Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

icharmaine*

4 posters
YazarMesaj
Iona Charmaine
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Iona Charmaine

Gerçek İsim : İlgi.
Sihirsel Soy : Kumarbaz
En Belirgin Özellik : İskambil kartlarına olan düşkünlüğü
Rpg Puanı :
icharmaine* Left_bar_bleue85 / 10085 / 100icharmaine* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
icharmaine* Left_bar_bleue0 / 1000 / 100icharmaine* Right_bar_bleue

icharmaine* Empty
MesajKonu: icharmaine*   icharmaine* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 8:15 am

x

Hey you, out there in the cold
Getting lonely, getting old
Can you feel me?

x

icharmaine* E596fb9b

x Iona Charmaine x
x Amerika / NY x
x 29 Ağustos x
x Slytherin III.Sınıf x
x Başak burcu x
x Kumarbaz x
x Safkan cadı x

icharmaine* Ba42d301

x

Hey you, standing in the aisles
With itchy feet and fading smiles
Can you feel me?

x

icharmaine* A303c25a

Küçükken ne öğütler size anneniz-babanız? Tanımadıklarınla konuşma, başkasına ait bir şeyi alma, yalan söyleme. Evet, normal aileler bunları söyler. Ve uyup uymamak size kalır. Aileniz size ahlaki değerleri öğretmiştir, yani gerekeni yapmışlardır. Herhangi bir ailenin yapması gerekeni.. Ama bu durum benim için geçerli olmadı. Ne bekleyebilirsiniz ki benden? 5 yaşındayken beni sevmeleri bahanesi ile insanların kucaklarına gider takılarını alırdım. Bu oldukça eğlenceliydi. Annemin haberi olmasa da yada yokmuş gibi davransa da babam yaşıtlarım gibi bir çocukluk geçirmemi engellemişti. Siz oyun oynarken veya ders çalışırken ben gece kulüblerinde babamın peşinden sürükleniyordum. Küçüklüğümden itibaren denk geldiğim insanlar şu anki hayat görüşümün oluşmasında en önemli etken. Haksız kazançları ve tiksinc arzuları ile orta yaşlı 'amca'ların masum olmayan dokunuşlarını hissettim tenimde. Daha çocuk olmamın hiç bir etkisi yoktu gözlerinde. Babamın bunlara dur demeyip gülümseyerek bakmaya devam etmesi yıllarca içimde sindirmeye çalıştığım öfkenin ana sebebidir. Evlerinde bekleyen ailelerinin sadakatini hakketmeyen bu insanlar paranın verdiği güçle kendilerini tatmin ediyorlardı. Ama aynı insanlar evlerine döndüklerinde ahlaki yaptırımları aileleri üzerine bir külfet gibi bindiriyor, erkek olmanın egosuyla bir hayvanın mutlak ve vahşi hükmedişini uyguluyorlardı. Anlık istekleri için onlara yıllarını vermiş olan eşlerini çirkin yorgan altı oyunlarına alet ediyorlardı. Ki o an milyarlarca farklı kadını düşlüyorlardı. Kendi kız çocuklarına bir babanın sevgisinden uzak sevgiler besliyorlardı. Ürkek çocukların sessiz çığlıkları arasında yaşamlarını sürdürüyorlardı. Evet bu insanlar gecenin karanlık yüzüydü. Görmek istemeyeceğiniz, olduğuna inanmayacağınız. Kötüyü düşünmekten kaçmak insanoğlunun en büyük özelliklerinden biri olsa gerek. Ama bunları yaşayan ve gören biri olarak ben, çalmaktan asla utanmayacağım. Ahlaki olmayan bir şeye ahlaki olmayan bir şekilde cevap veriyor olabilirim. Zamanı geldiğinde cehennem dediğiniz yerde bende onlara katılabilirim. Ama şu an burada, bu zaman da benim kurallarım geçerli. Kursağına düşkün yağ tulumlarının hiç birine acımayacağım. İnsanları aşağılayan kimseye de. Ben bir kahraman değilim. Eğer çaldıklarımı fakirleri veriyor olsaydım Robin gibi, o zaman kahraman diyebilirdiniz bana. Ama ben kendi çıkarlarını da gözeten bir dolandırıcıyım. Kendime 'nazik' dolandırıcı denmesini tercih ederim. Son ekmeğini alacağı parayı sımsıkı tutan bir aile babasının parasını almam. Evet değerleri ve kuralları olan bir dolandırıcıyım. Ve yalancıyım. Yalan söylemek konusunda hiç bir zaman vicdan azabı çekmem. Yarattığım farklı kimlikler ve lisanlar küçükken gizlice okuduğum kitaplardan gelir. Beni zamanla tanırsınız gibi bir cümle kullanmayacağım. Çünkü bunun mümkün olabileceğini sanmıyorum. Kiminize sevimli, sıcakkanlı bir kız gibi tanıtırım kendimi, kiminize salak ve sakar bir kız. Genelde geri planda kalan kişilikler kurmak daha da işime gelir. Göze batmamakla birlikte göz önünde bulunmayı severim. Eh nihayetinde bir kızım ben. Bu nedenle modayı severim. Giyinmek hoşuma gider, takılar falan. Can sıkıntısı ile dedikodular yaparak kızlar arası kavga çıkarabilirim. Nedense kız kavgaları hep eğlenmeme neden olmuştur. Eğer bir şeyi istiyorsam almamam için bir sebep yoktur. Gece kulüplerinde geçen hayatımın aksine sigara ve içki ile aram yoktur. Ağzı bozuk, kavgacı bir kız olabilirim bazen. Bu da Muggle mahallesinde yaşamamdan kaynaklanır. New York'un arka sokaklarına uyum sağlamamı başka ne sağlayabilirdi ki? Gizli olan her şeye karşı merakım vardır. Özellikle kasalara bakmayı severim. Bir şey almam gerekmez ama bakmak isterim. Çoğu kez ufak şeyler alırım, hatıra için. Hisleri olan bir kız değilim. Aile kavramım zaten yok. İnsanlara karşı güvenme konusu ise tamamen muamma. Babama bile güvenmediğim bir hayatta kime güvenebilirim ki? Hiç kimse. Acımasız değilim ama hırslıyım. Dürüstlük ve doğruluk kavramları ile pek bir işim yok. Bir yarışta tabii ki de hile yapabilirim. Sonuçta her yarışma zeka ile bağlantılıdır. Hile de zeka ve bilgi gerektirir. Ee o halde? Zeki olduğum için beni suçlayamazsın. Bu Tanrı'nızın bir hediyesi bana.

x

Hey you, dont help them to bury the light
Don't give in without a fight.

x

icharmaine* 2860393c

x

Hey you, out there on your own
Sitting naked by the phone
Would you touch me?

x

icharmaine* 9583e4a4

Hiç bir zaman ufak tefek bir kız olmadım. Yaşıtlarıma göre erken olgunlaşan bir vücudum vardı. Uzun boylu ve geniş omuzluyum. E tabi uzunda bacaklara sahibim. Ki bunlar için şükrediyorum. Bir koşucu olsam bu denli işime yarayamazdılar. Alacaklılardan kaçarken araya fark atmamı sağlıyor. Fiziksel olarak güçlü bir yapım var. Küçükken çeşitli spor dallarını denemişliğim de vardır. Özellikle savunma sporları. bizim meslek de savunma önemli tabii. Bir de benim gibi bir kızsan. Giyinmek benim için yemek yemek gibi bir ihtiyaç. Evet şaka yapmıyorum. Bir çok kültüre ait kıyafet barındırmaktayım dolabımda. Ve de bir çok tarz. Özellikle gece elbiseleri ile geçiyor hayatım. Bir kokteyl ya da bir tören için olanlar değil. Bir hayat kadınının açıklığına sahip ama onun gibi düşkün olmayan şeyler. İnsanın merakını cezbedicek açıklıklar. Aynı zamanda da merakını körükleyecek. Sarışın olmamdan dolayı beyaz bir tene sahibim. Mütevazi değilim bana giydiğim her renk yakışır. Geceleri ve işler de kırmızı, siyah tarzı renkleri kullansam da normal hayatta pastel renkleri seven bir kızım. Süslenmeyi severim. Hangi kız sevmez ki? Modayla ilgili her şeyi merak ederim. Mini eteklerim, kotlarım, baskılı tişörtlerim vardır. Muggle tarzı kıyafetlerle aram oldukça iyi. Dantelli şeylere gizli bir ilgim olsa da şu ana kadar bunu durdurmayı başarabildim. Sivri topuklu, kışkırtıcı ayakkabılara sahibim. Eh, sadece iş için. Normalde dolgu topuk ayakkabılarım vardır. Şeker pembe renklerde. Tüylerden hoşlanırım. Uzun ipeksi ve dalgalı sarı saçlara sahibim. Genelde açık olan saçlarım anca önemli bir şey düşünürken toplarım. Bunun nasıl bir alışkanlık haline geldiğini bilmiyorum ama geldi işte. Mavi gözlere sahibim. Çekik olmamakla birlikte uçlara doğru sivrileşen göz hatlarım var. Uzun açık kahve kirpiklerim de anneme çeken yanlarımdan. Dudaklarımda vişne çürüğü bir renk hakimdir. Koyu olmakla birlikte içlere doğru açılan. kırmızı rujların altında gizlediğim bir masumiyettir bana göre. Ellerim işimde en çok kullandığım yerlerim. Bu yüzden onlar konusunda takıntılıyım. Bakımlı olmaktan hoşlanırım. Gerçek kimliğimi bilmeseler de kızlarla toplaşıp gece partisi yapabilirim. Ve gerçekten eğlenirim. İsimsiz ve kimliksiz hissettiğim çoğu zamanın aksine o anlar beni bir yere ait gibi gösteren anlardır. Mutlu olduğum anlar. Takılara da düşkünümdür. Bilezikler, kolyeler. Şakırdayan şeyler. Pırlantaları çok severim. Yaşımdan beklenmeyecek bir ilgi olabilir ama büyük pırlanta küpeler izlediğim bir Muggle filminden beri hep beni cezbeder.

icharmaine* 5d9de741

x

Hey you, with your ear against the wall
Waiting for someone to call out
Would you touch me?

x

icharmaine* 67fb8f71

*daha sonra*

icharmaine* E148fdc3

x

Hey you, would you help me to carry the stone?
Open your heart, i'm coming home.
But it was only fantasy.

x

hey you:

x

The wall was too high,
As you can see.
No matter how he tried,
He could not break free.
And the worms ate into his brain.

x

icharmaine* C507e425

En son Iona Charmaine tarafından Ptsi Haz. 20, 2011 4:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Iona Charmaine
Iona Charmaine

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

icharmaine* Empty
MesajKonu: Geri: icharmaine*   icharmaine* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 8:29 am

icharmaine* Image28 icharmaine* Image27
Archer Langley | |
İki yıl önce. Ağustos ayının yarattığı sıcak ve bunaltıcı hava akşam serinliğini bile örtmekteydi. Sokaklarda amaçsızca dolanıyordum. Babam gitmişti. Evet kaçmıştı, bana sadece iyi şanslar kızım yazan bir kart bırakarak. Tüm borç batağının içinde terketmişti beni. Alacaklıları atlatmam tüm günümü almıştı. Artık eski evimize dönemezdim. Tek başıma ve yalnızdım. Beş parasız. İşin bir ucundan başlamam gerektiğini hissetmiştim ve önüme gelen ilk gece kulübüne girmiştim. Sinirliydim. Ve çocukça nefretim babamdan intikam alabilmek için planlar kuruyordu. Çok para kazanmam gerektiğini hissediyordum. Çok para istiyordum. Paramız olmadığından kaybolan aileme inat çok para. En kısa yoldan nasıl kazanabileceğimi de biliyordum. Yeni olgunlaşan ince ama şekilli vücudumu sunacaktım. Ne de olsa bunu zevkle bekleyen karaktersiz insanlarla doluydu geceler. Gece kulübünün içine yürürken mini eteğim ve askılı tişörtüm üzerimdeydi. Nemli akşamın verdiği etkiyle saçlarım yanaklarıma yapışmıştı. Belki de göz yaşlarımdı bunlara neden. Gözlerim bana çevrilen bakışları tek tek karşılıyordu. Neyi nasıl seçeceğimi bilmiyordum. Ne yapacağımı da. Ama farkına vardım ki bir şey yapmama gerek yoktu. Sadece durmam yeterliydi. Boynumda boğuk bir nefes hissettim. Ve kaba bir el kalçama dokundu. İçimde oluşan tiksintiyi bastırarak elin sahibine döndüm. 50li yaşlarda bir adamdı. Gözlerinde oluşan iğrenç şehvet midemi bulandırmaya yetmişti. Sadece yaşımın küçük olması bile onu tahrik etmeye yetiyordu. Zoraki bir şekilde gülümsedim. Yapacaktım, yapmalıydım. Adam beklediği cevabı aldığında daha da cür'etkâr olmuştu. Eli tüm kalçama sahip olurken diğer eli belimden aşağılara kayıyordu. Utanma duygusunun dahi engel olamadığı bir hazla hemen oracık da herşeyi yapabilecek potansiyeldeydi. Ama daha farklı planları olacaktı ki beni lobiden geçirerek odaların olduğu yere doğru götürmeye başladım. İç sesim çığlık çığlığaydı. Beni durdurmaya çalışıyordu, bense onu olabildiğince duymazdan geliyordum. Vücudumun özel bölgelerinde gezinen kaba ve sert el canımı yakıyordu. Hem manevi hemde fiziksel olarak. Ne yapıyordum ben? Artan nefes alıp verme hızım panik duygumu tetiklemişti. Olmazdı. Bu benim için doğru değildi. Yapamazdım. Titreyerek durdum. Adamın soru soran bakışlarından kaçınarak "İstemiyorum, üzgünüm" dedim. Kalçamda ki eli boşta bırakarak arkamı döndüm. Böylece bu saçma maceram da bitmişti. Yada ben öyle sanmıştım.
Beni tutan aynı el bu sefer daha da can acıtıcıydı. Ani bir şekilde çekilmiştim ve kaburgalarımın sıkıştığını hissediyordum. Adam aç bir hayvan gibi üzerime çullanmıştı. Sert bıyıkları boynuma sürtünürken duvara çarpıldı bedenim. Adamın ağır cüssesi beni geriye doğru itiyor, tek eli iki elimi birden hareketsiz hala getiriyordu. Üzerime abanan ağırlık soluğumu kesiyordu. Hayır istemiyordum. Çığlıklarım boş koridorda yankılanıyordu. Bir yerler de birileri duyuyor muydu? evet. Ama kimse gelmeyecekti. Bu gerçek daha da sarsılmama neden olmuştu. Eli fütursuzca yasak bölgeme dalarken kesilmiş soluğum öksürük krizine neden oldu. Göz yaşlarım istemsizce akarken, bacaklarım debeleniyordu. Kurtulamıyordum, bu lanet durumdan kurtulamıyordum. Aldığım darbe ve şokun etkisiyle kendimden geçmeye başlamışken hafiflediğimi hissettim. Boşluktaydım. Üzerimdeki ağırlığın anlık yokluğu dengemi bozmuş ve dizlerimin üstüne çömelmiştim. Yavaş yavaş hava dolarken ciğerlerime aralanan gözlerim adamın baygın ve hantal vücuduyla karşılaştı. Bana doğru yaklaşan bir çift ayağın sesini duyabiliyordum. Başkası daha mı geliyordu? Üzerime eğilen bedene karşı koyabilecek durumda değildim. Sadece gözlerimi kapadım. Ve omuzlarımda ılık pamuğun dokunuşunu hissettim. Gözlerimi tekrar araladığımda baygın adam ve benden başka kimse yoktu. Üzerime örtülmüş pelerini farkettiğimde yaşadığım rahatlama ve merak duygusu yüzüme yansımıştı. Kendimi tekrar toparlamama yetecek kadar bekledim. Ve yumuşak pelerini ellerim arasına alırken yakasına işlenmiş iki kelime soluğumu kesmeye yetti. "Archer Langley". Yani kurtarıcım.

icharmaine* Paul-Wesley-the-vampire-diaries-tv-show-7257030-100-100icharmaine* Paul-Wesley-the-vampire-diaries-tv-show-7257033-100-100
Isaac Valerius | |

icharmaine* 79241714563124102296

-AdSoyad
-İcon 2 adet
-Kurgu veya lejant linki. Yada karakter tanıtımı.

En son Iona Charmaine tarafından Çarş. Mayıs 11, 2011 6:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Caleb J. Prophet
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Caleb J. Prophet

Patronus : Fok. Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Düşüncelerini, asla hareketlerine yansıtmaz.
Rpg Puanı :
icharmaine* Left_bar_bleue97 / 10097 / 100icharmaine* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
icharmaine* Left_bar_bleue49 / 10049 / 100icharmaine* Right_bar_bleue

icharmaine* Empty
MesajKonu: Geri: icharmaine*   icharmaine* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 10:58 am

Isaac L. Valerius

icharmaine* Paul-Wesley-the-vampire-diaries-tv-show-7257030-100-100
icharmaine* Paul-Wesley-the-vampire-diaries-tv-show-7257033-100-100

Kurguyu biliyorsun zaten, daha rplerini yapmadık ama yapmışız gibi varsayabilirsin. Olmadı yaptıktan sonra ekle :D
Archer Langley
Archer Langley

Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Acımasız.
Rpg Puanı :
icharmaine* Left_bar_bleue93 / 10093 / 100icharmaine* Right_bar_bleue
Düello Gücü :

icharmaine* Empty
MesajKonu: Geri: icharmaine*   icharmaine* Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 12:19 pm

icharmaine* Image29 icharmaine* Image28 icharmaine* Image27
Emin olamadığım fakat asla unutamadığım bir tarih. Şimdiki karakterime bürünmeden çok öncesi. Yavşak ve pişkin olduğum zamanlar. Aşina bir bar, gecenin en aşina olduğum saatleri. İlk defa kendimden geçerek yarı baygın değildim o gece. Bilinçliydim. Bir o kadarda sıkıntılı. En başta dediğim gibi. Kesik görüntüler canlanıyor gözümde. Tam emin olamıyorum. Sanırım aileyle girilen ateşli bir kavga sonrası arzu dolu bedenlerde herşeyi unutmak için gitmiştim oraya. Yaşımın yeterli olmaması gereği görevlilerden saklanarak tenha koridorlarda ilerliyordum. Duyduğum sesler ilk olarak hormonal bir etki yaratmıştı bedenimde. Bunun sert bir seks sırasında zevk nidaları olduğunu sanmıştım. Saniyeler sonra ise istemsizlik ve korku iyice işlemişti kulaklarıma. Hiç düşünmeden seslerin geldiği yöne doğru ilerlemiştim. Gözlerim gördüğü manzara inanamıyordu. Yaşlı bedenin kendisiyle duvar arasında sıkıştırdığı genç kızın karşı koyması öylesine etkilemişti ki beni. Öfkeden gözlerimin dolduğunu hissedebiliyordum. Tekrardan hiç düşünmemiş asama davranmıştım. Aklıma ilk gelen büyüyü yaparak lanet olasıca herifi bayılttığımda beklemeden kızın yanına gitmiştim. İçerideki insanların tuhaf bakışlarını çeken pelerinimi üzerine örtüp hiçbir şey söylemeden koridoru terk etmiştim. O konuşayamacak kadar yıpranmış ben ise konuşamayacak kadar öfke doluydum. O yıl okula dönene kadar barda karşılaştığım manzaranın her gece rüyama girdiğini hatırlıyorum. Hogwarts'ta ise cadı olduğunu bile bilmediğim kızı tekrar gördüğümde olduğum yerde donup kalmıştım adeta. Kontrolümü kaybetmiş gibi yanına gidip hiçbir şeyi önemsemeden ellerimi korumacı bir şekilde bedenine sarmıştım. Başını omzuma yaslayıp parmaklarımı saçlarında dolaştırırken ondan yaşlarca büyük abisi gibiydim sanki..

Bende bu şekilde eklisiniz bayan (:
Iona Charmaine
Iona Charmaine

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

icharmaine* Empty
MesajKonu: Geri: icharmaine*   icharmaine* Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 9:02 pm

Isaac rpmizden sonra ekleyeceğim ^^
Archer eklendin ^^
Iona Charmaine
Iona Charmaine

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

icharmaine* Empty
MesajKonu: Geri: icharmaine*   icharmaine* Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 3:03 pm

Flood.

Güncellenmiştir.

Henry Phoenix
Büyücü
Büyücü
Henry Phoenix

Gerçek İsim : Uygar
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Düşüncesini dile getirebilme.
Rpg Puanı :
icharmaine* Left_bar_bleue95 / 10095 / 100icharmaine* Right_bar_bleue
Düello Gücü :
icharmaine* Left_bar_bleue48 / 10048 / 100icharmaine* Right_bar_bleue

icharmaine* Empty
MesajKonu: Geri: icharmaine*   icharmaine* Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 8:17 am

-Ad Soyad:
Henry Phoenix
-İcon 2 adet:
icharmaine* Alexander-S-3-alexander-skarsgard-20486467-100-100 & icharmaine* Alexander-S-3-alexander-skarsgard-20486465-100-100
-Kurgu veya lejant linki. Yada karakter tanıtımı:
Belli ^-^
https://godricshollow.yetkin-forum.com/

icharmaine*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» icharmaine.