Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Veronica Folchart.

YazarMesaj
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Eltorn Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Bina arkadaşlarından bayağı farklı.
Rpg Puanı :
Veronica Folchart. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Veronica Folchart. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Veronica Folchart. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Veronica Folchart. Right_bar_bleue

Veronica Folchart. Empty
MesajKonu: Veronica Folchart.   Veronica Folchart. Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 6:42 pm

Veronica Folchart. Asdfghjkw

Ad: Veronica Katherine
    Soyad: Folchart
    Uyruk: İngiliz.
    Soy: Belirsiz.
    Okul/Bina: Hogwarts/Ravenclaw.
    Taraf: Tarafsız.

Veronica Folchart. Nina3copy

Veronica Folchart. Nina2copy

Audrey Colle, Yetimhane Müdiresi.
Ay yerini güneşe verirken iki yaklaşık bir yaşlarında bebek yara bere içinde elime düştü. Burası Homeless Tales, bir yetim yurdu. Fakat sıradanlıkla yakın bir ilişkisi olmayan bir yurt. Evsiz büyücüler ve cadılar da masallar yaşayacaklar. Biz o masallara ev sahipliği yapmak için buradayız. Bu da Michelle ve Veronica’nın masalı. Zavallı iki küçücük bebek ailelerini kaybetmeleri yetmezmiş gibi evsiz kalmışlardı. Bunu gören bir cadı iki bebeği kucaklayıp bana getirmişti. Sarıldıkları örtüler kesiklerle doluydu. Yüzleri yaradan geçirmiyordu fakat ağlamıyorlardı. Onları hemen bir odaya koyduk. Yeni kıyafetler giydirdik ve yüzlerini temizledik. Uykularını bölmek istemediğimiz için kalanı sabaha bırakmıştık. Sabah odalarına girdik. Daire şeklindeki pencerenin örtüldüğü perdenin arasından kesik ışıklar çıkıyor, parkeler gıcırdıyordu. Odada iki tek kişilik yatak ve bir irice dolap vardı. Yardımcıma “Büyüyünce bu oda onların olacak.” demiştim. Ardından bebeklerin yüzlerindeki yaraları birkaç büyü ile halettik. Ilık suda yıkayıp temiz tulumlar giydirdik ardından tüm bebeklerin bulunduğu ortak odaya götürdük. O ikisi hep yan yanadır. Ah tatlı cadılar. Yavaş yavaş büyüyor ve kendilerine özgün davranışlar kazanıyorlardı. Ah Veronica çok yaramazdı! Hiç unutmam, bir gün okçuluk dersinde hedef tahtası yerine Bayan Eria'in peruğuna isabet ettirmişti okunu. Sonra denge dersinde birinin üzerine düşüp kolunu kırmıştı zavallı çocuğun. Zamanının büyük kısmını ceza odasında geçirirdi. Michelle buna pek takılmazdı. Veronica yukarıdan bir ip sarkıtırdı ve Michelle birkaç metre yukarı tırmanırdı, bunu ona Veronica öğretmişti. Eh, üzüm üzüme baka baka kararır. Kediler ve köpekler yağarken bir gün aşçılık dersine girmişlerdi. Angel, Michelle’i kazana itmişti. Bunu gören Veronica deli olmuştu. Angel’ın üstüne atlayıp kavga etmeye başlamıştı. Maalesef ki Michelle bu sırada sebze çorbasına bir garnitür olmuştu. Michelle ise düzgün konuşma, bale gibi derslere yönelmişti. Pek sportif bir kız sayılmazdı ama iyi tırmanırdı. Burası yalnız bir yetimhane değildi aynı anda bir okuldu. İki kızda çok zekiydi. Ek dersler alırlardı. Yeni diller öğrenirlerdi. Fransızca ve İtalyanca konusunda harikaydılar. Yaşları için olmayan “İngiliz Edebiyatı”nı bile almışlardı. Ve ikiside matematik, sosyal bilgiler gibi konularda oldukça iyiydiler. Ancak yaşları arttıkça güçleri de artıyordu. Zamanla her cadı ve büyücüdeki gibi sihir yetenekleri baş gösterdi. Michelle bana fark ettirmeden bunu birkaç şey için kullanmayı denemişti ve kontrol etmeye alışmıştı resmen. Veronica bu konuda o kadar iyi sayılmazdı. Fakat harika yemek yapardı. İksir konusunda da çok iyi olacağına emindim. Fakat ikiside koşmak ve atmak konusunda gayet iyiydiler. Küçük topları çemberlerin içinden geçirmeye bayılırlardı. Ve on yaşlarına bastıklarında mektupları ellerine ulaştı.

Cassandra M. Arcanum, Veronica.
Ses bir iki üç. Açık bu şey dimi? Evet evet açık. Konu neydi. Ah tabiiki benim sevgili Veronica'm! Ah o deli dolu cadı, o çok öte bir şey. Aynı gün bulunduk yani. Kız kardeş gibiyiz. O benim ailem. Tek ailem. Fakat çok yaramazdır. Ah beni savunur ve bu çok tatlııı! O kötü cadaloz Angel beni kazana ittiğinde nasıl da onun üstüne atlamıştı! Onunla birçak macera yaşamışızdır. Bana kaya tırmanmasını öğretti! Bende bunu yetimhane duvarlarına tırmanmak için kullanıyorum. Ceza odasında yalnız kalmasın diye. Kapıdan girsem müdire görür sonuçta. En sağlıklısı bu. Bazı derslerde anlaşamayız. Düzgün konuşma dersini falan hiç sevmez. Ama genede ikimizde ağır dersler ve kitap okumaya bayılırız. İksir konusunda çok iyidir. İksir ödevlerimi onu yaptırmaya başlayacağım artık -Hogwarts'ta bu ses kaydı dinlenicek mi?- Neyse, ama büyülerde elime su dökemez. Yanlış anlamayın kendini beğenmişlik değil ama o kolyedeki en iyi ise bende arkadaşım. Evet kolyedir incik boncuktur ikimizde severiz. Aslında başta pek sevmezdi. Gece kalkıp yüzünü boyayarak ve takı takarak zorla sevdirdim. Her konuda taktı mı takan bir tipimdir. Neyse, o arkadaşlık kolyesi benim için çok değerli. Onun içinde öyle olduğuna eminim. Eminim yani, öyle bir eminlik. Sanırım konudan saptım, devam edelim. Kol kola yetimhane bahçesinde gezip Angel'a bulaşmak inanılmaz zevkli. Onu bir gün kurbağa havuzuna iteceğiz. Nilüfer yaprakları arasında ne kadar da hoş durur o şeytan yüzü. Her yaz yetimhaneye dönüp sıradan suratları ve haylazlıkları görmekten bıktık. Reşit olunca bir ev tutup kapısına " İzinsizler zili çalamaz!" tipi birşeyler asıcaz. Tabii yemekleri V yapar. Bende "Aklapakla" ile etrafı zemizlerim. Sonra da koca bir kütüphane yaparız. Ceza odasına falan gitmek gerekmez hem. Çok mu konuştum ne? Neyse, işte V ve M. M ve V. Soooon!

En son Veronica K. Folchart tarafından Salı Mayıs 03, 2011 11:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica Folchart. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica Folchart.   Veronica Folchart. Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 6:49 pm

Eklenmek için;
    Üç icon.
    Birde ne melet olduğunuz. Kurgumuz falan yoksa bi' pm atın ayarlarız hani.

İcon.:

Veronica Folchart. Photoshoot_icons%20(23) x Veronica Folchart. Photoshoot_icons%20(22) x Veronica Folchart. Photoshoot_icons%20(31) x Veronica Folchart. Photoshoot_icons%20(30)
    ~ Sonsuza Dek Arkadaş
    ~ Dost
    ~ Yakın Arkadaş
    ~ Sırdaş
    ~ Suç Ortağı
    ~ Çocukluk Arkadaşı
    ~ Yeni
    ~ Arkadaş
    ~ Tanıdık
    ~ Arkadaşın Arkadaşı
    ~ Sadece Bir İsim

Veronica Folchart. Sd%20(49) x Veronica Folchart. Movie%20(34)

~ Ölümcül Derecede Düşman
    ~ Büyük Nefret Duyulanlar
    ~ Nefret Edilenler
    ~ Eski Arkadaş
    ~ Bazen Sinir Bozanlar
    ~ Nötr
    ~ İlgisizlik
    ~ Sıkıntı Duyulanlar
    ~ Uzak Durulması Gerekenler
    ~ "Uğraşmaya Değmez"

Veronica Folchart. Adddd%20(13) x Veronica Folchart. Adddd%20(12)

~ Gerçek Aşk
    ~ Hoşlanılanlar
    ~ Beğenilenler
    ~ Eski
    ~ Karşılıklı
    ~ Tek Taraflı
    ~ Flört
    ~ Çıkar İlişkisi
    ~ Dikkat Çekenler

Veronica Folchart. 219%20(24) x Veronica Folchart. 219%20(4)

~ Aile
    ~ İdol
    ~ Karmaşık
    ~ Meslektaş
    ~ Sevilen Büyükler
    ~ Destekleyenler
    ~ Gizemli
    ~ Ev/Bina Arkadaşı
    ~ Kardeş Gibi
    ~ Saygı Duyulanlar
    ~ Özel
    ~ Her Şeyden Öte

Veronica Folchart. Tvdi%20(34) x Veronica Folchart. Tvdi%20(32) x Veronica Folchart. 216%20(2) x Veronica Folchart. TVDS2%20(37)

En son Veronica K. Folchart tarafından Salı Mayıs 03, 2011 12:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Veronica Folchart. Empty
MesajKonu: Geri: Veronica Folchart.   Veronica Folchart. Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 6:59 pm

Veronica Folchart. Ilikiileer

Veronica Folchart.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Veronica.
» Veronica.
» Veronica.