Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam canım, ben senin amcanım.

4 posters
YazarMesaj
Anežka Bogačiovas
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Anežka Bogačiovas

Gerçek İsim : Su. '2
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Kibirli, soğuk, hesapçı.
Rpg Puanı :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue

Selam canım, ben senin amcanım. Empty
MesajKonu: Selam canım, ben senin amcanım.   Selam canım, ben senin amcanım. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:50 pm

Evet efendim; 5. karakterimi açmak istiyorum.
Ve sağlam bir kurgu arıyorum. Yetişkin, çocuk, kadın, erkek. Her türlü karakter açabilirim. Ancak kurgum yok, kurgu arıyorum. Ek karakterlerinizin kurgusunda eksik olan birileri varsa; 5. hesabımı açabilirim. :R Yalnızca ek hesabınızın ve ihtiyacınız olan kişinin kurgusu yeterli.

*Not; şimdi buraya kimse yazmazsa ben depresyona girerim.

Selam canım, ben senin amcanım. 669975

En son Lucrëtia Jovovich tarafından Cuma Tem. 01, 2011 2:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Fernando Petru
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Fernando Petru

Sihirsel Soy : safkan.
En Belirgin Özellik : arap atı.
Rpg Puanı :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Selam canım, ben senin amcanım.   Selam canım, ben senin amcanım. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:54 pm

bence striptizci psikolog ol çok marjinal.
Anežka Bogačiovas
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Anežka Bogačiovas

Rpg Puanı :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Selam canım, ben senin amcanım.   Selam canım, ben senin amcanım. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:56 pm

No comment. ^^
Isidora Cadence
Beauxbatons Müdiresi
Beauxbatons Müdiresi
Isidora Cadence

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Telekine. Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Kahin gibi maşallah. asfda.
Rpg Puanı :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Selam canım, ben senin amcanım.   Selam canım, ben senin amcanım. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:59 pm

Hayalet bir karakterim var Su, o da çok yalnız. :P
Burda onun şeysi de. Bir bak istersen. :G
Anežka Bogačiovas
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Anežka Bogačiovas

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Selam canım, ben senin amcanım.   Selam canım, ben senin amcanım. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 3:04 pm

Ölen kişinin eski sevgilisi olabilirim aslında. :R Geride kalan zavallıcak, yavrucak. :R
PM'den halledilebilecek bir kurgu tabi. :R
Ivanka Velimir
Biçim Değiştirme Profesörü Asistanı
Biçim Değiştirme Profesörü Asistanı
Ivanka Velimir

Gerçek İsim : Gamze#2
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Yaptığı bir şeyden pişman olmaya başladığında kafasına vurması, utandığında ise burnuna tek işaret parmağı ile bastırması.
Rpg Puanı :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Selam canım, ben senin amcanım. Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Selam canım, ben senin amcanım. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Selam canım, ben senin amcanım.   Selam canım, ben senin amcanım. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 8:44 am

Bence hayat kadını rütbesi açılmalı yoksa eğer ve ondan olmalısın. Bu da marjinal gibime geldi. Mesela benim üçüncü karakterim olursa kesinlikle hayat kadını olur.
Anežka Bogačiovas
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Anežka Bogačiovas

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Selam canım, ben senin amcanım.   Selam canım, ben senin amcanım. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 9:23 am

Aslında benim de başka bir sitede öyle bir karakterim vardı. Ancak dediğim gibi; sizin kurgularınıza bağlı bir karakter açmak istiyorum ve sanırım buldum. :R

Selam canım, ben senin amcanım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi canım.