Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yemek Odası

+3
Morgana Camelot
Rose Laquisha
Wulfric Eugène Salieriant
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Gerçek İsim : Cem
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : Duygusuz ancak fazla etkilenir her şeyden.(ikisi nasıl bir arada bende çözemedim boşuna sormayın :p)
Rpg Puanı :
Yemek Odası Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Yemek Odası Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yemek Odası Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Yemek Odası Right_bar_bleue

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 12:01 pm

Yemek Odası Josefhoffmannstocletsar

Wulfric ve Morgana'nın davetlerde ve önemli günlerde, yemeğe kalan misafirleri olduğunda kullandıkları salon. Evin diğer odalarına nispeten daha özeldir ve genelde Morgana ile Wulfric tarafından kullanılmaz.

Odada büyük ve sanatsal değeri yüksek tablolar bulunur. Veyine odanın akustiğine uygun, eski tarzda güzel bir ahşap yemek takımı bulunur. Yerler siyah beyaz karelerle döşelidir ancak yer döşemesinin üzerine serilmiş olan eski tarzda, el yapımı ve antika değeri olan desenli kilim tarafından çok geniş bir alanı gözlerden uzak kalır.
Santsal şaheserlerle süslü duvarın tablolar ve diğer aksesuarlar haricinde çıplak kalan kısmı ise çok hafif altın yaldız karıştırılmış kremsi bir renktedir ve siyah renkle bezenmiş gotik desenlerle süslenmiştir.
Ayrıca odanın her iki tarafında da uzun, siyah ve gül ağacından yapılma dolaplar bulunur. Tavanda ise zarif kristal lambalar parlamakta olup o anın ruh hali ve göz zevkine uygun olarak ışığın miktarı azaltılarak arttırılabilecek şekilde tasarlanmıştır...
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

En Belirgin Özellik : Duygusuz ancak fazla etkilenir her şeyden.(ikisi nasıl bir arada bende çözemedim boşuna sormayın :p)
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 4:34 pm

RP in:

Beklenen zaman gelip çatmıştı. Morgana'da bende çok heyecanlıydık. Davetin başlaması için her şey hazırdı, bir tek konukların gelmesi kalıyordu geriye. Gelenler için servis edilmeye hazır hale getirilmiş olan Parmigiana di Melanzane, Marınata, Pat d'Italy, Smoked Spare Rubs, Şerit Sebze ve Greyfurt Soslu Somon,Cordon- Bleu ve Böff Strogonoff’ ile farcis bunun yanında ise froids au riz ve Macaroni au four Gebackene yenmeyi bekliyordu. İçecek olarak ise Vermouth, Side Car, Martini(Vermut-cin), Muz ve portakal likörü, Brandy, kırmızı ve beyaz şarap, ateşoku viskisi ile kaymak birası gül ağacından dolabın üzerinde konukları bekliyorlardı. Masanın üzerine daha önce hiç kullanılmamış altın işlemeli ipek bir masa örtüsü serilip servisler yerleştirilmişti. Bunun yanı sıra ise peçetelikler ve ekmek sepeti, diğer gerekli şeyler yerleştirilmişti. Tabii birde Morgana'nın çok sevdiği kokulu güllerden bir demet zarif bir vazonun içinde duruyordu. Morgana'ya dönerek "Ne dersin gidip konukları bekleyelim mi?" diye sordum. O da bana "Tabii ki canım neden olmasın?" diye cevap verince birlikte konukları beklemeye başladık. Daha bir kaç dakika olmuştu ki kapı çaldı ve ilk konuğu karşılamak için kapıya yöneldik...
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
Yemek Odası Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Yemek Odası Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yemek Odası Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Yemek Odası Right_bar_bleue

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 4:45 pm

Bugün en yakın dostum Wulf ve Morganaya gidicektim.Üstüme kısa beyaz askılı şık bir elbise giydim.Saçlarımıdı düzleştirdim.En sevdiğim takılarımı takıp hediyemi aldım.Evlerine geldiğimde kapıyı çaldım.Kapıyı Wulf açtı ve:
"Senin ilk geliceğini tahmin etmiştim!" dedi ve güldü.
"Evet benden beklenen de o zaten!" dedim ve sırıttım.Morgana ve Wulf' a sarıldıktan sonra beni içeriye davet ettiler.Morgana'ya hediyemi verdim.Ünlü bir ressamın özel koleksiyonuydu.Evlerinede çok iyi uyardı.Morgana:
"Ah Maria neden aldın ki böyle birşey!Bu gerçekten çok özel bir resim!" dedi.Benim için sorun değildiki!Hediye olarak yeni bir ev bile alabilrdim.Gülümsedim ve:
"Siz benim en yakın arkadaşımsınız size layık olan bu." dedim ve sırıttım.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Gerçek İsim : Melis
En Belirgin Özellik : Cesur
Rpg Puanı :
Yemek Odası Left_bar_bleue83 / 10083 / 100Yemek Odası Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yemek Odası Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Yemek Odası Right_bar_bleue

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:07 pm

İlk gelen Maria'ydı..İçeri girereken elime bir tablo tutuşturdu..Tanrım bu sergisini kaçırdığım ressamın özel koleksiyonuydu..Yemek salonuna koyabilirdim..Wulf'a döndüm ve ''Bunu yemek salonundaki tablolarımıza ekleyebiliriz sevgilim..''dedim göz kırparak..Yemekten sonra uğraşmak üzere kenara bırakırken "Ah Maria neden aldın ki böyle birşey!Bu gerçekten çok özel bir resim!" diye çekişiyordum..
"Siz benim en yakın arkadaşımsınız size layık olan bu." gülümseyerek çeri geçirdik.
.Konuklar gelene kadar oturma odasında beklemek daha mantıklı olacaktı..Wulf'la uzun süren planlamalardan bu sonuca varmıştık..
Maria tekli biz de Wulf'la çiftli bir koltuğa geçtik..
O sırada Maria'nın bakışlarını yakaladım..Her ne kadar yakın arkadaşımız olsa da bazen çok tuhaf olabiliyordu..
Wulfric'le ilk tanıştığımız gün de dükkanı erkenden ve hiçbir şey söylemeden terketmişti..
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:20 pm

Oturuyorduk.Wuf ve Morgana yanyana oturmuşlardı ben ise tek kişilik koltuğa oturdum.Düşünüyordum muggele arkadaşlarımı.Onları özlemiştim."Burnuma süper kokular geliyor!Hazırlık yapmanıza hiç gerek yoktu." dedim.Wulf söze karıştı "Gerek vardı!Alttarafı yemek." dedi ve güldü."Umarım öyledir."dedim ve sırıttım.Telefonumla saate baktım "Ah bu muggele haberleşme aracı." dedim ve telefonu çantama koydum.Morgana "Herkez nerde geç mi kalıcaklar acaba?" dedim."Bilmiyorum ki.Benim bugün işim yoktu alışveris falan öyle vakit geçrdim." dedim.Morgana "Ah alışveriş bizim vazgeçilmezimiz!" dedi.Heycanla konuşmaya başladım "Bak yeni bir mağaza açı..." sözümü Wulf yarıda kesti."Hanımlar sizin alışveriş muhabbetiniz hiç bitmez bence konuyu kapatalım." dedi ve sırıttı.
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:56 pm

Maria'yı görünce ilk önce senin geleceğini biliyordum." dedim ve gülümsedim. Elinde büyük bir paket vardı, bu paketi Morgana'ya uzattı ve bunun bir tablo olduğunu gördük. bana döndü ve ''Bunu yemek salonundaki tablolarımıza ekleyebiliriz sevgilim..''dedi göz kırparak.. Bende "Neden olmasın?" dedim hafif bir tebessümle. "Ah Maria neden aldın ki böyle birşey!Bu gerçekten çok özel bir resim!" dedi Morgana Maria'ya. O'da
"Siz benim en yakın arkadaşımsınız size layık olan bu."
diyerk cevap verdi ve gülüşerek içeri geçtik.
Biz Morgana ile birlikte çift kişilik koltuğa geçtik ve Maria'da tekli koltuğa geçti. Bir süre sonra Maria "Burnuma süper kokular geliyor!Hazırlık yapmanıza hiç gerek yoktu." dedi ancak daha o tam olarak bitirmeden atılıp "Gerek vardı!Alttarafı yemek." dedim. "Umarım öyledir." diye karşılık verdi ağzı kulaklarında. Elinde ki muggle yapımı telefonun ekranından saate baktıktan sonra çantasına attı. Bu arada Morgana"Herkez nerde geç mi kalıcaklar acaba?" dedi. Maria ise "Bilmiyorum ki.Benim bugün işim yoktu alışveris falan öyle vakit geçrdim." diye yanıt verdi. Bu cevap üzerine Morgana "Ah alışveriş bizim vazgeçilmezimiz!" dedi. Bu fırsattan istifade heycanla konuşmaya başlayan Maria'nın "Bak yeni bir mağaza açı..." demesiyle sözünü kestim ve "Hanımlar sizin alışveriş muhabbetiniz hiç bitmez bence konuyu kapatalım." diyerek sırıttım. Sonrada ekledim "Daha geçen gün Morgana ile birlikte bir ton butik soyduk." üçümüzde kahkahalarla gülmeye başladık. Daha sonra Maria'ya dönerek "Eee Maria Eva gelecek mi?" diye sordum..
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:36 pm

"Daha geçen gün Morgana ile birlikte bir ton butik soyduk." üçümüzde kahkahalarla gülmeye başladık. "Eee Maria Eva gelecek mi?" diye sordu Wulf.Yüzümün düştüğünü fark edebiliyordum.Passion La Chocolat da herkez gittikten sonra Eva ile yaşadığımız aklıma geldi.Neredeyse ağlıyordum."Maria iyimisin?" diye sordu Morgana."İyiyim."dedim zorluklar."Bilmiyorum yani sanırsam gelicek kütüphanedeydi galiba." dedim.Wulf "Kütüphane mi?" diye sordu alaycı bir şekilde.Gözlerimi kısarak Wulf' a baktım "Galibaa!" dedim sinsi bir şekilde.Hepimiz sırıttık.Söze başladım "Ya bi gün hep beraber alış veriş yapalım!Muggele dünyasında binlerce alışveriş merkezi var!Ordaki herkez beni tanır.En son gittiğimde bir mağaza tüm malımızı bitirdin diye beni şikayet etmişlerdi." dedim dişlerimi gösterip yüzümü buruşturarak.Bu yaptığıma güldük ve o sırada telefonum çaldı.Arayana baktım ve yüzüm düştü.Telefonu açtım ve "Ne istiyosun?!" dedim

Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:51 pm

Maria'nın yüzünün düştüğünü farkettim..Eva ile araları bozuk olmalıydı..."Maria iyimisin?" dedim nazikçe...."İyiyim." iyi olmadığını anlamak için süper bir zekaya sahip olmanız gerekmiyordu..
"Bilmiyorum yanii sanırsam gelicek kütüphanedeydi galiba." "Kütüphane mi?" "Galibaa!" ikisinin bakışlarından anladığım kadarıyla benden birşey gizleniyordu..
Sonra birden aklıma Wulf'un anlatmakta pek de istekli olmadığı o şey geldi..Maria biliyor muydu?..Kıskanmış olsam da ifademe yansıtmadım..
"Ya bi gün hep beraber alış veriş yapalım!Muggele dünyasında binlerce alışveriş merkezi var!Ordaki herkez beni tanır.En son gittiğimde bir mağaza tüm malımızı bitirdin diye beni şikayet etmişlerdi." Maria'nın bu sözleri kendime gelmemi sağlamıştı..Tam gülümseyerek harika olur diyecektim ki Maria'nın telefonu çaldı..
Arayana baktı ve istemeye istemeye telefonu açtı..

"Ne istiyosun?!"
Wulf'da bende şaşkınlıkla Maria'nın telefon görüşmesini bekledik..İkimiz de meraklanmıştık..
Aynı anda''Ne oldu?''diye sorduk ve...
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:19 pm

Konuşmam bittikten sonra Wulf ve Moraga aynı anda "Ne oldu?" diye sordular.derin bir nefes aldım ve konuşmaya başladım "Siz benim dostumsunuz size bunu anlatmalıyım.Biliyorsunuz ailem öldü ve kuzenlerimde kalıyordum.Eva ile yan yanaydı evlerimiz zaten.Bir çocuk vardı çok yakışıklıydı ama pisliğin tekiydi.Anlıyacağınız serseri tipliydi.Çocuktan hoşlandım ve çıkma teklifini kabul ettim.Daha sonra içimde ona olan sevgimin yok olduğunu fark edip ayrıldım.Ama sürekli beni rahatsız ediyor.Eva falan da konuştu ama nafile.Ben öyle rahat tatlı bir kız gibi görünürüm ama intikamcıyımdır sert olabilirim.Ona kötü bir şey yapmak istemiyorum bunun sonucunda bir daha Hogwarts'a dönemem.Çözüm arıyorum ama bulamıyorum.Ah lütfen bana yardım edin.Bu çocuk bir lanete uğramadan nasıl beni rahatsız etmeyi bırakabilir?" Son cümlemi dişlerimi sıkarak ve sesli söylemiştim.Morgana ve Wulf ağızları hafif açık ve kaşları kalkık bir şekilde bana bakıyorlardı.
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:26 pm

Maria'nın telefonu açmadan önceki ve sonraki halini kıyaslamadan edemezdim. "Ne oldu bu kıza bir anda? Telefondaki de kim acaba?" diye sordum kendi kendime. Telefonu açınca buz gibi bir sesle "Ne istiyosun?!" demişti. Morgana ile ben birbirimize kaçamak bakışlar attık ve sonra aynı anda ''Ne oldu?'' diye sorduk.
Maria'nın yüzünden düşen bin parçaydı ve her ne olduysa bu güzel günü bozmamalıydı. Çabucak geçiştirebileceğim umuduyla "O kimdi Maria?" diye sordum. Bize döndü ve derin bir nefes alarak anlatmaya başladı. "Siz benim dostumsunuz size bunu anlatmalıyım.Biliyorsunuz ailem öldü ve kuzenlerimde kalıyordum.Eva ile yan yanaydı evlerimiz zaten.Bir çocuk vardı çok yakışıklıydı ama pisliğin tekiydi.Anlıyacağınız serseri tipliydi.Çocuktan hoşlandım ve çıkma teklifini kabul ettim.Daha sonra içimde ona olan sevgimin yok olduğunu fark edip ayrıldım.Ama sürekli beni rahatsız ediyor.Eva falan da konuştu ama nafile.Ben öyle rahat tatlı bir kız gibi görünürüm ama intikamcıyımdır sert olabilirim.Ona kötü bir şey yapmak istemiyorum bunun sonucunda bir daha Hogwarts'a dönemem.Çözüm arıyorum ama bulamıyorum.Ah lütfen bana yardım edin.Bu çocuk bir lanete uğramadan nasıl beni rahatsız etmeyi bırakabilir?"
İkimizde çok şaşırmıştık. Ne diyeceğimi bilemiyordum. Nutkum tutulmuştu adeta. Bu şaşkınlığın verdi suskunluğu üzerimden atarak topu Morgana'ya attım. "Sen ne düşünüyorsun bu konuda Morgana?". O bir şeyler söyleyene kadar bende akılcı bir çözüm düşünebilirdim.
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:38 pm

Wulf ve Morgana çok şaşırmışlardı.Wulf Morganaya "Sen ne düşünüyorsun bu konuda Morgana?" diye sormuştu.Morgana düşünüyordu."Aslında ona şöyle okkalı bir yumruk atsam!" dedim ve güldük.Wulf "Hmm evet işe yarayabilir!" dedi ve tekrar güldük.Morgana hayır dercesine Wulf'a vurdu."Sanırım ben ona napıcağımı biliyorum!" dedim kafamı sallayarak ve sırıttım.Morgana ve Wulf hayır dercesine bana dik dik baktılar.Tam o sırada kapı çaldı "Ah kapııı!!" dedim ve gülümsedim.Hepimiz geleni karşılamak için kapıya yöneldik.Gelen Eva'ydı.Sarıldıktan sonra içeri geçtik.Kolyesine baktım "O" kolyeyi takmıştı."Keşke bende taksaydım." diye iç geçirdim.
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 3:32 pm

Sohbetimizin ortasında bir anda ortalığı bir kapı sesi kapladı. Heyecanla kapıya koştum ve açtım. Gelen Eva'ydı. "Hoşgeldin!!" diyerek sarıldım ve içeri buyur ettim. Sonra Morgana ve Maria da gelerek ona hoşgeldin dediler. "İkinci konuğumuzsun Eva, seni görmek çok güzel." dedim ve beraberce tekrar içeri geçtik. Tüm bunlar olurken bir ara Maria'nın bakışlarını yakalayarak takip ettim ve Eva'nın kolyesine baktığını gördüm. Yüzünden çok hızlı bir burukluk dalgası geçti gibime geldi ve o kadar hızlı gelip gitti ki kendimi "Bunu aklımdan ben uydurmuş olmalıyım." diyerek teselli edebildim. Eva, oturma odasına girip yerleştiğimizde daha önce hiç farketmediğim çok zarif bir kutuyu kahve sehpasının üzerine bıraktı. Morgana "Ah! Eva ne gerek vardı tatlım?" dedi ama Eva sözünü tamamlatmadan "Çok gerek var!" diye sözünü kesti. Öyle bir bakışı vardı ki hepimizi güçlü bir kahkaha dalgası aldı. "Sonunda kral kahkaha bizi tekrar ziyaret etti!" dedim mutlulukla. Morgana ve Eva bir ağızdan "Anlamadım?" dediler ve derin bir nefes alarak anlatmaya başladım. "Kral kahkaha derken şunu kastediyorum. Bence gelebilir miyim diyen kahkaha gerçek değildir. Gerçek kahkaha izin istemeden en uygunsuz anda bizi bulandır. Kahkaha bir kraldır ve bizler ise onun tabeasıyız. İstediği gibi gelen ve giden kralımız izin istemez bana göre." diye bitirdim sözlerimi. Aslında bu düşüncem hakkında fikirlerini merak ediyordum ama hepsi biraz şaşkın gibiydiler. Bunun üzerine yorumlarını sormamaya karar vererek Eva'ya döndüm. "Eee nasılsın görüşmeyeli Eva?". "İyiyim Wulf sen?" dedi. "Bende iyiyim sağol." dedikten sonra diğerlerine döndük...
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 6:22 pm

Şok geçiriyordum..Maria'nın sesi kulaklarımda yankılanıyordu.."Siz benim dostumsunuz size bunu anlatmalıyım.Biliyorsunuz ailem öldü ve kuzenlerimde kalıyordum.Eva ile yan yanaydı evlerimiz zaten.Bir çocuk vardı çok yakışıklıydı ama pisliğin tekiydi.Anlıyacağınız serseri tipliydi.Çocuktan hoşlandım ve çıkma teklifini kabul ettim.Daha sonra içimde ona olan sevgimin yok olduğunu fark edip ayrıldım.Ama sürekli beni rahatsız ediyor.Eva falan da konuştu ama nafile.Ben öyle rahat tatlı bir kız gibi görünürüm ama intikamcıyımdır sert olabilirim.Ona kötü bir şey yapmak istemiyorum bunun sonucunda bir daha Hogwarts'a dönemem.Çözüm arıyorum ama bulamıyorum.Ah lütfen bana yardım edin.Bu çocuk bir lanete uğramadan nasıl beni rahatsız etmeyi bırakabilir?" Wulf her zaman ki gibi topu bana atarak"Sen ne düşünüyorsun bu konuda Morgana?" diye sordu..Mantıklı ve kalıcı bir çözüm düşünürken Maria."Aslında ona şöyle okkalı bir yumruk atsam!" dedi ve gülmeye başladık..Şaka yapması ihtimalinden başka bir ihtimal olamazdı...
"Hmm evet işe yarayabilir!"demesiyle ikisinin de ciddi olduğunu farkettim ve Wulf'a bir tane indirdim..
"Sanırım ben ona napıcağımı biliyorum!" Ah yok yok hayır böyle birşey yapmamalıydı..İkimizde onaylamadığımızı belirten bir bakış fırlattık..
Tam o sırada kapı çaldı..Gelen Eva'mdı..Onu o kadar çok seviyordum ki..İçeri girerken elime bir paket tutuşturdu..Tam ne gerek vardı diyecektim ki"Çok gerek var!" deyip kestirip attı..Deli kız hiç değişmeyecekti..Hepimiz bir kahkaha attık ve sonra Wulf "Sonunda kral kahkaha bizi tekrar ziyaret etti!"dedi..Eva ve ben aynı anda "Anlamadım?" diye sorunca derin bir nefes aldı ve"Kral kahkaha derken şunu kastediyorum. Bence gelebilir miyim diyen kahkaha gerçek değildir. Gerçek kahkaha izin istemeden en uygunsuz anda bizi bulandır. Kahkaha bir kraldır ve bizler ise onun tabeasıyız. İstediği gibi gelen ve giden kralımız izin istemez bana göre." şaşkın bir şekilde Wulf'a baktım..Hayatımın tek varisine...Şaşkınlığım düşüncesinin yersizliğinden değildi...Böyle bir adama nerede rastladığımı düşünüyordum..
O sırada konuşmalar devam ediyordu.."Eee nasılsın görüşmeyeli Eva?" "İyiyim Wulf sen?" "Bende iyiyim sağol." ''Belli ağzın kulaklarında bakıyorum..'' Ahh Eva çatmasan olmayacaktı..
Eliott McNaught
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Rpg Puanı :
Yemek Odası Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yemek Odası Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:46 pm

O kadar heyecanlıydım ki..Sonunda seneler sonra o buralardaydı..Güzeller güzeli Morgana ..Ondan çok ama çok hoşlanıyordum..Bakanlıktan onun adresinin öğrenmemden dolayı yüzüme yerleşen bir gülümsemeyle çıktım...
Çocukluğumdan beri görmemiştim..11 yaşına bastığımızda yollarımız ayrılmıştı onunla..Ailesinin onu Beauxbatons'da okumak üzere amcasına göndermesinden bu yana hiç ama hiç görüşememiştik..

Şimdi ise bakanlıkta bir güzel haber daha almıştım..Abisinin verdiği bilgilere göre o Hogwarts'a geçiyordu..Müdüre ile yaptığı görüşme sonucu onun 3. Sınıf olarak Hogwarts'a devam etmesine karar verilmişti..Şimdi ise ona müjdeyi ben verecektim..Gözüme birden ona haberi verirken nasıl mutlu olacağı ,hatta belki bana sarılacağı geldi ve istemeden sırıttım..

Kimse bilmiyordu..O bilmiyordu..Okulda hergün peşimde dolanan yüzlerce kız bilmiyordu..Ona olan aşkımı..Asla cesaret edemedim..Asla..Ama çocukluk arkadaşı olduğum için mi yoksa her zaman ki cool tavrımı bozmaya mı cesaret edemedim bilemiyordum..Ama artık herşey geçmişti..O korkum..Aramızda hiçbir engel kalmamıştı..Ya da ben öyle sanıyordum..

Adres doğruysa bu kapı olmalıydı..Zile bastım ve derin bir nefes aldım..Heyecanımı dizginlemek için gözlerimi yumdum..Gelen seslerden kapının açıldığını anlayarak gözlerimi açtım..Karşımdaki kişi meleğim değildi...
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:46 pm

Zil çaldığında koyu bir sohbetin ortasına gelmiştik. Gelenlerin diğer daveetlilerden biri olduğu düşüncesiyle neşe içinde kapıya yöneldim. Kapıyı açınca karşıma hafif esmer, benden uzun olmasada yinede uzun sayılabilecek tanımadığım bir çocuk çıktı. "Evet, birine mi bakmıştın?" diye sordum. "Morgana'yı arıyorum, galiba burada oturuyormuş?"
Çocuğu tanımıyordum ama bu şekilde davetin ortasında habersizce gelmesi ve Morgana'nın bundan hiç söz etmemesi canımı sıkmıştı fakat bu sıkkınlık öfkemin yanında hiç kalırdı. Bir anda içimde bir aslan kükremeye başlamıştı sanki ve "Morgana Benim sevgilim!!" diye haykırıyordu. Buz gibi bir sesle "Morgana, buraya gelir misin?" diye seslendim. Bu ani değişim hepsini sarsmıştı çünkü daha önce beni hiç bu halde görmemişlerdi. Maria ile Eva'da yanındalardı Morgana'nın ve sanki bir anda üstlerine "Avada Kedavra" yağmaya başlayacakmış gibi görünüyorlardı. "E-efendim hayatım?" diye sordu Morgana ürkek bir sesle. Anlaşılan daha kapıdaki çocuğu görmemişti. "Birisi seni arıyormuş "Sevgilim!"". Bu son kelimeyi zehirli bir hançermişcesine fırlattım diğer çocuğa iyice vurgulayarak. Morgana çocuğu görür görmez "Aman tanrım! Bu olamaz!" dedi. Eva ile Maria ise sanki bir tenis maçındaymışçasına bir bana bir Morgana'ya bakıyorlardı. Bana bakarken direk bakamadıklarıda dikkatimden kaçmamıştı...
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:04 pm

Sıkı bir muhabbet hepimizi sarmıştı ki kapı çalındı..Wulf ''Ben açarım sevgilim..''diyerek yanımdan ayrıldı..O sırada kızlar beni ilişkimiz hakkında soru bombardımanına tutmaya başlamışlardı..Bir süre sonra içeriden buz gibi bir ses geldi..

Wulf ilk defa bana böyle sert bir biçimde hitap ediyordu..Kalbimin kırılmış olduğunu belirtmeden koltuktan kalktım..Bir sorun mu vardı?...Eva ve Maria yanımdaydı..
Kapıya ilerledim ve"Birisi seni arıyormuş "Sevgilim!"sevgilim derken vurgu mu yapmıştı?
Nedenini öğrenmek için kapıya baktım ..Aman tanrım bu Ell'di..Evi nerden öğrenmişti?...Onunla yıllardır görüşmüyorduk..
''Aman tanrım! Bu olamazSenin burada ne işin var ?..İnanmıyorum..''diyerek boynuna atıldım ..
Ell benim çocukluk arkadaşımdı..Fransa'ya gitti gideli bağlarımız kopmuştu..Wulf'un öksürmesiyle kendime geldim..Yüzüne baktığımda açıklama beklediğini farkettim..Tanrım kıskanmış mıydı?..Bu hoşuma gitse de onu daha fazla merak da bırakamazdım..
''Bu Ell hayatım çocukluk arkadaşım..''dedim gülüseyerek Ell'i içeri davet ederken..
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:27 pm

Bir anda kendimi çok suçlu hissetmeye başladım ama elden ne gelirdi ki... Morgana'ya sıkkın sıkkın baktım ve kulağına eğilerek "Seni seviyorum..." diye fısıldadım. Daha sonra karşımda ki Morgana'nın arkadaşı olan çocuğa elimi uzatarak "Ben Wulfric, tanıştığımıza memnun oldum." dedim kibarca. "Kendisi benim sevgilim olur." diye nazikçe ekledi Morgana. "Bende memnun oldum Wulfric." diye ekledi Elliot. Tavırları düzgündü ama yinede geriliyordum. "Ne oluyor ki bana?" diye düşünmekten alamadım kendimi çünkü bu çocuk yalnızca çocukluk arkadaşıylı Morgana'nın. Bir an sonra yanılmış olduğumu anladım çünkü onun Morgana'ya bakışını yakalamıştım. Bir dosttan çok arzulu bir isteğe benziyordu bu bakışlar ve hemen Morgana'yı kollarıma alarak bakışlarını karşıladım. Bundan rahatsız olmuşa benziyordu çünkü hemen gözlerini kaçırmıştı. Morgana bu olanları farketti mi diye çevreme bakınırken Maria ile Eva'nın beni onaylayan bakışları ile karşılaştım. Belli ki onlar da farkındaydı bu durumun. "Her neyse, burda biraz daha beklersek meyve verneye başlayacağız. İçeri geçelim mi?" diye sordum...
Eliott McNaught

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:07 pm

Bu lanet olası çocuk da nerden çıkmıştı..Yıllar sonra ilk buluşmamız hayallerimin çok ama çok ötesinde bir soğuklukta geçecekti anlaşılan..."Kendisi benim sevgilim olur."
O meleksi sesinin birgün beni böylesine yaralayacağını nereden bilebilirdim ki..

Doğal davranmaya çalışsamda bakışlarıma söz geçiremiyor...Kendimi Morgana'yı izlerken buluyordum..
Tam o anda Wulf denen o çocuk Morgana'yı kollarına alarak bakışlarımı karşıladı...
Bu manzarayı yüreğim kaldıramayacağından bakışlarımı kaçırdım..
Hala şansım olabilir miydi?..Belki kimbilir?..
Morgana hakkında onadan daha çok şey biliyordum..
Hatta Morgy'den bile daha fazla..

Odaya geçtik..
Koltuğa oturmadan müjdeyi vermek istedim..
Bu sayede ortamın gerginliğini almayı ümit ediyordum..
''Sınıf arkadaşım olduğunu biliyormuydun Morgana?'' dedim sırıtarak..

Tam isabet Morgana'nın dikkatini o çocuktan kendime çekmeyi başarmıştım...
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:59 pm

Eva da yanıma oturmuştu.Keşke bende ikiz kolyelerimizi taksaydım diye düşündüm.Evayı süzdüm, ona giymesi için ödünç verdiğim elbise ve ayakkabıyı giymişti.Herneyse zaten onları aldığım gibi Eva'ya vermiştim hiç giymemiştim.Yani onda kalabilirlerdi.Tam o sırada zil çaldı.Wulf bakmaya gitti.Eva ve bende arkadaşımızdır diye peşinden gittik.Kapı açıldığında gelen çocuğu tanımıyorduk.Ama çocuk yakışıklıydı.Wulf "Evet, birine mi bakmıştın?" diye sordu.Çocuk cevap verdi "Morgana'yı arıyorum, galiba burada oturuyormuş?" dedi.Wulf bozulmuşa benziyordu.Anlaşılan çocuktan haberi yoktu.Wulf soğuk bir sesle "Morgana, buraya gelir misin?" dedi.Morgana ürkekce "E-efendim hayatım?" diye cevap verdi."Birisi seni arıyormuş "Sevgilim!" diye son kelimeyi vurgulayarak söyledi Wulf.Morgana çocuğu görür görmez "Aman tanrım! Bu olamaz!" dedi.Eva ile birşey anlamamıştık.Anlaşılan Wulf'da bir şey bilmiyordu.
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 3:11 pm

Eva da yanıma oturmuştu.Keşke bende ikiz kolyelerimizi taksaydım diye düşündüm.Evayı süzdüm, ona giymesi için ödünç verdiğim elbise ve ayakkabıyı giymişti.Herneyse zaten onları aldığım gibi Eva'ya vermiştim hiç giymemiştim.Yani onda kalabilirlerdi.Tam o sırada zil çaldı.Wulf bakmaya gitti.Eva ve bende arkadaşımızdır diye peşinden gittik.Kapı açıldığında gelen çocuğu tanımıyorduk.Ama çocuk yakışıklıydı.Wulf "Evet, birine mi bakmıştın?" diye sordu.Çocuk cevap verdi "Morgana'yı arıyorum, galiba burada oturuyormuş?" dedi.Wulf bozulmuşa benziyordu.Anlaşılan çocuktan haberi yoktu.Wulf soğuk bir sesle "Morgana, buraya gelir misin?" dedi.Morgana ürkekce "E-efendim hayatım?" diye cevap verdi."Birisi seni arıyormuş "Sevgilim!" diye son kelimeyi vurgulayarak söyledi Wulf.Morgana çocuğu görür görmez "Aman tanrım! Bu olamaz!" dedi.Eva ile birşey anlamamıştık.Anlaşılan Wulf'da bir şey bilmiyordu.''Aman tanrım! Bu olamazSenin burada ne işin var ?..İnanmıyorum..'' diyerek Morgana çocuğun boynuna atladı.''Bu Ell hayatım çocukluk arkadaşım..'' dedi gülümseyerek.Wulf "Kendisi benim sevgilim olur." dedi.Eva'ya döndüm sanki içimi okumuş gibi gülümseyip göz kırptı.Bu komikti Eva'yı çok seviyordum."Her neyse, burda biraz daha beklersek meyve verneye başlayacağız. İçeri geçelim mi?" diye sordu Morgana.Çocuk daha içeri girer girmez 'Sınıf arkadaşım olduğunu biliyormuydun Morgana?'' dedi.Birden birşey boğazıma gıcık yaptı öksürmeye başladım ve Morgana çocuğun verdiği habere sevinemeden bana su getirdi."Al tatlım" dedi."Teşe öhöö öhöö teşekkür ederim." dedim ve suyu içtim.Çocuk bana baktı ve Morgana ya döndü.
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 3:36 pm

Çocuk daha içeri girer girmez, doğru düzgün oturmadan anında 'Sınıf arkadaşım olduğunu biliyormuydun Morgana?'' diye cümleyi yapıştırdı. Bunun üzerine Morgana'nın dikkati bir anlığınada olsa Elliot denen çocuğun üzerine odaklandı fakat Maria tam zamanında hızır gibi yetişerek öksürmeye başladı. Morgana doğru dürüst bir tepki veremeden ona su getirmeye gitti. Bu haber karşısında içim sıkılmıştı ve bir şeyler yapmam gerektiğini hissediyordum. İçimden bu gece "Morgana ile biraz konuşmalıyım..." diye geçirdim ve çocuğa dönerek "Elliot acaba hangi derste sınıf arkadaşınız?" diye sordum. Bunu neden sorduğumu bilmiyordum ama belki işime yarayabilirdi. Maria ise sessiz sessiz oturuyordu ve onada göz kırparak bir şeyler farketti mi diye sormak istiyorum ama şu an sırası değildi ve o da bizi dinliyordu. Daha o cevabını vermeden Morgana mutfaktan dönmüştü, bu yüzden sorum yarım kalmıştı. Morgana "Çok sevindim Ell." diyerek bu konudaki düşüncelerini belli etmişti ama beni ise bir kıskançlık dalgası sarmıştı. "Bu çocuğu alt etmem gerek!" diye düşünürken Morgana yanıma oturdu ve elimi tutarak "Ne oldu hayatım? Kötü bir şey mi var?" diye sordu. Kendimi gülümsemeye zorlayarak zorlama bir mutluluk maskesi taktım fakat bu işte gerçek bir usta olduğum için kimse bir şey anlamamıştı. "Hiç bir şey olmadı bir tanem." diye yanıtladım Morgana'yı ve tekrar kendi iç hesaplaşmalarıma döndüm.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 3:55 pm

Sonunda Hogwarts'ta mıydım?..Ama nasıl?..Yani Ell'in ailesi oldukça nüfuz sahibi olabilirdi ama ..İnanamıyordum..Bu çok ama çok süper bir haberdi..Maria'ya suyunu uzatırken ''Çok sevindim Ell." dedim..Sonunda Wulf'la daha fazla vakit geçireceğim için mutludum..Ve tabiki Hogwarts'a -Hayallerimin Okuluna-gidebildiğim için fakat Wulf benim kadar mutlu görünmüyordu..

Gelmeme sevineceğini ummuştum fakat o aksine üzülmüştü..Belki de sıkıldı diye düşündüm..Hayır hayır...Bu düşünce yeterince acı vericiydi..Böyle bir ihtimali düşünmek bile istemiordum..

Sonra aklıma hazırlık yaparken her fırsatta işleri hatırlattığı geldi aklıma ve istemeden yüzüm düştü.."Ne oldu hayatım? Kötü bir şey mi var?" diye sordum..

"Hiç bir şey olmadı bir tanem." buruk bir şekilde gülümsedim ve ''Peki..''dedim bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyordum..Wulf'u biraz olsun tanıyorsam bir şey vardı..Bunu biliyordum ve tahminlerimin tutmaması için Tanrı'ya dua ediyordum...
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:00 pm

"Kesinlikle zamanlaman süper!" bakışı fırlattı bana Wulf.Umursamaz edayla başımı sağa sola salladım.Wulf gülümsedi bende gülümsedim.Morgana bize bakıyordu.Anlaşılan Wulf'un o çocuğu kıskandığı gibi biraz olsun kıskanmıştı."İntikamını aldın Wulf" dercesine bakış attım ve kafamı salladım.O sırada kimsenin konuşmayım dostum Wulf ve bana baktığını fark edip "Öhhm pardon." deyip hafif utanarak sırıttım.Wulf "Elliot acaba hangi derste sınıf arkadaşınız?" diye sordu.Wulf bana göz kırptı ve aynısını bende ona yaptım.Morgana mutfaktan dönmüştü ve "Çok sevindim Ell." dedi.Bir süre oturduktan sonra sessizliği bozdum ve Eliott denen çocuğa döndüm ve "Merhaba!Ben Maria tanışmamıştık." dedim ve utangaç bir şekilde gülümsedim...
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:05 pm

Tam "Hadi yemeğe geçelim." diyecektim ki çocuk birden ayağa fırladı ve "Hoşçakalın." gibi birşeyler geveleyerek çekip gitmeye kalktı ama bırakmadım. Şok olmuştuk hepimiz bu girişim karşısında. Morgana'ya "Bu neydi şimdi?" dedim. "Bilmiyorum hayatım." dedi hüzünlü bir sesle.
Çocuktan kurtulacağıma çok sevinmiştim ama bir an sonra onu durduran ben olduğum için pişman olmuştum. Biraz daha bekledim fikrimi dile getirmek için çünkü hafif bir şok geçirmiştik. Kendimize geldiğimizde ise "Hadi yemeğe geçelim artık anlaşılan başka gelen olmayacak." dedim hafif huzursuz bir sesle. Bu hisleri Morgana'nın da hissettiğinden emindim çünkü katılım çok az olmuştu. Ama o da benim gibi pek belli etmedi iç çatışmalarını. Kendi kendime "Nede olsa kirli çamaşırlarımız bize kalmalı. Boş yere ifşa edip harcamamak gerek." diyerek hafif sırıttım.
Masaya geçerken içimden "Umarım bir kaç konuk daha gelir." diye geçiriyordum...

En son Wulfric Eugène Salieriant tarafından Cuma Eyl. 17, 2010 7:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elais Anja Brennt
-

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Yemek Odası Empty
MesajKonu: Geri: Yemek Odası   Yemek Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 12:20 pm

[Rp Out: 10 satır kuralını unutmayalım.]

Yemek Odası
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Yemek Odası
» Oturma Odası
» Hera'nın Odası
» Aredhel'in Odası
» Bayan D.E.S.'in odası