Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd.

2 posters
YazarMesaj
London Mia Harvell
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
London Mia Harvell

Gerçek İsim : Dilan.
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : x Meraklı
x Esprili
x Çılgın
x Saf
x Şıpsevdi
x Vesayre...
Rpg Puanı :
Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Left_bar_bleue64 / 10064 / 100Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Right_bar_bleue

Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Empty
MesajKonu: Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd.   Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 6:18 pm

Açıklama:
Evet karakterim hakkında kısa bilgi:Godric's Hollow da doğmu ancak annesi muggle olduğundan ve bu hayata alışamadığından Londra da bir muggle mahallesine taşınmışlardır. Babası bir seherbazdı annesi ise muggle. Babası bir göreve gitmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Ailesi ile birlikte 10 yaşından beri yanlız yaşamaktadır *eğer biri ikizliğe başvurursa çok süper olur ayrıca 3 kişi yaşamış olurlar* Kasım doğumlu olduğundan akrep burcudur ve burcunun özlliklerini oldukça fazla taşımaktadır. Çabuk bağlanır, çabuk sever ve çok kıskanır, sinsi gelir ama art niyeti yoktur. ÇAbuk arkadaş olur ama çokta ihanete uğrar. Eğlenceli ve farklı fikirleri vardır. -Şimdilik kimseyle belirli birkurgum yok önerilere açığım amaç RPG yapmak. aşağıya yazdığımın dışında fikriniz varsa çok süper olur
x Arkadaşlar-Çabuk arkadaş olduğundan yaş yada bina fark etmeden arkadaşı olsun istiyorum. Çünkü Michelle e göre birinin binasına bakarak yargılamak yanlış bir dşünce.
-Chad Jass Knight -Kardeşten öte kişilik-
-Penelope Christian Lion -Gryffindor Kardeşiliği-

x Düşman-Herkesin herkesle kanı kaynamaz gıcık olduğu kişilere karşı hayat boyu sürecek kadar nefret sürdürebilir. İlginç olaylar yaşanabilir.
x Profesörlerle iliişkileri biraz garip. Dersleri dinlemeyen ancak pratik büyüde yetenekli bir öğrenci. Bilgi ve mantık sorularında ise sürekli çakıyor. Onun yeteneğii takdir eden profesörlerde var onun tembelliği yüzünden ondan hiç haz almayanlarda.
x Büyükler en önemli kurgulardan yazllarıda büyüden uzak kalammak için diagon yolunda bir iş istiyor çıraklık gibi. Bunun için arasının iyi olduğu büyüklere yada kötü olduğu kötü patronlara ihtiyacı var.
x Sevgili diye ölüyorum hadi artık biri başvursun
Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Trans

En son Michelle Violet Harvell tarafından C.tesi Kas. 20, 2010 6:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.cevreap.forumi.biz
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd.   Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 6:34 pm

Ekle bni,ekle beni.
London Mia Harvell
London Mia Harvell

Gerçek İsim : Dilan.
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : x Meraklı
x Esprili
x Çılgın
x Saf
x Şıpsevdi
x Vesayre...
Rpg Puanı :
Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Left_bar_bleue64 / 10064 / 100Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd.   Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 6:35 pm

yaşasın ekledim seni :D
http://www.cevreap.forumi.biz

Arıyorum inş. meşgul çıkmaz asdasd.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Şey Arıyorum :D
» x Arıyorum...
» Bende Arıyorum!
» Rp Yazmak içn arıyorum.
» Aciil arıyorum sanki