Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adrian Dwain.

+12
Maggie Sydnee
Ivanka Velimir
Archer Langley
Feronia Fontaine
Galea P. Disciple
Joe Nicolas Mattew
Leandre Frederic D'angelo
Rose Laquisha
Kesha Lune Euryale
Cassandra C. Tears
Joella Mathieu
Adrian Dwain
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kurt Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Zamanla görürüz bence.
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 8:45 pm

Adrian Dwain, Amerika Birleşik Devletleri'nin California eyaletinde doğup çocukluk dönemi boyunca burada yaşamış bir büyücüdür. Annesi ve babası üniversitede tanışmış ve sonradan evlenmeye karar vermiş iki mimardır. Kendinden on yaş büyük bir ablası var, Isadora. Babası ve annesi sabah yedi akşam altı arasında iş yerlerine kapanan, tuhaf insanlar aslında -ya da tipik Californialı diyelim.- Babası büyücü, annesi ise bunun farkında olan bir muggle. Öyle ki babası kendini öyle çok muggle dünyasına kaptırmış ki, iki çocuğunun da sihirli kana sahip olabileceğinin farkında değil gibi. Isadora mugglelarla beraber bir okula giderken Adrian kendini yavaş yavaş keşfederek büyüdü. 11 yaşına geldiğindeyse ablası ebeveynlerinin ilgisizliğine daha fazla dayanamayıp Adrian'ı Hogwarts'a göndermek için onunla beraber İngiltere'ye gitti. Küçük bir daire kiralayıp kısa sürede kendine bir hayat kurmuşken Adrian büyücü olma yolunda adımlar attı diyelim. Ki sonradan bunun hayatı bayağı değişecek, 3. sınıftan sonraki yaz tatilinde ablası kaçacak çünkü falan, ehe.

Biraz daha kişisele girersek, ilgi görmeyi sever Adrian. Çocukluğunda annesiyle babası sürekli işteydi, yeterince ilgi ve saygı göremediğini düşünüyor ve olabildiğince bunun için uğraşıyor. Slytherin özelliklerinden bazılarını taşır, hırs ve liderlik gibi. Ama asla kibire yenilmedi, her ne kadar büyük bir egosu olsa da. Zekidir, kullanmayı sever. Çok iyi bir oyuncudur, iki dakikada sizi yapmadığınız bir şeyi yaptığınız konusunda ikna edebilir. Öyle biridir yani.

Şimdi arananlara gelirseeem.

& Dost kılıklı kişiler. Harbiden dost olabilirler, Adrian’ın gözüne bir şekilde girmek için dost gibi davrananlar olabilir, sıradan arkadaşlar olabilir ya da sadece birkaç kere görüşmüşlüğü olan insanlar olabilir.

& Nötr insanlar. Artık umrunda değil ya da asla umrunda olmayan kişiler. Eskiden arkadaş|düşman olan insanlar olabilir, eski sevgili gibi birileri olabilir, ya da öyle arada sırada gördüğü çok fazla konuşmuşluğu olmayan kişiler olabilir falan.

& Düşmanlar. Ölümüne nefret ettiği birkaç kişi olabilir. Aralarında bi anlaşmazlık çıktığı için birbirlerini sevmeyebilirler, eskiden dostturlar sonra düşman olmuşlardır, sadece birbirlerinden hoşlanmıyorlardır belkide.

& Aile. Baba ve anne tarafından herkes olabilir. Kuzen, teyze, hala, amca falan sdfj. Ya da uzaktan akrabalığı olduğu bir aile olarakta olabilir.

& Aşk. Eski, yeni, platonik falan. Sevgili grubuna pek arayasım yok ama diğerleri olabilir pekala.

& Yetişkinler. Sevdiği|sevmediği gibi kişiler, ablası|abisi olarak gördüğü kişiler, kıl kaptığı profesörler, mesleki açıdan sevdiği insanlar -hani bakarsınız yaptığınız mesleği seviyodur da o yüzden sizinle iyi anlaşmaya çalışıyodur falan, öyle bir saçmalık- Olabilir her şey.

& Çocukluktan tanıdığı insanlar. California’dan kimleri tanır gerçi bilmiyorum da, annesinin ve babasının işi nedeniyle bilmemne şehrine o da gitmiştir, o ara tanışmışlardır. Okula gelmeden önce tanışdığı her insan kabuldür, büyücü veya cadı olması önemli değil.

& Özel kurgular. Çok klasik kurgulardan giriştim, bıktım artık, ilginç bir şey varsa gelin yapalım.

Evet, Daniella'nın başlığından aşırdım bazılarını. Tekrar yazmaya üşeniyorum yahu.

Joella Mathieu.
    Joella, sen nasıl bir insansın? Başta hiç umursamadığımı biliyorum, ama lanet dersler bazen işe yarayabiliyormuş demek ki. Kütüphanede ödevlerle boğuşmaları gerektiğinde tanışmıştık. Aslında sana karşı ne hissettiğimden emin değilim, hoşlanıyor olabilir miyim? Veya belki sadece zekana hayran kalmış olabilirim, şimdilik bir yorum yok.

Cassandra M. Arcanum.
    Eklenecek.

Kesha Lune Euryale.
    Kesha! Benden büyük olsa da çok iyi bir dosttur, iyi anlaşırız falan. Aslında okul dışında bile görüştüğümüz olmuştu birkaç defa, çok deli biri. Karanlık biri olabilir evet, ama benimde ondan geri kaldığım söylenemez zaten. Bilmiyorum Kesha, bi' ara okuldan uzaklaşıp bir yerlerde takılmalıyız bence.

Rose Laquisha.
    Rose, hım. Biraz karışık bir olay aslında. Nasıl tanıştığımızı hatırlamıyorum, garip. Yinede benden uzak durduğunu gayet net hatırlıyorum, ki sen bir Gryffindor'sun, uzak durman gerekir aslında. Hangi boş anıma geldin bilmiyorum ama seninle sohbet ettiğimi de hatırlıyorum, bana birkaç gereksiz şey anlatmıştın. Seni başta takmamıştım, yani sadece başta. Sonra sadece arada sırada sohbet ettiğim insanlardan birine dönüştün, şimdi ise sık sık olmasa da konuşuyoruz. Bir Gryffindor ile Slytherin bunu yapabilir mi? Çok tuhaf.

Leandre Frederic D'angelo.
    Leandre, ah tabi. Bir Ravenclaw ile bu kadar iyi arkadaş olacağı aklına gelmezdi ama gerçekten birbirlerin dostular. Sanırım bende bir Ravenclaw hayranlığı aldı başını götürüyor, yakında bütün bina ile dost olacağım diye korkuyorum. Ama hayır, öyle vıcık vıcık iyilik melekleriyle dost falan olamam ben. Leandre onlardan değil, kesinlikle.

Iona Charmaine.
    Iona, senin küçüklüğünü bilirim ben. Komşuyduk sanırım, yanılmıyorsam. Bayağı iyi anlaşırdık aslında, hala da iyi anlaşıyoruz gerçi ama okuldaki hayatın ile çocukken tanıdığım Iona arasında hiçbir benzerlik kalmamış bile. Nasıl bu kadar çabuk değiştin anlamıyorum, arada sırada eski Iona’yı görmek güzel olabilirdi. Herneyse, arkadaşız, değil mi?

Joe Nicolas Mattew.
    Joe, tabi ya. Kompartımanda beraber oturmuştuk, ilk tanıştığım kişi sendin. Okul hakkında o kadar zırvalarken çok eğlendiğimizi hatırlıyorum da, bunu bi’ ara tekrar yapmalıyız. Belki de okulun altını üstüne getirmeliyiz beraber, ne dersin?

Kevin Yancy Burn.
    Kevin anne tarafından kuzenim olmakta. Bilmiyorum, çok sık görüştüğüm biri değil, farklı şehirlerde -ülkelerde!- yaşıyoruz sonuçta, ama severim kafa insandır. Okulda birkaç kez konuştuk, bunun dışında birbirimizi tanıdığımıza dair bi’ işaret bile vermiyoruz sanırsam. Belki okul dışında Kevin, okuldayken gerçekten berbat bir Ravenclaw olduğunu gösteriyorsun.

Feronia Fontaine.
    Feronia, elbette. İki yıl boyunca senden ölümüne nefret etmiştim, hepsi sırf o derste benimde cezaya kalmama sebep olduğun içindi. Her neyse, sanırım sana yavaş yavaş alışmaya başlamıştım bi' yerden sonra. Aramızda garip bir yakınlaşma olduğu gerçekti ama sanırım itiraz etmemiştim. Olanlar aramızda kalacak, ve biz sadece arkadaş olacağız.

Archer Langley.
    Archer, tabi. Benden bir yaş büyük ama anlaşabiliyoruz bence, yani en azından yardımları dokunmuyor değil. Koruyup kollanan küçük gibi hissettim şuan, neyse. Karşılık olarak bende ona bir şeylerde yardım ediyorum mesela, çıkar meselesi aramızdaki ilişki.

Aleksa Stanlavis.
    Of, pislik cadı. Kendi oyunlarına beni alet etmemeyi öğrenmelisin tatlım, bu işin sonu iyi değil. Eşyalarımı aşırıp satmakta ne demek?! Cidden, kaşınıyor musun sen? Aptal bir oyun uğruna kendi binandan birini düşman edindin bile.

Ivanka Velimir.
    Ivanka, ne işe yaradığı belirsiz Hufflepufflı kız. Bilemiyorum, bu ezilme olayı senin Hufflepuff olmanla mı ilişkili yoksa doğuştan böyle misin? Hayatın boyunca birilerinin kuyruğunda dolaşacaksın, sende çözebildiğim tek saçmalık bu. Neden hiç yükseklere çıkmak için uğraşmadığını anlayamıyorum, diplerde sürünmek hoşuna mı gidiyor? Neyse, birkaç kere konuşmuşluğumuz dışında bir arkadaşlığımız yok ama davranışlarından dolayı sana bayılmıyorum maalesef.

En son Adrian Dwain tarafından Perş. Haz. 23, 2011 10:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Joella Mathieu
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Joella Mathieu

Gerçek İsim : Yağmur
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Ukala.
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 8:49 pm

Ihım, kurguyu ayarlamıştık.
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Gerçek İsim : thepreciouslove*
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Psikopat.
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 4:39 am

Karakterimi biliyorsun sen, uygun gördüğün bir yer olabilir yada ek kurgu yaparız. o.o
Evet, ek kurgu yapalım uçuk bi' ek kurgu o.o
Msn'e gelsene akşam konuşuruz o.o -virüsü halledebildin mi?-
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:40 am

Dost olsunlar mı diyorum ben? 0.0
Eğer aklında başka varsa söyle sende Esüüün (:
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 6:57 am

Kurguyu ayarlamıstıık biz. :D Rose ile Adrian böyle garip bir sekilde karsılassınlar. Rose, Adrian'ın Sly. olduğu için biraz burnu havada, havalı bi tip olduğunu görünce pek yanaşmasın. Adrianda Rose'un Gry. olduğu için pek ilgi göstermesin. Ama aralarında ki sohbet büyüüüüsün büyüsüün ve Rose Adrian'la olduğu zaman imkansız askını az da olsa unuttuğunu fark etsiiin. :D

Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müzik kulağı ~
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 7:01 am

Bu karakterimle gelmek isterim mesela. Anlaşabileceklerini umuyorum.

Birde Iona var, Slytherinli kız karakterim. Onunla da bir kurgu isterim sanki *-* Şu an aklıma gelmedi bir şey ama, ehe.

Bence iki karakterde iyi anlaşabilir.
Sen nereye isterseeen ^^

Edit: Iona ile çocuklukta tanışmış olabilirler bence

Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 9:04 am

Yağmur: ekliyorum birazdan.
Şevo: Evet msnden bi' kurgu yapalım, virüs hala var ama ebuddy'den giriyorum ben bikaç gündür. Feronia'yı açıcak mısın bu arada, onla da kurgu yapalım.
İrem: Tamam dost. :D Da sen karakterimi öldürücem falan diyosun, ne ayak? Hayalet olunca da dost kalsın bunlar adğfıjas. Şimdilik bir şey yazmıyorum ayarlarız yaa.
Melis: Tamam sakin ol asdıfj.
İlgi: Iona çocukluk arkadaşı olabilir evet, hoş olur hatta. Leandre'de beraber takılmayı sevdiği birileri grubundan olabilir, Ravenclaw'u severiz zeki insanlar. k5

Tamam bu kadar sanırım. :D
Joe Nicolas Mattew
Joe Nicolas Mattew

En Belirgin Özellik : Çapkın, kötü.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 9:07 am

Sakin olamaam :D Ha Melis ben bu arada yeni açtım :D Burdan da dost olabiliriz :D
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 9:11 am

Rütbeni bi' belirle öyle eklerim bunu. :D
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 9:35 am

Kurgu gereği Kesh, zeus tarafından öldürülcek :P Aslında Kesh'den hiç vazgeçesim yok ama kurgu bitiyoooor :P Evet, evet hayalet olunca da dost kalsınlar :D Ekle hadi :D
Joe Nicolas Mattew
Joe Nicolas Mattew

En Belirgin Özellik : Çapkın, kötü.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 9:48 am

Esiiin rutbe tımam oldu :D Dosta ekle sen şimdilik :D Sonrra baska biseyler düsünürüz jkdf :D
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 10:23 am

Kuzen olsanıza Kev-Kev'le? *-*
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 10:30 am

Aaa oluur, evet kuzen olalım biz. k5
Tamam ekliyorum hepsini birden şeedicem de, Yağmur'un yazısı kaldı sadece yarım saattir onu düşünüyorum. -.-
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 11:00 am

Eklemediğim kaldı mı?
Feronia Fontaine
Feronia Fontaine

Gerçek İsim : Fer.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Arkasındaki kişilerin onu kollamasına sinir olan sayılı kişilerden sanırım.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 6:44 am

Ekle beni.
Archer Langley
Archer Langley

En Belirgin Özellik : Acımasız.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 3:35 pm

İyi anlaşabilirler ama şu aradaki azda olsa yaş farkı.. *-*

Arch.ın himayesinde olabilirsin. Kurguna uymazsa da her türlü eziyeti çektirebilirim karakterine (:
Feronia Fontaine
Feronia Fontaine

Gerçek İsim : Fer.
En Belirgin Özellik : Arkasındaki kişilerin onu kollamasına sinir olan sayılı kişilerden sanırım.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 3:42 pm

Fer ile kurgu ne oldu şimdi? O.O
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 8:35 pm

Pm'e dadanıyorum o zaman.
Kurgu msnde konuştuğumuz gibi de, kendi bilgisayarıma geçince ekleyebilirim anca, bu biraz kasıyor.
Ivanka Velimir
Biçim Değiştirme Profesörü Asistanı
Ivanka Velimir

Gerçek İsim : Gamze#2
En Belirgin Özellik : Yaptığı bir şeyden pişman olmaya başladığında kafasına vurması, utandığında ise burnuna tek işaret parmağı ile bastırması.
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:09 pm

Sen ilgi görmeyi seviyorsun ya. Benim kız (Aleksa Stanlavis) sana ilgi gösterme ayağına birkaç değerli eşyanı yürütmüş olabilir. Bunu öğrendiğinde sen çok kızmışsındır ve ondan geri istemişsindir. O da pişkin pişkin sana gülümseyerek eşyalarını sattığını ve istersen sana parasını verebileceğini söylemiştir.

Ivanka'yı ise salak buluyorsun biraz. Kendini anlatmaktan aciz, hayatı boyunca hep birilerinin kuyruğu olmak zorunda olacak bir tip olarak görüyordun. Nereye gider bu kurguyla bilemedim şimdi.
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:31 pm

Aleksa olan kurguyu sevdim, senden nefret ediyor olabilir o nedenden dolayı.

Ivanka ise hiç anlamadığı insanlardan biri olabilir. Neden böyle biri olduğunu falan merak ediyordur, ve neden hiç yükselmek için uğraşmadığını. Düşman değillerdir de yine de sevmediği insanlar ya da nötr olarak ekleyebilirim.
Ivanka Velimir
Ivanka Velimir

Gerçek İsim : Gamze#2
En Belirgin Özellik : Yaptığı bir şeyden pişman olmaya başladığında kafasına vurması, utandığında ise burnuna tek işaret parmağı ile bastırması.
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:34 pm

Tamam bana her şey uyar :)
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 10:57 am

Tamamdır salladım herkesi bi' yere.
Maggie Sydnee
Maggie Sydnee

En Belirgin Özellik : Araştırmacı kişiliği.
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 11:12 am

Kurguyu ayarladık şekerim koy beni de, partner. :H
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Adrian Dwain. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Adrian Dwain. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 7:32 pm

Bak ben bu karakteri çok sevdiiim! Aklımda bir kurgu var ama senin bu Adri'ye uyar mı bilemedim. Bu Arry Adri'yi görünce ilk önce Sly ya, ezer beni diye tırsar çocuktan, ama işte, zeki falan ya, Adri'nin gözü falan tutar Arry'yi, o kadar da kötü davranmaz falan, arkadaşlık gibi bir şey olur aralarında, Adri daha çok korur Arry'yi falan *-* O kadar da iyi değil kurgu ama, aklıma bu geldi, yazmadan da geçmeyim dedim :D
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Adrian Dwain. Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Dwain.   Adrian Dwain. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 8:58 pm

İyem pm şutladım.
İlayda, nerelerdesin sen? -..- Kurgu güzelde faceden yakalıcam seni bi', kaybolma ortalardan.

Adrian Dwain.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Adrian Dwain.
» Adrian Dwain.
» Adrian T.T.
» Adrian Steph.
» Adrian Steph