Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

# K e s h a L u n e

5 posters
YazarMesaj
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue80 / 10080 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue40 / 10040 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue

# K e s h a L u n e Empty
MesajKonu: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 4:07 pm

*Lie awake in bed at night
And think about your life
Do you want to be different?*

# K e s h a L u n e Ce0c3dce

K i m l i k
Ad: Kesha Lune Euryale
Doğum Tarihi: Bilinmiyor.
Doğum Yeri: Bilinmiyor.
Burcu: Bilinmiyor.
Kan Durumu: Safkan.
Mesleği: Öğrenci
Savaş Tarafı: Karanlık Taraf
Mezun Olduğu/Okuduğu Bina-Okul: Hogwarts - Slytherin V. Sınıf Öğrencisi.

# K e s h a L u n e 720fcce4

*I remember one moment, I tried to forget
I lost myself, is it better not said
Now I'm closer to the edge*

K i ş i l i k Z e h i r l e n m e s i -
Kesha çıkarcı bir kızdır. Aslında onu anlatmaya kelimeler yetmez. Tam bir Slytherin'lidir. Babasıyla aynı özellikleri taşımaktadır. Ancak babasının kim olduğunu bilmiyor.
Kesha kimilerine göre itici, kimilerine göre harika bir cadıdır. Bazı kişiler onu sevmemektedir. Ancak arkadaşı çoktur. O tam bir yılan. Muggle'lardan ve muggle doğumlulardan nefret eder. Ancak birkaç istisna çıkar. Bazen dayanılmaz olur. Kişiliği hemen değişir. Çok çılgın bir kızdır, çok kişiyle flört etmiştir. Ancak asla bir sürtük olmamıştır.
Bir zamanlar dolandırıcı yetişkin bir cadıyla takılmaya başlamıştı. O cadı Kesha'da dolandırıcılık yeteneği olduğu için ona birkaç numara göstermişti. Ayrıca en yakın arkadaşının annesi katil. Yani Kesha'da katil olma potansiyelide vardır. Öfkesini asla bastıramaz. Mutlaka bir yerden patlak verir.

# K e s h a L u n e 12e8c418

*No matter how many deaths that I die I will never forgive
No matter how many lies that I live I will never regret
There is a fire inside and it's harder to riot about to explode into flames
Where is your God?
*

A y n a n ı n K a r ş ı s ı n d a-
Kesha'nın sarı saçları beline kadar uzundur. Ve sarı onun doğal rengidir. Ne yazık ki Kesha görüntüsünden hoşlanmadığı için saçını arada sırada kahverengiye boyar. Tabii o öyle düşünüyor. Onun çevresinde olan çoğu kişi o vahşi güzelliğin farkında. Bir yılanın gözlerini anımsatan yeşil gözlerine çoğu bakmaya cesaret bile edemiyor. Haklılar, o güzel bir Medusa... Kesha'nın boyu yaşına göre orantılıdır. Bir tek vücut hatlarının yaşıyla bir alakası yoktur. Kıvrımlı bir vücudu vardır. Ve vücut tipine göre kıyafetler giymeyi sever. Dar ve mini elbiseler mesela... Ve o elbiselerin içinde muhteşem görünür, bunu kimse inkar edemez.

# K e s h a L u n e 26790bb0

*I was born of the womb of a poisonous spell
Beaten and broken and chased from the lair
But I rise up above it, high up above it and see
I was hung from the tree made of tongues of the weak
The branches were bones of liars and thieves
Rise up above it, high up above and see*

D o ğ u ş-
Hava yağmurluydu. Ve yer yer şimşek çakıyordu. Hayvanlar tedirgindi; çocuklar huzursuz; yaşlılar, telaşlı… Biliyorlardı, Tanrı katında bir şeyler yanlış gidiyordu. Aslına bakarsanız çoğu şey yanlıştı. Yüce Zeus kapalı kapılar ardındaki Tanrıça’ya lanet okuyordu. Tanrı katına böylesine kirli bir kan soktuğu için onu zehirliyordu adeta. Oysa Tanrıça’nın tek suçu çocuğuydu. Kendi özbeöz kızı… Şimdi ise onu kaybediyordu. Nyx, bir parçasını kaybediyordu. Oysa ona hamile olduğu zamanlar biliyordu, çok harika bir kız olacaktı. Dahası o Tanrıça olacaktı. Ancak Hades her şeyi berbat etmişti. Onun yüzünden şimdi ay kararmıştı. Nyx’in hüznüyle sarmalanmıştı. Yıldızlar bile küsmüştü gökyüzüne. Tanrıça’larını kaybediyorlardı. Zeus’un sesi duyuldu birden ve bir şimşek düştü çaresizlerin yaşadığı yeryüzüne…
“Nyx’in kızı kirli bir yaratık. Ona burada yer yok. Eğer babası bir Tanrı olsaydı belki. Ancak onun babası bir büyücü, bir iblis! Nyx kendi görüntüsünü ve kanını dahi değiştirerek kendini safkan bir büyücüye çevirdi. Bu da yetmezmiş gibi bu… Büyücüyle beraber oldu. Artık sınırı aştı. Çocuk yok edilecek.”
Diye gürledi kullarına, Zeus. Sevgili eşi Hera ise mutsuzdu. Çocuğun daha hayatına başlamadan ebedi uykuya gömülmesi ona yanlış geliyordu. Kocasının ve efendisinin karşısına cesurca çıktı ve oldukça ikna edici bir sesle konuştu.
“Zeus, Kronosoğlu, tanrıların en yücesi! Sen ne zaman bu kadar gaddar oldun böyle? Bu küçücük çocuğa da mı acımıyorsun? İzin ver onu yeryüzüne gönderelim. İzin ver ki onu yaşatalım. Onun suçu yok, Zeus. En az senin kadar yaşamaya hakkı var. Bize izin ver. Yeryüzü ırmağına yollayalım.”
Zeus bu duyduklarını umursamıyormuş gibi yaptı ancak Hera’nın sözleri beynine kazınmıştı.
“Olmaz. O çocuk ölmeli.”
Dedi Yüce Zeus. Hera artık umudunu kaybetmek üzereydi. Ancak son bir kez konuştu ışıltılı Tanrıça:
“Zeus… İzin ver. Sana söz veriyorum, tanrıçalığından haberi bile olmayacak. Tamamen normal büyüyecek. Ve hiçbir tanrı ilgilenmeyecek o kirli kanla! İzin ver, Yüce Zeus!”
Tanrıçasının haykırışları Zeus’un buz kaplı kalbini çözmeye yetmişti. Başını hoşnutsuz bir şekilde salladı.
“Pekala, Hera. Sana her zaman güvenmişimdir. Bu sefer de güveniyorum.”
Dedi ve kundaktaki çocuğu alması için işaret etti. Hera minnettar bir şekilde çocuğu kucakladı ve izin isteyip şatodan ayrıldı. Yürürken çocuğun kulağına büyülü şarkılar fısıldadı. Yeryüzü Irmağı’na geldiklerinde Hera çalıların altından büyük bir sepet ve kağıt, kalem çıkardı. Çocuğu kucakladı ve sepete yerleştirdi.
“Güzel kız. Senin bir adın olmalı.” Durakladı. Sonra kutsal dudaklarından üç sözcük çıktı: “Kesha Lune Euryale.” Kağıda düzgün harflerle bunu yazdı. Tam sepeti suya ittirecekken arkadan bir ses duydu:
“Hera, bekle.”
Bu ses Gece Tanrıçası Nyx’ten geliyordu. Ama zindan odasından nasıl çıkmıştı?
“Ne arıyorsun burada?”
“Son kez kızımı görmeye geldim.” Dedi ve sepetteki çocuğu kucağına aldı.
“Sen küçük Tanrıça, babanın özelliğini alacaksın. Görüntünü istediğin zaman değiştireceksin. Ve baban gibi büyücü okuluna gideceksin. Ve yine babanın binasında okuyacaksın. Slytherin. Ve küçük Tanrıça’m… Benim sana rüyalarında ulaşmama izin vereceksin. Ve bende beni görmene izin vereceğim.” Dedi ve sepete yerleştirdi bebeği. Sonrada tek bir şey söylemeden çekip gitti. Hera şaşkınlıkla izlemişti bu olanları. Kendine geldi ve çocuğu ırmakta serbest bıraktı. Gidiyordu işte.

*To buy the truth
And sell a lie
The last mistake before you die
So don't forget to breathe tonight
Tonight's the last so say good-bye*

# K e s h a L u n e D58b677b

*A simple fear to wash you away
An open mind canceled it today
A silent song that's in your words
A different taste that's in your mind*

En son Kesha Lune Euryale tarafından Salı Haz. 21, 2011 9:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Rpg Puanı :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue80 / 10080 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue40 / 10040 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 10:52 am

Icons:

Eklenmek İçin:

Ad-Soyad:
Bir Tane İcon:
Kurgu:

Not: Eğer kurgu vermezseniz ben kafama göre ekleyeceğim.

En son Kesha Lune Euryale tarafından Çarş. Haz. 22, 2011 8:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 5:30 pm

# K e s h a L u n e A1378a8f

]*# K e s h a L u n e 6a890458
    Alexandra Rhea Galibina || Taraf Meselesi Bizimkisi
    Rhea... Nasıl desem? Sevemiyorum seni. Belki bunda taraflarımızın rolleri çok büyük. Ben karanlık taraf için doğmuşum, anlatabildim mi? Sen bana çok uzaksın. Aslında gerekli de değilsin. Senin için aman aman şeyler yazamıyorum. Zaten gerçekten konuşmuşluğumuz da yok. Şimdilik seni sadece sevmiyorum. Ha, taraflarımız aynı aynı olsaydı sever miydim? Hayır, zannetmiyorum. Fazla zeki olduğunu düşünen kişileri sevmiyorum ben. Çıkıntıları yani. Ama meraklanma ben aptal değilim. Senin kadar zekiyim. Slytherin'e seçilmemin nedeni ise içimdeki karanlık tutkusuydu. Senin tek tutkun kitaplar! Bir daha karşılaşmamak üzere Galibina!

*
    # K e s h a L u n e 847f7dc3
    Veronica K. Folchart || İçimden Nötr Demek Geliyor
    Çok içli dışlı olduğumuz söylenemez. Açıkçası seni doğru düzgün bile tanımıyorum. Ancak ne istediğine karar veremiyorsun bu belli. Tarafın belirsiz mesela. Ama zeki bir kızsın. Zamanla senin için en doğru olana karar vereceksin. Hey durun bir dakika! Muggle annem gibi konuşuyorum! Neyse kararın karanlık taraf olursa seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ancak benimle fazla arkadaş olmamanı öneriyorum. Sonuçta kişiliğinin değişmesini istemezsin. Ah birde... Çok taş bir ağabeye sahip olduğunu söylemiş miydim? Ve evet onu elde etmek için gerekirse seninle iyi anlaşabilirim. Yani en azından rol yapabilirim.

# K e s h a L u n e C5f5782e
    Androméda Monica Belle || Çikolata Tutkusu
    Kabul ediyorum ben bir çikolata manyağıyım. Ve kabul ediyorum senin dükkanına bayılıyorum. Senide severim. Yani en azından sevmeye çalışıyorum. Yani kızmen ortak yönlerimiz var. Sende Meta'sın bende. İkimizde Hogwarts'lıyız.Tamam yaptığın işe büyük bir saygım var. Senin yerinde olmak için neler vermezdim! Dükkanında Roma'da. Roma iyidir, güzeldir. Ahh... Çikolatalaar! Neyse buraya çikolataya olan tutkumu anlatmaya gelmedim. Senden bahsetmeliyim. Kabul ediyorum bazen beni gıcık ediyorsun. Ve kabul ediyorum bazen seni sevmeye başlıyorum. Ama mutlaka bir şekilde senden tekrar soğuyorum. Neyse... Fazla tanımadığım için fazla yorumumda yok. Sen en iyisi kendine iyi bak.

# K e s h a L u n e 9df2abb8
    Leandre Frederic D'angelo || Ortak tutkumuz: Müzik!
    Leandre... Sen diğer erkeklere göre farklısın. Diğerleri çapkınlık peşindeyken, sen kendi işine odaklısın. Bu yönünü seviyorum ve bazen kıskanıyorum seni. Ağır başlı olduğun için olabilir. Ya da sadece Leandre olduğun için. Bilmiyorum. Ama eğer ben biraz daha iyi olsaydım iyi arkadaş olabilirdik gibi, değil mi? Eğer değilse beni bağışla, ancak seninle arkadaş olmayı çok isterdim. Birde, müziğin beni etkiliyor. Sen ne zaman o büyülü notaları yaratmaya başlasan ben orada saatlerce oturup seni izleyebilirim. Birgün mutlaka seninle çalmak isterim. Çünkü sen benim tutkumu görebiliyorsun. Müzik! Bunu sen ve Lucio dışında kimse göremiyor. Kendilerini o kadar kaptırmışlar ki! Sana minnetarım Leandre. Hayatımın ipliğe bağlı olduğunu hissediyorum ve beni gerçekten motive eden ve sen ve müziğin var. Burada kal ve asla susma. Müziğin asla susmasın. Bu kadar kibirli olduğum için üzgünüm...

En son Kesha Lune Euryale tarafından Salı Haz. 21, 2011 6:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue92 / 10092 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue46 / 10046 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 6:00 pm

evet. uygun.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimePaz Mayıs 08, 2011 6:01 pm

Tamam o zaman eklerim bir ara ;)
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 7:45 am

Flood.

Evet, eklendin :)
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue93 / 10093 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue47 / 10047 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 8:31 pm

Ben geldiiiiim, eheyt. Şimdi, Androméda bakımından nereye sallarsın bilmiyorum ancek, Veronica'yı nötr istemekteyim. Yani düşman falan olmasınlar, çünkü bu Veronica her tarafa kayık bir insan, Slytherinlerle içli dışlı olmasa da düşman da değil hani, öyle biri. İconda hemen şutluyorum;

Monica:

Veronica'ya gelirsek lejantta var, iconunu sen seçersin, nokta. ^-^
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 1:34 pm

Saçmaladım bir şeyler :D
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Eltorn Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Bina arkadaşlarından bayağı farklı.
Rpg Puanı :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue0 / 1000 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue0 / 1000 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 2:17 pm

Olmuş efenim. :D
Leandre Frederic D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müzik kulağı ~
Rpg Puanı :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue85 / 10085 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 8:47 am

# K e s h a L u n e 03640979779089888467

Ben de bu şekilde eklisin;

Alıntı :
Kibir Tanrıçası.
Pek konuşmayı sevmeyen biriyimdir, genelde etrafı izlerim ve insanları değerlendiririm. Senin yüzünde oluşan kibri görebiliyorum. İnsanları gerekli gördüğün şekilde ayırıyorsun ve hoşlanmadıklarına bunu açıkça belli ediyorsun. Bu bir bayana uygun bir davranış olamaya bilir. Nezaket kuralları içinde uygunsuz. Ama düşünüyorum da; yapmacık takılmanın anlamı ne? Hoşlanmadığını belli edebilmek cesaret ister gözümde ve sen bunu başarıyorsun. Eh bazen dozunu kaçırdığında oluyor ama neyse.
Normalde dolu dolu olan karakterini yanımdayken biraz daha dizginlediğinin farkındayım. Buna saygı duyuyorum. Seni gereksiz cadılardan görmüyorum. Hele ki müzik yeteneğin alkışa laik. Ama seninle uyuşabileceğimizi de sanmıyorum. Zaten arkadaş kavramına sıcak bakan biri değilimdir. Benim için gereksizler ve gerekliler vardır. Sende gerekli sayılabilirsin gözümde.
Bir kaç kere selamlaştık. Arada bir denk gelmek hoşuma gidiyor. Ama bazen aşırı gürültücü olabiliyorsun ve ben o zamanlarda o ortamdan hemen uzaklaşıyorum. Herkesin iyi kötü yanları olur değil mi? En azından beni çileden çıkarmıyorsun. Ve Slytherin kızı olarak tüm özelliklerini taşıyorsun.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 6:13 am

Eklediiim *-*

Umarım olmuştur? (: Bir ara kesinlikle rp yapalım İlgii, kişisel kurgulara açtığım başlığa gelsenee (:

Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müzik kulağı ~
Rpg Puanı :
# K e s h a L u n e Left_bar_bleue85 / 10085 / 100# K e s h a L u n e Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: # K e s h a L u n e   # K e s h a L u n e Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 11:59 am

Ünlü değişikliği

# K e s h a L u n e 042e773d# K e s h a L u n e 20ad6d5f
# K e s h a L u n e 0b46d5b8# K e s h a L u n e Cc245d3e
# K e s h a L u n e 39700bef# K e s h a L u n e Abf98a4d

# K e s h a L u n e
1 sayfadaki 1 sayfası