Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir dost

YazarMesaj
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
Yeni bir dost Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Yeni bir dost Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yeni bir dost Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Yeni bir dost Right_bar_bleue

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 12:20 pm

Diagon yolundaki alışverişime devam ediyordum. Binbir çeşit hayvan dükkanının önünde durmuştum bu kez. Ancak bu vitrinlerin suçuydu öyle cezbedici şeyler koyuyorlardıki seyretmekten yürümeyi unutabiliyordunuz.
Ama bu dükkana geldiğimde vitrindeki hiç bir şey beni cezbetmemişti. Aklıma Hogwarts'tan mezun olduktan bir yıl sonra ölen baykuşum gelmişti. Gri, Sevimli bir baykuştu shemgiw. Parmaklarımla inanamayarak saydım. Beş yıl olmuştu onu kaybedeli. Artık bir dost edinmenin zamanının geldiğini düşündüm ve dükkana girdim. Dükkan içeri girdiğimde boştu tezgahın arkasındaki kapı aralıktı. Dükkan sahibinin orada olabileceğini düşünerek hayvanlara baktım...
Pirşakır'ı es geçtim, beraberinde kafesteki meyve yarasalarını da; Bu hayvna bir türlü ısınamamıştım. Bir akvaryumun içinde su kelerlerinide gördüm, hatta bazıları çift uçluydu ama benim aradığım bir dosttu, bunların pek samimiyetle ilgisi yok gibiydi. En son mor bir karakurbağasına bakıyordum ki dükkan sahibi göründü.
"Ah kusuruma bakmayın. Umarım fazla bekletmedim. Buyrun ne bakmıştınız?"
"Önemi yok. Bende rahatça seçme fırsatı buldum. Gerçekten entersan hayvanlar."
"Öyle, kurbağalarla mı ilgileniyorsunuz?"
"Yoo, sanırım kuşlarla..." kafamı kaldırıp kafesteki kuşlara göz gezdirmeye başladım. Dükkan sahibi yanıma geldi, sanırım bana kuşlar hakkında bilgi vermeye hazırlanıyor gibiydi...
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
Yeni bir dost Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Yeni bir dost Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yeni bir dost Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Yeni bir dost Right_bar_bleue

Yeni bir dost Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir dost   Yeni bir dost Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 5:04 pm

Rp aut: Kimse rp mle ilgilenmeyecek mi? Lütfen admin dükkan sahipliği yapın artık ama...

Edit: Sitemizde eşya sistemi kalkmıştır. ^^ ~Diana.

Yeni bir dost
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site Yeni Yeni Kurgu=)
» Eski Bir Dost..
» Bir Yeni Üye!
» Yeni Bir Tür.
» Yeni bir gün.