artık sadece arkadaş.

: : Ölüm Yiyen in the Hogwarts o zaman asdfj. Öğrencilerden ileride Ölüm Yiyen olacak olanlar ya da şimdi olanlar -yedinci sınıflar oluyordur belki, hiçbir fikrim yok sistem hakkında- ile sohbetleri olacak. Ölüm Yiyenleri araştıracak Katherine, neden ailesinin öldürüldüğünü merak ediyor çünkü. Ama Ölüm Yiyen olanlar onu tanısa da öldürmeye çalıştıkları Katherine olduklarını bilmeyecekler, çünkü ailesi öldüğü sıralarda Katherine'in adı Charlotte idi, kimlik değiştirdi yani Hogwarts'a gelirken. Ölüm Yiyen arkadaşları olabilir, düşmanları olabilir, olabilir yani. Zaten ileride bir süre Ölüm Yiyen olabilir Katherine, gizli bir kimlikle aralarına sızabilir.

: : Akrabasal insanlar. Aydınlık, karanlık, tarafsız, birinci dereceden olmamak şartıyla akrabalar arıyorum. Aslında kardeş falanda arardımda sonra aile kurgularını hep ortak karar vermek gerekiyor, kardeşini bul da karar ver de ohoo. Belki msnden falan sık konuştuğum biriyse olabilir. Küçük kardeş olmazsa sevinirim ama fark etmez sanırım. Bunun dışında amca hala teyze kuzen dayı enişte yenge.... Biliyorsunuz işte aile ilişkilerini bu yaştan sonra ben mi öğreticem asfdj.

: : Tıkandım. Zaten ilk defa bir kurgu saçmalayıp o kurgu için çok fazla insan arayışına girdim, hep kendi halinde bir kurgusu oluyodu benim insanlarımın. Bu kadar kurgu yeter daha fazlasını napıcam be falan diyorum ama öneriniz varsa gelin, farklı şeyleri severim. Klasik kurgulardan bıkıyor insan bi' yerden sonra.
    : Philomela Gaia : Kuzeni. Aslında bir aralarında bir kan bağı olduğunu çok zor anladılar çünkü Veronica'nın ailesi hakkında fazla bir fikri yok. Philomela'nında yardımıyla araştırdılar ve kuzen olduklarını fark ettiler. Birkaç gün sonra ise acı bir şekilde Philomela öldü, ancak hayalet olarak geri dönmeye karar verdi. Neden döndüğünü bilmiyor Veronica ama onun etrafında olmasından memnun.

: Alek Archambeault : Kendisinden iki yaş büyük olan Alek, Veronica'nın hoşlandığı çocuklardan biri. Alek'in tuhaf Ölüm Yiyen olma nedenleri ve karakteri nedeniyle Veronica onda bir Slytherin ruhu buldu ve arkadaş oldular. Arada sırada yakışıklılığı dikkatini çekse de umursamamaya çalışıyor.

Ha bide, bu kurguyu başka bir sitede yapmıştımda, orada adım Katherine'di. O yüzden paragrafta sürekli Kath falan yazıyor, siz bu kıza Veronica diye seslenmeye devam edin asfdj.
    Ha bide no iki, kurgum olan insanlar olmakta biliyorum ama başlığı sıfırdan açtığım için henüz eklemedim, hani unuttuysam da bi hatırlatıverin efenim.

En son Veronica K. Folchart tarafından C.tesi Ağus. 06, 2011 7:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
Beatricia Gallagher

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 9:17 pm

Im.........Neyse Pensieve O'Sheila ile arkadaş olun işte.
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 10:56 pm

Yeni kurguna bayıldım, güzel olmuş Esoş *-* Ekle beni de, yine dost most olurlar işte *-*
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 12:45 pm

Acaba şu Alexander benim karakterlerden biri olabilir mi? Yani beni ister misin bilemiyorum ama olabilir bana göre. Aslında şu Carol un istediği bir çocuk olayı vardı. Onunla konuşsak belki "Kath" olabilir. Eğer öyle olursa hoş olur bence. Gerçi hem alexander hem alexsandre olmuş olur ama sana göre uyarsa benim için bayağı hoş olur böyle bir kurgu. Sen bir düşün, sence olabilirse Caroline ile konuşuruz.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 1:23 pm

Pens'i hemen şaaapacam, İlayda senin bide Aslı'nın karakterleri V'nin BFF'leri zaten onlarıda ekliyim himeeen.
Samet pek anlamadım açıkçası sadfj. Msn'den beni bulabilirsen süper olur, kapatmışsın sanırsam.
Alexander Matthew Morgan
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Alexander Matthew Morgan

Gerçek İsim : İlk.
Patronus : Hidra. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Umursamaz.
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 5:30 pm

Benim Alex'cağızımın da annesi öldürüldü, kader..... Zaten kankitonun da sevgilisiyim. Zaten bide Slytherinim. Yani çok benziyoruz dostum, şöyle çokoş biyerler olabilir. Aslında benden büyük olmasan ex falan yapardık da lskjfd.
Ya daa, sen şöyle dünyayı turlarken bununla karşılaşmışınızdır bu senden hoşlanmıştır sonra ayrılmışsınızdır burda seni görünce bişeyler hissetmiştir, sonra siz böyle kankeyto olmuşsunuzdur zaten ortak yanlarınız pek bir bol sonra bu da İloş'u görüp aşık olduktan sonra artık kabullenmiştir, siz artık dostsunuzdur sırdaşsınızdır..... sdlfasld
Olmadı sen bul hacı benden bu kadar. k5

Yani karakterini tam bir Slytherin yaptığına göre benim tam bir Hufflepuff'ımla ne oluyosunuz, söylemeye dilim varmıyor alsdkjf. Ya da bak bunlar da önce karşılaşmışlardır böyle dost olmuşlardır bebelik dostluğundan, sonra Veronica böyle Slytherin ruhuna sahip falan olunca araları biraz açılsın ama yine de bebeliklerini unutmasınlar falan asldfkjsa.
Ha yine olmadı, yine sen bulursun hacı aldfkj.

Şimdi sen Alexander'ı bul, sonra o Alexander'la da konuşuruz biz şimdi benim Isidoracığım kehanet profesörü, o seni Hogwarts'a bırakırken bana emanet etmiş falan olabilir tabi o kişi Hogwarts'ta çalışan biri olacaksa kurgu yatar, onu sonra hallederiz asşldfk.

Benim hayaletim Philomela'm var bide. Aslında onunla kardeş olabilirler çokoş bişeyler olurdu ama kardeş istemem diyosan da kuzen falan olsunlar yani, bence şakf.

Son olarak Demetriam var, ondan bişey çıkmaz galiba adslfkj. Aslında ailesinin eski arkadaşlarından olabilirdi ama şimdi sen on yedi on sekiz yaşında kız olacaksın, Demicim de yirmi yedi yaşında gibi bişey. Yani bigenç kız senin ailenin dostu olamaz heralde lskjfd. Ama yine de ailenle ilgili bişey olabilir yani, neyse ona gelene kadar kaç kurgu yaparız aldkjf.

Bak o kadar yazdım yani, yapalım bişeyler Esiin asldkjf.
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 4:34 pm

İlkin sakin olmalısın asdfj. Aneeeeam, okumaya üşendim. Tamam başlıyorum.

Alex olan kurgu bana uyar kankeyto, bunlar bi ara tanışmışlar çıkmışlar ayrılmışlar sonrası öyle yani asdfj. İlayda'nın karakteride kankası zaten ondan bunlar dost olmuşlardır ama İlayda'nın karakterinin -Biriniz Alexander biriniz Alexa, aaaa ama be.- haberi var mı şimdi? Var dersen V ona bi ara anlatmış olur bir haltta olmaz rahat rahat geçiniriz asdfj.

Satellite ile de dost olabilirler, ama yakın arkadaş tarzında bir dost, fazla içli dışlı değil. Önceden bir tanışıklıkları olsun dediğin gibi, ama mesela V Sly ruhuna sahip olsa da normal bir insan gibide davranabiliyor o yönüne çok takılma asdfj. Senle düşman olasım yok arkadaş olsun bunlar anam.

Isidora kurgusu uygun, Alexander buldum galiba ben konuşmam lazım kızla asdfj.

Philomela kardeş olmasınlar, bunun kardeşi olursa işleri çok fena karıştıracağım çünkü asdfj. Kuzen olabilirler, kaç yaşında o karakter kaç yıl önce öldü yeni mi öldü noldu yani. :D

Demetria sıfır, harbiden bir şey bulamadım asdfj. Onu da buluruz sonra. k5
Aphrodite Monteque
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Patronus : Johnny Depp'in burnu. Sihirsel Soy : Depp kan.
Özel Yetenek : YOK
En Belirgin Özellik : Johnny Depp'i tavladı. Var mı dahası?
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:17 am

Yeşil yazılı bir Aphrodite Monteque yazısı eksik bir dee.
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 11:54 am

Hemen! :D
İlkin senin karakterleri de eklicem, bi' onayın lazım önce asdf.
Alek Archambeault
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Sihirsel Soy : ...
En Belirgin Özellik : ....
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 12:21 pm

Ne olsun lan bu Alek. asdg.
    Oğlum, Alex Pettyfer kullanıyor, bari hoşlandıklarına ekle. asdjh.Bunun ailesi de öldü, eskiden Ölüm Yiyen'di bunun ailesi. Bu evlatlıkolarak verildi bir Muggle ailesine. Orada onu iyi yetiştirmeye çalıştılar, böyle Sihir Dünyasından haberi olmasın falan diye, ama sonracıma bu çocuk gitti Hogwarts'a. En başta çok iyi bir öğrenciydi fakat şimdi mezun olmak üzere ve bir Ölüm Yiyen' olması büyük bir ihtimal. Çünkü o 3. sınıftan itibaren geçmişini öğrenip karanlığı seçti. Yehha. sdag.

Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 12:46 pm

Ölüm Yiyen olmaya çalışan Gryffindor? Kingsin Su. (Y)
Tamam hoşlandıklarıma şaaparım o zaman, hatta iyi anlaşabilirler falan dicemde biraz ufak kalıyor V. Ayarlarız msnde baskın yaparım gerekirse. :B
Anežka Bogačiovas
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Anežka Bogačiovas

Gerçek İsim : Su. '2
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Kibirli, soğuk, hesapçı.
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:59 pm

Al lan, hatta tek gecelik bile olabiliriz asdasf. Marvell'ı da ne biliym ekle işte.

Alıntı :
    https://godricshollow.yetkin-forum.com/u1009
    Marvell'da yetim. Tam bir Ravenclaw ama biraz Slytherin'e çekiyor o da. İki yüzlüdür kendisi. Başını derslerden asla kaldırmaz Marvell, oldukça çalışkandır ve zekasını her zaman yeni şeyleri keşfetmekte, öğrenmekte kullanır bütün yeteneğiyle. İnsanları analiz etmekte oldukça kudretli bir güce sahiptir. Çevresindeki insanlar onu kolay kolay analiz edemez, kişiliğini ve hislerini geride tutmayı her zaman öncelikli bir düşünce olarak ön planda tutmuştur.
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 7:15 pm

Marvell'la benzeşiyolar aslında, ikiside Slytherin ruhlular falan. Kanka ya da özel kurgu derim.
Alexander Matthew Morgan
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Alexander Matthew Morgan

Gerçek İsim : İlk.
Patronus : Hidra. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Umursamaz.
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 5:18 pm

Hepsine onay verdim gitti, hepsine! slkjffd.
Phil de, sen ne zaman istersen o zaman ölmüştür şart değil. :B
Euterpe Châtillon
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : Smilodon. Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Çatalağız.
En Belirgin Özellik : Kendisi.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 7:36 pm

Euterpe ile iyi anlaşıyordun galiba. Hmmm ama Clarisa ile birşey bulamadım. Oda tipik bir Gryffindor -Herm işte bildiğin ya asdf.- ona göre birşeyler yazabilirsin. :K
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:42 pm

Euterpe'yi ekliyorum, Clarisa ile de özel kurgu istiyorum. k5
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:51 pm

Özele uç kuğul kız :K
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:49 pm

Uçuyorum. :B
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Gerçek İsim : Melis
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : Cesur
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue83 / 10083 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:22 pm

Banada bir yer var mı?
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 9:03 pm

Bir önerin var mı yoksa nötr şeklinde mi yazayım? ^^
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Gerçek İsim : Melis
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : Cesur
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue83 / 10083 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 1:41 pm

Arkadaş olabilirler
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 2:10 pm

Kurguya geldim can can. Kesh'le ne olabilir kiiiii? Düşündüm düşündüm yok, çıkmadı kurgu. Senin aklında var mıı?
Matthew L. Kingston
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Matthew L. Kingston

Patronus : Baykuş Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gitarist.
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:27 pm

Tamam arkadaş olsunlar.
Ah İreem, bi' konuşamadık valla. :D Bulalım bir şeyler, şart.
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Veronica. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Veronica. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Veronica. Right_bar_bleue

Veronica. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica.   Veronica. Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 1:00 pm

Burada isyan ediyorum, neden Alexander benim bütün dostlarımın eski sevgilisiii! Tamam iyiyim, öhöm. Benim ismimi değiştirirsin Esoş.

Veronica.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Veronica.
» Veronica.
» Veronica Folchart.