Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lea # DeAngeLo

+4
Archer Langley
Aneckha Foster
Adrasteia Quiwen
Leandre Frederic D'angelo
8 posters
YazarMesaj
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müzik kulağı ~
Rpg Puanı :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:15 am

Leandre: Aslan
Frederic: Hükümdar
*Hayatımın gidişatıyla oldukça ironik*

Oh let the sun beat down upon my face, stars to fill my dream
I am a traveler of both time and space, to be where I have been
To sit with elders of the gentle race, this world has seldom seen
They talk of days for which they sit and wait and all will be revealed

Lea  #  DeAngeLo 1c294f2c

& Ben Leandre Frederic D'Angelo. Fransızım ama büyük-annemin aldırttığı kurslar sayesinde İngilizce ve İtalyancayı da ana dilim gibi konuşabilirim. 13 Ekim de doğdum. Bu nedenle olacak ki serin havaları çok severim. Ama karla pek aram olduğu söylenemez. Terazi burcuyum ama bu tarz şeylere inanmadığım için, önemsiz bir detay olarak görüyorum bu bilgiyi. Melezim. Annem yüksek statüde ki Bir Fransız büyücü ile soylu cadı Madam Manette'nin tek kızı. Babamsa sıradan bir sokak müzisyeni. muggle. O'nun ailesi hakkında bir bilgiye sahip değilim, hiç ilgimi çekmiyor. Büyük-babamı hiç tanımadım. Ben doğmadan ölmüş. Beni büyük-annem Madam Manette büyüttü. Sert ve acımasız bir kadın olabilirdi ama beni hiçbir zaman yüzüstü bırakmadı. Tüm yaşamım boyunca günlerim derslerle geçti. Siyaset, sihirsel kanunlar konusunda olabildiğince bilgiliyim. Sanırım bu eğitimi almamın sebebi Madam Manette'nin geleceğimle ilgili planları. Bunu bekleyip zamanla öğreneceğim nasılsa. Sizde benimle bekleyip öğreneceksiniz. Eh, sabretmekten başka çare yok.

Lea  #  DeAngeLo Fdd8279e
Lea  #  DeAngeLo 573f29ed

Lea  #  DeAngeLo B8c6e838

& Karamsardır. Küçükken büyük umutlarla beklediği hiç bir şeyin olmaması onu bu hale getirmiştir.
    & Kindar ve kıskanç büyük annesi sayesinde istediği şeyleri elde etme yolunda her şeyi yapabilecek kapasiteye gelmiştir. Görür, ister ve alır!
    & İçindeki umut kırıntıları o çok küçükken yok olmuştur. Annesi özgür yaşamı ile onu takas ettiğinde.
    & Tek çocuk olmanın verdiği şımarıklığı hiç bir zaman yaşamamıştır. Sonuçta tek çocuk olmak sizin belirlediğiniz bir özellik değildir, övünmenin alemi ne.
    & Aşırı öz güveni arkasında ki büyük-annesinden değil, bireysel yeteneklerinden gelir.
    & Çok küçükken tanıştığı 'müzik' Dünya da sevdiği tek şey haline gelmiştir.
    & Aile kavramının onda yarattığı etki büyük değildir. Ama ailesel otoriteye inanır ve saygı duyar.
    & Çok konuşmaktan hoşlanmaz. Çok konuşmak, çok saçmalamaktır ona göre.
    & Eğitimini evde tamamladığı için hiç arkadaşı olmamıştır. Yıllarca bu duruma üzülmüş olsa da hep gizlemiştir. Arkadaşların gereksiz şeyler olduğunu, ayak bağı olduğunu savunmuştur. Güvenebileceği tek şeyin yetenekleri ve kitaplar olduğunu düşünür.
    & Nezaket ile büyütülmüş olsa da herkese kibar davranmaz. Asil davranışların hakkeden insanlara gösterilmesinden yanadır. Ya kişilik olarak yada maddi anlamda..
    & Büyük-annesi gibi kindar değildir. Çünkü insanları o kadar da önemsemez.
    & Hayvanlarla arası yoktur.
    & 'Anne' kelimesinden hiç hoşlanmaz.
    & Soğuk havalardan hoşlansa da karı sevmez.
    & Takıntılı biridir. Her şeyin düz durmasını, temiz olmasını ister.
    & Küçüklüğünden itibaren omuzlarına yüklenen sorumluluklar onu olgunlaştırmıştır. Bir şeye başladıysa mutlaka tamamlar.
    & Sevgi sözcüklerinden hoşlanmaz. Zaten büyük-annesine dahi soy-ismiyle hitap eder.
    & Her hangi bir tarafa dahil olmaktan hoşlanmaz. Kendi tarafını yaratır.
    & Başkalarından emir almayı, boyun eğmekle aynı şey olarak düşünür.

Lea  #  DeAngeLo 24953984

Lea  #  DeAngeLo 7b389dcc
Lea  #  DeAngeLo E2b29979

& Uzun ve zayıftır. Sıska değildir; geniş omuzlara sahiptir. Güçlü bir yapısı vardır; babasından gelen bir gen olsa gerek.
    & Beyaz bir tene sahiptir. Porselen gibi.. Yumuşak ve pürüzsüz; bir kızı kıskandırabilecek kadar.
    & Kıpkırmızı saçlara sahiptir ama siz onu o şekilde göremezsiniz. Herzaman siyaha boyar. Saçlarının annesine olan benzerliği sinirlerini bozmaktadır, görmeye katlanamaz.
    & Ela olsa da arada yeşile kayan gözlere sahiptir. Parlaktır ama şefkat parıltısı değildir bunlar.
    & Saçlarını genelde farklı kesimlerle kullanır.
    & Klasikle modern tarzı birleştiren, ilginç bir giyim tarzı vardır.

Just one note,
Could make me choke.
One note that's, not a lie.
Just one note,
Could cut my throat.
One note could make me die.

Lea  #  DeAngeLo A1511e43

*music is my aeroplane*

En son Leandre Frederic D'angelo tarafından Cuma Haz. 24, 2011 11:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 9:17 am

x L e a n d r e F r e d e r i c D e A n g e l o x

Spoiler:

En son Leandre Frederic D'angelo tarafından Cuma Haz. 24, 2011 11:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:31 am

Lea  #  DeAngeLo 8929bc0c

*
We're all of us stars
We're fading away
Just try not to worry
You'll see us some day
Just take what you need
And be on your way
And stop crying your heart out

*

Lea  #  DeAngeLo 67227593458440010969
A d r a s t e i a Q u i w e n *
Seninle tanıştığımız ilk an geliyor aklıma. Ailen ve sen büyük-annemin bir daveti için bize gelmiştiniz. Hangi ay olduğunu hatırlamasam da kış ayı olduğuna eminim. Saçlarından dökülen karları hala anımsıyorum. Karları sevmesem de senin saçlarında güzel duruyorlardı.
Hiçbir zaman birbirimizle samimi olma gereği duymadık. Arkadaş olma çabalarına girip kendimizi rezil etmedik. Zaten içten içe zamanla arkadaş olacağımızı biliyorduk. Birbirimizle muhabbetimiz olmasa da birbirimizi çok iyi anladığımız kesin. Senin annene olan düşkünlüğün içimden atmaya çalıştığım özlem duygularını hep tetiklemiştir. Belki bundandır siz gittikten sonra odamda sessizce ağlamam.. Ah tabi bunlar çocukluktaydı, artık değil.
Ve benden duyduğunu söyleme ama büyük-annemin sen ve ben hakkında acayip planları var! Bilirsin seni çok sever ve yine bilirsin beni hiç sevmez. Sanırım onun için bir artı bir eksiyiz. O Cadının beyninin içinde neler olduığunu kim bilebilirki..
Aynı okuldayız falan ama öyle diğer çocukluk arkadaşları gibi abartılı bir ilişkimiz yok. Bazen bir hafta birbirimizi görmediğimiz bile oluyor, konuşmadığımızda. Zaten konuşmamıza gerek var mı ki; birbirimize bakarak herşeyi anlayabiliyorken..
Geleceğin ilişkimize ne getireceği muamma. Ama benim geleceğim yer alacağın kesin, önemli bir yer~

Lea  #  DeAngeLo 47368493482356555966
A n e c k h a F o s t e r *
Seninle okulun ilk günü tanışmıştık değil mi? Seçmen Şapka dolaylarında bi'yerde sanırım. Muhabbettimiz falan yok. Zaten ben arkadaş canlısı biri değilim, anlamışsındır bunu. Sana karşı negatif duygular beslemiyorum. Boş konuşan ergen kızlarından değilsin ne de olsa. Görünce belki selam veririm bi'ara. Tabi çevreye dikkat ederek yürümeye başladığımdaa..

Lea  #  DeAngeLo 008d3dwh
A r c h e r L a n g l e y *
Kibirli, hırslı ama zeki büyücü. Hayat görüşümüz benzerlik gösterse de kendi içinde farklılıklar apaçık peydah olmaktadır. Tabi dikkatli bakılabildiğinde. İnsanlara duyulacak saygı miktarını elinde tutabilmen ve gereksiz ünvanlar altında ezilmemen oldukça güzel. Güçlü bir kişiliğin var ve gereksiz kasılmalara sahip değilsin. Duygulara aşırı önem vermen sanırım önemli ayrılıklarımızdan. Başka insanlar duygularımızı düşünmezken benim düşünmem söz konusu bile olamaz. Genelde çıkarların için hareket eden birisin ve mantıklısın. Ama dersleri de 'çıkarların' için takip etmemelisin. Unutmamalısın ki zekamız herşeyimizdir. Görünüş ve davranış da onu tamamlar. Birini eksik bırakırsan mükemmeliyetin bozulabilir.. Ama zeka ve bilgiyi eksik bırakırsan orta da bozulacak bir mükemmellik kalmaz.
Arkadaş olmak gibi şeylerle ilgilendiğim söylenemez. Benim için konuşmaya değer insanlar ve olmayanlar vardır. Sende buna değeceğini düşündüklerimdensin. Bu dost olduğumuz anlamına da gelmez tabi. Ben düşmanımı bile zeki insanlardan seçen biriyim. Senin 'ne' olduğun konusunda henüz bir fikrim yok. Veya beni ne olarak gördüğün. Ama gözümde takdire şayan insanlardansın.

Lea  #  DeAngeLo F_14htlt2ooi4m_afd82fd
R h e a G a l i b i n a *
Rhea. Nedense bana bir veelayı anımsatır. Açık sarı saçları, porselen teni ve delici bakışlarıyla. Bir erkeğin kolayca etkilenebileceği biri değil mi? Belki bunu farkına varmadan yapar ama sonuçta yapar. Ve bir şekilde insan beynini inaktif hale getirmesi gülmeme neden oluyor. Aynı binadayız ama hiç konuşmuşluğumuz yok. Genelde ben ortak salonda birşeyler okurken senin etrafında dolaşan büyücüleri izliyorum. Ne kadar da aptallar.
Bir kaç kere seni içkiyi aşırı kaçırmışken gördüm. Evet oldukça mantıksızdın. Ve bu benim sana oluşabilecek sempatimi yoketmeye yetti. İnsan mantığını geri plana atabilecek birşeyi nasıl yapabilirdi ki? Gözlemlediğim kadarıyla da oldukça cesaretlisin. Haddinden fazla. Bu da saçma şeylerden biri. Evet dikkate değer bir zekan var. Ama kendini kontrol etmek de sorun yaşaman zekanla tezatlık oluşturmak da. Kıskançlık tarzı saçma duygulara da sahipsin. Eh, kızsın ne de olsa. Hormonların falan belki de.
Sende taktir ettiğim şey, intikam duygun. Birşeyi elde etmek istersen herşeyi yapabilir gibi duruyorsun. Entrikalar senin işin sanırım. Ve işte olay bu yere geldiğinde zekanı farkedilir şekilde kullanıyorsun. Tam bir Ravenclaw kızısın.

Lea  #  DeAngeLo 36ba2280
L u n e E u r y a l e*
Kibir Tanrıçası.
Pek konuşmayı sevmeyen biriyimdir, genelde etrafı izlerim ve insanları değerlendiririm. Senin yüzünde oluşan kibri görebiliyorum. İnsanları gerekli gördüğün şekilde ayırıyorsun ve hoşlanmadıklarına bunu açıkça belli ediyorsun. Bu bir bayana uygun bir davranış olamaya bilir. Nezaket kuralları içinde uygunsuz. Ama düşünüyorum da; yapmacık takılmanın anlamı ne? Hoşlanmadığını belli edebilmek cesaret ister gözümde ve sen bunu başarıyorsun. Eh bazen dozunu kaçırdığında oluyor ama neyse.
Normalde dolu dolu olan karakterini yanımdayken biraz daha dizginlediğinin farkındayım. Buna saygı duyuyorum. Seni gereksiz cadılardan görmüyorum. Hele ki müzik yeteneğin alkışa laik. Ama seninle uyuşabileceğimizi de sanmıyorum. Zaten arkadaş kavramına sıcak bakan biri değilimdir. Benim için gereksizler ve gerekliler vardır. Sende gerekli sayılabilirsin gözümde.
Bir kaç kere selamlaştık. Arada bir denk gelmek hoşuma gidiyor. Ama bazen aşırı gürültücü olabiliyorsun ve ben o zamanlarda o ortamdan hemen uzaklaşıyorum. Herkesin iyi kötü yanları olur değil mi? En azından beni çileden çıkarmıyorsun. Ve Slytherin kızı olarak tüm özelliklerini taşıyorsun.

Lea  #  DeAngeLo 2zdtxcw
B e a t r i c i a G a l l a g h e r*

En son Leandre Frederic D'angelo tarafından Cuma Haz. 24, 2011 11:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:36 am

Eklenmek için;
İcon, kişilik özellikleri, lejant linki ~

*Özel bir kurgunuz varsa yazabilirsiniz. Yoksa ben kafama göre yerleştireceğim.
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 3:12 pm

https://godricshollow.yetkin-forum.com/t2924-a-d-r-a-s-t-e-i-a
Kurgu belli. Bi' de lejantıma gelirsen iyi olur.
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Gerçek İsim : Begüm
Sihirsel Soy : Safkan

Özel Yetenek : Zihinfendar.
En Belirgin Özellik : sinsi/kurnaz
Rpg Puanı :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 3:36 pm

Lea  #  DeAngeLo Images?hl=tr&biw=1020&bih=565&gbv=2&tbm=isch&sa=1&q=jessica+stam+100x100&aq=f&aqi=&aql=&oq=Lea  #  DeAngeLo Images?q=tbn:ANd9GcRn4EKipOE7FaXeHLGTWP83HN4nnkaEc2nQDXK1d0JebG0zcl7Y

https://godricshollow.yetkin-forum.com/t2604-aneckha-foster
kişilik özellikleri lejantımda var zaten :)

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 7:27 pm

Eklendiniz ikinizdee ^^
Archer Langley
Archer Langley

En Belirgin Özellik : Acımasız.
Rpg Puanı :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:50 pm

Lea  #  DeAngeLo 008d3dwh Lea  #  DeAngeLo 008d63t1
Eklenmek istiyorum. Fakat ortada kalmışlığına uygun bir kurgu bulabildiğim söylenemez. Bu şımarık Slytherin'i nereye atmak istersen artık.

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 10:45 am

Şımarık Slytherin'i mantıklı bir Ravenclaw olarak uygun gördüğüm bir şekilde ekledim. Umarım sana da uyar
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 6:26 pm

Lea  #  DeAngeLo F_14htlt2ooi4m_afd82fd
& Rhea mı? Zeki, hemde gereğinden fazla zeki birisi. Biraz ukala. Fazla aşırıya kaçmak istemiyor. İçkiyi seviyor. Fakat içkiyi fazla kaçırmasına sebep olarak yanlış yollara düşebiliyor. Sonra. Cesaret hatsafa da on da. Cesur. Sevdikleri ve değer verdiği insanlara karşın aşırı bir kıskançlığı var. Yani onları başkalarından kıskanabiliyor. Bunun aksine ne zaman nerede nasıl davranacağını biliyor. Tam bir hanım efendi gibi davranır. Ama akılları karıştıran bir mesele de şu ; düşmanlarına karşı beslediği nefret duygusu ve yetiştirdiği entrikalar ne kadar kötü ? Evet. Rhea iyi birisi olmasına rağmen entrika konusunda gereğinden fazla üst seviyede.
& LEJANT DAHA YOK. AÇILMADI. DÜZENLEYİP AÇACAĞIM.

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 8:07 pm

Ekledim. Umarım uygun olmuştur ^^
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 1:21 pm

Bebek kurguyu değiştirecek miyiz? Lucio ile olan kurgumuz duruyor hala.

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 7:20 pm

Aynı kurgu kalacak tatlım. Konuştuğumuz gibi ^^
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 10:12 am

Kurgumuzun iyi olmasını isterim Lea  #  DeAngeLo 781567
Yani Kesha gerçekten kötü bir kız ama ne bileyim senin olduğun yerlerde daha aklı başında, uysal davranabilir. Öyle bir şeyler amaaaan çok slakça oldu :D Sen ekle kafana göre :)

Lea  #  DeAngeLo 4c175a02

https://godricshollow.yetkin-forum.com/t3065-k-e-s-h-a-l-u-n-e

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 8:47 am

güncellendi.
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
Beatricia Gallagher

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 6:22 pm

Lea  #  DeAngeLo 2zdtxcw

Spoiler:
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Lea  #  DeAngeLo Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Lea  #  DeAngeLo Right_bar_bleue

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 6:31 am

Lea  #  DeAngeLo 36ba2280

Ünlü değişikliğiiii *-*
Joella Mathieu
Joella Mathieu

Gerçek İsim : Yağmur
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Ukala.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Lea  #  DeAngeLo Empty
MesajKonu: Geri: Lea # DeAngeLo   Lea  #  DeAngeLo Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 2:21 pm

Lea  #  DeAngeLo 30ac8wg
Leandre hakkındaki düşüncelerimi kişisel kurgu oluşturmada söylemiştim. Kurgumuzda var zaten.

Lea # DeAngeLo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» L # DeAngeLo
» L # DeAngeLo
» L # DeAngeLo