Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adrian Steph

2 posters
YazarMesaj
Adrian Steph
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Adrian Steph

Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Çalışkan, başarılı
Rpg Puanı :
Adrian Steph Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Adrian Steph Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Adrian Steph Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Adrian Steph Right_bar_bleue

Adrian Steph Empty
MesajKonu: Adrian Steph   Adrian Steph Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:19 pm

Yazılan rp, rpg dershanedeki kurgunun devamı niteliğindedir.^^

Başarısızlık ve Tiksinti

Yüreğimdeki tanıdık baskıyla gözlerimi geldiğim mekânda açtım. Eski bir binanın önünde duruyordum elimde asam ile. Kafamı yavaşça havaya kaldırdım ve binayı incelemeye başladım. Dış yapısı eski olsa da içinde sakladığı hazine paha biçilemezdi. Eskimiş kiremitler her an yoldan geçen birinin kafasına düşebilirdi. Ya da benim…

Gecenin sessizliğini acı dolu bir feryat delicesine delerek geçti. Bazı evlerin ışıkları yanardu ne yazık ki kimse ne olduğunu anlamayacaktı. Adamlarım her zaman temiz iş çıkarırdı. Ya da kirli bir işi çok güzel temizlerlerdi. Aslında o kısım beni ilgilendirmez. Sonucunda kazandığım para ve ganimet harikuladeydi. Pelerinimdeki minik kiremitleri silktim ve hızlıca çığlığın merkezine yürümeye başladım. Gözlerim kibirle meraklı mugglelara bakıyordu. Pencerelerinin yanlarına tünemiş dışarıda göremeyecekleri olayı görmeye çalışıyorlardı. “Zavallılar…” diye iç geçirdim. Tanrı onları cezalandırıyordu. İlkel yöntemlerle hayatlarına tutunmaya çalışıyorlardı.

Köşeyi döndüm ve kukuletalı adamlarıma baktım. Kızın yerini öğrenmek zordu. Ve bu iş için kaç kişi ölmeliyse ölecekti. Bir tahmin yürütmüştüm ve yine eski bir düşmanın onu tanıyabileceğini düşünmüştüm. Adamlara arayacakları kişi hakkındaki tüm bilgileri vermiştim.

Luis…

Asamı doğrulttum ve adamların yanlara açılışını seyrettim. Bir kişi evsiz adamı tutuyordu. Asamla kanlı yüzünün çenesine dokundum ve suratını havaya kaldırdım. Bir mide bulantısı vücudumda dalga dalga gezindi. Alnımdan hızlı hızlı terler süzülmeye başladı, sırtımdaki tüyler ürperdi. Asamı kirli çeneden çektim ve pelerinime sildim kanı. Gözlerimi adamdan ayırmadan bana ümitle bakan, kukuletasını arkaya çekmiş, sarı saçlı gence baktım. “Ne anlattı?” nutku tutuldu ve ağzını açıp kapamaya başladı. “Efendim, kızı tanımadığını söylüyor ve bunda fazlaca ısrarlı.” Güzel, diye aklımdan geçirdim ve bunu tekrar sesli bir şekilde düşündüm. “Güzeli istikrar iyidir. Daha fazla acı çektirmek ise bir zevktir.” Dedim ve asamın kirlenmesini umursamadan adamın alnına dayadım. “Sen, umarım gücün vardır? Daha fazla katlanman gerekecek büyülere…” dedim ve adamın kafasını arkaya ittim. Luis’in yüzü hala eskisi gibi mi merak ediyordum. Arkamdaki sokak lambasının ışığı altında adamın yüzünü inceledim. Siyah saçlı, kirli suratın arasında tanıdığım adamı aramaya çalıştım.

Başarısız!

Hızlıca sağımdaki salaklara döndüm.”Bu o değil salaklar!” dedim ve asamı kendime çekerek boğazımın sıkışmasını hissettim. Sokağın son görüntüsünü aklımdan silmeye çalıştım. Dehşete kapılıp kaçışan, cisimlenen kukuletalıları ve yine dehşetle arkaya doğru sürünen muggle adamı… Yüreğimdeki tiksinti duygusu yeniden bedenimi ele geçirirken ben soğuk zeminli evime gelmiştim.
J. Christopher Newell
Seherbaz
Seherbaz
J. Christopher Newell

Gerçek İsim : iq T
Patronus : Smilodon Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Cesaret
Rpg Puanı :
Adrian Steph Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Adrian Steph Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Adrian Steph Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Adrian Steph Right_bar_bleue

Adrian Steph Empty
MesajKonu: Geri: Adrian Steph   Adrian Steph Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 3:23 pm

Betimleme: 3o/22
Rp kısa olduğundan betimleme de doğal olarak kısa kaldı.
Renk ve Paragraf Düzeni: 1o/8
Dialog renkleri iyi fakat diğer açık renk okurken gözü yoruyor.
Uzunluk: 5/2
İmla Düzeni: 1o/
8
Hızlı yazmaktan kaynaklanan bir kaç hata mevcut.
Anlatım: 3o/2o
Kurgu: 15/1o
Kurgu ilgi çekici ve en önemlisi karakteristik. Kendine ait olması rol oyununu önemli kılıyor.

Toplam Rol Oyunu Puanı:
1oo/71

Adrian Steph
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adrian Steph.
» Steph.
» Adrian T.T.
» Jared Adrian
» Adrian T.T. Werop