Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A. | Langley

+8
Aurora Romolius
Alexandra Rhea Galibina
Kesha Lune Euryale
Satellite Romolius
Rose Laquisha
Adrasteia Quiwen
Tierra Squidna
Archer Langley
12 posters
YazarMesaj
Archer Langley
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Archer Langley

Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Acımasız.
Rpg Puanı :
A. | Langley  Left_bar_bleue93 / 10093 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
A. | Langley  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue

A. | Langley  Empty
MesajKonu: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 8:45 pm

A. | Langley  008d3dwh A. | Langley  008d63t1 A. | Langley  008d7zkq A. | Langley  008ebk7b A. | Langley  008b5d1k
A. | Langley  59951573945293402650
Baskı No: 01

Madde 1 : Zevk veren her şey kutsaldır. Özenle değer gösterilmesi ve ihtiyaç duyulan anlarda kullanılmak amacıyla her zaman yakınlarda tutulmalıdır.

Madde 2 : Sarhoş olunan zamanlarda bile prensipler zedelenmemeli çaba harcanarak sınırlar aşılmamalıdır. Pişman olmak asla hoşuna gitmez. Bu yüzden sonradan acı veya üzüntü duyulacak şeyler yapılmamalıdır.

Madde 3 : Aile, profesör, görevli gibi kısıtlayıcı anlam içeren kelimeler değer görmemeli ve elden geldiği kadar kullanmaktan kaçınılmalıdır. İçimizdeki özgürlük bize aittir, özgürlüğümüze sadece kendimiz engel olabiliriz. Asla bir başkası değil!

Madde 4 : Kadınlar belirli kategorilere ayrılırlar , ona göre saygı, sevgi ve değer görürler. Kan bağı olanlar, uygun niteliklerde bulunanlar yeterince saygı ve önem tadarlar. Kucaktan kucağa dolaşanlar, görevleri anlık zevk vermekle sınırlandırılanlar her zaman aşağılanmaya maruz kalırlar.

Madde 5 : Bakışlar, surat ifadesi ve mimikler etkileyici cümlelerden bile daha fazla anlam taşır. Bu yüzden surat kaslarımız en ufak ayrıntıya kadar kontrolümüzde olmalıdır. Ciddiyet her şeydir.

Madde 6 : Archer’a ailesi ve geçmişi hakkında soru sorulamaz. Sorulmamalıdır. Aksi takdirde uyarmalıyız ki olacaklardan asla sorumlu değiliz.

Madde 7 : Duygularla kesinlikle dalga geçilmemelidir. Aşk, üzüntü, sevgi.. Ne olursa olsun, içimizdeki öfke ne kadar ağır basarsa bassın önemli ve derin anlamlar taşıyan sözcüklerdir.

Madde 8 : Olumsuz bir davranışta bulunan kişi kim olursa olsun cezalandırılmalıdır. Hiçbir istisna kabul edilemez!

Madde 9 : Canınız yandıysa yapabileceğiniz tek şey diğer insanların canını yakmaktır. Acıya acıyla karşılık verilir.

Madde 10 : İyilik meraklısı, sürekli pozitif düşünen cadı ve büyücüler sevilmez. Gerçek Dünya’nın farkına varılmalı bu göz önünde bulundurularak mücadele edilmelidir.

Madde 11 : Öfkeyi kontrol edebilmek en büyük tecrübedir. Ve bazen medeni insanlar gibi problemlerin konuşarak halledilmesi çözüm değildir.

Madde 12 : Kişisel bakım ürünleri vazgeçilmezlerdendir. Bayanları elde etmenin en etkili yolu pahalı bir parfüm ve bakımlı bir vücuttur.

Madde 13 : Dersler gereksizdir. Özel durumlar -hoşlanılan kızla olan ortak dersler-ve sıkıntılı günler haricinde derslere girilmez.

Madde 14 : Hiç kimse Langley’den üstün değildir. Olamazda.

Madde 15 : Kibir ve soğuk tavırlara her zaman hayran olunur. Bu tip davranışta bulunan kişilerle ilişki her daim canlı olmalıdır.

Madde 16 : Hırs her şeydir. Hiçbir zaman elimizdekiyle yetinmemeli daha fazlası istenmelidir.

Madde 17 : Slytherin ve istisnalar dışında diğer binadaki tüm öğrenciler aşağılık, gereksizdir!

Uyarı! : Kitabın tozlu sayfalarını kapatmadan önce okuduğunuz tüm maddeleri unutmalı hayatınıza bu an hiç yaşanmamış gibi devam etmelisiniz.

En son Archer Langley tarafından C.tesi Nis. 09, 2011 8:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 8:28 am

A. | Langley  56954115289644028443

A. | Langley  0089s3cc A. | Langley  008a2xp8 A. | Langley  0089z3dg A. | Langley  008a0w26
A. | Langley  0089dc13 A. | Langley  0089ehs8 A. | Langley  008a82wd A. | Langley  008ad9hw
A. | Langley  008ac2eh A. | Langley  008aeszx A. | Langley  008aaecs A. | Langley  008ab42c
A. | Langley  008bk1pf A. | Langley  008bp2cs A. | Langley  008bh2s3 A. | Langley  008b7h8t
A. | Langley  008brpgd A. | Langley  008bsbc7 A. | Langley  008bt2fw A. | Langley  008bx84f

En son Archer Langley tarafından C.tesi Nis. 09, 2011 8:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 8:58 am

A. | Langley  58892213587429590646

A. | Langley  80389190428198316420 A. | Langley  23497957797372589801
x Gregorio Langley | Baba
x " Tamamıyla isminin adamısın baba! "
Küçükken sana her bu cümleyi kullanmamın ardından ölümcül bakışlarına maruz kalırdım. Annemin uyarılarına rağmen bana sanki düşmanınmışım gibi bakmayı sürdürürdün. Yeterli yaşa, yeterli olgunluğa ulaşana kadar öyleydim de gerçi. Ne zaman aile sohbetlerinize kulak misafiri olsam benden ailenin yüz karası olarak bahsederdin. Sana göre ciddiyetten uzak tavırlar sergileyen herkes aile mirasından men edilmeliydi. Can yakıcı tavırlarınıza maruz kalarak büyüdüm Bay Langley. Üstelik sana karşı en ufak bir kin barındırmıyorum içimde. Çünkü; şu an gördüğüm sevgi ve saygınlık dolu tavırlarından anlıyorum ki sayende küçüklüğümün en derin anısı olan acı beni büyütmüş ve tam olarak istediğin/istediğim kişi haline getirmiş. Kötü çocukların altın kuralına uymayarak: Seviyorum seni. Bu gün büyüdüm ve tekrar aynı şeyi söylüyorum. Tamamıyla isminin adamısın baba! Senin kadar uyanık birini görmedim!
A. | Langley  69192388937379151473 A. | Langley  58727181739050589589
x Luisa Langley | Anne
x Malikanemizin, ailemizin ve içinde bulunduğumuz karanlık dünyanın en küçük detayına bile uyum sağlayamayan tek kişisin. Her zaman neşelisin ve yüzünden hayran olduğum gülümsemen hiç eksik olmuyor. Bana karşı sürekli sevgi dolu oldun. Yaptığım yaramazlıklara ses çıkartmayarak kişiliğimin oluşumunda büyük rol oynadın. Bakımlı bir erkek olmam konusunda verdiğin öğütlerle en berbat anlarımda benide güldürmeyi başardın. Doğduğumdan beri hakkında duyduğum tek kötü hatıra babamla daha yeni evliyken gittiğiniz mekanlardan birinde sürekli babama göz kırpan cadıyla girdiğin düelloydu. Kıskançlığımın nereden geldiğini anlamıştım bunu duyduğumda. Üstelik emin olduğum şeylerden biride babama ve bana olan sevgin. Saygı duymayı hak eden bir kadınsın Luisa. En içten duygularım, saygım ve kalbim...
A. | Langley  50657920095085584860 A. | Langley  07713881781498183504
x Tierra Squidna | Sevgili
x Hiç beklemediğim bir anda fark ettim varlığını. İlk başlarda seni düşünürken vücuduma yayılan sıcaklığın sadece bedenini arzuladığım için olduğunu düşündüm. Sonuçta alışkındım artık bu tür şeylere. Zaman geçtikçe bedenime olduğu gibi düşüncelerimede etki etti varlığın. Büyük bir boşlukta gibi hissettim kendimi. Bedeni arzulara alışkın olsamda düşüncelerimi ele geçiren duygulara alışkın değildim. Çıldırıcak seviyeye geldiğimde ise sana açtım beynimdekileri, kalbimdekileri.. Çok zor oldu seni inandırmam. O gün o kulübede bana inanmasan, çekip gitsen bile yinede bırakmıycaktım peşini. Çünkü; ilk defa seviyordum birini. Kısa sürede hayatımın büyük bölümünde yer ettin. Beni büyük ölçüde değiştirdin. Minettar olduğum kadar aşığımda sana. Ne olursa olsun, sen bana karşı ne hissediyor olursan ol.
A. | Langley  66940873 A. | Langley  46159570
x Adrasteia Quiwen | İş Birlikçi
x Dünya üzerindeki kusursuz çıkar ilişkilerinden birini sürdürüyoruz. Yani kısmen. Birbirimizin arkasından kuyu kazmadığımız zamanlarda birbirimiz için çalışıyoruz. Adrasteia ortadan kaldırılması gereken biri olduğunda yanımda bitiyor. Ve bende Slytherin veya diğer binaların cadıları rahat durmadığında onda alıyorum soluğu. Biliyorum ki asla ikiletmeden işimi halledicek. Ve o da biliyor ki asla ikiletmeden işini halledicem.
A. | Langley  Doutzen-doutzen-kroes-5973931-100-100 A. | Langley  Doutzen-doutzen-kroes-5973930-100-100
x Rose Laquisha | Eski Kırık/Göz Aşinalığı
x Yanlış zamanlama bayan. Kalbim ve bedenim bir başkasına ait olmasaydı peşinizde olabilirdim. İlgi çekici bir güzelliğiniz var. Bu da normalde peşinizden ayrılmamam gekirken senden uzak durmama sebep oluyor. İçki içtiğim yada haplandığım bir zamanda etrafımda bulunmamanız tercihim. Aksi takdirde bu istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Ve hayatınız hoşunuza gitmeyen bir şekilde yön değiştirebilir.
A. | Langley  Laetitia_Casta_004 A. | Langley  Laetitia_Casta_016
x Satellite Romolius | Eski Kırık/Göz Aşinalığı
x Kalbimi bir başkasına hediye etmeden önce hoşlanırdım bu cadıdan. Görüntüsü, karakteri ilgimi çekerdi. Pek yakından olmasada takip ederdim davranışlarını. Hareketlerinde sezdiğim onunda benimle ilgilendiği düşüncesiyle birlikte son zamanlarda daha çok üzerine düşer olmuştum. Şimdi ise arada bir derslerde veya koridorlarda gördüğümde hatırlayacağım varlığını. Ve birde sevgilimin düşmanı olması var tabi. Ne yalan söyleyeyim pek sıcak şeyler hissetmiyorum kendisine. Aşık olduğum cadının en ufak canını yaktığında ilk karşılacağı şeyin gazabım olduğunu bilmeli.
A. | Langley  D7804446A. | Langley  D7804446
x Kesha Lune Euryale | Dost
x Kesha.. Dost olarak görebildiğim ilk ve tek cadı. Kendimi ona yakın hissediyorum. Onun zarar görmesine asla izin veremem. Onunda benim için aynı şeyleri düşündüğünü, hissettiğini biliyorum. Canım pahasına koruyabilirim onu. Bir süredir düzenli olarak sürdürebildiğim tek ilişki sanırım. Böyle devam etmesini umuyorum. Çünkü; olması gerektiği gibi arkadaşlığı beni birazda olsa çıkarcı dünyamdan soyutluyor.
A. | Langley  F_14htlt2ooi4m_afd82fd A. | Langley  F_13ef6mf9fbm_464d48a
x Alexandra Rhea Galibina | Piyon
x Aramızda olanlara ilişki denilemez. Yada herhangi bir seviyede verilemez. Her türlü olayda kullanılmaya hazır. Ravenclaw birde. Zekiyim diye geçinir.
A. | Langley  2s1lrnk A. | Langley  2dqizrd
x Aurora Romolius | Düşman gibi gibi..
x Bu kız kendini ne sanıyor ?! Etraftan Tierra'yı değiştirdiğim ve bundan hoşlanmadığı konusunda duyumlar alıyorum. İlişkimiz hiçbir şekilde kendisini ilgilendirmez. Tierra'nın arkadaşı -yada herneyse işte- olması ilişkimiz hakkında yorum yapabileceği anlamına da gelmez. Şansını zorluyor. Eğer bu şekilde devam ederse benim yüzümden kendini revirde bulması an meselesi.
A. | Langley  46201657178365433527 A. | Langley  83127141322090994917
x Leandre Frederic D'angelo | Dikkat Çeken
x Tuhaf biri. Yani ara sıra ilgimi çekmiyor değil. Hakkında pek fazla bilgiye sahip değilim. Zeki olduğu, derslerinde güzel bir başarı elde ettiği falan filan dışında. Bazen hakkında bilgi sahibi olmak istesemde onu görmezden gelip umursamadığım zamanlar genellikle daha ağır basıyor. Emin olamıyorum. Sanırım bir gün umursamazlığımı bir kenara koyup kendisiyle tanışmak için uygun ortam ayarlıycam. Merak ettiğim kişiyi kendi ağzından tanımak.. İlginç olacak.
A. | Langley  73h2q9 A. | Langley  30bl0ev
x Cassandra M. Arcanum | Dost. Yani ciddi anlamda dost.
x Ah, bu cadı! Hiçbir zaman ilişki defterimde belirli bir rütbe altına yazamamıştım adını. Güzeldin. Yinede güzel kızlarla olan anlık ilişkilerime yakıştıramıyordum seni. O yıllarda bile normal insanların dostlarına yaptığı muameleye göre duygular barındırıyordum sana. Ve o gün gelip çattığında aslında girmek istediğim küçük çaplı bir kavga değildi. Sinirliydim. Elimden geldiğince yumuşak davranmaya çalıştım ama bunu hiçbir zaman beceremem, herkes bilir. Kavgamız ateşli bir düelloya dönüşürken yakalandığımızda saçmaladım bir süre. Tanrıya şükür ki ikimizide soğukkanlılığınla kurtardın. O günden beri hayranım sana. Ve olabildiğim kadar sadık bir dost.
A. | Langley  02879584772119021229 A. | Langley  79367988060480288463
x Melynda Precious | Neyiz biz?
x Varlığım için oldukça tehlikelisiniz. Evet, benden büyüksünüz. Evet, güzelliğinizin büyüsünden korkmamam gerekir. Yinede diğer cadılarda olduğu gibi endişelenmeden edemiyorum. Benim revir kanadından uzak durma çabama zıt bir şekilde bana ulaşma çabası seziyorum hareketlerinizde. Ruhumun başka bir bedende can bulmuş hali olarak iki aynı karakterin birbirine olan merakı bu belkide. Tam olarak emin değilim.
A. | Langley  26383771735318118811 A. | Langley  55944292610360772403
x Iona Charmaine | Asla sahip olamadığım kız kardeş gibi..
x Emin olamadığım fakat asla unutamadığım bir tarih. Şimdiki karakterime bürünmeden çok öncesi. Yavşak ve pişkin olduğum zamanlar. Aşina bir bar, gecenin en aşina olduğum saatleri. İlk defa kendimden geçerek yarı baygın değildim o gece. Bilinçliydim. Bir o kadarda sıkıntılı. En başta dediğim gibi. Kesik görüntüler canlanıyor gözümde. Tam emin olamıyorum. Sanırım aileyle girilen ateşli bir kavga sonrası arzu dolu bedenlerde herşeyi unutmak için gitmiştim oraya. Yaşımın yeterli olmaması gereği görevlilerden saklanarak tenha koridorlarda ilerliyordum. Duyduğum sesler ilk olarak hormonal bir etki yaratmıştı bedenimde. Bunun sert bir seks sırasında zevk nidaları olduğunu sanmıştım. Saniyeler sonra ise istemsizlik ve korku iyice işlemişti kulaklarıma. Hiç düşünmeden seslerin geldiği yöne doğru ilerlemiştim. Gözlerim gördüğü manzara inanamıyordu. Yaşlı bedenin kendisiyle duvar arasında sıkıştırdığı genç kızın karşı koyması öylesine etkilemişti ki beni. Öfkeden gözlerimin dolduğunu hissedebiliyordum. Tekrardan hiç düşünmemiş asama davranmıştım. Aklıma ilk gelen büyüyü yaparak lanet olasıca herifi bayılttığımda beklemeden kızın yanına gitmiştim. İçerideki insanların tuhaf bakışlarını çeken pelerinimi üzerine örtüp hiçbir şey söylemeden koridoru terk etmiştim. O konuşayamacak kadar yıpranmış ben ise konuşamayacak kadar öfke doluydum. O yıl okula dönene kadar barda karşılaştığım manzaranın her gece rüyama girdiğini hatırlıyorum. Hogwarts'ta ise cadı olduğunu bile bilmediğim kızı tekrar gördüğümde olduğum yerde donup kalmıştım adeta. Kontrolümü kaybetmiş gibi yanına gidip hiçbir şeyi önemsemeden ellerimi korumacı bir şekilde bedenine sarmıştım. Başını omzuma yaslayıp parmaklarımı saçlarında dolaştırırken ondan yaşlarca büyük abisi gibiydim sanki..

Eklenmek için;
İki adet uyumlu icon. Bir adet kurgu yeterlidir.

En son Archer Langley tarafından Ptsi Mayıs 09, 2011 1:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
A. | Langley  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
A. | Langley  Left_bar_bleue50 / 10050 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 3:58 pm

A. | Langley  2eds6tg A. | Langley  2rvzrer A. | Langley  104qog8

& Küçük bir kulübede cereyan eden aşkları, bir koru yakmışçasına gittikçe büyüyor ve ışığı artıyordu. Fakat korun bir gün söneceğini düşünen Tierra aşklarının yarıda kalmasından korkuyor. Çoğu zaman Archer'a yetersiz geldiğini düşündüğünden kişiliğinden ödün vermek durumunda kalıyor ve bu da canını fena halde kısıyor. Yine de onu mutlu edecekse bunlara da razı. Hem verdiği değerinde karşılığını olduğunca aldığını düşünüyor. Yakın zaman önce Archer'a baktığında züppe birini görürken şimdi baktığında içini ısıtan bir bakış karşılıyor onu. Kısa zamanda dünyası olması, akıl karı değil. Sözün kısası aşık olduğunu hissediyor.
Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 4:03 pm

Ekleniyorsunuz bayan. (:
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 4:05 am

Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 1:35 pm

Ekliyorum. Sende iconlarımı değiştirirsen sevinirim. altı üst mesajda yeni modelim iconları mevcut. (:
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
A. | Langley  Left_bar_bleue72 / 10072 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
A. | Langley  Left_bar_bleue36 / 10036 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:14 pm

Eklenmek isterim.Tierra'ya aşık ama Rose'u da pençene almak isteyebilirsin.Rose herkesin elde etmek istediği biri.Hem Tierra'ya yakın olmak amacıyla aynı zamanda da beni avlamak için çevremde olabilirsin.
A. | Langley  52368079890013442809A. | Langley  76280389031485351015A. | Langley  03170720560637907481
Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:33 pm

Uygun olduğu şekilde ekliyorum.
Satellite Romolius
Beauxbatons VI. Sınıf
 Beauxbatons VI. Sınıf
Satellite Romolius

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Sincap. Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus.

En Belirgin Özellik : Söylenilenlere göre atılganlığım.
Rpg Puanı :
A. | Langley  Left_bar_bleue90 / 10090 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
A. | Langley  Left_bar_bleue45 / 10045 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 3:59 pm

A. | Langley  Laetitia_Casta_004 A. | Langley  Laetitia_Casta_016

Benim ağzımdan demiş ki:
Slytherin öğrencisi, gayet hoş bir çocuk. Eskiden, yani Tierra'yla Archer sevgili olmadan önce, ne yalan söyleyeyim ondan etkileniyordum. Dış görünüşünün yanı sıra karakter olarak da dört dörtlüktü. Üstelik benim dış görünüşüm hakkında düşündüklerinin duyumlarını da almıştım fakat Tierra'yla yani düşmanımla sevgili olduktan sonra işlerin değiştiğinin farkındayım. Sevgilisiyle düşman olmamız, şüphesiz ki onun da bana karşı tavır almasını sağladı.
Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 6:06 pm

Ekliyorum.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
A. | Langley  Left_bar_bleue80 / 10080 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
A. | Langley  Left_bar_bleue40 / 10040 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 2:19 pm

Kurgu belli ;) Senin dostunum, istisna olarak tabii. Seni her zaman önemsemişimdir. Her ne kadar Tierra'yla çıkmanı pek onaylamasam da seni kırmamak için hiçbir eleştiride bulunmuyorum. Ancak iyi yönleri hakkında konuşmayı da reddediyorum.

Kesha bir yarı tanrıçadır. Annesi Nyx bir büyücü kılığında başka bir büyücüyle birlikte olarak Kesha'yı doğurmuştur. Kesha senin yanındayken bu tanrıça meselelerini unutuyor.

Böyle işte :)

A. | Langley  D7804446
A. | Langley  D7804446
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
A. | Langley  Left_bar_bleue92 / 10092 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
A. | Langley  Left_bar_bleue46 / 10046 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 5:18 pm

Aurora Romolius
Aurora Romolius

Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Takıntılı.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 10:34 am

A. | Langley  2s1lrnk A. | Langley  2dqizrd

Tierra, benim her zaman gıptayla baktığım biri olmuştur. Yalnız kızın seninleyken değiştiğinin farkındayım. Yani normalde çılgın, küfürler savuran, eğlenmesini bilen biri ama yanındayken olgunlaşması benim hoşuma gitmiyor. Ve son zamanlarda seninle çok zaman geçiriyor olması ve arkadaşlarını boşluyor olmasından da hoşnut değilim. Bu yüzden sana karşı hep bir ön yargım var. Hatta birgün bu sebepten kavga dahi edebiliriz.

Kurguyu Şeyma'ya söylemiştim. O olur dedi. Eğer uygunsa senin için de ekle beni. (:
Leandre Frederic D'angelo

Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müzik kulağı ~
Rpg Puanı :
A. | Langley  Left_bar_bleue85 / 10085 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 10:49 am

A. | Langley  46201657178365433527A. | Langley  83127141322090994917

Alıntı :
Kibirli, hırslı ama zeki büyücü. Hayat görüşümüz benzerlik gösterse de kendi içinde farklılıklar apaçık peydah olmaktadır. Tabi dikkatli bakılabildiğinde. İnsanlara duyulacak saygı miktarını elinde tutabilmen ve gereksiz ünvanlar altında ezilmemen oldukça güzel. Güçlü bir kişiliğin var ve gereksiz kasılmalara sahip değilsin. Duygulara aşırı önem vermen sanırım önemli ayrılıklarımızdan. Başka insanlar duygularımızı düşünmezken benim düşünmem söz konusu bile olamaz. Genelde çıkarların için hareket eden birisin ve mantıklısın. Ama dersleri de 'çıkarların' için takip etmemelisin. Unutmamalısın ki zekamız herşeyimizdir. Görünüş ve davranış da onu tamamlar. Birini eksik bırakırsan mükemmeliyetin bozulabilir.. Ama zeka ve bilgiyi eksik bırakırsan orta da bozulacak bir mükemmellik kalmaz.
Arkadaş olmak gibi şeylerle ilgilendiğim söylenemez. Benim için konuşmaya değer insanlar ve olmayanlar vardır. Sende buna değeceğini düşündüklerimdensin. Bu dost olduğumuz anlamına da gelmez tabi. Ben düşmanımı bile zeki insanlardan seçen biriyim. Senin 'ne' olduğun konusunda henüz bir fikrim yok. Veya beni ne olarak gördüğün. Ama gözümde takdire şayan insanlardansın.
Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 10:57 am

Herkes istediği şekilde ekleniyor.
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Gerçek İsim : thepreciouslove*
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Psikopat.
Rpg Puanı :
A. | Langley  Left_bar_bleue98 / 10098 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
A. | Langley  Left_bar_bleue49 / 10049 / 100A. | Langley  Right_bar_bleue

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 11:50 am

Henüz rp yapmadık başvursam mı bilemedim ama yazıyım rp yaptıktan sonra eklersin olmazsa.

A. | Langley  73h2q9A. | Langley  30bl0ev
Archer Cassandra'ya hep ilginç gelmiştir. Onun hakkında bilgi olmaması vede garip kişiliği Archer'ı ona göre çekici yapıyordur. Her ne kadar yakışıklı olsada kişiliksiz biriydi en başta Cassandra'ya göre. Buna rağmen gizem onu çekmişti ve bir gün Archer'ı araştırırken Archer onu yakalamıştı. Kavga esnasında Cassandra güzelliğini kullanarak onu yumuşatmayı aklından bile geçirmemişti çünkü Archer Tierra'nın sevgilisiydi ve Cassandra Tierra ile arkadaştı. *Öh, bilgilendirme: Cassandra kızıl saçları ve bebek yüzüyle gerçekten harika bir kızdır ve uzun bacakları vardır fakat etrafa saf görünür, bebek yüzünden kaynaklanıyor ama bu çok yanıltıcı. Kızınca hain ve bir o kadar olgun durur. Yani Archer onu iyi tavırları ve bebek yüzüyle tanımamıştır. Zaten Cassandra'da güzel bedenini asla kurtlara kaptırmaz. * Cassandra iyi büyülerinden birini kullanmak için asasını çıkartmışken bir profesör içeri girmişti. Archer ne cevap vereceğini bilmeksizin saçmalarken Cassandra buz gibi ciddi sesi ile olayı ele almıştır ve tavırları başta olmak üzre Archer'ı etkilemeyi başarmıştır. O sırada Cassandra profesörü kandırabilmiştir ve profesör bu olay için onlara teşekkür bile etmiştir (!) Archer bu sırada Cassandra'nın asıl yüzü görmüştür ve onun işine çok yarayacağını düşünerek kavgaya son vermiştir. Cassandra bu fikre başlarda soğuk baksada sonradan Archer'ın onu sıradanlıktan kurtarabileceğini düşünüp bu şeyi -her neyse artık- kabul etmiştir. Üstünden zaman geçe geçe Cassandra açılıp komik, eğlenceli hatta zaman zaman umursamaz halini Archer'a göstermiştir. İş böyle olunca başları derde girince ilk başvuracakları kişi olmuşlar aynı zamanda garip bir dostluk kurmuşlardır.
Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 12:20 pm

Eklemek için rpye gerek yok. Ekliyorum. Bir ara rp yazarız.
Melynda Precious
Yedek Profesör
Yedek Profesör
Melynda Precious

En Belirgin Özellik : Hormonları.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 4:54 pm

A. | Langley  79367988060480288463
A. | Langley  54394680108777426432
A. | Langley  02879584772119021229

*Bir kurgu oluşturmuştuk. Şimdiden teşekkür ederim (=
Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 5:57 pm

Ekliyorum :)
Iona Charmaine
Iona Charmaine

Gerçek İsim : İlgi.
Sihirsel Soy : Kumarbaz
En Belirgin Özellik : İskambil kartlarına olan düşkünlüğü
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 10:52 am

A. | Langley  30589231380993117667A. | Langley  18942162093062234781
A. | Langley  10004678143417457965A. | Langley  26383771735318118811A. | Langley  14731987517098504984A. | Langley  55944292610360772403

*Şimdiden teşekkür edeerim ^^

Archer Langley
Archer Langley

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 12:51 pm

Hallediyorum. A. | Langley  361894

En Belirgin Özellik : Müzik kulağı ~
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

A. | Langley  Empty
MesajKonu: Geri: A. | Langley    A. | Langley  Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 11:58 am

Ünlü değişikliği ^^

A. | Langley  042e773dA. | Langley  20ad6d5f
A. | Langley  0b46d5b8A. | Langley  Cc245d3e
A. | Langley  39700befA. | Langley  Abf98a4d

A. | Langley
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Langley, babes.
» Archer Langley = Sakinlik !