Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Harry Potter ( Öğrendim )

2 posters
YazarMesaj
Avada Kedevra
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Avada Kedevra

Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu
En Belirgin Özellik : Gözlük - Ve N İşareti
Rpg Puanı :
Harry Potter ( Öğrendim )  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Harry Potter ( Öğrendim )  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Harry Potter ( Öğrendim )  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Harry Potter ( Öğrendim )  Right_bar_bleue

Harry Potter ( Öğrendim )  Empty
MesajKonu: Harry Potter ( Öğrendim )    Harry Potter ( Öğrendim )  Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 8:42 am

------------------------ Harry Potter --------------------------

Sabahın İlk Işıklarıydı,Ve Harry,Ron,Hermione Arnavutluktaki Ormanda Kim-Olduğunu-Bilirsin-Sen den ( Voldemort ) Kaçmak İçin iyi bir yerdi burası.İlk başta bazı sorunlar oldu.Ama Harry Mr.Weasley ve Mrs.Weasley lar gene her zamanki gibi taşınma olayına varmıştı.Yine başka biryere taşınacaklardı.İlk başta Harry çantasını hazırlarken R.A.B Yazan bir kağıt buldu.Ve bir cam,o cam ilk başta Harry in elini kesti.Ama Harry çantasına koydu.Ve yola çıkacaklardı.Harry in kopyası olan 7 Harry yapıldı. ( Arkadaşları yani ) , Harry Hagrid ile yola çıkmıştır.Yolculuk biterken Voldemort Harry in Hagrid ile bindiği motora saldırmış,ama Harry in asası kendi kendine bir sihir yaparak onu uzaklaşmıştır.Harry bunun için bazı araştırmalar yapar.Hayalinde Voldemortun Gregoroviç ten bir asa veya bir şey istediğini görür,ve korkar. Açıkçası :
Bu esnada büyücülük dünyası savaş halindedir ve her gün yeni bir kayıp
veya ölüm haberi duyulmaktadır. Voldemort ise kendini tamamen Harry
Potter'ı öldürmeye odaklamıştır ve her yerde onu aratmakta, bulduğu anda
da aman vermeden saldırmaktadır. Harry, Dumbledore'un kendisine
bıraktığı işaretlerden yararlanarak Ölüm Yadigarları'nı keşfetmiştir ve
bu yadigarlara sahip olunca Voldemort'u yenebileceğini düşünmeye
başlamıştır. Yadigarlar ile Hortkuluklar'dan hangilerini araması
gerektiği konusunda ikisi arasında sıkışıp kalmıştır. Bu arada
esrarengiz biri, sürekli olarak Harry ve arkadaşlarına kendini
göstermeden yardım etmektedir. Kitap, seride en fazla karakterin öldüğü
bölümdür. Bu bölümle birlikte Harry ve Voldemort kehanetin öngördüğü
üzere son kez bir düelloya tutuşmakta ve sadece biri sağ kalmaktadır.
Bu olaydan 19 yıl sonra ben yani ( Harry Potter ) 19 yıl sonra Ginny Weasley ile evlendim.Ve James Sirius, Albus Severus ve Lily adında 3 çocuklarımız ( çocukları ) oldu...
Sahip Olduklarım ( Harry Potterin )

• Grimmauld Meydanı 12 Numara'da bir ev (Vaftiz babası Sirius Black'ten miras)
  • Kreacher adında bir ev cini (Sirius Black'ten miras)
  • Şahgaga adında bir hipogrif (Sirius Black'ten miras -sonrasında Hagrid'e vermiştir-)
  • Gringotts bankasında annesi, babası ve Sirius Black'ten kalma yüklü miktarda büyücü parası
  • Çok iyi özelliklere sahip bir süpürge olan Ateşoku (Sirius Black'ten Noel hediyesi)
  • Görünmezlik Pelerini (Babasının pelerini, Albus Dumbledore 1. sınıftayken Harry'e gönderir)(Ölüm Yadigarlarından)
  • Çapulcu Haritası ismindeki Hogwarts'ın tüm bölgelerini ve içindeki insanların nerede olduklarını gösteren bir harita (Fred ve George Harry'ye vermiştir.)
  • Karbeyazı baykuş Hedwig (Hagrid okula başlarken hediye etmiştir. Son kitapta öldürüldü.)
  • Fawkes adlı anka kuşunun tüyünden ve defne ağacından yapılma asa
  • Mürver asa (Yadigarlardan biri)
  • Diriltme taşı (Yadigarlardan biri)
  • Yadigarlardan sadece pelerini kendine aldı.Diriltme Taşını yasak
    ormanda yere fırlattı ve Mürver Asanın başına büyük dertler açacağını
    düşünerek Albus Dumbledore'un odasına Dumbledore'un tablosunun arkasına
    bıraktı.
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Harry Potter ( Öğrendim )  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Harry Potter ( Öğrendim )  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Harry Potter ( Öğrendim )  Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Harry Potter ( Öğrendim )  Right_bar_bleue

Harry Potter ( Öğrendim )  Empty
MesajKonu: Geri: Harry Potter ( Öğrendim )    Harry Potter ( Öğrendim )  Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 8:55 am

Öğrendiğinizden emin değilim. Daha iyi anlamak için örnek rol oyunları bölümünü inceleyiniz.

Harry Potter ( Öğrendim )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter
» Harry Potter
» Harry Potter ve Ateş Kadehi
» Harry Potter ve Felsefe Taşı
» Harry Potter ve Azkaban Tutsağı