Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MonicaBelle.

YazarMesaj
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
MonicaBelle. Left_bar_bleue93 / 10093 / 100MonicaBelle. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
MonicaBelle. Left_bar_bleue47 / 10047 / 100MonicaBelle. Right_bar_bleue

MonicaBelle. Empty
MesajKonu: MonicaBelle.   MonicaBelle. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:22 pm

MonicaBelle. 31609453

Ad: Androméda Monica
    Soyad: Belle
    Uyruk: İtalyan.
    Soy: Melez.
    Okul/Bina: Hogwarts/Ravenclaw.
    Taraf: Tarafsız.

MonicaBelle. Asertyuo

Hayat ve İş.
Pekala. Sanırım bu sefer mikrafonu kendi elime almalıyım. Ne diyebilirim ki! İnsanın kendisini anlatması zaten zordur, ben nasıl becereceksem. Pekala, başlayalım. Öncelikle veletliğim kesinlikle tuhaftı. Annem cadı, babam muggle olmak üzere, bir ikiz kardeşle beraber büyüdüm. Yani en azından bir süre, babamın bizi terk etmesini saymazsak. Annem bana isim bulma kısmının hep ne kadar zor olduğunu anlatır. Bi' kere teyzem çok takıntılıymış isim konusunda, Thia ismini takmaya kalkmış bana. Sonra eski kafalı isimlere geçmiş, Elizabeth falan. Ondan sonra da anlamlı bir şey olmasını istemiş ve menekşe anlamına gelen Violet adını koydurmaya kalkmış. İşin bu kısmını bilmiyorum ama annem kesin teyzemden habersiz koymuştur bana Androméda adını. Andromeda bir galaksi adı, sanırım bunu isim olarak kullanmaya kalkan tek kişi annem. İsmimden şikayetçiyim, evet. İkinci adımı da koymak babama kalmış, Monica. Genellikle Monica adımı kullanıyorum zaten, iş üstünde olmadığım zaman falan. İş deyince farkettim, sanırım çok uzattım ha? Tamam, biraz hızlandıralım. Babam 4 yaşında bizi terkedip gitti, çünkü annem ona cadı olduğu söyledi. Söyledi çünkü bizim büyü güçlerimiz ortaya çıkmaya başlamıştı, başka seçeneği kalmamış vesaire. Kesin bir yerlerde yaşıyodur babam, araştırmak lazım ancak bizi o kadar rahat terkedebilmiş birini aramaya pek hevesli değilim. Lil' ile büyüdüm işte, koca bir bahçesi olan nehir kenarında bir evde. Ya da sanırım göldü, tam hatırlamıyorum. 11 yaşındayken her cadı gibi Hogwarts mektuplarımız geldi, okula gittik falan. Ravenclaw oldum, tam anlamıyla inek modundaydım o aralar. Beşinci sınıftan sonra ineklikten kurtulmuştum sanırım, o ara olması lazım. Mezun olduk, Lil' ile pastane açtık. Yemek yapmayı hep sevmişimdir, bir yığın tatlı ve çikolata arasında çalışmak çok işime geldi. Sonra Payome ile tanıştım, bana şuanki işimi öğreten kişi. Kendisi dolandırıcıydı ve bende ona yardım ediyordum, yani en azından ilk başlarda saklanma ve kılık değiştirmede. Sonra bana -nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde- dolandırıcılığın kötü bir şey olmadığı öğretti, yani bizim açımızdan. Biz her şeyi yapabilirdik, sıradan olmamıza gerek yoktu. Bende onu dinledim ve çaylağı oldum. Dolandırıcılık işinden uzun süre önce emekli oldu, ancak ben hala devam ediyorum. Suç ortağım bile var, Diana. Beraber çalışıyoruz, insanın birine güvenebilmesi harika bir duygu. Evet, sanırım bütün anlatmam gerekenler bunlar. Yeter, kestiiik.

Karakter Yapısı.
Metamorfmagus olduğu için sürekli görüntüsünü değiştirse de sabit kaldığı kahverengi saçlı ve yeşil gözlü kız formatı var. Doğduğu zaman gözleri kahverengiydi, ancak yeteneğini keşfedince bir daha hiç kahverengi yapmadı. İkna kabiliyeti ve dikkat çekme becerisinde işinden dolayı bayağı ustalaşmış durumda. Çoğu zaman çok gevezedir ama bazen garip bir şekilde suskunluğa bürünüyor, tam olarak ne olduğu çözülmüş değil. Sanırım ruh haline göre, mümkün yani. Imm, sonraa. Sürekli farklı şeylere merak sarıyor ve sonra sıkılıp bir kenara atıyor. Bir süre atletizmle ilgilenmişti, ondan sonra bir teleskop aldı ve yıldızları inceledi, geçen haftaysa mikroskopları kurcalamakla meşguldü. Çatı katında yarım bırakılmış bir kitap var, kendi yazmayı denedi falan. Sürekli ve aniden karar değiştirmesiyle ünlü bir kişiliği var açıkçası.

En son Androméda Monica Belle tarafından Cuma Mart 11, 2011 5:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MonicaBelle. Empty
MesajKonu: Geri: MonicaBelle.   MonicaBelle. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:22 pm

Eklenmek için;
    Üç icon.
    Birde ne melet olduğunuz. Kurgumuz falan yoksa bi' pm atın ayarlarız hani.

İcon.:

MonicaBelle. 44 x MonicaBelle. 43 x MonicaBelle. Leighton-leighton-meester-15139395-100-100 x MonicaBelle. Leighton-leighton-meester-15139393-100-100
    ~ Sonsuza Dek Arkadaş
    ~ Dost
    ~ Yakın Arkadaş
    ~ Sırdaş
    ~ Suç Ortağı
    ~ Çocukluk Arkadaşı
    ~ Yeni
    ~ Arkadaş
    ~ Tanıdık
    ~ Arkadaşın Arkadaşı
    ~ Sadece Bir İsim

MonicaBelle. 61 x MonicaBelle. 01-emma-02

~ Ölümcül Derecede Düşman
    ~ Büyük Nefret Duyulanlar
    ~ Nefret Edilenler
    ~ Eski Arkadaş
    ~ Bazen Sinir Bozanlar
    ~ Nötr
    ~ İlgisizlik
    ~ Sıkıntı Duyulanlar
    ~ Uzak Durulması Gerekenler
    ~ "Uğraşmaya Değmez"

MonicaBelle. Image65-1 x MonicaBelle. Image67-1

~ Gerçek Aşk
    ~ Hoşlanılanlar
    ~ Beğenilenler
    ~ Eski
    ~ Karşılıklı
    ~ Tek Taraflı
    ~ Flört
    ~ Çıkar İlişkisi
    ~ Dikkat Çekenler

MonicaBelle. Berenaaaa x MonicaBelle. Serenaundblair

~ Aile
    ~ İdol
    ~ Karmaşık
    ~ Meslektaş
    ~ Sevilen Büyükler
    ~ Destekleyenler
    ~ Gizemli
    ~ Ev/Bina Arkadaşı
    ~ Kardeş Gibi
    ~ Saygı Duyulanlar
    ~ Özel
    ~ Her Şeyden Öte

MonicaBelle. Emma5 x MonicaBelle. Emma6 x MonicaBelle. Emma2 x MonicaBelle. Emma3
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MonicaBelle. Empty
MesajKonu: Geri: MonicaBelle.   MonicaBelle. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:23 pm

# İ L İ Ş K İ L E R

& L i l i a n a N i x i e B e l l e ~ Hayattaki En Değerli Varlığım.

MonicaBelle. 71mjjnxMonicaBelle. 12xMonicaBelle. 18

~ Sonsuza Dek Arkadaş
~ Sırdaş
~ Aile
~ Her Şeyden Öte

& E v a l i n e S l o w e n ~ Kuzen.

MonicaBelle. 029xMonicaBelle. KooxMonicaBelle. GG4041978

~ Sonsuza Dek Arkadaş
~ Sırdaş
~ Aile
~ Meslektaş
~ Her Şeyden Öte