Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aciil arıyorum sanki

2 posters
YazarMesaj
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
Aciil arıyorum sanki  Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Aciil arıyorum sanki  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aciil arıyorum sanki  Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Aciil arıyorum sanki  Right_bar_bleue

Aciil arıyorum sanki  Empty
MesajKonu: Aciil arıyorum sanki    Aciil arıyorum sanki  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 1:32 pm

Rose'un kafasını dağıtabileceği bi sevgiliye ihtiyacı var.Rose kendindeen yaşca büyük birine vurulmus bi durumda.Kafasını dağıtmak için biri lazım.Bi dost da olabilir.Sevgili olursa, Rose tabiki onu sevicek ama aklı çok karısık olucak.Bi yandan imkansızını düşünürken bi yandan sevdiği sevgilisini düşünücek.Birbirleriyle kavga edicekler ama bi okadar da yakınlaşıcaklar.Böyle farklı bi ilişkileri olucak işte :D
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Aciil arıyorum sanki  Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Aciil arıyorum sanki  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aciil arıyorum sanki  Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Aciil arıyorum sanki  Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aciil arıyorum sanki    Aciil arıyorum sanki  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 2:33 pm

Yaşça büyük kişi kim :D
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
Aciil arıyorum sanki  Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Aciil arıyorum sanki  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aciil arıyorum sanki  Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Aciil arıyorum sanki  Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aciil arıyorum sanki    Aciil arıyorum sanki  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 2:36 pm

Acaba kim? :D
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Aciil arıyorum sanki  Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Aciil arıyorum sanki  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Aciil arıyorum sanki  Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Aciil arıyorum sanki  Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Aciil arıyorum sanki    Aciil arıyorum sanki  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 2:52 pm

Yok yani onu da belirtelim de ona göre girecek kişi bilerek girsin :D Efendim o büyük kişi bendeniz oluyorum.

Robert de Marqué Albusan
https://godricshollow.yetkin-forum.com

Aciil arıyorum sanki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Şey Arıyorum :D
» x Arıyorum...
» Bende Arıyorum!
» Rp Yazmak içn arıyorum.
» Arama sırası bende. Arıyorum [=