Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Valentina Marquéz.*

+3
Elyssa Lizzié Raymond
Chuck George Berry
Victoria D'avondro
7 posters
YazarMesaj
Victoria D'avondro
Vampir
Vampir
Victoria D'avondro

Gerçek İsim : Betül.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Uzayan köpek dişleri.
Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue

Valentina Marquéz.* Empty
MesajKonu: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:10 pm

Valentina Marquéz

Valentina Marquéz.* Foxymeganmeganfox172013

Adı – Soyadı : Valentina Marquéz
Lakabı : Tina, V.
Yaşı : 21
Cinsiyeti : Kız
Doğum Tarihi : 24 Ağustos
Doğum Yeri : Cambridge - İngiltere
Burcu : Başak
Kan Statüsü : Safkan
Savaş Tarafı : Z.A.Y.
Meslegi : Sihir Bakanı Asistanı
Asası : Asaletin Gölgesi
Mezun Olduğu Okul/Bina : Gryffindor

~ Geçmiş ~
Valentina Marquéz.* Meganfox3meganfox165855

Eklenecek.
~ Dışardan Görünüm ~

Valentina Marquéz.* Meganfoxmeganfox1191782

Eklenecek.

~ Öz Kişilik ~

Valentina Marquéz.* Meganmeganfox1561079110

Eklenecek.
~ İconlar ~

Spoiler:

Valentina Marquéz.* Megan8-2 x Valentina Marquéz.* Megan7-2 x Valentina Marquéz.* Megan6-2 x Valentina Marquéz.* Megan5-2
Valentina Marquéz.* Megan2-2 x Valentina Marquéz.* Megan3-2 x Valentina Marquéz.* Megan1-2 x Valentina Marquéz.* Megan4-2
Valentina Marquéz.* 31023986 x Valentina Marquéz.* Meganfoxmeganfox1191768 x Valentina Marquéz.* Meganfoxmeganfox1191785 x Valentina Marquéz.* Meganfoxmeganfox1191777
Valentina Marquéz.* Megan-Fox-3-megan-fox-16585568-100-100 x Valentina Marquéz.* Megan-Fox-3-megan-fox-16585589-100-100 x Valentina Marquéz.* Megan-Fox-3-megan-fox-16585523-100-100 x Valentina Marquéz.* Megan-megan-fox-15610791-100-100

Victoria D'avondro
Vampir
Vampir
Victoria D'avondro

Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:32 pm

Eklenmek için :

- Ad-Soyad
- Kurgu
- Üç tane icon.
Victoria D'avondro
Vampir
Vampir
Victoria D'avondro

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:36 pm

- Kevin Marquéz -

Valentina Marquéz.* Milan3 x Valentina Marquéz.* Milan5 x Valentina Marquéz.* Milan1

Biricik abim. Her zaman yanımda olan ve bana daima yardımcı olan kişi. Bir kere bile kavga ettiğimizi hatırlamam. Benim için yaptıklarına minnettarım Kevin, iyi ki varsın.(:

- Chuck George Berry -

Valentina Marquéz.* George-Clooney-george-clooney-3825465-100-100 x Valentina Marquéz.* George-Clooney-george-clooney-3825477-100-100 x Valentina Marquéz.* George-Clooney-george-clooney-3825482-100-100

Çok değerli bir aile dostumuz. Hem Kevin'la hem benimle çok iyi anlaşır, ikimiz de onu çok severiz. Çok kibar, zeki ve sevecen biri. Arkadaşım olduğu için kendimi şanslı sayarım. (:

- Diana Swennie Rosenbaum -

Valentina Marquéz.* Fqd1f x Valentina Marquéz.* 2ex7y0z x Valentina Marquéz.* 21bkdv9

Hogwarts'ta tanıştığımız günden beri en iyi arkadaşım. Binalarımızın arasındaki düşmanlığın ve yaş farkının aramıza girmesine hiçbir zaman izin vermedik. Ayrılmaz ikiliydik biz, yapışık ikizler gibiydik. Mezun olduktan sonra bile bağlarımızı koparmadık ve Diana, benim hala en ama een iyi arkadaşım. Seviyorum seni Dii. (:

- Elyssa Lizzié Raymond -

Valentina Marquéz.* K x Valentina Marquéz.* S x Valentina Marquéz.* Z

Hogwarts'a başladığım sene Gryffindor'un sınıf başkanıydı Ely. Oldukça zor günler geçirmiştim ve o her zamanki anaçlığıyla bana çok ama çok yardımcı olmuştu. Onu hep kendime örnek alırım. Hayatımda çok önemli bir yere sahiptir. (:,

- Selena Marie Russo -

Valentina Marquéz.* 2836 x Valentina Marquéz.* 2837 x Valentina Marquéz.* 2841

Selena, tam bir Gryffindor'lu - zamanında benim olduğum gibi. Benim için değeri büyüktür, bunda babasının da etkisi var tabi.. Selena'nın babasıyla sorunlu bir geçmişim vardı ancak çok iyi arkadaştık. Ölmeden önce Selena'ya iyi bakmamı, onun artık bana emanet olduğunu söylemişti. Bu yüzden onu daima korur kollarım, benim için bir kız kardeş gibidir.

- Eva Dapnie Lion -

Valentina Marquéz.* 2l8angx x Valentina Marquéz.* 28a10zp x Valentina Marquéz.* 2z4n4oh

Sorunlu küçük Slytherin.. Aslında kötü bir kız olduğunu düşünmüyorum ancak bana karşı bir antipatisi var. Sanırım beni, başarımı ve Selena'yla olan ilişkimi kıskanıyor. Şu anda bana karşı son derece gıcık. Ancak zamanla bunu değiştirebileceğimi düşünüyorum.

- Kesha Lune Euryale -

Valentina Marquéz.* 7f25bdf3 x Valentina Marquéz.* E5e0e81c x Valentina Marquéz.* 742a6dba

Kesha, Slytherin'li Veela. Aslında oldukça huysuz ve kötücül bir kız ve Slytherin'den olmanın hakkını fazlasıyla veriyor. Ancak benim yanımda çok uysal ve sevimli birine, bir meleğe dönüşüyor. Beni incitmemek için elinden gelen her şeyi yapar, bende onun için yaparım.

En son Valentina Marquéz tarafından Cuma Ara. 24, 2010 9:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Chuck George Berry
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Chuck George Berry

Gerçek İsim : Sedat
En Belirgin Özellik : Kibirli
Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 10:12 am

Beni hemen eklediğiniz için teşekkür ederim, bayan. :)
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/chuck-george-be
Victoria D'avondro
Vampir
Vampir
Victoria D'avondro

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 11:17 am

Rica ederim bayım (:
Elyssa Lizzié Raymond
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 11:25 am

Bana görede bir kurgu ayarlarsan sevinirim.^^ (:
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 5:15 pm

Aslında bende kardeşimsi gibi olabilirim beni koruyan bi yetişkin olabilrisin?
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

En Belirgin Özellik : şansLıı :) ve soğukkanLı...
Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue62 / 10062 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue31 / 10031 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 7:51 am

Ad-Soyad:Eva Dapnie Lion
- Kurgu
Maria*yla kardeş gibi bişe olursan benim Maria*yla aranız çok iyi ilişkinizi kıskanan sana gıcık biri olabilirim.Güzelsin,başarılısın tüm bunlar benim için ulaşmak istediğim ama ulaşamamaktan korktuğum şeyler.Bu yüzden kıskanan,gıcıklık yapan,aklınca senle uğraşan biri olabilirim.
(Bence çok şekersin ama >Eva*nın hiç düşmanı kıskandığı falan yok.Biraz biraz olmalı.İyi iyi geçmiyo bea bu hayat hacı :) )
- Üç tane icon.
Valentina Marquéz.* 2l8angxValentina Marquéz.* 28a10zpValentina Marquéz.* 2z4n4oh
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 2:05 pm

Aslında şöyle bir kurgum var:
Ailemi kaybettm annem babam falan öldüler, sen babamı seven iyi bir arkadaşı olabilirsin.Beni korumaya çalışabilirsin Eva' da seni sevmez sana gıcık olur.Bende bir zaman sonra senin babamı eskiden sevdiğini düşünüm Eva'nında kışkırtmasıyla sana cephe alabilirim?
Valentina Marquéz.* 2836Valentina Marquéz.* 2837Valentina Marquéz.* 2841
Victoria D'avondro
Vampir
Vampir
Victoria D'avondro

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 5:15 pm

Hepiniz eklendiniz.^^
Kurguda hoşunuza gitmeyen bir yer varsa özel mesajla bildirin lütfen. (:
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 1:41 pm

Kesha Lune Euryale
Kesha kötü biridir. Ancak onunla ilgilenen birisisin. O senin yanında çok uysal ve sevimlidir. Çünkü seni incitmemek için elinden gelen her şeyi yapar. Aranız iyidir.

İcon:
Valentina Marquéz.* 7f25bdf3xValentina Marquéz.* E5e0e81cxValentina Marquéz.* 742a6dba
Adrian Steph
Adrian Steph

En Belirgin Özellik : Çalışkan, başarılı
Rpg Puanı :
Valentina Marquéz.* Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Valentina Marquéz.* Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 2:53 pm

İki dost olabiliriz. Beni şakacı yönümle seversin, üzgün zamanlarında yanında lduğum bir dost olabilir. Hatta belki seni çten içe sevebilirimde.. Nasıl??

Valentina Marquéz.* 009909en7 Valentina Marquéz.* 1237028213teoman6_1 Valentina Marquéz.* Teoman
Victoria D'avondro
Vampir
Vampir
Victoria D'avondro

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Valentina Marquéz.*   Valentina Marquéz.* Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 9:35 pm

İrem, eklendin. (:

Emre, sana özelden bir şey yazdım, ona bi bakıver. (:

Valentina Marquéz.*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kevin Marquéz
» Marquéz Ailesi