Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Richard Lionheart the Telcontar

2 posters
YazarMesaj
Richard Lionheart
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Richard Lionheart

Gerçek İsim : Türkşad
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Cesareti

Rpg Puanı :
Richard Lionheart the Telcontar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Richard Lionheart the Telcontar Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Richard Lionheart the Telcontar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Richard Lionheart the Telcontar Right_bar_bleue

Richard Lionheart the Telcontar Empty
MesajKonu: Richard Lionheart the Telcontar   Richard Lionheart the Telcontar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 7:57 pm

Richard Lionheart the Telcontar Aragorn33
RICHARD LIONHEART

- Lumos ! . dedi , asasının ucundaki ışık bütün odayı aydınlatmıştı ses çıkarmadan yürümeye çalışırken kağıt hışırtıları onu ele veriyordu.Yukardan hızlıca inen kişi ;

- Stupefyt !! .dedi

Richard eğilerek duvarın tam arkasına geçti ;

- Tanrım , Richard ?? sen misin dostum ?

- Başka kim olabilirdi ki , doğrusu pek hoş karşılanmadım , git desen yeterdi Richard Lionheart the Telcontar 936845

- Ah dostum seni Bir ölüm yiyen sandım Richard Lionheart the Telcontar 893745

(Eski dostlar sarıldılar ve evin merdivenlerinden adım adım çıkmaya başladılar , ev ahşaptı merdivenler çürümüştü garç gurç garç gurç diye sesler çıkarıyordu oturma odasına yöneldiler Richard kırmızı bir koltuğa oturdu , Tom tam karşısına bir sandalye çekip oturdu .)

- Hogwarts'tan bu yana hiç seni görmemiştim dostum , nasılsın ne haberler var ? Richard Lionheart the Telcontar 96863

- Pek iyi sayılmaz , Takip edildim evin tam karşısındalar çıkmamızı bekliyorlar ...

- Ne ne onlar burada mı ? lanet olsun Richard Lionheart the Telcontar 731187 kaç kişiler ?

- Sakin ol en fazla dört yada beş kişi olmalılar Richard Lionheart the Telcontar 96863

- Nasıl sakin olabilirim ki bir daha benin ziyaret edeceğin zaman lütfen yanında bir grup ölüm yiyen getirme ! Richard Lionheart the Telcontar 224224

- İyi . dedi ve odadan çıktı kapıya çürük merdivenlerden hızla indi kapıya yöneldi , Tom ;

- Dostum dur ... diye bağırdı fakat korkuyordu geri bir adım attı .

Richard kapıyı araladı ve dışarıya bir adım attı , karşısında dört tane siyah giyinimli ölüm yiyen duruyordu , hızla yürümeye başladı ve ölüm yiyenlerde arkasından , karanlık bir sokağa yöneldi Richard durdu ve asasını eline aldı , Ölüm yiyenlerden en irisi ;

- Stupefy ! . diye haykırdı

Richard eğilip büyünün üzerinden geçmesini seyretti dönüp ;

- Expelliarmus .

Ölüm yiyen geriye uçtu ve hepsi birlikte saldırdı bir dizi büyü savaşından sonra ;

- Bombarda Maxima ! . diye bağardı Richard üçü'de yerde cansız yatıyordu . Karanlığa yüzünü döndü Richard yoluna devam edecekti ki arkasında bir anda beliren beşincisi asasını kaldırdı tam ağzını açacaktı ki arkasından bir anda çıkan kişi ;

- Stupefyt . dedi bunu diyen kişi Tom'du. Ölüm yiyen yere yığıldı Richard ;

- Teşekkürler . dedi ,

- Ona ne yapacağız ?

- Öldüreceğiz .

- Sorgulasak , bilgi alsak daha iyi olmaz mı ?

- Kim oldukları ve neden geldikleri belli

- Dostum .

Richard yerde baygın yatan ölüm yiyene asasını doğrulttu ve ;

- Avada Kedavra ! .dedi usulca Ölüm yiyen bir anda can verdi .

- Richard Eve dönmeliyiz

- Başkalarının gelmesini mi bekleyeceğiz ?

- Ahh kafam çok allak bullak

- Korkmamalısın , ziya Korkunun içinde yayılmasına izin verirsen yok olmaya başlarsın.

- Nereye gidiceğiz ?

- Kuzey Fransa'daki Eski Manastıra

- Londra'dan Fransa'ya nasıl gideceğiz be adam ?

- Biz büyücüğüz dostum yoksa unuttun mu ?

- Ops doğru Richard Lionheart the Telcontar 741774

Richard ve Tom Manastırı düşününerek Manastır girişine buharlaştılar ; Yüz yıllar önce atası burada ölüme mahkum edilmişti fakat atası bir muggle idi .

Tom ;

- Burası nereden aklına geldi ?

- Ailemden kalan son yer .

- Peki girelim .

Taştan manastırın kapısını açtılar Tom kapıyı kapatıp kilitledi .Richard ;

-Lumos Maxima ! . dedi

- Ovv gerçekten eski bir yer yiyecek bir şeyler var mı gidip bakacağım

- Gene oburluğun tuttu Tom , yarın yoldaşlık üyelerini bulmalıyız .

- Pekala

- Yukarıda yatabiliriz !

- Ahh burada hiç bir şey yok geliyorum Richard

Richard ve Tom manastırın 2. katına doğru çıktı birkaç yarasa üzerilerinden süzüldü , sağdan en son odaya girdiler odada bir mavi bir sandalye , duvarda asılı bir haç ve iki çürük yatak vardı Richard yatağa oturdu Tom ;

- Bir korunma büyüsü yapmamalımıyız?

- Burası zaten atalarım tarafından korunuyor .

- Nasıl yani

- Tapınak şövalyeleri burayı onlar korur

- Anlamadım fakat bu şövalyelerin seninle ne ilgisi var ?

- Benim soyum Kral Aslan Yürekli Richard'a kadar dayanır dostum şimdi bunları konuşacak zamanımız yok yarın herşeyi anlatırım uyuyalım biraz dinlenelim...

Yatağa uzanıp uzun bir uykuya daldılar...
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
Beatricia Gallagher

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
Richard Lionheart the Telcontar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Richard Lionheart the Telcontar Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Richard Lionheart the Telcontar Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Richard Lionheart the Telcontar Right_bar_bleue

Richard Lionheart the Telcontar Empty
MesajKonu: Geri: Richard Lionheart the Telcontar   Richard Lionheart the Telcontar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 8:00 pm

Öncelikle RPG Dershanesindeki derslerimize katılın lütfen.
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz

Richard Lionheart the Telcontar
1 sayfadaki 1 sayfası