Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucio Faust D'angelo #|

2 posters
YazarMesaj
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Lucio Faust D'angelo

Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
Lucio Faust D'angelo #| Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Lucio Faust D'angelo #| Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Lucio Faust D'angelo #| Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lucio Faust D'angelo #| Right_bar_bleue

Lucio Faust D'angelo #| Empty
MesajKonu: Lucio Faust D'angelo #|   Lucio Faust D'angelo #| Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 5:25 pm

Lucio Faust D'angelo

#|Ben annem ve babam sayesinde, hep aşk dolu bir yuva da büyüdüm. Tamam aşırı yaramaz ve hiperaktif olabilirdim ama hiçbir zaman kötü niyetli bir çocuk olmadım. Sihirsel yeteneğimi öğrendiğim de bile asla Muggle dostlarıma zarar vermedim. Benimle ilgili size anlatabileceğim en büyük şey –ve en önemlisi- ; Müzik. Dışarıda oynayamadığım zamanlarda evde annemin eteğinin dibinde dolaşır, kendimi avuturdum. Bir gün bunlar bana çok sıkıcı geldi ve tüm gün odamdan çıkmadım. Annem bunu anlamış olacak ki odama bir kutuyla geldi. Büyük ve güzel bir kutu. Bana gülümseyerek kutunun artık benim olduğunu, bundan sonra benim en iyi arkadaşım olacağını söyledi. Tabi ki tahmin edebileceğiniz gibi o bir gitardı. 7 yaşımda bana geldi, ve o günden beri benim en iyi arkadaşım, sırdaşım, hayatım.
Annem sayesinde hayatımın amacını bulabildim. Şimdilerde Muggle Dünyasında fazla meşhur olmasa da tanınan bir Rock gurubu kurmamı annem sağladı yani. Teşekkürler Mom!
Hogwarts’a çağrıldığım ilk sene, anne ve babam öldürülünce, tek ailem de bu gitar oldu.
Evet, anne ve babam öldürüldü, bunu aile geçmişinde daha detaylı anlatacağım. Ama şu kadarını bilin. Normal bir ölüm değildi bunlar, Muggle Dünyasında.
Sanırım şimdi ki kişiliğimin yaramaz çocuk olmaktan çıkıp ayakların üzerinde durması, hayata sıkıca bağlanması, mücadeleci olması; ailemi kaybetmemden sonra oldu. Sonuçta artık tektim. Ve ben bir gece de olabildiğince büyüdüm.
Ama yaramaz olmasam da artık, kurallara bağlı biri de değilim açıkcası. Dik başlıyım, evet. Babamdan gelen bir gen.
Ve tek kaldığımdan beri, Muggle yaşantımda tüm gece partilerini düzenleyen kişi benim! Tabi partiden sonra sızan arkadaşların aileleri onları almaya geldiğinde, hala bana “baş belası” diyorlar, ama artık o sözlerinde bir nebze de olsa sevgi var. Sonuçta ailem öldükten sonra tüm mahalle bana yardım etmek için çok uğraştı. Teşekkür ederim Muggle’lar! Sizleri seviyorum.
Konuşkan birimiyimdir, evet. Ama aşırı değil. Dışarıdan kendini beğenmiş gibi görünüyorumdur. Ama hiç alakası bile yok. Fakat bu iyi bir şey. Böylece beni tanıyanların, tanımayanlardan farkı oluyor.
Anlayabileceğiniz gibi Muggle’ları çok severim. Ki Muggle Dünyasında yaşadığım için bir sürü Muggle alışkanlığım var.
Özellikle Basketbol! Ah vazgeçemeyeceğim şey. Muggle Dünyası’da ki her şeyden vazgeçecek olsam, basketboldan vaz geçemem. Hem Allen Iverson imzalı bir topum bile var! Her gece muhakkak temizlediğim bir top. Bir nebze takıntı sanırım.
Aşırı çalışkan değilimdir ama üzerime düşeni de yaparım. Sınav zamanları elimden geldiğince çalışırım. Boş zamanlarımı da yeni demo’muz için beste yaparak geçiririm.
Aslında bir Fransız olsam da, Amerika’da yaşıyorum. Tabi annemin ölümünden sonra, bana bıraktığı mektup sayesinde, annemin kuzenini buldum. Sanırım benim Teyzem sayılır değil mi?
Yani artık, başka bir ailem olduğunu biliyorum, bu iyi bir şey. Yazları birkaç haftamı onların yanında geçiririm, çok iyi insanlardır; bazıları.
Evet bu kadar sosyal bir çocuğum falan, ama şimdi diyorsunuz, peki ya kızlar?
Çevremdeki hiçbir kıza farklı gözle bakmam. Çünkü ben babam gibi kaderimdeki kişiyi bekliyorum. Saçma gelebilir ama ben halimden memnunum.
Size kendimle ilgili bunları anlatabilirim. Gerisini de beni tanıdıkça siz öğrenirsiniz. Umarım iyi anlaşırız, haksızlık yapmadığınız sürece ben sizinle gayet iyi anlaşırım çünkü!

#| Terazi burcuyum

#| Sarı, turuncu tarzındaki sıcak renkleri severim.

#| Hayvanlar mı? Üzgünüm ama benden uzak durmasını istediğim şeylerin başında gelirler.

#| 78
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
Beatricia Gallagher

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
Lucio Faust D'angelo #| Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Lucio Faust D'angelo #| Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Lucio Faust D'angelo #| Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Lucio Faust D'angelo #| Right_bar_bleue

Lucio Faust D'angelo #| Empty
MesajKonu: Geri: Lucio Faust D'angelo #|   Lucio Faust D'angelo #| Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 5:32 pm

Hufflepuff!
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz

Lucio Faust D'angelo #|
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucio~Luc~L