Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}

+16
Aphrodite Monteque
Vega Veronique Garnier
Anastacia Nora Euston
Rudesser T.M. Werop
Dracul Vasilyevski
Adrian Dwain
Feronia Fontaine
Alek Archambeault
Brayden Chester
Adrasteia Quiwen
Matthew L. Kingston
Maurice McFarland
Euterpe Châtillon
Sheila Tolls
Alexander Matthew Morgan
Percival Chester
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 5:14 pm

Benimde hala Adrian'ı ortaya atabilitem var lazım olursa asdjf.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Daphne T. Werop
Hogwarts III. Sınıf
Hogwarts III. Sınıf
Daphne T. Werop

Gerçek İsim : İrem. Evet, evet yine ben.
Patronus : Boğa Yılanı Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : --
Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 9:12 am

Başka Gry alınırsa bende katılabilirim yanii.
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Gerçek İsim : thepreciouslove*
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Psikopat.
Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 9:13 am

Feronia hala istiyor katılmak, yani eş çıkarsa. o.o
Alexander Matthew Morgan
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Alexander Matthew Morgan

Gerçek İsim : İlk.
Patronus : Hidra. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Umursamaz.
Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 10:49 am

Başlıyorduk değil mi? Yazdım ben de, sorun falan olursa silerim. ^^
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 3:40 pm

Yok silmene gerek kalmaz İlkin ya. Sadece olursa eklemeler olur ancak profesör ortalıklar da yok, sorun o. :/
Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Gerçek İsim : H&D.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Sinsi, şimarık, haylaz.
Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 8:47 am

Geldim ya sonunda *.* Yedeklere isim toplayıp, eğer partner çıkarsa rpyi düzenlerim. Buraya da haber salarım yakında. Geç kalınmış ama olsun. :/ .D
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 8:50 am

Oh sonunda! Balo bir an önce başlasa da rpleri tamamlasak... :( Bu arada ünlün benim diğer karakterim de alabilirsin. Başkası kapmasın diye garantiye almıştım onuda haber verip uçuyorum ben ahah. :D
Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Gerçek İsim : H&D.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Sinsi, şimarık, haylaz.
Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 8:56 am

Tamamdır, rp balo salonunda başladı zaten. Ama yeni üyeleri rpye eklemek için editleyebilirim. Buraya da haber salarım hemen. Bray ile rpmide yazayım netime kavuşmuşken. xD S'm saol buarada, şehir dışındaydım sekiz gündür nete giremedim o yüzden, iyiki korumuşsun modelimi.^^
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 8:57 am

Ahaha ne demek benim için zevkti valla, ama bir daha kaybolduğunda haber ver sonra bırakıp gittin diye üzülüyorum eheh. :P
Percival Chester
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Percival Chester

Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gıcık.
Rpg Puanı :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}   Y  ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry} - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 1:15 pm

Arkadaşlar katılım için aşırı kız öğrenci var, eşleştirme olmuyor. Dolayısıyla listeye ekleyemem böyle olursa :/ Ama dert etmeyin bence, biz daha nice toplu kurgular yaparız. Erkek karakter kıtlığı olmayaydı. Neyse biz listedeki arkadaşlarla devam edelim. Ben Brayden ile yazıyorum birazdan.^^

Y ı l ı n B a l o s u {Sly & Gry}
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2