Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum

+5
Robert de Marqué Albusan
Kesha Lune Euryale
Iona Charmaine
Caleb J. Prophet
Aneckha Foster
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Left_bar_bleue97 / 10097 / 100karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Left_bar_bleue66 / 10066 / 100karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Right_bar_bleue

karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum   karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 4:50 pm

Teveccühünüz efendim. Sizin kurgunuz bu senin partin. Ben sadece bir figüran.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Gerçek İsim : Begüm2
Sihirsel Soy : Kutsal kana su katılmış
En Belirgin Özellik : merhametsiz
Rpg Puanı :
karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Left_bar_bleue92 / 10092 / 100karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Left_bar_bleue46 / 10046 / 100karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum   karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 5:11 pm

Iona Charmaine demiş ki:
Tamam o zaman. Kurguyu oluşturunca haber veririm ben. Ve de burada bir başlık açıp katılmak isteyenleri de dahil ederiz. Topluca bir veda gibi düşün bunu karakterine.
Saygıyla anıyoruz Aneckha'yı şimdiden.

itiraf etmek gerekirse seni bu kadar seveceğimi tahmin etmezdim. Şahsına bir laf atma olarak anlama. Tanımıyorum ve tanışmak için uğraşmadığım için sadee iyi ama tanımadığım biri diyordum. Teşekkürler, gerçekten teşekkürler.
Elveda Aneckha, seni özlicem dostum.

Samet; ne kadar mütevazisin sen ya. Maşallah.
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Left_bar_bleue97 / 10097 / 100karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Left_bar_bleue66 / 10066 / 100karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum   karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 9:57 am

Desarae Elicia Sunny demiş ki:
Iona Charmaine demiş ki:
Tamam o zaman. Kurguyu oluşturunca haber veririm ben. Ve de burada bir başlık açıp katılmak isteyenleri de dahil ederiz. Topluca bir veda gibi düşün bunu karakterine.
Saygıyla anıyoruz Aneckha'yı şimdiden.

itiraf etmek gerekirse seni bu kadar seveceğimi tahmin etmezdim. Şahsına bir laf atma olarak anlama. Tanımıyorum ve tanışmak için uğraşmadığım için sadee iyi ama tanımadığım biri diyordum. Teşekkürler, gerçekten teşekkürler.
Elveda Aneckha, seni özlicem dostum.

Samet; ne kadar mütevazisin sen ya. Maşallah.

Neyse efendim, geçelim beni de tam olarak kurguyu bir özetleyiniz. Herkes kendi rolünün farkına varsın. Bu arada Iona gerçekten de tuttuğum bir karakter olma yolunda ilerliyor, İlgiyle güzel kurgular yapacağız sanıyorum.
https://godricshollow.yetkin-forum.com

karakterimi öldürecek usta bir katil arıyorum
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Aciil arıyorum sanki
» Çok Şey Arıyorum :D
» x Arıyorum...
» Rp Yazmak içn arıyorum.
» Bende Arıyorum!