Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Worthington, Nathaniel.

2 posters
YazarMesaj
Nathaniel Worthington
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Nathaniel Worthington

Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Çapkın.
Rpg Puanı :
Worthington, Nathaniel. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Worthington, Nathaniel. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Worthington, Nathaniel. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Worthington, Nathaniel. Right_bar_bleue

Worthington, Nathaniel. Empty
MesajKonu: Worthington, Nathaniel.   Worthington, Nathaniel. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:55 pm

Ad: Nathaniel

Soyad: Worthington

Kişilik Özellikleri: Nathaniel, ailesindeki herkes gibi safkan ve asildir. Ailesindeki tek erkek çocuk olduğu için doğduğundan beri şımarık yetiştirilmiştir. Babasını kaybettiğinden beri hayata ve Aydınlık Tarafta olanlara karşı acımasız olmayı öğrenmiştir. Cesurdur, korktuğu çok az şey vardır. Onu yıkabilecek tek şey sevdiklerini kaybetmesidir. Dikbaşlıdır, kimseye boyun eğmez. Saf ve fazla iyimser insanlardan nefret eder, kendilerini kandırdıklarını düşünür.

Aile Geçmişi: Worthinton ailesi, Sihir Dünyası'nın en soylu ve köklü ailelerinden biridir. Bu ailenin bireyleri daima saygı görürler. Worthingtonlar'ın içinde Ölüm Yiyenler olduğu söylenmektedir.

Burç: Koç

Sevdiği Renkler: Siyah, koyu yeşil, gri.

Sevdiği Hayvanlar: Köpek, yılan.

Rpg Puanı : 92

En son Nathaniel Worthington tarafından Perş. Eyl. 16, 2010 8:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Seçmen Şapka
Kadim Şapka
Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Sihirsel Soy :
En Belirgin Özellik : Seçerim.
Rpg Puanı :
Worthington, Nathaniel. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Worthington, Nathaniel. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Worthington, Nathaniel.   Worthington, Nathaniel. Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 8:57 am

Elais Fleur Monleón demiş ki:
Lütfen özelliklerinizi gerçeğe göre yazınız.
Aile geçmişine hangi binada olduklarını yazmayınız.
Nathaniel Worthington
Nathaniel Worthington

Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Çapkın.
Rpg Puanı :
Worthington, Nathaniel. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Worthington, Nathaniel. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Worthington, Nathaniel.   Worthington, Nathaniel. Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 8:53 pm

Pekala, birkaç düzenleme yaptım. Şimdi olmuştur umarım.
Seçmen Şapka
Kadim Şapka
Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Sihirsel Soy :
En Belirgin Özellik : Seçerim.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Worthington, Nathaniel.   Worthington, Nathaniel. Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 7:27 am

Slytherin!

Worthington, Nathaniel.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jacob Nathaniel Pentagon
» Elisamarie B. Nathaniel
» Elisamarie B. Nathaniel
» Melanie L. Nathaniel
» Melanie L. Nathaniel