Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oturma Odası

2 posters
YazarMesaj
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Gerçek İsim : Melis
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : Cesur
Rpg Puanı :
Oturma Odası Left_bar_bleue83 / 10083 / 100Oturma Odası Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Oturma Odası Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Oturma Odası Right_bar_bleue

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 7:54 pm

Oturma Odası Classic_Living_Room
Wulfric Eugène Salieriant
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Gerçek İsim : Cem
En Belirgin Özellik : Duygusuz ancak fazla etkilenir her şeyden.(ikisi nasıl bir arada bende çözemedim boşuna sormayın :p)
Rpg Puanı :
Oturma Odası Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Oturma Odası Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Oturma Odası Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Oturma Odası Right_bar_bleue

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 8:44 am

bayağı güzel bir evimiz var çok beğendim :D
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:19 pm

:D rp in
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

En Belirgin Özellik : Duygusuz ancak fazla etkilenir her şeyden.(ikisi nasıl bir arada bende çözemedim boşuna sormayın :p)
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:57 pm

Ciddi derecede sıkıcı bir gün geçirmenin yorgunluğuyla kendimi içeri attım kapıdan. Morganayla paylaştığımız evimizin kapısından girer girmez içimdeki tüm olumsuz duygular adeta buhar olup uçmuştu. Dosdoğru oturma odasına yönelip yumuşacık koltuklardan birine gömülerek "Hey Morgi! Buralarda mısın canım?" diye seslendim. Az sonra mutfaktan geldiği belli olan Morgana içeri girdi ve "Hoşgeldin Wulf. Nasılsın?" dedi. Bir anda günün önceki saatlerinin anılarının hücumuna uğradım ve yüzümü buruşturarak "Hiç iyi sayılmam çünkü berbat bir gün geçirdim." diye cevap verdim. Bana meraklı gözlerle bakıyordu ancak benim canım hiç mi hiç bu konudan bahsetmek istemiyordu. Bu yüzden konuyu geçiştirme umuduyla "Beni boşverde anlat bakalım senin günün nasıldı? Alışveriş nasıl geçti?" diye sordum.Bana hala merakla bakıyordu ve bunun üzerine "Ah! Hadi ama anne daha sonra anlatacağım." diyerek kahkahayı bastım. Bu geçiştirme uğraşımı farketmişti ancak konuşmak istemediğimide anlamıştı ve bu yüzden tekrar sormadı. İçimden "İşte onu sevme sebeplerimden biri daha!" diye geçirdim fakat daha sonra bu konuyu tekrar su yüzüne çıkaracağınıda adım gibi biliyordum. Bu sırada o ise alışveriş konusuna girmişti ve gözleri parlıyordu. Bana dönerek "Bak ikimize de neler neler aldım!" dedi. Çok heyecanlı ve mutluydu, ben ise çok mutsuz olmama rağmen ondan yayılan mutluluk ve neşe dalgalarıyla birlikte çok daha iyi durumdaydım. Gösterdiği yığınla çanta ve poşete bakarak muzip bir tavırla "Lütfen bana bugün gidip 15-20 butik birden soymadığını söyle." dedim ve ikimizde gülmeye başladık. Kıyafetlere bakarken bir anda ne kadar aç olduğumu farkettim ve "Eee bugün bana ne sürprizler yapacaksın bakalım?" dedim.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:21 pm

Oturma odasında bir hareketlilik vardı..Wulf gelmiş olmalıydı.. "Hey Morgi! Buralarda mısın canım?" sesini duymak bile mutlu olmama yetiyordu.."Hoşgeldin Wulf. Nasılsın?" dedim içeri süzülürken.."Hiç iyi sayılmam çünkü berbat bir gün geçirdim."gergin görünüyordu..Meraklı gözlerle baktım..Cevap vermesini umuyordum ancak o pek konuşmak istemeden "Beni boşverde anlat bakalım senin günün nasıldı? Alışveriş nasıl geçti?" eve geldiğinizde hatrınızı soran birisi olması hoştu..Ancak benim aklım hala Wulf'un canını sıkan şeyin ne olduğundaydı..Bakışlarımı fark etmiş olacak "Ah! Hadi ama anne daha sonra anlatacağım." dedi..Konuşmak istemediği açıktı..Kırılsam da belli etmedim.."Bak ikimize de neler neler aldım!"dedim bir iki paket açarak..Alışverişi yine abartmış olduğumu farkedince "Lütfen bana bugün gidip 15-20 butik birden soymadığını söyle." diye takıldı..İkimiz de gülmeye başladık..
"Eee bugün bana ne sürprizler yapacaksın bakalım?" ohh sevgilim acıkmış olmalıydı..''Senin kadar yetenekli olmasam da Dana Escalope Cordon Bleu ve Waldorf salatası tatlı olarak da Crém Broule..Fransa'da okuduğumu belli edeyim değil mi?..''dedim ve göz kırptım..Onu özlemiştim..Dayanamadım ve sarıldım..Daha sonra ellerinden tutarak mutfağa doğru çektim..Servisleri çoktan hazırlamıştım...
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 2:06 pm

''Senin kadar yetenekli olmasam da Dana Escalope Cordon Bleu ve Waldorf salatası tatlı olarak da Crém Broule..Fransa'da okuduğumu belli edeyim değil mi?..'' dedi göz kırparak. Sonra bana sarıldı ve onun kokusunu içime çektim. Çok güzel kokardı her zaman Morgana, kokusu ona hastı. Sarılmasına istekli bir karşılık verdim ve daha sonra beni elimden tutarak mutfağa doğru götürmeye başladı. "Senin gibi bir sevgilim olduğu için çok şanslıyım. Hem becerikli, hem çok güzel, hemde zeki. Daha ne isterim ki ben?" dedim mutfağın eşiğini geçerken Morganaya, O da bana "Sen de en
az iltifatların kadar hoş ve mükemmelsin canım." dedi ışıl ışıl bir gülüş eşliğinde. Bu gülüşü içimi ısıtmıştı. Mutfağa girdiğimizde hemen yemeğe başladık, Morgana servisleri önceden hazırlamıştı. Yemek çok lezzetliydi ve Morganaya bunu anlatan bir bakış attım. Ağzımdakileri bitirince de "Et çok lezzetliydi. Dana Escalope'yi tam sevdiğim gibi yapıp eti biraz fazla pişirmişsin canım." dedim. Bana dönerek "Afiyet olsun bir tanem. Ayrıca eti senin için bir de özel olarak şarapta yatırdım pişirmeden önce." dedi.
Yemeği bitirdikten sonra tekrar oturma odasına döndük ve uzun zamandır aklımı kurcalayan bir fikri Morganaya anlattım. Koltuklarımıza gömülür gömülmez O'na dönerek "Ne dersin evimize bir dostumuzu davet etsek mi tatlım?"
dedim. Bana bakışlarındn onunda bunu istediğini görebiliyordum.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 2:24 pm

Elbette davet edebilirdik..Sorması hataydı..Ama aklım hala Wulf'un anlatmadığı olaydaydı..Ona yaslandım..Bu şekilde saatlerce kalabilirdik..
Bir yandan ellerini saçlarımda gezdiriyor bir yandan da yanıtımı bekliyordu..''Bu harika bir fikir sevgilim..Kim?''diye sordum gülümseyerek...
Wulf hayatıma girdiğinden bu yana çok şey değişmişti ve kendimi kalabalık bir çevrede buluvermiştim..Yeni dostlar ve arkadaşlar..Hepsi de Wulf'la çok yakın olduğu için benim de çok önemsediğim kimselerdi..
Biraz bekledim ve yanıt gelmeden aklıma bir fikir geldi..''Aklında özel birisi yoksa..Neden bir davet vermiyoruz?..Bütün dostlarımızla keyifli bir gece geçirmek hoş olur..''diye bir fikir attım..
O sırada beni keyifle izlediğini farkettim..''Hey noldu?..Neden gülüyorsun?...''dedim merakla..
''Sadece senin gibi bir meleğe nerden rastladım diye düşünüyordum hayatım..'' doğruldum..Benim de ifade etmek istediğim sözleri sarfetmişti..Gözlerine baktım..Bu anı bozmak hiç ama hiç istemiyordum..Bu şekilde bakarken bu kadar yaklaştığımızı farkedememiştik..Birden dudaklarımda bir sıcaklık hissettim..Vücudumdaki her hücre ile alev alev yanıyordum sanki..Kalp atışlarımız birbirine karışırken ellerimi saçlarına götürdüm ve öpücüğüne içtenlikle karşılık verdim...
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 7:25 pm

Bana ''Bu harika bir fikir sevgilim..Kim?'' diye sordu ve gülümsüyordu. Hoşuna gideceğini biliyordum. Daha ben yanıt vermeden ''Aklında özel birisi yoksa..Neden bir davet vermiyoruz?..Bütün dostlarımızla keyifli bir gece geçirmek hoş olur..'' diye sordu. Aslında cevap vermeye niyetimde yoktu. O kadar güzel, masum ve tatlı görünüyordu ki gözlerimi ondan alamıyordum. Bir süre sonra beni farketti ve ''Hey noldu?..Neden gülüyorsun?...'' dedi merakla. "Sadece senin gibi bir meleğe nerden rastladım diye düşünüyordum hayatım." dedim. Bana bakarak doğruldu ve tam bu anda içimden bir ürperti geçti. Birbirimize çok yakındık ve vücudumun alev aldığını hissediyordum. Adeta bir kor parçasıydım. Morgana'da bana bakıyordu ve onunda benimle aynı hisleri paylaşması hoşuma gitmişti. Yavaşça ve ürkekçe hafif bir öpücük kondurdum dudaklarına. Çok yumuşak, sıcak ve güzeldi. Bu ana hayatım boyunca hapsolmak istiyordum. Bir süre sonra ellerini saçlarıma götürerek bana içtenlikle karşılık verdi. Uzun bir süre ateşli bir şekilde öpüştükten sonra nihayet ayrıldığımızda ikimizde nefes nefeseydik, saçlarımız ve üstümüz darmadağın olmuştu. Ağzım kulaklarımda Morgana'ya bakıyordum. Tam ikinci öpücük için ona doğru eğiliyordum ki aklıma vereceğimiz davet geldi ve doğruldum. Bu ani duraklamaya şaşırmıştı ve şaşkın bir ifadeyle bana bakıyordu. "Bir şey mi oldu hayatım? Ne var?" diye sordu. O kadar tatlı, masum ve çekiciydi ki kendimi zor tutuyordum. Morganadan çok ke3ndime hitap eder bir şekilde "Yakın zamanda bir davet düzenlememiz gerek ve acele etmeliyiz." dedim. Bu onun içinde çok acildi ve bu yüz ifadesinden anlaşılıyordu. En sonunda ikimizde kendimizi zaptederek koltuğa oturduk ama hala birbirimize yaslanıyorduk. Morganaya dönerek "Sevgilim önce bir liste yapalım, kimleri çağıracağımız ve neler hazırlayacağımızla ilgili." dedim. Bu fikriğme "Çok haklısın hayatım, hemen başlayalım o zaman." diyerek içtenlikle verdi ve bende "Ne duruyoruz o zaman? İş başına sevgilim!" dedim. Böylece harekete geçtik.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 7:50 pm

Dudaklarımız buluşmuş vaziyette uzun bir süre kaldıktan sonra nefes nefese ayrıldık..İkimizin de aynı duyguları paylaştığı yüzlerimizde okunan tutkudan belli oluyordu..O sırada tekrar yaklaştığımızı hissettim ..Bu an hiç bitmesin istiyordum..Dudakları hem istekli hem de yumuşak bir his bırakmıştı dudaklarımda..Onu seviyordum..Birden geri çekildi..Neler oluyordu?..."Bir şey mi oldu hayatım? Ne var?" dedim merakla..Ben çok kendine anlatmaya çalışır gibi bir hali vardı..."Yakın zamanda bir davet düzenlememiz gerek ve acele etmeliyiz." dedi nefes nefese..Haklıydı ama hiç bir şeye odaklanamıyordum...Koltuğa yerleştim ..Ancak ikimizde ayrılmak..Bu anı noktalamak istemiyorduk..Bu koltukta hala birbirimizden kopamadan birbirimize yaslanmamızdan belli oluyordu..
"Sevgilim önce bir liste yapalım, kimleri çağıracağımız ve neler hazırlayacağımızla ilgili." bu işi fazlasıyla ciddiye alıyordu..Ne yalan söyleyeyim bende..Sonuçta tüm dostlarımıza evimizde vereceğimiz ilk davetti ve güzel geçmeliydi..
Ancak yinede ona olan tutkum daha ağır basıyordu..
"Çok haklısın hayatım, hemen başlayalım o zaman." dedim içtenlikle ve kendimi zar zor zaptederek...
"Ne duruyoruz o zaman? İş başına sevgilim!" diye yanıtladı beni başıma bir öpücük kondurarak..Gülümseyerek ''Kesh,Eva,Maria ve Alex kesin gelmeli..Senin de eklemek istediklerin var mı birtanem?..'' diye sordum gülümseyerek ve...
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 8:21 pm

"Ne duruyoruz o zaman? İş başına sevgilim!" dedikten sonra başına bir öpücük kondurdum, hoşuna gittiği her halinden belliydi ve benimde çok hoşuma gidiyordu. Bu anı noktalamayı hiç mi hiç istemiyordum ancak bu davet ikimiz içinde çok önemliydi ve ilk davetimizdi. Her şeyin mükemmel olması gerekiyordu. Morgana bana dönerek ''Kesh,Eva,Maria ve Alex kesin gelmeli..Senin de eklemek istediklerin var mı birtanem?..'' diye sordu. Aslında eklemek istediğim çok kişi vardı bu listeye. "Öncelikle Kuzenim Robert ve sevgilisi Caroline, Androméda, Evaline, Penn, Hill ve Elais de olmalı. Aklıma başka kimse gelmiyor şu an canım. Geldikçe ekleriz." dedim. "Peki yiyecek ve içecekler ne olacak sevgilim?" diye sordum ve ekledim "Aslında yemekleri biz yapabiliriz ve çok zengin bir menü sunabiliriz konuklarımıza fakat içkilerde de hiç bir eksik olmasın istiyorum." Bu sözlerim üzerine bana döndü ve "Bu konuda çok haklısın canım. İçecekleri satın almak için bugün dışarı çıkabiliriz." dedi. Morgana'ya "Bu çok hoş bir fikir ama önce yemek listesini hazırlayalım istersen canım?" dedim. Bu düşüncemi mutlulukla karşıladı ve çocuksu bir heyecanla kalkarak "Kağıt kalem almaya gidiyorum." dedi. Aynı çocuksu heyecanı bende paylaşıyordum. Nede olsa ilk davetimizdi bu. Elinde kemik renginde çok pahalı görünüşlü bir kağıt destesi ve altın rengi yazan bir kalemle geldiğinde hangi yemeklerin listede olması gerektiğini düşünüyordum. Ona "Sence neler olmalı listede?" diye düşünceli bir şekilde sordum.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:17 am

Oldukça heyecanlı bir şekilde bugün yeni aldığım kağıtları ve kalemi getirdim..Bu heyecanı hatırlıyordum...Küçükken evcilik oynarken de böyle hissederdim..Ama bu çok daha farklıydı tabi ki..Wulf'la evimizdeki ilk davetti..Ve o meşhur Robert ve Caroline çiftini de ağırlayacaktık..Bu onlarla tanışacağım ilk gündü...

Her açıdan şahane birgün olmasını istiyordum...Gelenler kalabalıklaşmıştı..İçeriden baykuşmuzu getirdim..Bir yandan davetiyelerimizi hazırlıyor bir yandan Wulf'u dinliyordum..
"Aslında yemekleri biz yapabiliriz ve çok zengin bir menü sunabiliriz konuklarımıza fakat içkilerde de hiç bir eksik olmasın istiyorum." aynı fikirleri paylaşmamız hoştu ona baktım ve"Bu konuda çok haklısın canım. İçecekleri satın almak için bugün dışarı çıkabiliriz." dedim..Ellerim yorulmuştu.."Bu çok hoş bir fikir ama önce yemek listesini hazırlayalım istersen canım?" iyi bir fikirdi hem dinlenirdim.. "Sence neler olmalı listede?" Ellerimi sallayarak''Ben o konuda sana güveniyorum tatlım..Bu konuda benden çok daha yeteneklisin..''dedim gülerek..
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 12:13 pm

"Sence neler olmalı listede?" dedim ve O da ''Ben o konuda sana güveniyorum tatlım..Bu konuda benden çok daha yeteneklisin..'' dedi. "Teşekkürler ama kendi yeteneklerini de yabana atmmalısın canım." diyerek cevapladım iltifatını. "Peki hala o zaman ben yemek listesini hazırlarım ve sana veririm sonra, içkileride yemek salonunda ki gül ağacından dolaplardan birinin üstüne dizeriz ve kim ne isterse alabilir böylece." dedim. Aklıma bir anda davetin en can alıcı noktası geldi. "Peki saat kaç gibi vereceğiz bu daveti Morgana?" dedim endişeli bir şekilde. Nede olsa tüm konuklar için uygun bir zamanda olmalıydı davetimiz. Bana gülümseyerek "Dün akşam konuşmuştuk ya, seninde dediğin gibi saat 7:30'da başlayacak." dedi. "Ah! Tabii yaa!" diyerek kendi kendime güldüm. Ne kadar da unutandım. "Peki. O zaman, davet için her şey hazır. Bir tek içecekler kalıyor." dedim. "Evet. Hadi onlarıda halledelim!" dedi sırıtarak.
Morgana Camelot
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Morgana Camelot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 12:48 pm

Aklıma babamların geçen hafta Fransa'dan yolladığı ateş viskileri ve şaraplar geldi...Bu o kadar iyi olmuştu ki onları kullanabilirdik..Böylece işlerimiz yoluna koyulmuştu..
''Babamların geçen hafta gönderdiği paketi hatırlıyor musun? Bir sürü şarap ve ateş viskisi göndermişti.Ayrıca dolapta alkol kullanmayanlar için de yaban mersini ve portakal suyu var..''dedim davetiyenin sonuncusunu gönderirken..
İşlerimizi bitirdiğimiz için ağzı kulaklarına varmış olan Wulf'a baktım...''Ne düşündüğünü biliyorum..''dedim gülerek ..Bir kahkaha attı ve ''Öyle mi? Ne düşünüyor muşum?''dedi yaklaşırken..''İşte bunu..''dudaklarımız birleşirken..
Ellerini sırtımda hissediyor..Onla temas eden tüm hücrelerimden alev alev yandığımı hissediyordum..İkimiz de ayrılmaya niyetli değildik...
''Seni seviyorum..''diye fısıldadı kulağıma..Nefesi kulaklarıma ulaştığı anda kalbimin duracağını sandım bir an için..
''Seni seviyorum..''diye karşılık verdim..Bir kez daha beni kendine çekti..Kollarıma ona sıkıca doladım ve..
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Oturma Odası Empty
MesajKonu: Geri: Oturma Odası   Oturma Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 5:27 pm

Sonunda işlerimiz bittiği için ağzım kulaklarımdaydı. Bunu görünce Morgana "Ne düşündüğünü biliyorum." dedi ve bir kahkaha patlatarak ''Öyle mi? Ne düşünüyor muşum?'' dedim ona doğru yaklaşarak. ''İşte bunu..'' diye karşılık verdi ve hemen sonrasında dudaklarımız buluştu. Bir yandan ellerim sırtında geziniyordu ve kulağına ''Seni seviyorum..'' diye fısıldadım. Karşılığında da baştan çıkarıcı bir "Seni seviyorum.." aldım. Sonsuza kadar bu şekilde bu halde kalabilirdim. Onunla olmak beni mutlu ediyordu ve onu seviyordum. Onunda beni sevdiğini biliyordum. Bir süre daha koltukta vakit geçirdik fakat bir ara gözüm saate takılınca endişeyle yerimde sıçradım. Bu ani değişim organa'yı da sarsmıştı ve bana endişeli gözlerle bakarak "Neler oluyor?" diye fısıldarcasına sordu. "Aman tanrım! Saat 7 olmuş bir tanem. Hemen hazırlanmalıyız!" dedim. İkimizde bu anı bozmamak için neler vermezdik ama elimizdn gelen bir şey yoktu. Anında ayağa fırladık ve son rütuşları yapmak için koşuşturmaya başladık...

Oturma Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oturma Odası
» Oturma Odası
» Oturma Odası
» Oturma/Dinlenme Odası
» Bayan D.E.S.'in odası