Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

iş-iş-iş ve karşılaşılanlar

2 posters
YazarMesaj
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Gerçek İsim : Begüm2
Sihirsel Soy : Kutsal kana su katılmış
En Belirgin Özellik : merhametsiz
Rpg Puanı :
iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Left_bar_bleue92 / 10092 / 100iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Right_bar_bleue
Düello Gücü :
iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Left_bar_bleue46 / 10046 / 100iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Right_bar_bleue

iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Empty
MesajKonu: iş-iş-iş ve karşılaşılanlar   iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 9:55 am

iş-iş-iş ve karşılaşılanlar 13914&iş-iş-iş ve karşılaşılanlar 11349

Topukla ayakkabısının sesi milyonlarca diğer ayakkabıların sesleri arasına karışıp çınladı,diğerleriyle koro halinde "tak tak tak tak tak..." Ardı arkası kesilmeyen bu yoğunluğu, her an herkesin meşgul olduğu ama aynı zamanda bir çok boş insanın ohlduğu bu şehri seviyordu. "Paris" diye düşündü "Ne gerçek bir yersin sen. Ve gerçek olamayacak kadar da hayal."

Elindeki çantasından taşan bir kaç evrağı kolunun altına sıkıştırmış kendi temposuyla kendi içinde yol alan cadının suratında bir tebessüm vardı. Tüm bu karmaşa onu gülümsetiyordu. Ama bu tebessümün asıl nedeni; büyü dünyasına yayın yapma projesindeki başarı ve görüştüğü bir kaç kişiden olumlu yanıt almasıydı.

Sürekli önünden geçtiği ve girmeyi planladığı kafenin önüne geldiğinde bir an duraksadı ve düşündü "Yarım saatlik bir molayı hak ettim." Bu ciddi ve şık görünüşlü olduğu kadar sevecen kafeye girecekti; tereddüt içinde olsada bunu yapacaktı.

İçeri girdiğinde çalan hafif müzikten hoşlanmıştı ve içindeki tereddüt dolu hissi kovdu ve işkolik Desarae"yı bir kenara atıp Elicia olarak dinlenmeye karar verdi. Cam kenarında şehrin ululuğunu izleyebileceği bir kenara geçti ve gelen garsondan bir mocha istedi.

İçindeki işkoliklik onu rahat bırakmadı ve çanntasındaki evraklardan bir kaçını çıkarıp incelemeye koyuldu. Garsonun getirdiği mocha ile başını işten kaldırıp boşvereceğini hatırladı ve vazgeçemediği işkolikliğine güldü. Mocchasını yudumlarken sokakta gördüğü çalgıcıya benzer kadına dikti gözlerini. Algılayamadığı bir biçimde tanıdık geliyordu.

Aklına gelen kişi olup olmadığı heyecanı ile ayağa kalktı ve garsona hemen döneceğini söyleyip dışarı çıktı. Karşısındaki kızı karıştıpır karışmadığını anlamanın tek yolu olan şeyi yaptı ve kızı hafifçe kolundan tuttu. "Rosepery? Bu sen misin? Tanrım, karıştırıyor olabilirim ama aşırı benziyorsunuz."
Rosepery Dé Querin
Durmstrang Müdiresi
Durmstrang Müdiresi
Rosepery Dé Querin

Gerçek İsim : Büşra
Patronus : Yüzüklerin Efendisi Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : LOTR: Yüzüklerin Efendisi
Rpg Puanı :
iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Left_bar_bleue97 / 10097 / 100iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Right_bar_bleue
Düello Gücü :
iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Left_bar_bleue49 / 10049 / 100iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: iş-iş-iş ve karşılaşılanlar   iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 11:02 am

''Ne bir kürk ister bu şen gönlüm
Ne bir han ne de saray laralalalalalay,
Ye, iç, eğlen çok kısa ömrün.
Sev çünkü sevmek en kolay.''

Ömrünün bitmesine az bir zaman kala bile sürekli mırıldandığı melodi buydu, annemin. Doğru ya, kaç sene olmuştu beni bırakıp gideli; iki mi, üç mü yoksa dört mü? Hatırlamıyordum. Öldükten kısa bir zaman sonra beraber yaşadığımız evi satıp sokak şarkıcılığına bürünmüştüm tamamen. Hayallerim böyle değildi, konservatuar okuyup annemi rahat ettirmekti; ama olmadı. Hayal kurmak güzeldir, gerçekleştirmek zor. Hayallerde yaşamak mutluluk, içinde ölmek ise acı verir. Dokuz yaşlarındayken annemden yanflüt istemiş, ve o zamanki zorluklarla yemeyip içmeyip bana onu almayı başarmıştı. O zaman annemin kıymetini bir kez daha anlamıştım. Şimdi ise onun en sevdiği şarkı ağzımdan düşmüyordu, düşmemeliydi de.

Güneş; üşüyen bir çocuk gibi yorganın içine girercesine dağların ardından sadece başını gösteriyordu, saat beş sularıydı. Elimden hiçbir zaman eksik etmediğim yanflütle beraber Paris'in sokaklarında şarkı söylemek için yer arıyordum. Herhangi bir yerde çalışmıyordum, sokaklarda şarkı söylemek en güzeliydi, tabiat ana benim evimdi. Tek bir kişi dahi yanımda yokken elini uzatan o olmuştu bana. Kafamın yan tarafından toplanan saçlarımın üzerinden sonra alnımdan geçerek, en sonunda tekrar aynı yerinde biten bir toka takmıştım; rengarenk bir ip. Kıyafetim eski çağlarda kullanılan desenlerle süslenmişti. Tarif etmesi o kadar zordu ki, hem kirlenmişti. Yolda yürürken herkesin bir kere de olsa bana baktığını biliyordum. Hoşuma gitmiyor değildi. İlgi çekmeyi, gözlerin üzerimde olmasını seviyordum. Biraz da olsa kendini beğenmişlik huyum vardı.

Yolun kenarındaki kaldırımlar insanlarla doluydu. İş çıkışına denk gelmiş olmalıydım. Gerçi insanların ne zaman işe girip çıktığını bile bilmiyordum. Annem sadece işi olduğunda giderdi. Bu insanlar ise her gün iştelerdi. Bazen yorulmalarına anlam veremiyordum, yaptıkları işleri severek yaptıklarını bile düşünmüyordum. İnsanlar çılgın olmalıydı, ömür bir şeyler yapamayacak kadar kısaydı çünkü.

Adımlarımı Pierre Kafe'ye doğru çevirdim. Canım çikolatalı bir Milkshake'e asla hayır diyemiyordu. Çikolata ve Milkshake kelimelerini düşününce içimde oluşan heyecana anlam veremiyordum, adımlarım istemsiz olarak hızlanmıştı. Bir kaç dakika sonra zaferi ifade eden o muhteşem tabelayı gördüm; Pierre Kafe. Gözlerimi yere çevirerek tekrar adımlarımı yavaşlattım. Aniden kolumda hissettiğim bir sıcaklıkla irkildim. ''Rosepery? Bu sen misin? Tanrım, karıştırıyor olabilirim ama aşırı benziyorsunuz." Kafamı çevirdiğim zaman genç bir bayan gördüm. Baştan aşağı süzdüm, daha sonra da gözlerine odaklandım. Gözler... Bir yerlerden tanıdık geliyordu. İsmimi bilmesi şaşırtıcıydı. Aman Tanrım! Elicia. Bu gerçekten o muydu? Yıllar önce gördüğüm kuzenim. Yüzümün şaşkın bir hal alıp sarardığını hissedebiliyordum. Ağzım açık kalmıştı, kekelercesine konuştum. ''E.e. Elicia. Bu gerçekten sen misin?'' O kadar harika görünüyordu ki. Tam bir iş kadınıydı. Yıllar onu güzelleştirmiş, kıskanılacak bir seviyeye getirmişti. Düşüncelerim bir yana kalbim çok hızlı atıyordu. O zamanlar birbirimizi çok severdik. Onun için bu düşünce, şimdilerde değişmiş miydi? Yoksa aynı mıydı?
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Rpg Puanı :
iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Left_bar_bleue92 / 10092 / 100iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Right_bar_bleue
Düello Gücü :
iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Left_bar_bleue46 / 10046 / 100iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: iş-iş-iş ve karşılaşılanlar   iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 11:52 am

Kolundan tuttuğu kadının ona anımsattıklarını zihnini bayağı eski bölümünden çıkarıp kendini hatırlamaya zorlarken baştan aşağı süzüldüğünü hissetti ve elinden olmadan o da kendine bir baktı. Siyah oturtmalı bir ceket, siyah kısa bir kumaş etek. Oldukça sıradan bir kıyafetti işte, oldukça sıradan bir iş günü olduğu gibi.

"E..E..Elicia. Bu gerçekten sen misin?" Kadının tereddütlü sözcükleri arasında elini ağzına götürdü ve "Tanrım" diye inledi. "Bu gerçek." Duyulma desibelinin altında çıkmış bu minik cümleciklerin ardından ona bakan kadına sarıldı sıkı sıkı. UZun yıllar olmuştu görüşmeyeli, oldukça uzun yıllar.

Gözlerinden akmak için izin isteyen dmlaları eli ile sildi ve geri çekildi. "Rosepery..bu ne.." cümleyi devam ettirmekte zorlanıyordu. Uzun zamandır görmediğiniz birisi aniden karşınıza çıkta ne yapacağınızı kestiremiyorsanız işte benden size ipucu; ilk olarak aşırı şaşırırsınız ve dilinin lal olur sözcükleri söylemeye. "Hoş bir raslantı." diye gülümsedi.

Kendini biraz olsun toparladığında kuzenine baktı ve belli etmemeye çalışarak onu süzdü. Oldukça rahat gözüküyordu. Ve güzel, dikkat çekici cinsten hani. Yolda görse durup inceleyeceği ve "güzel" diyeceği nadir insanlardan biri olurdu. "Ama nasıl? Nasıl burdasın?Paris'te yaşamıyordunuz. Yada yaşıyormuydunuz? Ben tam hatırlayamıyorum." diye hızlı hızlı konuştu. Rosepery'nin söylediklerini duyduğundan şüpheliydi. Öyle hızlı konuşmuştu ki.

Eli istemsizce alnına gitmişti ve hatırlamaya çalışıyordu. Ama bu hatırlama işi hiç de kolay değildi. Gözünün önüne gelen iki kız ve kıkırtıları olan bir görüntü zihnini allak bullak etti ve tam konuşmak üzere olan kızı susturup "Masama gelirsin,ha?" diye sordu.
Rosepery Dé Querin
Durmstrang Müdiresi
Durmstrang Müdiresi
Rosepery Dé Querin

Rpg Puanı :
iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Left_bar_bleue97 / 10097 / 100iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Right_bar_bleue
Düello Gücü :
iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Left_bar_bleue49 / 10049 / 100iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: iş-iş-iş ve karşılaşılanlar   iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:20 pm

''-Defol bu evden, defol!
-Ama...
-Senin gibi bir ayyaş mı büyütecek benim kızımı, ha? İğreniyorum senden. Defol git!''

Kulaklarımda onların tartışmalarını duyduğum zaman, içimin titremesine engel olamıyordum. Yıllar önce ben daha çok küçükken kovmuştu annem, babamı. Kim sarhoş bir kocaya tahammül edebilirdi ki? Hak veriyordum ona. Hem benim için hem de kendisi için en iyisini yapmıştı. Yine de bir şeylerin eksikliği ile büyüdüm. Evin önünde arkadaşlarımla oynarken babalarından bahsettiklerinde susar, gökyüzüne bakardım. Hayallerimdeki babam oradaydı. Bazı geceler yıldızlara çıkar annemi izlerdik. Babam sürekli annemden özür dilerdi, o ise bunu duymazdı, duyamazdı. Oysa affetmesini ne çok isterdim. Babamın, annem uyuduktan sonra eve geldiği zaman, benimle beraber taso ve bilye oynadığında gördüğüm gözlerindeki sevinci, hiçbir babada göremedim şimdiye kadar. Eğer yanımda olsaydı bana muhteşem bir baba ve sevgili olurdu.

Elicia baba tarafından kuzenimdi. Ailesel sorunlar nedeniyle senelerdir görüşmemiştik. Görüşmek istesek de bunu hiçbir zaman başaramamıştık. Onun annemin ölüp ölmediğini bildiğinden emin bile değildim. Karşılaşmamız o kadar büyük bir tesadüfti ki şaşkınlığımı üzerimden atamıyordum. Bunun en büyük kanıtı, karşımda konuşması ve benim söylediklerini duyamamamdı. Derin derin nefes alarak söylediği cümleleri duymaya çalıştım. Paris'te yaşayıp yaşamadığımızdan emin olmadığını söylüyor, ve bir türlü gerçek cevabı hatırlayamıyordu. Tam da düşündüğüm gibiydi. Annemin öldüğünden haberi yoktu. O ölmeden önce Moskova'da yaşıyorduk. Çocukluğumun şehriydi orası. Evimizi, annemi ve hayallerimdeki babamı bırakarak istemeyerek de olsa Paris'e gelmiştim. Hiçbir şeyin bana onları hatırlatmasını istemiyordum. Burası da inanılmaz bir şehirdi. Kimseyi tanımamam bir yana, hiç kimse bana şüpheli gözlerle bakmıyordu. Bu da kısa zaman içinde buraya alışmama sebep olmuştu. ''Masama gelirsin, ha?'' Anlamıştım ki, eğer şimdi yollarımız kesişmese kafeye girdikten sonra kesişecekti. Ellerimle önden ilerlemesini belirterek Elicia'yı takip ettim. Kafeye son giren ben olmuştum, yavaşça kapıyı kapattım. İçerisi kalabalık değildi, lakin birkaç kişi tarafından kalabalık hissi uyandırıyordu. Elicia sandalyesini çekerek oturdu. Gözleriyle işaret vererek karşısına oturmamı istedi. Sakin bir şekilde sandalyeyi çekerek oturdum. Masada gözüme takılan Mocha, çoktan onun sipariş verdiği anlamına geliyordu. Başımı arkaya doğru çevirerek garsona seslendim ve çikolatalı bir Milkshake getirmesini rica ettim. Tekrar Elicia'ya döndüğümde ellerini çenesinde birleştirmiş bana bakıyordu. Tıpkı geçmişteki gibiydi; çocuksu güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemişti. Parlayan gözlerinin içine baktım. ''Çok uzun yıllar oldu. Hayatında neler değişti? Anlatsana. Hepsini öğrenmek için sabırsızlanıyorum''

Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: iş-iş-iş ve karşılaşılanlar   iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 3:08 pm

Gülümserken bir yandan da geçmişe gidiyordu Elicia. Bu kadar değişmediği, daha normal olduğu zamana. Keşke hep o zamanda kalabilseydi. Çünkü sonrasında büyük bir hata ve ardından ders çalışma dönemi vardı. O dönem olmasa bu gün bu kadar başarılı ve hırslı olmayacaktı belki. Yine de minnettar değildi yaşadığı hiçbir şeye.

Masasına geçtiklerinde ellerini çenesinin altında birleştirip baktı cadı kuzenine. Bu insanların arasında iki cadı olmak çok kolaydı ama gerçeklerin arasında iki cadı olmak? Aslına bakılırsa Elicia Rosepery'i sevmesine karşın ailesi hakkında pek de olumlu değildi. Ve sadece Rosepery ile geçirdiği zamanı hatırlıyordu, gerisi yok. Acaba neler değişmişti?

"Çok uzun yıllar oldu. Hayatında neler değişti? Anlatsana. Hepsini öğrenmek için sabırsızlanıyorum." Sorular sormak varken bir soruyla karşılaşınca ilk önce gülümsedi. Karşısında duran kızın saf ve temiz yüzü karşısında rahatlamıştı. Mochasından bir yudum aldı ve dilindeki sıcaklık hissi boğazından aşağı indikten sonra başladı. "Imm..Bi düşünelim."

Nerden başlayacağını bilememk buydu işte. Aredhel'i anlatmak istiyordu ilk önce. Ama nasıl olduğunu, nasıl açıklayacaktı? "Hmm..Hogwartsta okuyan bir kızım var." Gözlerini açan kuzeninni soru sormasını istemiyordu. Aklına gelen ilk yalanı söyledi; nasılsa bu konuda usta olmuştu iş camiasında olmasından dolayı. "Sonunda bisinin ilgisini çektim sanırım." diyerek kıkırdadı ve sonra olabildiğince ciddi bir şekilde kuzeninin gözlerine baktı ve cümleler döküldü ağzından. Sesi alçalıyordu "Bu konuda konuşmak istemiyorum Rose. Trajik bir son." Eli ile gözlerini biraz sildikten sonra gülümsedi. İtiraf etmek gerekir ki iyi rol yapıyordu "Ve Sun Day Fm diye bir radyonun sahibiyim. Mugglelara yayın yapıyorum. Yakında büyü dünyasına da açılacağım. Sen? Sen nasılsın? "
Rosepery Dé Querin
Durmstrang Müdiresi
Durmstrang Müdiresi
Rosepery Dé Querin

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: iş-iş-iş ve karşılaşılanlar   iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 4:30 pm

Gözlerimle içerideki insanları süzüyordum. O kadar farklılardı ki birbirlerinden. Kimilerinde sanatsal kiminlerinde ise her an çıldırıverecek bir hava vardı. Ama onlardan çok daha garip olduğumu hissedebiliyordum. Bir an gözüm bize doğru yaklaşan garsona takılmıştı. Nihayet Milkshake ellerime geliyordu, oradan da ağzıma gidecekti. Ve içim soğuktan titreyecekti önce, daha sonra derin bir ohh çekecektim. Hep böyle olurdu zaten; klasik Milkshake anları. Düşüncelerime gülümseyerek ellerimle kavradığım bardaktan bir yudum aldım. Normalden daha soğuktu. ''Hogwarts'ta okuyan bir kızım var. Sonunda birinin ilgisini çektim sanırım. Bu konuda konuşmak istemiyorum Rose. Trajik bir son.'' Bir kız mı? Eş mi? Şaşkınlıktan boğazıma kaçan içecek öksürmeme neden olmuştu. Gözlerimin açıldığını ve ellerimin kullanılamaz hale geldiğini hissedebiliyordum. Elicia da boş ama üzgün gözlerle bana bakıyordu. Benim tanıdığım Elicia şu ana kadar bir erkekle çıkmayı bırakın, onlarla muhabbet içine girmeye bile çekinirdi. Üst üste geçen birkaç sene nasıl oluyor da bu kadar değişime zemin hazırlayabiliyordu? Aklım almıyordu. Demek evlenmişti, üstüne bir de kızı olmuştu. Peki neden hiç haber vermemişti? En yakın insan bendim ona, ben. Tek bir telefon tek bir mektup bile atamamış mıydı? Ona kızmayacaktım, çünkü ben de ona annemin öldüğünü söylememiştim henüz; üstelik yıllar geçmişti, sayamadığım yıllar. Bu yüzden eşit sayılabilirdik. ''O zaman bunu daha ayrıntılı bir şekilde başka bir yerde konuşmalıyız. Bunu benden sakladığına inanamıyorum.'' "Ve Sun Day Fm diye bir radyonun sahibiyim. Mugglelara yayın yapıyorum. Yakında büyü dünyasına da açılacağım. Sen? Sen nasılsın?" Gülümseyen gözlerle ona baktım. Bir radyo sahibi olmak... Küçüklükten beri hayaliydi onun, hep sesinin duyulmasını ve birilerinin onu takip etmesini isterdi. Bundan büyük bir mutluluk duyardı. Elicia meraklı gözlerle bana bakıyordu. Her şeyi ona anlatmalıydım, başıma gelen her şeyi; annem, ben, sokak. Ama burada anlatamazdım. Eğer başlarsam mutlaka ağlardım, kendisini her zaman cesur ve dik başlı olarak bilen ben zavallı insanların arasında böyle bir şey yapamazdım. ''Tebrik ederim hayatım. Demek en sonunda istediğin mesleğe kavuştun. Bak ne diyeceğim. İstersen size gidip benim hakkımda olan her şeyi orada anlatayım. Bunu herkesin ortasında yapabileceğimi sanmıyorum'' Sesim cümlemi tamamlayamadan kısılıp yok olmuştu. Başımı öne doğru eğdim, ellerime baktım. Parmaklarım çok açık tonlarda yeşil olmaya başlamıştı; çimlerde yatmak o kadar da iyi olmuyordu.

Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: iş-iş-iş ve karşılaşılanlar   iş-iş-iş ve karşılaşılanlar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 7:43 pm

İyi rol yapıyorum diye kendini avutsa da bu dolan gözlerin tek açıklaması yanlızlığıylı, duyduğu geniş yanlızlık. Erkekler için neden sadece güzel olmak ve boyun eğmek gerekirdi ki? Neden mutlu olmayı denemezlerdi? Kadınlar olarak neden boyun eğdikçe değerliydik? Tüm bu soruların arasına karışmış bir cadıydı işte Elicia. Bulamadığı anlamsızlığa karşı ya öfke duyardı ya gözyaşı. Öyle anlardan birinde ve gözlerini siliyor. Yine başka gösterilmiş bir sebep, yine aslına uymuyor.

"...Ve Sun Day Fm diye bir radyonun sahibiyim. Mugglelara yayın yapıyorum. Yakında büyü dünyasına da açılacağım. Sen? Sen nasılsın? " Dağıtmak istediği konu ve atmosfer iki kişilik miydi orası şüpheli. Çünkü aklından geçen bir konuya dalmak en iyi başardığı şeylerden biriydi Elicia için. Bu yüzden kazanıyordu ya hep; aklından geçeni düşünüyordu. Başkalarını ve fikirlerini değil. Kendi fikirleri üzerinde her an yoğunlaşabiliyordu. Ve an büyük hatasıydı belki de bu, onu çıldırtacak derecede yoran ve işkolik yapan hatası.

Başını sağa sola sallayıp dikkatini uzun zamandır görüşülmeyen sevgili varlığa dikti ve gülümseyerek baktı cadıya. "Tebrik ederim canım. Demek sonunda istediğin mesleğe kavuştun."Başı ile onaylayarak gülümsedi. Bu gülümseme ifadesinin diğerlerinden farkı tebessümle sınırlı kalmayışıydı. Dişlerinin gözükmesine izin vermişti. "Bak ne dileceğim. İstersen size gidip benim hakkımda olan herşeyi orda anlatayım. Bunu herkesin ortasında yapabileceğimi sanmıyorum."

Suratı ciddi bir ifadeye bürünmüştü cümlelerin ardından. Dikkat etmeye değer bir nokta vardı sanırım. Tek kaşını kaldırarak kafasında ölçüp tarttı; bir yere gitmesi gerekiyordu ama..? Elini çantasına daldırıp telefonunu aradı ve gülümseyerek onayladı. Bulduğu telefonla yazdığı bir kaç mesajın ardından eli ile hesabı istedi ve cüzdanını aradı.

Merak dolu bakışlarına rağmen sırasını bekliyordu anlatılması gerekenlerin. Hesabı ödeyip Paris'in büyüleyiciliği arasına daldı iki cadı.
rp son

iş-iş-iş ve karşılaşılanlar
1 sayfadaki 1 sayfası