Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sérquinel Bloom

2 posters
YazarMesaj
Sérquinel Bloom
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Sérquinel Bloom

Gerçek İsim : Ezel.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Ruhsuzun biri.
Rpg Puanı :
Sérquinel Bloom  Left_bar_bleue77 / 10077 / 100Sérquinel Bloom  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Sérquinel Bloom  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sérquinel Bloom  Right_bar_bleue

Sérquinel Bloom  Empty
MesajKonu: Sérquinel Bloom    Sérquinel Bloom  Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 3:31 pm

Ad: Sérquinel
Soyad: Bloom
Kişilik Özellikleri: Hayat doluyumdur. Başarılıyım ama yaptıklarımı yetersiz buluyorum. İnsanların beni sevmesini ve taktir etmesini istiyorum. Ama bazende sadece yanlız kalmak istiyorum. Astımım var ve çaresi yok. -Eğer büyücü dünyasında böyle bir şey olamıyorsa kabul etmek zorunda değilsiniz. :D - İnsanların bana ben olduğum için gülümsemesini istiyorum bu nedenle kızgın ve mutsuzum. Ama insanlar kızgınlığımdan korktukları için bana gülümsüyorlar. Derdiniz ne! Sadece beni aranıza alın ve mutlu yanımı ortaya çıkarın. Göreceksiniz başkasına ihtiyacınız olmayacaak.

Ah, birde bencildir. Sanrım anladınız yukarıdaki cümlemden. Bu özelliğimi sviyorum. Çünkü çok eşlilik hainliğe sebep oluyor. Çok eşlililkten kastım, ne kadar dost o kadar tost ve fazlalık. Sadece sevdiğim dersleri dinlerim. Sevmediğim hocalarla olan çatışmalarım artacak ve ceza alacağım. Sevdiklerime değer veriri, bunu unutmayın!

Sıkı durun, okula yeni bir öğrenci geliyor.

Aile Geçmişi: Ailem tarafıdan baskı görerek, geniş ve zegin bir evde büyüdüm. Annemi çok severken babamdan asla nefret etmedim. Sevmedim. Çünkü onun yüzünü göremeye fırsatım olmadı. Hayır, obir ölüm yiyen değil. Sadece benden daha mühim(!) işleri var. Kim bana vakit ayırır. Problemli bir çocuğa! AAma annem her zaman benimle ilgili oldu. Eğer babam onun üzerse, babamı bir tüy kalemle bile öldürebilirim. Dediğim gibi sevdiklerim değer veririm. Teyzemlerde benimle ilgili oldu, problemli bir çocukla. Tanrının sevgisini kazanmak için!
Burç: Başak
Sevdiği Renkler: Cırt renkler yerine pastel renkleri severim. Koyu lacivert, deniz yeşili ve mavisi. Gri ve siyah tercihimken, yeşili sadece lacivert bir kot pantolonun üstüne giyerim.
Sevdiği Hayvanlar: Zaten bir kedim var. Küçüklüğümde köpek beslemişliğimdee var. Her türlü hayvanı severim. Her canlıyı severim.
Rpg Puanı :77
Seçmen Şapka
Kadim Şapka
Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Sihirsel Soy :
En Belirgin Özellik : Seçerim.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Sérquinel Bloom  Empty
MesajKonu: Geri: Sérquinel Bloom    Sérquinel Bloom  Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 9:04 am

Gryffindor!

Sérquinel Bloom
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sérquinel Bloom