Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ P h i l omela.

YazarMesaj
Philomela Gaia
Hayalet
Hayalet
Philomela Gaia

Gerçek İsim : İlkin.
Sihirsel Soy : Ruh Soyu ?
En Belirgin Özellik : Çok öcü bir varlıktır.
Rpg Puanı :
~ P h i l omela. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100~ P h i l omela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ P h i l omela. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100~ P h i l omela. Right_bar_bleue

~ P h i l omela. Empty
MesajKonu: ~ P h i l omela.   ~ P h i l omela. Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 9:12 am

~ P h i l omela. Ooooof
    ~ P h i l omela. Naber
    13 Ekim 2009
    Merhaba günlüğüm,
    Bugün benim için çok özel bir gün. Hogwarts'taki son yılıma giriyorum, evet. Yedinci sınıf oluyorum, gerçekten çok heyecanlıyım. Az sonra trene bineceğim ve bundan önce altı yıl geçirdiğim Hogwarts'a geri döneceğim. Gençliğimi yaşayacağım ne pahasına olursa olsun. Bu yılki planlarım geçen senekilerden farklı değil. Dans, parti, eğlence ve erkekler. Biraz dedikodu, makyaj ve büyü. Beni tanımlayan kelimelerin bir araya gelmesi gerçekten çok hoş. Az sonra annemden ayrılıp trene bineceğim. Biraz daha bana trene binmem için bağırırsa onunla küs ayrılabiliriz. Babam , beni uğurlamaya gelemedi. Ama biz onlarla ne pahasına olursa olsun mektuplaşacağız. Böylece aramızdaki bağı hiç koparmayacağız. Son senemde neler yapacağımın çoğu aklımda. Derslere giren uslu bir kız olacağım, tabi öğretmenlere. Ama koridorlarda dolaşan öğrenciler benim adımı söyleyecekler sürekli. Üzerimde kırmızı cübbem, içimde bambaşka bir kişilik. Kötü bir şey yapmayacağım, yani içki alkol uyuşturucuya hayır. Fakat kızlar bana imrenecek, erkek arkadaş edineceğim ve partilerden partilere uçacağım. Hogwarts partileri, gizli ve eğlenceli olurlar. Her neyse, peronda beklerken günlük yazmak biraz garip oldu. Hogwarts'a varınca yazarım, belki.

20 Ekim 2009

Merhaba günlük,
    Ben biliyorum seni çok aksattım. Ama gençlik işte, Hogwarts gerçekten güzel ve gerçekten çok değişmiş. Profesörler aynı ama, buna sevindim. En sevdiğim profesörün dersine de girdim, bu gerçekten hoştu. Ayrıca Hogwarts'ta daha önce bu kadar yakışıklıyı bir arada görmemiştim! Görüş açım değişmiş olmalı, eskiden arkadaştan öteye geçmeyen kişilerden hoşlanmaya başladım. Diyebileceğim tek şey, geç kalmış bir ergenlik. Hem çok sevdiğim arkadaşımla da buluştum sonunda. Beraber Hogwarts'ı sallayacağız! Son senemiz, kaybetmeye değer bir saniyemiz bile yok. Bu yüzden seni açmakta ve sana yazmakta zorlandım. Anca gece yatmadan önce hazırlıklarımızı erken tamamlarsak. Gördüğün gibi bugün erkenciyim. Mutluyum, tanınmaktan , popüler olmaktan ve sevilmekten. Ravenclaw öğrencisi bir kızla da tanıştım bugün. Daha önceleri güzelliği ilgimi çekiyordu fakat bu sene ilk kez tanıştık. İyi birine benziyor fakat tarafını hemencecik belli ediyor. Ben tarafsız kalmaktan yanayım, etliye sütlüye karışmadan yıllarımı geçirme planları yapıyorum. Bu yüzden onunla arkadaşlığımızı ileri taşımayı düşünmüyorum fakat ne yalan söyleyeyim, iyi biri. En azından tarafına göre. Gryffindorlu olaraktan bunu yapmaya cesaret edemiyorum. Tarafımı belirlemekten korkuyorum ki, cesaretiyle ün salmış binama yakışmadığımı düşünüyorum bazen. Her neyse, bugünlük bu kadar sanırım az sonra ışıklar kapanacak. Öptüm çok.

15 Kasım 2009

Günlük, günlük, günlük,
    Bugün inanılmaz bir şey oldu, gerçekten inanılmaz. Artık benim de bir sevgilim var! Çok iyi değil mi? Hoş çocuk, yakışıklı. Kendini sevdiriyor en azından. Gözleri, bitilesi. Daha platoniklik yaşayamadan çıkmamız biraz bana ilginç geldi ama biriyle çıkmak gerçekten paha biçilemez. Ayrıca bugün yanıma Ravenclaw'lı geldi. Erkek arkadaşımı tanıyormuş, ona pek güvenmemem gerektiğini söyledi. Açıkçası beni kıskandığını düşünüyorum, mükemmelliyeti yakaladım şu anda. Koridorlardan geçerken bana bakılmasını seviyorum. Hem de daha ilk günden. Gerçi o biraz hızlı. Hemen elimi tutmak ve tensel olarak birleşmek istiyor. Ben sadece bir sevgili istedim, bir materyal olmak değil. Birkaç kere sordu, istemediğimi söyleyince vazgeçti. Yakında gizli gizli buluşmak istiyorum onunla, sınıfların birinde. Ama ben de çok hızlı olmak istemiyorum, daha ilk gün! Her neyse, onu seviyorum. Tek sorun onun taraf tutması, karanlık. Ben Gry'im aydınlık tarafta olmam gerekirken tarafsız olmam binam için ne kadar kötüyse, karanlık taraftan biriyle çıkmam beni korkutuyor. Bina içinde olan saygınlığımı kaybetmek istemiyorum. Neyse, beni kimse kararlarım doğrultusunda yargılayamaz. Şimdi kalemi ve seni bir yere bırakmam gerek, sonra yazarım ben, bay.

1 Aralık 2009

Günlük,
    Bugün aslında 30 Kasım'ın 1 Aralık'a bağlandığı gece yazıyorum bunu. Ben ne yaptım böyle? Kendime bunu nasıl yaptırttım ? Bana dokundu, beni elledi. Ben buna neden izin verdim ? Eğlenmediğimi, hoşuma gitmediğini söyleyemem ama daha çok erken değil mi ? Biz, daha çocuk değil miyiz? Yoksa on yedi yaşındaki bireyler olarak bu doğru mu ? Bilmiyorum. Ama aileme ihanet ettiğimi düşünüyorum. Kirlendim. Bir yandan kendime kızıyorum, bir yandan onu sevdiğimi düşünüyorum. Sapık ruh halleri içerisindeyim. Buna değdi mi ? Belki. Ah, o zamanı aklıma getirmek istemiyorum gerçi. Gerçekten hoş değil. Hem de bunu yaptığımız yer göl kenarı. Ya başkası gördüyse ? Utancımdan yerin dibine girmek istiyorum şu anda. Bugün yaptığım en iğrenç şey buydu tabi, yoksa ben daha neler yaptım. Hayatta ağzıma almam dediğim alkolü, içtim. Bir bardak birayla başladı her şey. Tadı güzel geldi, bir bardak bir bardak derken kaç bardak olduğunu hatırlayamıyorum. Beynim zonkluyor. Normalde hala sarhoş olmam gerekir, göl kenarında sızmış olmam gerekir. Ama bunu paylaşabileceğim tek varlık sensin galiba. Saat sabah beş. Üçe kadar yaptık. Alkolü saat on gibi almıştım. Başımın zonkladığı gerçeği değişmiyor tabi ama alkol yavaş yavaş etkisini kaybederken kendimi ona verdim. Ben şu an bedenimle, ruhumla ona aidim. Bunu nasıl saklayacağımı ise, bilmiyorum.

8 Aralık 2009

Aradan tam bir hafta geçti. Ve korktuğum başıma geldi. Okulun dedikoducularından biri, bunu herkese yaymış. Şu anda bir ay önceki halimden sefilim. Çocuk, benden ayrılacak muhtemelen. Ve benim dostum, kardeşim dediklerimin hiçbiri yanımda değil. Sadece, Calypso burada. Ravenclaw öğrencisi diye bahsettiğim kız yanımda. Ona güveniyorum. Bu zor durumda yanımda. Hatta yarın bana sıkıntımı giderecek yöntemler gösterecekmiş. Gerçekten iyi biri, onunla tanışmamız büyük şans. Tek sorun karanlık tarafta olması, yine belirtiyorum. Ama artık tarafsız kalmak benim için önemli değil. Grylerden yediğim kazığı kimseden yemedim ben. Onlar aydınlıksa ne olmuş yani? Karanlık tarafa yaklaşıyorum, evet. Yine de sevdiğim çocuk benden istediğini aldıktan sonra beni bırakacak. Evet, her iki durumda da taraf belirlememek en iyisi. Her neyse, bugünlük bu kadar. Görüşürüz, umarım.

9 Aralık 2009

Onu istiyorum.
    Uyuşturucuyu istiyorum.
    Beyaz şeyden istiyorum.
    Üç kere aldım sadece, ama tadına bayıldım.
    Onu istiyorum.
    Calypso çok iyi biri.
    Bana uyuşturucudan verdi.
    Bizim deyimimizle, beyazdan.
    Her şeyden kurtuldum.
    Ondan ayrıldım ama umrumda değil.
    Uyuşturucu istiyorum, beyazları getir Calypso.

9 Ocak 2010

Bugün içemedim ben uyuşturucudan. Uyuşturucuyu istiyorum. Calypso bana getirecek. Bir aydır getirdiği gibi. Bütün okul beni dışlıyor, Calypso dışında. Planlar istediğim gibi değil ama bu çok daha iyi. Uyuşturucu beni kendime getiriyor. Bir ayda tutkunu oldum diyebilirim. Ve Calypso'yla buluşacağımız zaman yine kendi benliğimi bulacağım. Eski erkek arkadaşlarım umrumda bile değil. Artık bütün erkekler benim arkadaşım. Evet, ben bir sürtüğüm. Bundan bir şikayetim yok. Erkekler, uyuşturucuyla beraber dünyanın en iyi varlıkları. Büyüyünce yapacağım işi buldum bile. Erkekler hoşuma gidiyor, bir de bundan para kazanırsam. Süper olur işte. Binamdan nefret ediyorum. Grylerin hiçbir özelliği yok. Tarafların hiçbir önemi yok. Binaların hiçbir önemi yok. Önemli olan tek şey, uyuşturucu ve erkekler. Bir ay sonra babamlardan mektup gelecek. Mutluyum. Onlara uyuşturucudan ve erkeklerden bahsetmemem gerek tabi. Bana kızarlar, okuldan alırlar, reddederler. Onlara göre ben aile çocuğuyum. Gaia ailesinin iki varisinden biri olmak böyle bir şey. Ama eğer o aileye mensup olmasaydım her şeyi daha özgürce yapabilirdim. Neyse, zaman yaklaşıyor. Ben yine göl kenarına gidiyorum, seni kapatarak.

3 Şubat 2010, Lucas Matthew Gaia.
Philomela, senin hakkında iyi şeyler duymuyorum. Davranışların hoş değilmiş. Sen bir Gaia evladısın! Ona göre davranman gerekiyor! Gerçi, bundan böyle mirası kardeşine bırakmayı düşünüyorum. Sen, ne cüretle bizim ailemizin şerefini iki paralık edersin! Bizi bırak, kendini nasıl bu kadar düşürürsün! Parayla kendini satmalar, uyuşturucular! Dua et, Hogwarts'tan atılmadın, hala. Müdür bunları duyduğunda pek sevinmeyecektir. Ben de orada okudum, annen de orada okudu. Biz neden öyle olmadık ? Biz neden ağzımıza sigara sürmedik! Sen bencilsin ve artık bir Gaia değilsin! Git o arkadaşlarınla takıl, istersen okuldan atıl. Artık ne yaparsan boş. İş işten geçti Philomela eski Gaia. Lütfen soyadını saklamaya çalış gittiğin yerlerde seni kaltak! Artık ailemizden biri değilsin, Philomela soyadsız şerefsiz.

10 Şubat 2010

Ölüme ilerliyorum. Uyuşturucudan ve erkeklerden vazgeçemiyorum işte! Babam bile bana neler dedi! Ben yaşamayı hak etmiyorum. Gelirken yanımda bıçak getirmiştim, meyveleri soymak için. Ama Hogwarts'tan atılmama ramak kalmıştı, babamın dediği gibi ben bir şerefsizdim. Yanlış insanlara güvendim, yanlış insanlara inandım. Bunların hepsinin intikamını alacağım. Burada Hogwarts'ta. Hiçbir yere gitmiyor ruhum. Bedenim belki yok olacak ama ben burada kalacağım, ant içtim. Calypso babamın dediği gibi beni kaltaklaştırandı. Ben neden hala sana yazdığımı bilmiyorum. Birkaç dakika sonra bu yazıların hiçbir önemi kalmayacak. Ben Hogwarts koridorlarına gideceğim ve orada can vereceğim. Kendimi öldüreceğim ama buradaki herkesin korkulu rüyası olacağım. Tarih bugünü yazsın günlük. 10 Şubat 2010, kötü yola düşmüş bir kız üç ay sonra bunu anladı ve az sonra bileklerini kesecek. Gaia ailesi mutlu olsun, bensiz yaşasın. Hogwarts'ta huzur olsun veya yerimi yenileri alsın. Ben daha fazla dayanamayacağım bu dünyaya. Seni sonsuza dek kapatmanın hüznünü yaşıyorum şu anda. Unutma ki, en değer verdiğim varlık sensin. Ne o, ne bu, ne şu. Seni yanımda götüreceğim, yanı başımda bulsunlar ve okusunlar seni. Utansın utanması gerekenler. Dünyadan gitmeden önce kime kızdığımı, kime kırıldığımı açıklığa kavuşturayım. Ve intihar etmekteki amacımın ne olduğunu.

-Şu an deliler gibi uyuşturucu istiyorum ama en sonki tepkiler dolayısıyla ölmek daha mantıklı.
    -Erkekler, hepiniz şerefsizsiniz. Başta sen, ilk sevgilim. Her şey senin yüzünden aslında. Unutma, peşini bırakmayacağım.
    -
    Calypso, beni kandırdın. Sana güvenmiştim ama beni kötü yola sokmuşsun. Bunu bile bile seninle geldim, sırf o elindeki beyaz şeyler yüzünden. Sonra görüşürüz, seni de bırakmayacağım.
    -Baba, sen hep haklıydın. Senden çok özür diliyorum. Tek kızamadığım ve hak verdiğim kişi sensin. Gözlerimi açtın, teşekkürümü kabul etmeyeceğini bilsem de; teşekkürler.
    -Anne, seni çok seviyorum.
    -Ve benden sonraki nesil, korkun benden. Tarafsızlara bulaşmayacağım ama Gry ve Rav başta olmak üzere hepinize korku salacağım. Hogwarts'ta gün yüzü göremeyeceksiniz, öptüm çok!

Philomela Gaia
Hayalet
Hayalet
Philomela Gaia

Gerçek İsim : İlkin.
Sihirsel Soy : Ruh Soyu ?
En Belirgin Özellik : Çok öcü bir varlıktır.
Rpg Puanı :
~ P h i l omela. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100~ P h i l omela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ P h i l omela. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100~ P h i l omela. Right_bar_bleue

~ P h i l omela. Empty
MesajKonu: Geri: ~ P h i l omela.   ~ P h i l omela. Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 11:06 am

~ P h i l omela. Evkl
    ~ P h i l omela. Ewlkj
    :
~ P h i l omela. Alessandra_ambrosio_001_0 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_056 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_055 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_180 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_176 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_175 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_174 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_172 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_171 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_167 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_152 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_005_0
~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_147 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_146 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_145 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_144
~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_143 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_142 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_141 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_140
~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_139 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_138 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_137 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_136
~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_135 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_134 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_125 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_077
~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_070 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_068 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_057 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_053
~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_027 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_025 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_014 ~ P h i l omela. Alessandra_Ambrosio_006

~ P h i l omela.
    1 sayfadaki 1 sayfası