Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emily Una Healy

2 posters
YazarMesaj
Cameron Glau
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Cameron Glau

Gerçek İsim : Cameron Glau
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Eğlenceli, zeki, komik, maceracı, dürüst, açık sözlü, konuşkan
Rpg Puanı :
Emily Una Healy Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Emily Una Healy Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Emily Una Healy Left_bar_bleue33 / 10033 / 100Emily Una Healy Right_bar_bleue

Emily Una Healy Empty
MesajKonu: Emily Una Healy   Emily Una Healy Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 3:40 pm

''Beni bırakıp gidemezsin!''
''Anlamıyorsun, gitmem gerek. Ailemde az sayıda özel kişi var. Ve bende onlardan biriyim!''
Hızlıca dolabıma doğru döndüm. İçinden eşyalarımı birer ikişer çıkardım ve ağzı açık olan valize sıkıştırdım. Bir yandan eşyalarımı toplarken diğer yandan onunla konuşuyordum. Evet, Robert'tan ''o'' diye bahsetmiştim. Belki de ona olan hislerimi kaybetmiştim.

-Bak, böyle olmasına gerek yok. Gitmeni istemiyorum, çünkü seni seviyorum!
-Farkında mısın? Beni hiç düşünmüyorsun. Artık ne istediğimin senin için hiçbir önemi yok.
-Gidersen, eğer gidersen ayrılabiliriz. Biliyorsun, birbirimizden uzak olacağız. Burda kalırsan herşey...
Sözünü bitirmesine izin vermedim. Artık onun bu palavralarına dayanacak gücüm kalmamıştı. Tam 2 sene boyunca hergün, herşeyin düzeleceğini söylemiş, ama sözlerini hep unutmuştu.
-Artık biz diye bir şey yok Robert. Biliyor musun, böylesi çok daha iyi. Artık seni sevmiyorum ve yalanlarına daha fazla katlanmak istemiyorum!

Gözlerimden bir kaç damla yaş döküldü. Elerimle gözlerimi sildim ve odadan çıktım. Tahta merdivenleri birer ikişer indim. Hızlıca kapıyı çektim ve dışarı çıktım. Arkamı dönüp son bir kez bahçeme baktım, güzel bahçeme... Mor menekşelerin, güllerin kokusuyla doldu etraf birden. Yeni bir hayata başlayacaktım. Sıfırdan, saf ve temiz bir hayata. Her nekadar burayı çok özleyecek olsamda bu benim için en iyisiydi. Trene geç kalacağımı hatırlamamla birlikte bütün hayaller silinip gitmişti. Geri dönüp mavi renkli bahçe kapımı açtım ve yeni bir hayata ilk adımımı attım.

Nihayet o büyük okula varmıştık. Trenden hızlı, ama üzgün adımlarla indim. Diğer öğrencilerle birlikte kapıdan içeriye girdik. Girişte gösterişli bir tabela vardı. Üzerinde büyük harflerle
''Godric's Hollow'' yazıyordu. Yazılar biraz silinmiş, biraz yıpranmıştı. Mermer merdivenleri çıkarak kapıdan girdim. Girer girmez buraya ısınmıştım sanki. Büyük salona göz attım. İçeride kırmızı deri koltuklar, birçok antika ve birkaç küçük tablo vardı. Klasik sevmememe rağmen, bu oda bana iç açıcı ve rahat gelmişti. Koridorları yavaş yavaş dolaştım. Burada da büyük salondaki gibi küçük tablolardan vardı. Öğrencilerin bazıları sınıflarını arıyor, bazıları ise kenara çekilmiş birşeyler konuşuyorlardı. Ben de onalardan biri olmak istemiştim. Bu okul beni kendine çekiyordu adeta...

Sonunda yorulduğumu hissettim ve odama gidebilmek için merdivenlere yöneldim. Merdivenleri çıkıp odamı aramaya başladım ve kısa süre içerisinde buldum. Kapıyı açıp içeri girdiğimde odanın boş olduğunu fark ettim. Dolabımı açtım ve eşyalarımı birer birer yerleştirmeye başladım. Kıyafetlerim, kitaplarım, bütün eşyalarım dolapta kendilerine bir yer bulmuşlardı. En son ayıcığımı çıkardım valizimden. Ona sarıldım ve yatağıma oturdum. En iyi arkadaşımdan bana kalan tek şeydi bu ayıcık. Pembe renkli, mor burunlu, küçük bir ayıcıktı. Bir kenarına beyaz iplerle ''E'' ve ''L'' harfleri işlenmişti. En iyi arkadaşım benden çok uzaklara taşınmadan önce, doğum günümde bunu vermişti bana. O zamandan beri onunla uyurdum. Bu sevimli ayıcığa sarılırken çocukluğum, bir zamanlar mutlu olduğum günler ve Lauren gelirdi aklıma. Böyle dindirirdim acılarımı...

Ayıcığıma sıkıca sarıldım ve yatağa uzandım. Gözlerimi kapattım ve şunları geçirdim içimden:
''Her şey yoluna girecek...''
Elyssa Lizzié Raymond
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
Emily Una Healy Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Emily Una Healy Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Emily Una Healy Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Emily Una Healy Right_bar_bleue

Emily Una Healy Empty
MesajKonu: Geri: Emily Una Healy   Emily Una Healy Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 3:49 pm

Hmm.. Ben konuyu tam kavrıyordum ki rpg bitti. Aslında konun çok güzeldi bunu geliştirseydin çok daha iyi bir puan alabilirdin. Renk uyumu fena değildi ama mat renkler daha hoş dururdu. Betimlemeler de iyi sayılır. Bir kaç imla hatan vardı ...

Puanlama Sistemi:
Betimleme: 30 / 21
Renk Düzeni: 20 / 12
İmla Düzeni: 20 / 14
Anlatım: 30 /
18

Toplam : 65 ^^
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm

Emily Una Healy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-