Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir gün.

3 posters
YazarMesaj
Melanie L. Nathaniel
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Melanie L. Nathaniel

Gerçek İsim : Şule.
Sihirsel Soy : Anne Muggle, Baba Büyücü.
Melez.
En Belirgin Özellik : Sıcakkanlı ve neşeli bir kız. Pek fazla düşmanı yok, onun sıcakkanlı, eğlenceli tavrı ve eşsiz güzelliği insanları etrafında bir mıknatıs gibi toplamasını sağlıyor.
Rpg Puanı :
Yeni bir gün. Left_bar_bleue82 / 10082 / 100Yeni bir gün. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yeni bir gün. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yeni bir gün. Right_bar_bleue

Yeni bir gün. Empty
MesajKonu: Yeni bir gün.   Yeni bir gün. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 7:53 pm

Bilincinin yavaş yavaş yerine gelişiyle derin bir nefes aldı. Her zamanki gibi uykusunu tam almıştı. Yavaşça yatağından kalktı. Diğer herkeste kalkmaya başlamıştı. Aşağı eğilip ikizinin uyanıp uyanmadığına baktı. Elisa hala mışıl mışıl uyuyordu. Ona seslenmeyi planlasa da Tierra’nın işaret parmağını dudağına değidirip ona susmasını söylemesiyle bundan vazgeçti. Tierra’yı izlemeye koyuldu. Yavaşça yanına yaklaşıp kıkırdadı Tierra. Aklından ne geçiyordu böyle? Tierra cübbesinden asasını çıkarıp Elisa’ya uzattı ve “Aguamenti,” diyip asanın ucundan çıkan suyu izledi. Yüzüne çarpan su ile korkarak uyandı Elisa. Tüm yatakhane aniden gülmeye başlamıştı. Şaka olduğunu fark edince Elisa’da onlara eşlik etti. “Hadi, formalarınızı giyin. Kahvaltıya bizi beklemezler,” diyip güldü Tierra. İkizler aynı anda yataklarından kalkıp üstlerini giyinmeye gittiler.

Merdivenlerin gelmesini beklerken bir yandan da az önceki şakayı yapıp kıkırdıyorlardı. Tierra ve Melanie, Elisa’ya suratının ne kadar komik olduğunu söyleyip gülüyorlardı. Üçünün arası çok iyiydi. Böyle şakalara pek kızmazlardı. Merdivenin geldiğini ve hatta onların merdivenden indiklerini fark etmemişti bile Melanie. Her zamanki gibi güne eğlenceli başlamışlardı.

Büyük Salon daha bomboştu. Gerçi onlar her zaman ilk gelenler olmaya alışmışlardı. Masalarına giderken bir yandan diğer Gryffindor’larla selamlaşıyor, bir yandan da gülüşüyorlardı. Her zaman olduğu gibi görüntüsü bile yetecek kadar güzel yiyecekler vardı masalarda. Oldukça yumuşak ve rahat olan sandalyelerden birer tane çekip oturdular. Birkaç dakika sonra diğer binaların öğrencileri de gelmişti.
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Yeni bir gün. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yeni bir gün. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yeni bir gün. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Yeni bir gün. Right_bar_bleue

Yeni bir gün. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir gün.   Yeni bir gün. Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 9:31 am

Ah hadi ama sıradan bir su çarpma büyüsüyle uyandırmak en basit şakalarımdan. Buna bile katıla katıla gülebiliyorsak; ya beni hafife alıyoruz ya da espiri anlayışımız körelmiş demektir. Her şey bir tarafa ikizlerle uğraşmaya bayılıyorum. Aynı binadan oluşumuz bizi sürekli bir araya getirdiğinden iyi arkadaş olduk. Hem benim yerime ödevlerimi yapanlara tapabilirim. Melanie hala ikizinin suratına bakıp gülüyordu. Ortak salonun her bucağının kırmızı renk olduğu eşyalarının arasından geçiyorduk. Tanrım, Gryffindor olduğumun farkına vardırıyordu bu salon beni. İçimdeki aslan uyuduğu yerden uyanıyor ve gelebilecek her şeye hazırlıklı oluyordu. Tüm kuzenlerim Ravenclaw mezunuyken ben Gryffindor'a seçilmiştim. Şapkaya her zaman minnettar olacağım. İlk geldiğimde şekliyle çok dalga geçmiş olsamda. Merdivenleri hızlı hızlı inerken, bir yandan da gördüğüm arkadaşlarıma sıcak bir gülümseme yolluyor ve elimi dostane bir tavırla sallıyordum. Bugün olabildiğince mutlu hissediyordum kendimi. Boşa harcamayalım değil mi? Büyük salonun kapısından içeriye süzüldük. Hufflepuff masasının başında oturup dedikodu yapan kızlara da laf atamadan edemedim. Yani sonuçta bahsi geçen kişi bensem, oraya damlamam hakkımdı değil mi? Hey ben ne yapmışım? Küçük sınıflardan bir kızın donunu mu indirmişim? Hadi ama beni tanıyan herkes küçüklerle uğraşmayacağımı bilir. En azından özel hayatımın konuşulmadığını duyunca rahatladım.

Gryffindor masasına doğru ilerledik. Ortalardan bir bölüme yerleştik. Masalar, iştah açıcı yiyeceklerle doluydu. Mutfak cinleri işlerini oldukça iyi yapıyorlar, bir ara yanlarına uğramalıyım. Geceleri onlardan yiyecek aşırmak hobim. Ciddiyim. Bir zeytini mideme indirdikten sonra başımıza dikilen Gryffindor hayaletini gönderdim. Lokmaları ardı ardına ağzıma tıkıyordum. Elisa da arada bir nefes almam gerektiğini mırıldanıyordu ki, onun da benden farklı olduğu asla söylenemez. Yemeğimizi yiyip doyduktan sonra sıra şamataya gelmişti. Aklımda bir şey yokken gözüme bir Ravenclawlı kız takıldı. Şu binaya ön yargıyla mı yaklaşıyordum bilinmez. Tanrım her şeye mantıkla yaklaşan bir arkadaşınız olduğunu düşünsenize? Ne eğlencesi kalır. İkizlere dönüp "Şunu - göz ucuyla kızı gösterip- tanıyanınız var mı?" dedim. İkiside hayır anlamında başlarını salladılar. Suratıma yayılan arsız gülüşü gören kızlar bir ağızdan " Kafanda ne tilkiler dönüyor Tie?" dediler. "Hiçbirimizin arkadaşı değilse uğraşmaktan zarar gelmez." dedim ve kızın yanına ilerledim. İkizler de ardımdaydı. Hafif kilolu, sarı bukleleri olan gözlüklü tipik bir Ravenclawlı kızdı. Ne yapmam gerektiğini bilmiyordum ama kızlar benden bir numara bekliyorlardı. Aklıma ilk gelen şeyi yumurtladım. " Hey tatlım! Ben senden çok hoşlanıyorum." dedim ve kaşlarımı arsızca kaldırdım. Ne yani lezbiyen gibi davranmak bence hiç yoktan iyi bir numara. Arkamı döndüm ikizler gülmemek için kendilerini öyle bir sıkıyorlardı ki suratları kıpkırmızı olmuştu. "Ah, hadi ama kızlar sizinle beraber olmadığım için üzülmeyin. Onu çok kıskandınız öyle değil mi?"

Belli bir kurgu yok diye saçmaladım. asagsf
Elisamarie B. Nathaniel
Elisamarie B. Nathaniel

Gerçek İsim : Tuna.
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Çok zeki ve kişilikli birisidir. Yanlışa, aptallığa, özellikle de alaya tahammülü yoktur. Fazla güzeldir.
Rpg Puanı :
Yeni bir gün. Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Yeni bir gün. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Yeni bir gün. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir gün.   Yeni bir gün. Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 4:53 pm

Beni su ile uyandırmalarının şokunu hala atlatamazken, ne zaman giyinip büyük salona gittiğimizi fark etmemiştim bile. Karnımın kazındığını hissedebiliyordum. Cinlerin eseri olan müthiş masaya büyülenmiş gibi ilerledim ve boş bir yere attım kendimi. Önümdeki pırıl pırıl tabak, sosislerime ketçap boca edişimle kirlenmişti. Ben bu şekilde yememe
rağmen, bir yandan Tierra ’yı takip ediyor ve ona nefes alıp, sakince yemesini söylüyordum. Bana imalı bir şekilde baktı, ondan farkım var mıydı?

Herkes karnını doyurduktan sonra eğlence için vaktimiz kalmıştı. Tierra, göz ucuyla gösterdiği Ravenclaw kızını işaret ederek “Şunu tanıyanınız var mı?” dedi. Olsa ne fark ederdi? Tierra bir şeye göz koyduysa, onu hemen hallederdi. “Kafanda ne tilkiler
dönüyor Tie?”
dedik Mel ile aynı anda. “Hiçbirimizin arkadaşı değilse uğraşmaktan zarar gelmez.” Dedi ve kızın yanına ilerledi. Ona şaşkınca bakıyorduk.

“Hey tatlım, ben senden çok hoşlanıyorum!” dediğinde, gülmemek için zor tutmuştuk kendimizi. O kadar sıkmıştım ki kendimi canım acıyordu. Tie, bize baktı. Yüz ifadelerimiz hoşuna gitmişti. “Ah, hadi ama kızlar sizinle beraber olmadığım için üzülmeyin. Onu çok kıskandınız öyle değil mi?” Sorusuna ne cevap vereceğimizi düşünüyordum. İlginç.

“Bu bizim canımızı yakıyor, Tierra” dedim. Sesimi ciddi tutmak için zorlanıyordum, ama yine de başarılı olduğum söylenemezdi.
Melanie L. Nathaniel
Melanie L. Nathaniel

Melez.
En Belirgin Özellik : Sıcakkanlı ve neşeli bir kız. Pek fazla düşmanı yok, onun sıcakkanlı, eğlenceli tavrı ve eşsiz güzelliği insanları etrafında bir mıknatıs gibi toplamasını sağlıyor.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yeni bir gün. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir gün.   Yeni bir gün. Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 8:17 pm

Yemekhane cinlerinin hazırladığı müthiş kahvaltımızı yaparken bir yandanda Neredeyse Kafasız’ın yaptığı esprilere gülmeye çalışıyorduk. Espri anlayışı çok iyiydi fakat yemek sırasında yaptığı esprilere gülerken yediklerimiz boğazımıza diziliyordu. Tabii sonra bir iki şapşal asasını çıkarıp yardım edeyim derken durumu iyice kötüleştiriyordu. Yemeyelim desek olmazdı, Hogwarts’tan ayrılınca bir daha böyle bir sofra bulamayacağımı biliyordum. Tanrım, buradan bir obez olarak ayrılacağım. Masmavi küçük gözlerim yanaklarım sayesinde görünmeyecek ve yürürken zorlanacağım. Ehem, ben doydum aslında.

Çatalımı masaya bırakıp etrafla ilgilenmeye başladım. Tierra bugünkü kurbanını seçmekle meşguldü, etrafı süzüp bir sazan arıyordu. Ona hiç bulaşmadık, Elisa’yla aramızda kıkırdaşıp ona obez olmakla ilgili düşüncelerimi açtım. Onunda iştahı aniden kaçıvermişti. Evet, bazen iğrenç olabiliyorum. “Şunu tanıyanınız var mı?” diyip muhabbetimizi yarıda kesti Tierra. Gözünü Ravenclaw Masasında oturan bir kızı gösteriyordu gözleriyle. Bu leziz yiyecekler onda etkisini göstermişti bile. Fakat sarı bukleleri hafiften dolgun yanaklarıyla çok tatlı gözüküyordu. Başımızı sağa-sola çevirip onu tanımadığımızı söyledik. Aniden Tierra’nın suratına korkunç derecede bir sinsi ifade yayıldı. Gerçi pek rahatsız olmamıştım, Ravenclaw’ları pek sevmezdim ve Tierra’nın şakaları hep eğlenceli olurdu. “Kafanda ne tilkiler dönüyor Tie?” dedik Elisa’yla aynı anda. Şaşılacak bir şey değildi, bunu hep yapardık. Bir açıklama yapmaya gerek duymadan “Hiçbirimizin arkadaşı değilse uğraşmaktan zarar gelmez.” dedi kıkırdayarak. Yanımızdan kalkıp kızın olduğu yere doğru ilerledi. Bu anı kaçırmak istemiyorduk. Elisa’yla beraber Tie’nin peşine takıldık. Tierra’nın hemen arkasında durdu Elisa. Bende onun yanında durdum ve onları izlemeye başladım. “Hey tatlım! Ben senden çok hoşlanıyorum.” Diyişiyle midemdeki ehr şeyin ağzıma gelişi bir oldu. Bu cidden mide bulandırıcıydı! Elisa’yla birbirimizin kollarını sıkıyorduk. Oyunun bozulmaması için gülmemeliydik. Tie güldüğümüzü gördüğünde “Ah, hadi ama kızlar sizinle beraber olmadığım için üzülmeyin. Onu çok kıskandınız öyle değil mi?” diyiverdi. İlk ikimizde öylecek kalakalmıştık. “Bu bizim canımızı yakıyor, Tierra.” dedi Elisa. Pek inandırıcı olmamıştı. Toparlamak için atılıp “Hey Tie, saçmalıyorsun. Bizden hoşlanmaman için bir neden yok,” dedim. İkizimden daha iyi rol yaptığım bir gerçekti.
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Yeni bir gün. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yeni bir gün. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yeni bir gün. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Yeni bir gün. Right_bar_bleue

Yeni bir gün. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir gün.   Yeni bir gün. Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 4:36 pm

“Bu bizim canımızı yakıyor, Tierra.” dedi Elisamarie. Ciddi olmak için ne kadar çabaladığını ,suratındaki kızarıklıktan anlayabilirdiniz. Kendini öyle bir sıkıyordu ki nefes almayı unutuyordu adeta. “Hey Tie, saçmalıyorsun. Bizden hoşlanmaman için bir neden yok.” Melanie lafa karışıp durumuı toparlamaya çalışmıştı. Üstüne düşen görevi layıkıyla yerine getirmişti. Kızlar arkamdaydılar, desteklerini de almıştım, yapmam gereken maharetlerimi konuşturmaktı. Karşımdaki kız ağzı açık bir şekilde bize bakıyordu. Gözlerinin ardındaki korkuyu ve çaresizliği görmek için giriştiğim numaramda başarılı olmuştum. Bilmiyorum, birilerini şaşırtmak, eğlendirmek hoşuma gidiyordu. Bunu yaparken ise harcadığım kişileri hiç umursamıyordum. Hastalıklı bir düşünce olabilir ama sonuçta eğleniyorduk değil mi?

Sızlanması gereken biri varsa o da karşımda duran Ravenclaw'lı kızdı. Binasına nasıl girdiği hakkında düşüncelere kapılmıştım. Yeterince zeki ise beni susturması gerekmez miydi? Ama Ti'yi susturmak için oldukça kurnaz olmaz şarttı. Şu sarışın kız ise bundan oldukça uzak gibiydi. Yaptığı tek şey bana dik dik bakmak olmuştu. Cevap vermediği sürece eğlencenin tadı kursağımızda kalıyordu. Kıza iyice yanaştım ve sarı buklelerinden birini parmaklarıma doladım. Elimin arasında çevirip duruyordum. "Imm, parfümü de çok hoş kokuyor." dedim ve ikizlere arsız bir sırıtış yolladım. Mel role iyice kaptırmıştı bana hışımla bakarak "Hadi ama Tie ben varken o kıza bakmazsın değil mi?" Kendisi bile bu duruma şaşkındı. İkizi Elisa ise ona dikmişti gözlerini. Tanrım kıvırıyordu bu işi. Oyuncu olan tek kişi değildim artık. Kız bu duruma daha fazla kayıtsız kalamayarak saçlarını ellerimin arasından çekti. "Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?" Sesi ağlamaklı ince ve kulak tırmalayıcıydı. İkinci sınıf olmalıydı ve buraya doğru yaklaşan bir bücür kız daha vardı. "Sevgim içimde kalmasın dedim yavrum, eğer sen de istersen biraz vakit geçirebiliriz." dedim. Kendimden iğrenmeye başlamıştım. Hadi ama erkekleri hiçbir şeye değişmem. Kız bana nefret dolu bakışlarını fırlatıyordu. Yaptığımdan pişman olmaya başlamıştım fakat bunları ikizlere belli edemezdim. Ben, geri adım atmak mı? Deli olmalısın. "Uzak dur benden yoksa profesöre gideceğim." dedi kız sinir ve nefretle. O kadar iyi rol yapabiliyor muydum? Bu kadar sinirlendiğine göre bayaa ciddiye almıştı durumu. "Ah, küçük meleğim, profesör öyle mi? Ne diyeceksin? Tacize uğradığını mı?" Sinirlenme sırası bendeydi. Her işe şeker gibi karıştırılan profesörlere uyuz oluyordum. Ve onlara sığınan şu düzeysiz öğrencilere ne demeli. Yanımıza gelen diğer kızı da göz ucuyla süzdüm. Uzun boylu ve esmer bir kızdı. Gözlerinden gerçekten de zeki olduğunu anlamak mümkündü. Arkadaşına sorgulayan gözlerle bakıyordu. Belli ki ona arka çıkmaya gelmişti. Ama arkadaşlığın ne demek olduğunu bizim gibi bilmediklerinden emindim. Sarışın kıza döndüm ve tiksintiyle konuştum. "Şimdi buradan uzaklaşıyorsun ve çıtını çıkarmıyorsun." Kızı arkamda korku dolu gözlerle bırakarak ikizlere döndüm. "Aah veletler." Bir yaş büyük olsam da otoritemi kullanmaktan çekinmeyeceğim.
Elisamarie B. Nathaniel
Elisamarie B. Nathaniel

Gerçek İsim : Tuna.
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Çok zeki ve kişilikli birisidir. Yanlışa, aptallığa, özellikle de alaya tahammülü yoktur. Fazla güzeldir.
Rpg Puanı :
Yeni bir gün. Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Yeni bir gün. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Yeni bir gün. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir gün.   Yeni bir gün. Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 8:00 pm

"Hey Tie, bizden hoşlanmaman için hiçbir neden yok." dedi Melanie. Durumu toparladığı için ona gerçekten teşekkür etmem gerekti, ama bunu sonra da yapabilirdim. İkizle beraber Tierra'ya destek olur gibi tam arkasında dikilmiştik. Karşımızda ağzı açık, şok içinde bize bakan kız tarafından kim bilir hangi şekillere giriyorduk!

Bize sinir dolu bakışlar atarken Tierra pes etmez bir şekilde kızın üstüne eğildi ve o uzun, parlak sarı buklelerinden birisine parmağını doladı. "Imm, parfümü de çok hoş kokuyor." diyerek bize pis bir sırıtış yolladı. Gülmemek için yine kendimi tutmam gerekti. Melanie, gerçekten kendini yaptığı rol ile bütünleşmiş bir sanatçı gibi arsızca "Hadi ama Tie, ben varken o kıza bakmazsın değil mi?" dedi. O bunları söyledikten hemen sonra benimle göz göze geldi. Onun bu yönünü bilseydim şuan birçok beladan da sıyrılabilirdik!

Tierra'nın elinden saçını kurtaran Ravenclaw, ağlamaklı bir sesle "Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?" diye sormuştu bize. Onunla oynamak hoşumuza gidiyordu, bu kadar basitti aslında. Buraya doğru gelen kıza aldırmadan
"Sevgim içimde kalmasın dedim yavrum, eğer sen de istersen biraz vakit geçirebiliriz." dedi. Tanrım, kız bu işte gerçekten iyiydi. Kızın nefret dolu bakışları üçümüzün üstünde dolaşıp duruyordu. "Uzak dur benden yoksa profesöre gideceğim!" dedi kız sinirle. "Ah, küçük meleğim, profesör öyle mi? Ne diyeceksin? Tacize uğradığını mı?" Tie'nin müthiş tonlamaları karşısında ikizin de benim de birşey yapmamıza gerek kalmıyordu Ama Tie profesörleri sevmezdi. Bunun için de bu seferki rolü biraz daha sinirliydi.

Yanımıza gelen esmer ve uzun boylu kız, sarışın arkadaşına destek olmak ister gibi görünüyordu. Onunla kısa bir süre bakıştı. Belli ki durumu uzatmak istemeyen Tierra, "Buradan hemen uzaklaşıyorsun ve çıtını çıkarmıyorsun." dedi. Sonra bize dönüp hızlıca devam etti: "Aaah, veletler."

Tierra ve Mel'i çekiştirerek birkaç adım uzaklaştım. "Bayanlar, müthiştiniz." dedim ve uzun süredir içimde tuttuğum gülme dürtüsünü serbest bıraktım. Gözlerimdeki yaşları silerken mırıldanıyordum, "Bunu bana da öğretmelisiniz, bana da!"

out: Kodlarda bir problem var, resimler falan çıkmıyor tamamen karışık yani. Düzeltebildiğim kadarını düzelttim. Gerisini de başka bir bilgisayara geçince halledeceğim.
Melanie L. Nathaniel
Melanie L. Nathaniel

Melez.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yeni bir gün. Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir gün.   Yeni bir gün. Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 7:25 pm

Elisa ve ben gibi kız da bu muamele karşısında biraz şaşırmıştı. Her şey yetmezmiş gibi Tie’nin “Imm, parfümü de çok hoş kokuyor,” diyişi, bardağı taşıran son damlaydı belki de. Sinirini yüzümüze kusmadan önce eğlenceden biraz bize de pay çıkmasını istemiştim, kısa süren suskunluğumu bozarak “Hadi ama Tie, ben varken o kıza bakmazsın değil mi?” dedim. Yüzümdeki ifadeyi görsem, kendimi tanıyamazdım. Dediklerimi doğrulaması için Elisa’ya dönüp baktım fakat o rol yeteneğimin bu kadar iyi olmasına şaşmakla meşguldü. Sarı buklesini Tie’nin ellerinin arasından çekip sinirle söylenmeye başladı. "Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz!” Sesinin şiddeti gittikçe artıyordu. Yanakları kıpkırmızı kızarmıştı. İçimden, sinirlenince çok güzel oluyorsun gibi klişe bir cümle kurmak geçtiyse de vazgeçmiştim. “Sevgim içimde kalmasın dedim yavrum, eğer sen de istersen biraz vakit geçirebiliriz,” Tie’nin gittikçe mide bulandırı olduğunu fark etmesini umuyordum, az önce yediğim o lezzetli yiyecekleri Büyük Salon’un ortasına çıkarmak istediğim son şeydi. Tatlı Gryffindor erkeklerinin önünde kusmak, hayır!

Aynı şeyleri hissetmiş olmalıyız ki ufaklık, biraz korku ve biraz da sinirle “Uzak dur benden yoksa profesöre gideceğim!” diye bağırdı. O zindanlardan yeni kurtulmuşken bir daha içeri girmek istediğim son şeydi! Henüz Ellen’dan intikam alamamıştık bile! Fakat Tie’ydi bu, asla geri adım atmaz. Zaten beklediğim gibi o da “Ah, küçük meleğim, profesör öyle mi? Ne diyeceksin? Tacize uğradığını mı?” dedi. Elisa ve ben gülmemek için kendimizi zor tutuyorduk. Kızı taciz ettiğimizden- Tie’nin kızı taciz ettiğinden haberim dahi yoktu. Doğru aslında, bu tacize girer öyle değil mi? Bir süre sonra Tie’nin profesörlere olan garezi gelmişti aklıma. Ufaklık hemen kalabalığa karışmazsa sonu cidden kötü olabilirdi. Maalesef kızın arkadaşının yanımıza damlaması, bu işin uzayacağını düşündürmüştü ilk. Fakat kızın bir şeyler yapacakmış gibi durupta susup bizim gibi onları izlemesi kafamdaki izlenimi değiştirdi. Hepimizin değiştirmişti. “Buradan hemen uzaklaşıyorsun ve çıtını çıkarmıyorsun.” Sesindeki o rahatsız edici rahatlıktan ben dahi korkmuştum. Yavaşça uzaklaşan kızlara biraz bakıp “Aaah, veletler.” dedi ve kıkırdadı.

Biraz iğrenç olsa da bu gerçekten eğlenceli olmuştu. Elisa daha fazla dayanamayıp bir kahkaha patlattı ve “Bayanlar, müthiştiniz.” dedi. Hemen ardından “Bunu bana da öğretmelisiniz, bana da!” diyip gülmeye devam etti. Tie’yle bende biraz bakışıp ona katıldık. Ufaklığın suratı görülmeye değerdi.

Yeni bir gün.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site Yeni Yeni Kurgu=)
» Bir Yeni Üye!
» Yeni Bir Tür.
» Yeni bir dost
» yeni hayat