Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Birinci Kat.

+4
Rose Laquisha
Eva Dapnie Lion
Kesha Lune Euryale
Cynthia Weitz
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue93 / 10093 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue47 / 10047 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 12:37 pm

Rp İn.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:38 pm

Passion La Chocolat’ın içine girdik. Ne ben konuşuyordum, ne Eva ne de Cole. Cole hala beni neşelendirmeye çalışıyordu “Hadi bahçeye oturalım!” Dedi. Eva ile birbirimize baktık “Fark etmez.” Dedi Eva sessiz sakin. Benim ise kararım belliydi “Sizi bilmem ama ben güneş görmeye tahammül edemeyeceğim. Bence birinci kata geçelim.” Dedim. “Sen nasıl istersen.” Dedi Cole. Üçümüz dükkâna girdik. Geniş bir masaya oturduk. Bir süre sonra diğerleri de gelmişti. Başkalarının moralini bozmaya niyetim yoktu. . O yüzden hemen mutluluk maskemi yapıştırdım suratıma. Keşke maskem kalbimi de etkileseydi. Gerçekten mutlu olsaydım. Ancak üzgündüm. Bunun nedeni Selly'nin sözleri değildi. Ya da Wulfric'in tepkisi. Asla! Ama içimdeki hüzün bambaşkaydı. Hiç tatmadığım bir türdü. Şöyle aklı bütün bir hafta oyalayacak cinsten bir hüzündü. Canımı çok yakıyordu bu hüzün. Cole biraz hüzünlü bulutları dağıtmaya çalışmıştı. Ancak etrafımdaki bulutlar o kadar yoğundu ki. Bana ulaşamadı bile. Ama rol yapmayı deneyecektim şimdi. Belki sahte mutluluk bir şekilde gerçeğe dönebilirdi. Belki... Selly ile Penelope'ye baktım. Onlar da söyleşiyorlardı. Eva'ya döndü gözlerim. Cole'e bakıyordu. Aslında süzüyordu. Bir alacaklı gibi. Yüzümde istemsiz bir gülümseme oluştu. Uzun süre önce ara verdiğim çöpçatanlık işime geri dönebilirdim artık! Merhaba Euryale çöpçatanlık hizmetleri. Nasıl yardımcı olabilirim? İlk hedefim Eva ve Cole idi. Peki bir süre sonra hedef ben olursam? Yani ben hoşlanırsam birisinden? Aman Kesha ne saçmalıyorsun sen! Kafama birisi herhalde sert bir şekilde vurmuş olmalı.
Eva'ya döndüm "Sanırım Cole'den hoşlandın?" Dedim bilmiş bilmiş. Eva'nın yanakları bir an pembeleşir gibi oldu. Ancak benim kankam güçlüydü. Kısa sürede toparlandı ve bana lafı yapıştırdı "Seninde Wulf'a bakışların değişti." Dedi. Sinsi kız. Benim bakışlarım değişmez bir kere. Sadece maske takarım. Ve aşka inanman ben zaten. Aşk ne ki? Bir hiç. "Benim bakışlarım sadece dost bakışına dönüştü E." Dedim olağünüstü bir sakinlikle. Eva'da benim gibiydi galiba. Ancak Cole çekici birisiydi. Ve çok çapkındı. Benimle de beni tavlamaya çalışırken arkadaş olmuştu. Aslında çok karmaşık bir durumdu. Hatırlayamayacak kadar karmaşık. Yanımıza gelen garsona siparişlerimizi vermeliydik. O yüzden anılarımdan sıyrıldım ve güzel bir kafve istedim. Şu durumda ancak beni bol kafeinli bir kahve paklardı.
Eva Dapnie Lion
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Eva Dapnie Lion

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : şansLıı :) ve soğukkanLı...
Rpg Puanı :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue62 / 10062 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue31 / 10031 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:16 pm

Kesh'in neyi vardı anlam veremiyordum neyse ki hepimizin saklandığı maskeler vardı.Kesh*in bakışlarındaki ışığı gördüğümde ilk çinkoyu yapacakmışız gibi hissettim."Sanırım Cole*den hoşlandın E"Heey bu,bu gerçekten beklenmedik bir soruydu.Bir an pembeleştiğimi hissettim;konu nasıl değişecekti."Senin de Wulf*a bakışların değişti."diye gülümsedim.Bu sırada aşkı düşünüyordum;inanıyor muydum?Dr oetken supangle reklamındaki annem mi geldi?ı-ıı cevabı aklıma geldi.İster istemez gülümsedim."Benim bakışlarım sadece dost bakışlarına dönüştü E" diye gülümsedi.İşte bu benim kankamdı.Bi süre sustum."Aşk*a inandığına inandığım kadar inaıyorum"dedim.Hey bu cümle çok karışıktı."Hadi cümleni tekrarla" diye gülümsedi.Tekrarlayamazdım ki?"Aşka inandığına inandığım kadar mıydı?"diye gülümsedi."İnandığına inandığımın inandığı"diye sırıttım."İnandığıma inandığını sandığının inandığı kısmı" diye sırıttı.Bu uzatma işi hoşumuza gitmişti;kıkırdıyorduk.Biz kendi aramızda fısıldaşırken etraf artık bizi fark ediyordu."Orada ne kaynıyor/" diye Pen*in sesini duyuyorum.Kesh*e yakalandık bakışı attıktan sonra "Mugglelarla yaşamın hoşluğundan bahsediyoruz" diye sırıttım.Pen*in bakışlarını biliyordum;tatmin olmamıştı."Ovv kesinlikle berbatımsı" diye Kesh*de sırıtıyor.Sonra anlatırım dercesine göz kırpıyorum.Herkes kendi havasını bulmuş halde."Kabul;birazcık hoş" diye fısıldadım.
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue72 / 10072 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue36 / 10036 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:23 pm

Passion La Chocolat a gelmiştik.İlk
önce bahçeye baktık.Fakat orda değillerdi.Birinci kata çıktık hepsi
ordaydı.Kesha ile atışmamız herkezi germişti.Bense önemsemiyordum sonuçta bunun
sorumlusu oydu.Eva ve Kesha aralarında konuşuyordu.Daha sonra siparişimizi
vermiştik.Ben çikolatalı milkshake almıştım.Ah milkshake, bana dostlarımı
hatırlatıyordu!Derin bir iç çektim.Bunun üstüne Pen "Ne oldu da iç çektin
bakalım?"
dedi.Wulf da bana doğru dönmüştü.Gülümsedim ve
"Arkadaşlarımlada her zaman böyledik.Onları özledim!"diye cevap
verdim.Wulf' a baktım.Çok iyi biriydi, insan onun yanındayken kendini mutlu
hissediyoru.Cole de tatlı e hoştu.Odan da hoşlanmıştım.Tatlı bir çocuktu,
çapkın bir tip olduğu anlaşılıyordu.İster istemez kıkırdadım.Cole de hahif
gülmüştü.Pen "Orda ne kaynıyor?" diye sordu Eva'ya.Eva
"Mugglelarla yaşamın hoşluğundan
bahsediyoruz"
diye cevap verdi.Sıkılmıştım ve araya girdim "Eeee
nasılsınız bakalım keyifler nasıl?"
diye sordum ve güldüm...

Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:16 pm

"Keyifler aynı." Dedim kendimi tutamayarak. Yolda Kesha'yla biraz konuşmuştuk. O yüzden Selly'e pek sıcak davranamıyordum. Benim dışımda da kimse soruya cevap vermedi. Kesha'ya baktım. Bakışları bomboştu. Daha biraz önce gülmüyor muydu? Bu kıza ayak uydurmak gerçekten zordu. Ancak onun bu durumu beni strese sokuyordu. Eskiden sorunumuz neyse oturup konuşurduk. Şimdi de öyle olmalıydı. Ona anlatması için ısrar etmek istemiyordum. Ama artık canıma tak etmişti "Kesha sorun ne?" Dedim. Sesim biraz sert çıkmıştı. Onun sessizliğine alışkın değildim. “Sorun yok.” Dedi titrek bir sesle. Ağlamak üzere miydi? Ah, ben yanlış gördüm galiba. Ancak gözleri dolmuştu. Dudakları titriyordu. Bütün ilgiler bizim üzerimizdeydi. Ama bir tek şu Selly denen kız neşeli duruyordu. Böyle bir durumda neşeli olmak? Saçma! “Bir sorun var Kesha. Biliyorum.” “Bilmiyorsun!” Dedi bağırarak. Gözyaşları birer birer akmaya başlamıştı. “Seni en iyi ben tanırım. Bir sorun var ama ne!” Dedim. Bende bağırıyordum. Cafe’nin içinde kimsenin olması bir şanstı. Herkes bahçedeydi. “Neden öğrenmek istiyorsun?” Dedi. Güzel bir soruydu. Neden merak ediyordum? “Çünkü sen benim hayatımda en çok değer verdiğim arkadaşımsın! Ve benim bunu öğrenmeye hakkım var!” Son sözcüğü üzerini bastırarak söylemiştim. Masadaki kimseden ses çıkmıyordu. “Madem hakkın var anlatayım o zaman! Son bir aydır uyuyamıyorum Cole! Her uyuduğumda sanki boğuluyorum. Ve her gözlerim kapandığında Nyx’i görüyorum. Ve Nyx her zaman kanlar içinde oluyor! Her zaman bende ölüyorum Cole!” Diye bağırdı. Durumun bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum. Ona cevap veremedim. Sustum. Kesha ise ağlıyordu. Masadan kalktı ve lavaboya doğru koşmaya başladı. Eva’da onu yalnız bırakmadı elbette. O da arkasından koştu.
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue81 / 10081 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue41 / 10041 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:24 pm

Aldığım tüm kararlara rest çekiyormuşum gibi hissettim kendimi. Yine orada duruyor ve kendi kendime ihanet ediyordum. Hayatım boyunca kimseye ihanet etmemiştim; kendimden başka. Aldığım kararları uygulayamaz, insanlara tavır olamaz ve onların hayatını mahvedemezdim. Eva'yla burada ayrılıyorduk sanırım. O asla affetmezdi, bense sessizce göz yaşı dökerek bir köşede oturur. Üzüntüm hafiflediğinde dönüp affederdim. Orada ağlayan insana da ihanet ederdim, sözlerime de. Passion La Chocolat'a gelmeyeceğime söz vermiştim ama buradaydım işte. Hemde fikir benden çıkmıştı. Hafifçe dolan gözlerimi gizlemeye çalışırken arkadan gelen sesleri duydum ; "Sanırım Cole*den hoşlandın E" Vay canına,Kesha'yla bu kadar samimiler miydi? Benim bile bunu söylemeye cesaretim olmamıştı hiç bir zaman. Eva birinden hoşlandığında kızarır bozarır, eskisinden daha canlı olurdu. Bu çıktığı insan sayısı düşünülürse çokta olağan bir durum değildi. Ama bunu ona hiç söylememiştim . Deli dolu kardeşimi onun fevri tavırlarını seviyordum. Eva'nın yanında olduğum tüm zaman dilimleri dışında grubun en deli dolusu olurdum. Ama Eva tüm top listelerini altüst ederdi. Gülümsedim. "Çatlak kız." Ardından gelen cümle yüz ifademi biraz değiştirdi. "Senin de Wulf*a bakışların değişti." Alt dudağımı ısırdım,bu doğru muydu ki? Neden olmasındı? Ve neden böyle olması beni rahatsız etsindi? Wulf hoş bir çocuktu. Ve kesha da ; onu oldum olası severdim. Bir Euryale'ydi sonuçta. Tommy'nin akrabası olması bile yeterliydi. Duygularımı bir yana bırakıp mantığımı ele aldım. Bu iki değer arasında çok ince bir çizgi vardı. Onların konuşmalarının dinlemekten vazgeçerek önüme döndüm. Selly'nin iç çekmesi çalındı kulağıma. Bu kız en az benim kadar duygusaldı. "Ne oldu da iç çektin bakalım?" dedim gülümseyerek. "Arkadaşlarımla da her zaman böyledik.Onları özledim!" Birden aklıma çocukluğum geldi,yoldaşlıkta çalışan bir ailenin tek çocuğuydum. Anemm ve babam üst düzey görevlerde bulunduğu için sürekli koruma altında bir evde yaşardık. Dışarıya çıkıp yeni insanlar tanıma olanağım olmamıştı Hogwarts'a başlayana kadar. Eva'yı da o zaman bulmuştum. Kimbilir belki onu önceden tanısaydım seçmen şapkanın sözünü dinleyip bir Slytherin olabilirdim. Beni binam tamamen farklı bir yola sokmuştu. Eva hiç bir zaman bilmemişti bir slytherinli olmama ramak kaldığını. Beni Hufflepuff'a ya da Rawenclaw'a yakıştırırdı. Aklıma Ellie geldi. İç dünyamın yansımalarının bir o biliyordu. Ben nasıl olupta kardeşimle paylaşmamıştım bunları! Bu sefer ben iç çektim. Hayata dönme kararı alarak, kardeşimin ve Kesha'nın kırkırdamalarına bir yanıt aradım ; "Orada ne kaynıyor?" hınzırca bana döndü Eva ; "Mugglelarla yaşamın hoşluğundan bahsediyoruz." Güldüm. Bu tamda ondan bekleyeceğim cevaptı. Eminim onlarda bizimle yaşamanın ne kadar hoş olduğunu düşünülardı. Selly baya sıkılmış gibiydi. Onun bu tavırları bana birini hatırlatıyordu. Bana çokta uzak olmayan birini... Gülerek sorusuna cevap verdim. "Keyifler gayet iyi tatlım. Ama yarım asırdır beklediğim çikolatalı kekim gelince daha mutlu olacağıma eminim." Uzakta bizi gözleyen Droméda'ya göz kırptım. Ben kekimi nihayet aldığımda Kesha'ya döndüm ; "Kesh siz cole'la nasıl tanışmıştınız sahi?" Bu sefer Kesha'nın gerçekten moralinin bozuk olduğunu farkettim. Tüm bakışlar onun Cole'un üzerindeydi. Ben nasıl olupta durumu farketmemiştim? Kesha koşarak lavaboya gittiğinde yerimden kalkmakla kalkmamak arasında kaldım. Eva onun yanına gitmişti ama o ikisinin arasında benim anlayamadığım bir bağ vardı. Biraz konuşup döneceklerini umuyordum ama bir kaç dakika sonra dömediklerinde yavaşça yerimden kalktım. Kesha benimde dostumdu. Yıllarca isteyerek ya da istemeyerek çok şey paylaşmıştık. İçeriye girmek için kapıyıy tıklattım hafifçe. Eva'nın onaylayan sesinin duyduğumda onlara baktım. Tam tahmin ettiğim gibi başını Eva'ya yaslamış ağlıyordu. Güçlü bir kızdı Kesha. Kimse onu bu hale getiremezdi,bunun Selly'nin hatası olduğunu düşünmüyordum. Başka bir şey vardı,daha farklı bir şey.
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:35 pm

Kesha içindekileri dökmüştü.Ben tam olarak
bahsettiği kişinin kim olduğunu bilmiyorum.Fakat yinede çok
üzülmüştüm.Durumu gerçekten kötüydü.Üstüne üstlük benimle sorun
yaşamıştı.Benden nefret ettiğini biliyordum ama ben ondan nefret
etmiyordum.Sadece davranışlarını anlayamamıştım ve bu yüzden tepkim
fazla olmuştu.Her ne kadar bana kıl olsada birini kaybetmenin yakın
birinin ölmesinin nasıl bir şey olduğunu biliyordum.Nede olsa annem ve
babam ölnüştü benim.İçimdeki acıyı bastırmaya çalıştım ama olmadı
yapamadım.Onun için önemli biri olmasaydı bu kadar
hırçınlaşmazdı.Demekki Kesha ile bir ortak yönümüz vardı: Önemsediğin
birini kaybetmek!Daha fazla bu acıyı içime atamazdım ve koşarak lavaboya
gittim.Pen'in arkadan bağırdığını duydum fakat önemsemedim.İçeri
girdiğimde Kesha yere oturmuş sırtını duvara yaslamış ağlıyordu.Bende
sırtımı yasladım ve yere Kesha'nın yanına oturdum.Bana baktı ama hiç bir
şey demedi...
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 2:59 pm

Cole ve Kesh arasında anlayamadığım bir bağ ve bir terslik vardı.Az önceki tartışmadan sonra ne yapacağımı şaşırmıştım.Pen*e dönüp masum masum baktım;Pen*i düşündüm.Biricik kardeşim.Onu seviyordum.“Madem hakkın var anlatayım o zaman! Son bir aydır uyuyamıyorum Cole! Her uyuduğumda sanki boğuluyorum. Ve her gözlerim kapandığında Nyx’i görüyorum. Ve Nyx her zaman kanlar içinde oluyor! Her zaman bende ölüyorum Cole!” Dikkatimi Kesh*e çevirdim.Sanırım ağlıyordu;buna inanamıyordum.Kesh masadan kalktı ve lavaboya gitti.Gözlerimi kısıp Cole baktım.Kolunu tutup "Kesh*i senin kadar uzun sürede tanımıyor olabirilim ama emin ol senden daha az üzüyorum"diye tısladım.Hemen peşinden gittim.Kesh iyi gözükmüyordu;biraz felaket gözüktüğünü söyleyebilirim hatta."Kesh,hey Kesh"Bu hiç iyi değildi,ağlıyordu.Kollamı boynuna dolayacaktım."sorunun ne olduğunu anlatmak ister misin?"diye sorabildim ürkekçe."En başından" diye ekledim.Sorunun ne olduğunu bilmek istiyordum,en başından beri.Ona yardımcı olmak istiyordum.Kesh birşeyler mırıldanıyordu ama hıçkırıklarının arasında kelimeler anlamlarını yitiriyordu."Pekala,hadi ağla."diye ona sarıldım."Ağlamak iyidir" diye fısıldadım.Gözlerini hiç böyle göreceğimi tahmin etmemiştim.Tam Kesh birşey anlatmaya başlayacak gibiyken Pen içeri geldi,ardından Selly.Pen*e baktım.Suratını avuçlarıma alarak gözyaşlarını sildim."Hadi ama biraz gülümsemenin sırası gelmiş olmalı" diyebildim.Selly yanımıza oturmuştu.Kesh yanımıza oturmuştu,Pen bize bakıyordu.Nasıl bir karmaşadaydık."Sanırım dükkan sahipleriyle konuşup Wulf*u da buraya getirebilirim" dedi Pen.Biricik*em işte hep böyleydi;komik ve neşeli.Kesh ona döndü ve biraz sırıtır gibi oldu.Belli belirsiz bir hüzün vardı suratında."Senin bir suçun yok" diye Selly*e sevecen bir şekilde baktım.Kendini suçlu hissetmesini istemezdim.Kesh ağlamaya başladı,sanki aklına çok kötü bir şey gelmiş gibi gözleri açılmıştı.Pen*e döndüm,onun da dikkatinden kaçmamıştı."Yanlız kalacağımız bir yere gitmemizi ister misin?" diye kulağına fısıldadım ona sarılırken.Bir omuz dostunun gözyaşlarıyla ıslanabildiği kadar kutsaldır;bir kitapta okumuştum.Kesh*in neyi vardı?
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:05 pm

"Ben aptal, salak, gerizekalı bir kzım Eva!" Diye ağlıyordum. Basit bir rüyadan etkilenmiştim. Ancak bu sürekli oluyordu. Başıma yana çevirdim. Penelope gelmişti. Bana zor zamanlarımda hep yardım ederdi. Benim toparlanmamda büyük bir katkısı vardı Penni'nin. Hemen onun yanına koştum ve boynuna sarıldım. Uzunca bir süre hıçkırarak ağladım. Konuşabilecek bir duruma gelmem epey zaman almıştı. Ancak sonunda toparlanmıştım. Kendime geldiğimde Penn "Ne oldu Kesha?" Dedi şefkatli bir sesle. "Son bir aydır hep aynı şeyi yaşıyorum kızlar. Hep aynı rüya. Penn sen Euryale soyunu biliyorsun. Tanrı veya tanrıçaların soyundan geliyoruz. Bende Nyx'in soyundan gelmiştim. Rüyalarımda hep Nyx'i görüyorum. Bembeyaz teni kırmızı kanla boyanmış. Yüzü cansız yatıyor. Ve bir ses sıra sana geldi diyor. Çıldırmak üzereyim. Doğru düzgün uyuyamıyorum bile. Biliyorum basit bir kurgu. Ancak bu beni çok korkutuyor." Dedim. Eva'da yanımıza geldi ve omzuma elini attı "Sen dedin basit bir rüya. Hepsi geçecek." Dedi. Ancak Penn kaygılı görünüyordu. Oturdum ve sırtımı duvara yasladım. Yaklaşık on dakika sonra Selly geldi. Biraz rahatsız olmuştum. Ama hiçbir şey demedim. "Nyx kim? Annen mi?" Dedi. neden bilmiyorum ama bir anda kanım ısınmıştı ona "Nyx gece tanrıçasıdır. Ben onun soyundan geldiğim için, evet, annem gibi bir şey." Gözleri bir an şaşkınlıkla büyüdü "Yani sen tanrıça mısın?" Dedi. Hafifçe kıkırdadım. "Öyle bir şey galiba." Dedi. Nihayet keyfim yerine gelmişti. "İçeri gidelim mi?" Dedim. Başını salladı. Beraber masaya doğru gittik. Penelope ve Eva birbirlerine bakarak gülümsediler. Eva hemen "Bize Cole ile nasıl tanıştığınızı anlatacaktınız." Dedi. Gülümsedim. Cole'e baktım ve fısıldayarak "Özür dilerim." Dedim. Cole gülümsedi ve o konuşmaya başladı "Biz muggle dünyasında da arkadaştık. Ben o zamanlar yine çok çapkındım. Kesha ise mahalleye yeni gelmişti. Kıvırcık sarı saçları vardı. Gözleri griydi. Çok şirin bir kızdı. Onun yanına gittim. Güzel şeyler söylemeye başladım. Ama Kesha beni dinlemiyordu. Sonunda kızdım ona ayağımla küçük çakıl taşlarını Kesha'ya attım. Çok gururluydum o zaman. Bana göre herkes beni dinlemeliydi. Kesha bunun üzerine ağladı ve yerden aldığı yumruk büyüklüğündeki taşı bana fırlattı. Kolum kanamıştı." Dedi. Kahkahalarla gülmeye başladı. "Çok iyi yapmışsın kanka!" Dedi Eva. Penni'de bize katıla katıla gülüyordu. Selly "Yazık." Dedi. Wulf ise Cole'e bakıp gülmemeye çalışıyordu. "Sonra ikimizde ağlamıştık." Dedim keyifli bir tonla. "Gerçekten olaylı bir tanışmaymış!" Dedi Penn gülerek. Evet hem de ne olaylı!
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:19 pm

"Biz muggle dünyasında da arkadaştık. Ben o zamanlar
yine çok çapkındım. Kesha ise mahalleye yeni gelmişti. Kıvırcık sarı
saçları vardı. Gözleri griydi. Çok şirin bir kızdı. Onun yanına gittim.
Güzel şeyler söylemeye başladım. Ama Kesha beni dinlemiyordu. Sonunda
kızdım ona ayağımla küçük çakıl taşlarını Kesha'ya attım. Çok
gururluydum o zaman. Bana göre herkes beni dinlemeliydi. Kesha bunun
üzerine ağladı ve yerden aldığı yumruk büyüklüğündeki taşı bana
fırlattı. Kolum kanamıştı."
diye nasıl tanıştıklarını anlatmıştı Cole.Eva
"Çok iyi yapmışsın kanka!" dedi.Pen gülüyordu.Bende "Yazık" dedim."Sonra ikimizde ağlamıştık." dedi Kesha."Gerçekten olaylı bir tanışmaymış!" Dedi Penn gülerek.Gülüyordum bu komikti.Gülerken önümden bir kadın geçmişti.Gözlerimi kıstım ve kadına dikkatlice baktım.Bu kadın annemin eski resimlerinde gördüğüm kadındı.Yani annemin en yakın arkadaşıydı.Gülmem birden kesilmişti.Hep onu bulmayı istemiştim.Annemi , babamı nasıl kaybettiğimi ve annemin nasıl biri olduğunu ona sormayı çok istemiştim.Annem ve babamın nasıl öldüğünü kimse bilmiyordu yada saklıyorlardı.Sadece o bilebilirdi bunu ölürlerken yanında o vardı çünkü...Yutkundum boğazım acımıştı.Birden ayağa fırladım.
Wulfric Eugène Salieriant
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Gerçek İsim : Cem
En Belirgin Özellik : Duygusuz ancak fazla etkilenir her şeyden.(ikisi nasıl bir arada bende çözemedim boşuna sormayın :p)
Rpg Puanı :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue91 / 10091 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:34 pm

Her şey bir anda olup bitmişti. Bir anda Kesh “Madem hakkın var anlatayım o zaman! Son bir aydır uyuyamıyorum Cole! Her uyuduğumda sanki boğuluyorum. Ve her gözlerim kapandığında Nyx’i görüyorum. Ve Nyx her zaman kanlar içinde oluyor! Her zaman bende ölüyorum Cole!” diye haykırarak bayanlar tuvaletine koşmuştu. Tabi ki en yakın dostu Eva'da onunla birlikte. Ardından Selly ve Penny'de. Bir tek Wulfric ve Cole kalmıştı geriye. Wulfric, Nyx'in kim olduğunu biliyordu ve birden aklına ezbere bildiği
"Hesiodostan Gece Tanrıçası Nyx'e:
Orada ayrıca Gece'nin kasvetli evi yükselir.Korkunç bulutlar onu karanlığa boğar.
Önünde dimdik Atlas yükselir; başının ve yorulmak nedir bilmeyen kollarının üstünde, Gece ve Gündüz'ün bronz bir eşikte karşılaştığı ve sonra birbirlerine sokulup selamlaştıkları geniş gökyüzünü taşır." dizeleri geldi ancak Wulfric farketmeden dilinde yankı bulmuştu bile bu dizeler. Cole "Efendim?" dedi. Besbelli kendine bir şey söylediğini sanmıştı Wulfric'in. "Sana bir şey söylemedim, yalnızca istemsizce sesli düşündüm. Kusura bakma." dedi ancak Cole söyleidği şeyi duymak isteyince bir kez daha tekrarladı. "Sen bunları neredn biliyorsun?" diye sorunca Cole, Wulfric'te "Bir zamanlar büyükbabam bizim de Nyx'in soyundan gelen birkaç asil aileden biri olduğumuzu söylemişti ve bende bunun üzerine bu konuda birkaç araştırma yapmıştım. Bu dizelerde ordan kalma." dedi. Daha sonra "Ben geliyorum." diyerek masadn ayrıldı ve kızlar tuvaletinin kapısına geldi ancak tam bu sırada Pen'in "Sanırım dükkan sahipleriyle konuşup Wulf*u da buraya getirebilirim" dediğini duydu ve kendi kendine "Benim bununla nasıl bir alakam olabilir ki?" diye sordu.Fakat sonra olurda onu çağırmaya kalkarlarsa burda görmesinler diye yerine döndü. Artık bu gerginlik ve tatsızlığın kendi yüzünden olmadığını bildiği için rahatlamıştı. Zaten bir süre herkes geri döndü ve Kesha'da mutlu görünüyordu.
Eva, "Bize Cole ile nasıl tanıştığınızı anlatacaktınız." diyince Cole da "Biz muggle dünyasında da arkadaştık. Ben o zamanlar yine çok çapkındım. Kesha ise mahalleye yeni gelmişti. Kıvırcık sarı saçları vardı. Gözleri griydi. Çok şirin bir kızdı. Onun yanına gittim. Güzel şeyler söylemeye başladım. Ama Kesha beni dinlemiyordu. Sonunda kızdım ona ayağımla küçük çakıl taşlarını Kesha'ya attım. Çok gururluydum o zaman. Bana göre herkes beni dinlemeliydi. Kesha bunun üzerine ağladı ve yerden aldığı yumruk büyüklüğündeki taşı bana fırlattı. Kolum kanamıştı." diye cevap verdi. Herkes gülerken Wulfric ise kendini tutmaya çalışıyordu çünkü bu çocuğu henüz tanımıyordu ve nedense çocuk onu bariz bir şekilde görmezden geliyor gibi hissediyordu. Bu onu biraz kırmıştı açıkçası ancak bunu itiraf ya da belli etmeye hiç niyeti yoktu.
Daha sonra Eva "Çok iyi yapmışsın kanka!" Dedi ve belli ki eğleniyordu. Penni'de bize katıla katıla gülüyordu ancak Selly "Yazık." dedi. Belli ki acımıştı Cole'a. Wulfric'te kendini ne kadar tutmaya çalışırsa çalışsın belli oluyordu hali. Sonra Kesh "Sonra ikimizde ağlamıştık." Dedi keyifli bir tonla. Çok matrak bir tanışmaydı anlaşılan.
Birkaç dakika sonra yanlarından bir kadın geçti ve Selly'nin gülen yüzü kadını görmesiyle yerle bir oldu. Kadını süzerken onu tanıdığı belli oluyordu ve sonunda masadan fırlayarak kadının peşinden koştu. Kadın koşma seslerini duyup arkasını döndü ve Selly kadına yetişerek "Aman Tanrım! Sen O'sun! Bu sen misin?" diye sordu. Dehşete düşmüş gibiydi ancak soru biter bitmez yere yığıldı.
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:12 am

Kendimi çok kötü hissediyordum.Her yanım ağrıyordu.Neden böyle olmuştu sanki?Uyuyormuydum acaba?Gözlerimi açamıyordum.Hiç birşey hatırlamıyordum.Hafızamı zorladım, Passion La Chocolat' a gitmiştik.Sonra, sonra...Hatırlamıyordum, biraz daha zorladım.Kesha ya bir şey olmuştu ağlamıştı ve daha sonra Cole ile nasıl tanıştıklarını anlatmıştı.Hepimiz gülmüştük, komikti.Sonra ben bir şey gördüm.Evet hatırlıyordum birini görmüştüm.Sora birden herşeyi hatırladım.Hatırlamamla birlikte birinin sesini duydum."Selly!Selly!Cevap ver beni duyuyormusun?"dedi.Bu sesi tanıyordum, Wulf'du.Birden uyandım, bir yanımda Wulf ile Pan vardı.Diğer taraftaysa, Cole, Kesha ve Eva.Pan "Oh, Tanrıya şükür kendine geldi!"dedi.Aniden ayağa fırladım.Kalkmamın etkisiyle başım dönmüştü.

"Nerde?Nerde kadın?" diye bağırmıştım.Pan "Tatlım bak beni dinle.O yok, gitti." dedi."Ne neden gitti?!Ama ben ben ona, benim ona ihtiyacım vardı!" diye söylendim.Sesim yine bağırarak çıkmıştı.Belki hareketlerim saçmaydı.Ah hayır ailesine ne olduğunu öğrenmek saçmamıydı?Tabikide değildi!Pan nazikce kolumdan tutup otutturdu.Ben ise hala şoktaydım.Çok ykınımdaydı, hemde çok yakınımdaydı!Ama ne oldu, ne oldu?Ben yapamadım herşeyi berbat ettim!Her şey daha iyi olbilirdi.Geçmişimdeki sır perdesi yok olbilirdi.Ama ben ne yaptım?Neden olduğunu çözemediğim bir bayılma geldi tepeme çöktü.Eva üzülmüştü anlaşılan.Eva benim çocukluk arkadaşımdı ve bu sırrı çözmeyi ne kadar istediğimi biliyordu.Eva "Tatlım bak kadına gitmemesini söyledim yalvardım.Fakat dinlemedi aniden buharlaşıp gitti!"dedi.Ama neden gitti?Çok yakınımdaydı, beni bu halde bırakıp neden gitti?
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

En Belirgin Özellik : Duygusuz ancak fazla etkilenir her şeyden.(ikisi nasıl bir arada bende çözemedim boşuna sormayın :p)
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:53 am

Wulfric anında masadan fırladı ve Selly düşmeden tuttu onu, yere yatırdı. Bu sırada Penny de gelmişti ve ikisi birlikte onu ayıltmaya çalıştılar. Wulfric "Selly!Selly!Cevap ver beni duyuyormusun?" diye seslendi. Sonunda kendine geldiğinde Pen "Oh, Tanrıya şükür kendine geldi!" dedi, sesinden rahatladığı belli oluyordu ve çok korkmuştu. Sell kalkar kalkmaz ilk söylediği şey o kadınla ilgiliydi ve Wulfric içinden "Galiba bu kadının onun geçmişiyle yakından ilgisi var..." diye geçirdi. "Nerde?Nerde kadın?" diye bağırmıştı Sell. Pen "Tatlım bak beni dinle.O yok, gitti." dedi. "Ne neden gitti?!Ama ben ben ona, benim ona ihtiyacım vardı!" diye bağırdı fakat bağırdığının pek farkında değildi anlaşılan, şoktaydı.
Bu sırada Eva yanımıza gelip "Tatlım bak kadına gitmemesini söyledim yalvardım.Fakat dinlemedi aniden buharlaşıp gitti!" dedi. Anlaşılan o da bu olanlarla ilgili bir şeyler biliyordu.
Selly iyice kendine geldiğinde Wulfric ona "Sana bir şey sormam lazım ama bu konuda konuşabilecek misin?" dedi. Selly ise "En yakın arkadaşlarımdan birisin sanırım bilmeye hakkın var. Sorabilirsin Wulf." diyince Wulfric "O kadın kimdi Sell? Neden bu hale geldin onu görünce?" diye sordu.
Sonunda hepsi masaya dönmüştü ve Selly anlatmaya başladı.
"O kadın annemin yakın arkadaşlarından biri, ölürken bile yanında o varmış. Onu çok aradım ancak hiç bir yerde bulamadım. O bana aileme ne olduğunu söyleyebilecek tek insandı!" gözlerinden yaşlar süzülüyordu. Wulfric onu biraz olsun neşelendirmek için yanına gitti ve bir kolunu omzuna atarak "Üzülme Sell, onu beraber buluruz ve gerekirse hepimiz sana yardım ederiz."
Soran bakışlarla diğerlerine baktı ve hepsi "Tabi ki. Neden olmasın?" gibi cevaplar verdiler. En içten ve tatmin edici cevaplar ise Penn ve Eva'dandı. Kesha ise gerçekten ilgili görünüyordu Selly'ye karşı. Wulfric kendi kendine "Bu kız gerçekten iyi birine benziyor." dedi. Sonra döndü ve Kesh'e dostça, sıcacık bir bakış attı...
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:08 am

Tam bir şok yaşamıştı Selly. Bu onun için korkunç olmalıydı. Bende Tommy'i tanımadan önce onun gibiydim. Ancak sonunda onu buldum. Selly'de bulacaktı. Ona inanıyordum. Güçlü bir kıza benziyordu. Wulfric onun yanına gitmiş, onu sakinleştirmişti, arkadaşlık bu olsa gerek. Ben arkadaşlarımı Hogwarts'da bulmuştum. Umarım Wulfric'de o arkadaşlardan birisidir diye geçirdim aklımdan. Yerimden kalkıp Selly'nin yanına gittim ve omzunu sıvazladım "Selly, üzülme dedik ya hepimiz yardım edeceğiz sana. Bende eskiden böyle şeyler yaşamıştım. Ta ki bir akrabımı bulana kadar. Bana kimse yardım etmedi, ama söz sana yardım edeceğiz." Dedim. Selly ise umutsuzca başını salladı. Cole geldi yanımıza "Evet, hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için değil mi Wulf?" Dedi ve gülümsedi. Sonra yanıma geldi ve kulağıma fısıldadı "Kesha Wulf ile bir konuşmalısın. Bana bir kaç şey söyledi Nyx ile ilgili. Sanırım o da Nyx'in soyundan geliyor." Dedi. Ne! Bu harika bir haberdi. Ancak hemen konuşmayacaktım. Selly düzelir düzelmez konuşacaktım. Heyecanlanmıştım. Ama Selly kötü bir durumdaydı. Onu biraz neşelendirmeye çalıştı Eva ve Pen "Kızım biz burda boşuna mı duruyoruz!" Diye çıkıştı Eva. "Bütün imkanlarımızı zorlayarak sana yardım edeceğiz!" Dedi Pen neşeli bir sesle. Selly'nin de keyfi yerine gelmişti. Tamam Wulfric ile konuşacaktım "Wulfic, bir dakika konuşabilir miyiz?" Dedim çaresiz bir ses tonuyla. Selly'nin yanından biraz uzaklaştık. Derin bir nefes aldım "Şey Wulfric... Cole bana bir takım şeyler söyledi. Ailen Nyx'in soyundan mı geliyor?" Bir süre sustu. Ancak sonra cevap verdi "Evet..."
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 1:28 pm

Üzülmüştüm çünkü elimdeki en iyi fırsatı kaçırmıştım.Ama herkez beni teselli ediyordu, Kesha bile.Kesha ile düşman olmak istemiyordum çünkü böyle bir zamanda neşemi yerine getirenlerden biri olmuştu."Sana bir şey sormam lazım ama bu konuda konuşabilecek misin?" dedi Wulfric. "En yakın arkadaşlarımdan birisin sanırım bilmeye hakkın var. Sorabilirsin Wulf." dedim.Wulfric "O kadın kimdi Sell? Neden bu hale geldin onu görünce?" diye sordu.
Sonunda hepsi masaya dönmüştü ve anlatmaya başladım.
"O
kadın annemin yakın arkadaşlarından biri, ölürken bile yanında o
varmış. Onu çok aradım ancak hiç bir yerde bulamadım. O bana aileme ne
olduğunu söyleyebilecek tek insandı!"
gözlerimden yaşlar süzülüyordu. Wulfric yanıma geldi ve bir kolunu omzuma atarak
"Üzülme Maria, onu beraber buluruz ve gerekirse hepimiz sana yardım ederiz."
Soran bakışlarla diğerlerine baktı ve hepsi "Tabi ki. Neden olmasın?"
gibi cevaplar verdiler. En içten ve tatmin edici cevaplar ise Penn ve
Eva'dandı. Kesha bana karşı ilgili görünüyordu.

Kesha kalkıp yanıma geldi ve omzumu sıvazladı
"Maria, üzülme dedik ya
hepimiz yardım edeceğiz sana. Bende eskiden böyle şeyler yaşamıştım. Ta
ki bir akrabımı bulana kadar. Bana kimse yardım etmedi, ama söz sana
yardım edeceğiz."
Dedi.Başımı salladım ve sonra Cole yanımıza geldi.Kesha daha sonra yanımdan kalktı ve Wulfric ile konuşmak için uzaklaştı.Gerçekten üzülmüştüm toparlandım ve "Arkadaşlar bu benim için önemliydi.Ama sizin sayenizde bu durumu en az hasarla atlattım.Size çoook teşekkür ediyorum.Bu olay aklımı kurcalıycak olsada bu olayı bu günlük unutma istiyorum.Hiç birşey olmamış gibi yaşıycam bugün." dedim ve çok zorda olsa gülümsedim.

Not:Arkadaşlar adımı Maria Eldora yaptım.Karışıklık olmasın...
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:58 pm

Kesha bana "Wulfic, bir dakika konuşabilir miyiz?" dedi ve beraberce masadan uzaklaşıp başka bir masaya gittik. Bana "Şey Wulfric... Cole bana bir takım şeyler söyledi. Ailen Nyx'in soyundan mı geliyor?" diye sordu. Bir süre "Ne kadarını söylesem ki?" diye düşünüp en sonunda cevap verdim. "Evet."
Kesh, bana hala soran gözlerle bakıyordu. "Sanırım soracağın ya da merak ettiğin başka bir şeyler daha var." dedim. "Ben yalnızca bizim ailenin Nyx'in soyundan geldiğini sanırdım. Ama şimdi görüyorum ki yalnız değil mişiz..." Bunun üzerine Kesh'e "Sen üçlerin öyküsünü biliyor musun?" diye sordum.
"Nelerin nelerin?"
"Anlaşılan bilmiyorsun. Üçlerin öyküsü çok eski bir hikayedir ve Nyx'in soyundan gelen 3 asil kanın öyküsünü anlatır." Kesha bana boş gözlerle bakıyordu. "Anlaşılan ailesi ona daha sırları anlatmamıştı. Aslında benimde bilmemem gerekiyordu ve eğer büyükbabam hala burada olabileceğini bilseydim hiçbir şeyi öğrenmekte istemezdim." diye iç geçirdim. Daha sonra anlatmaya başladım. "Çok eski zamanlarda şu anda üç köklü aile olarak bilinen Salieriant'lar ve adını bilmediğim iki aile daha, bu üç aile o zamanlar tek bir aileymiş. Hepsi bir aradalarmış ve birlikte yaşarlarmış. Bu üç ailede Nyx'in soyundan geliyormuş, yani aralarında çok güçlü bir kan bağı varmış. Bu üç büyük ailede birbirlerine karşı çok sıkı bağlılıkları varmış. Ailelerin en büyükleri 2 haftada bir diğerlerinin katılamadığı bir toplantı yaparlarmış. Derken çok uzun yüzyıllar sonra adını bilmediğimiz ailenin en yaşlısı olan kişi diğer ailelerden daha üstün oldukları iddiasında bulunmuş ve ilk fesat tohumları atılıp ilk çatlaklar oluşmaya başlamış bu kadim dostluğun içerisinde. Boşuna dememiş eskilerin bilgeleri 'İnsanoğlu tamahkardır.' diye. Bu yaşananlar zamanla büyümüş ve bu üç aile birbirleriyle geçinemez hatta aynı ortamda dahi bulunamaz olmuşlar. En sonunda çıkar yolu ayrılmakta bulmuşlar. Bir daha da bir arya gelmemişler, birbirlerinden çok uzak yerlere dağılmışlar." Anlatmayı bitirdiğim zaman Kesha çok şaşırmış göründü ancak ben devam ettim. "O zamandan sonra bu bilgiler ve daha niceleri aile içerisinde dededen toruna, yani bir kuşak arayla yeni nesile aktarılmaya devam etmiş. Fakat bu bilgilerin verilmesi için kişinin reşit olması gerekiyormuş. Bunları bana anlatan büyükbabamada onun büyükbabası anlatmış bunları. Yani anlayacağın benim henüz bunları bilmemem gerekiyor ama 3 yıl önce birşey oldu. Bir gün büyükbabama gitmiştim ancak o çok telaşlı ve dehşete düşmüş görünüyordu. Bana "Geliyorlar! Geliyorlar! Benim için geliyorlar!" diyerek beni bodruma indirdi. Bana işte bu sana anlattıklarımı anlattıktan sonra yukarıdan bir ses "Bombarda Maksima" diye bağırdı ve evin kapısının yerle bir olduğunu duyduk. Bana sen burda saklan dedi ve yukarı çıktı. Yukarıdan çarpışma sesleri geliyordu fakat ben korkumu yenemeyerek bakamadım. Nede olsa daha 9 yaşındaydım. Ancak ben dedemin bu olayında üstesinden geleceğine inanıyordum çünkü benim ailem damarlarında ki sihir sayesinde çok dayanıklı ve çok güçlüdürler. Bir süre sonra sesler kesildi uzaklaşan ayak sesleri duydum. Çıkıp baktığımda dedem yerde kanlar içinde yatıyordu ve yanında tanımadığım 5 kişide ölü olarak cansızca yatıyordu. Sonra bayılmışım ve gözlerimi açtığımda kendimi evde buldum. Meğerse bir haftadır baygın ve şoktaymışım, aynı zamanda devamlı çığlıklar atıyormuşum. Kabul etmeliyim ki hiç kolay değildi bunu atlatmak." Titremeye başlamıştım ve bu yüzden anlatmayı kestim. Olanları anlatırken sanki yeniden yaşamıştım ve gözlerim dolu dolu olmuştu. İçimdn "Umarım bunu kimse görmez." diyerek kendimi tutmaya çalışıyordum. Ben hiç bir zaman başkalarının karşısında böyle kötü bir duruma düşmemiştim ve düşmezdimde ancak kendimi tutamıyordum. Artık daha fazla dayanamayacağımı anladım ve kendimi koyverdim.

En son Wulfric Eugène Salieriant tarafından Ptsi Eyl. 06, 2010 9:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:43 pm

karşımda ağlıyordu. Wulf'un ağlayacağını hiç düşünmemiştim. Elleriyle şakaklarını ovdu. Elimi omzuna koymak için kaldırdım ancak sonra vazgeçtim. Kendine gelmeye başlayınca bende kendi hikayemi anlatma gereği hissettim "Bana kimse bir şey söylemedi. Aslında bana söyleyecek kimse yoktu. Senin bir ailen varmış Wulf. Benim yoktu. Bir yetiştirme yurdunda büyüdüm. Beş yaşında da evlatlık alındım." Bir an duraksadım. Bunları anlatmam doğru muydu? Wulf'u kendime yakın hissetmiştim. O yüzden bunları anlatıyordum ona "Aslında benim tek akrabam profesör Euryale. O da Nyx'in soyundan gelmiyor. O Hades'in soyundan. Belki annem ve babam Nyx'in çocuklarıydı. Bilmiyorum. Hiçbir bilgi yok ne yazık ki. Ancak senin büyük baban bazı şeyleri biliyor gibi. Eğer yaşasaydı... Ona soracak bir sürü sorum vardı. Eğer... Ama o soruları belki sana sorabilirim." Dedim kararlı bir sesle. "Annem bilinmiyor. Babam bilinmiyor. Belki de ben sadece Nyx'in çocuğuyum. Bana yardım et Wulf. Büyükbaban hiç Nyx'in çocuklarından bahsetti mi?" Dedim ümitle. Kafasını yere çevirdi. Hatırlamaya çalışır gibi bir hali vardı. Beş dakika sonra gözümden bir yaş süzüldü. Geçmişimi bilmemek beni deli ediyordu. "Wulf, Nyx'in çocuklarının taşıdığı bir işaret varmış. O ne? Nyx hangi çocuğunu dünyaya yollamış" Deli gibi ardı ardına sorular soruyordum. Sonunda Wulf konuşmak için ağzını açtı. Yardım et bana Wulfric.
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 9:43 am

Beni bu halde görünce şok olmuş gibi göründü. Anlaşılan benim ağlayabileceğime ihtimal vermiyordu. Bir an eli kalktı ancak Kesha ne yapacağını bilemediği için geri yanına düştü. Ben yavaş yavaş toparlanıyordum ve bu sırada da o anlatmaya başladı. "Bana kimse bir şey söylemedi. Aslında bana söyleyecek kimse yoktu. Senin bir ailen varmış Wulf. Benim yoktu. Bir yetiştirme yurdunda büyüdüm. Beş yaşında da evlatlık alındım." dedi. Bunu ilk kez onun ağzından duyuyordum ve bunların bir sır olduğunu bildiğim içinde mutluydum. "Kesh beni kendine gerçekten yakın hissetmese anlatmazdı bana bunları." diye düşündüm. Bu arada o anlatmaya devam ediyordu "Aslında benim tek akrabam profesör Euryale. O da Nyx'in soyundan gelmiyor. O Hades'in soyundan. Belki annem ve babam Nyx'in çocuklarıydı. Bilmiyorum. Hiçbir bilgi yok ne yazık ki. Ancak senin büyük baban bazı şeyleri biliyor gibi. Eğer yaşasaydı... Ona soracak bir sürü sorum vardı. Eğer... Ama o soruları belki sana sorabilirim." Dedi kararlı bir sesle. "Annem bilinmiyor. Babam bilinmiyor. Belki de ben sadece Nyx'in çocuğuyum. Bana yardım et Wulf. Büyükbaban hiç Nyx'in çocuklarından bahsetti mi?" Şu an kafam gerçekten karışıktı ve hatırlamak için yere doğru bakarken yüz hatlarım iyice belirginleşmiş, yüzüm buruşmuştu, çünkü biraz başım ağrıyordu. Aslında bir şeyler biliyordum. Büyükbabam söylemişti. Bunu hatırlamanın sevinciyle ona döndüğümde gözleri yaşlarla doluydu ve bana çaresizlikle bakıyordu. Gözleri adeta "Bana yardım et..." diye feryat ediyordu. bir an bu halini görünce ne diyeceğimi bilemedim ve hemen elimi omzuna atarak onu teselliye çalıştım. Biraz daha iyi görününcede ona "Aslında bir şeyler hatırlıyorum. Bu konu büyükbabamın söyledikleri arasındaydı ancak tam hatırlayamadım. Yine de bazı yerlerini çok net hatırlıyorum." dedim. Gözleri şimdi mutluluktan parlıyordu ve bu beni de mutlu etti. "Seninde bildiğin gibi Nyx'in işareti bir hilaldir fakat ailelerimiz bu simgeyi açıktan açığa kullanamazlardı çünkü bir çok düşmanları vardı." diye başladım ve derin bir nefes aldıktan sonra devam ettim "Nyx'in çocukları olan bu üç aile Nyx'in simgesini aie armalarına ustalıkla saklamayı başarmışlardır. Armalarımızda bir ejderha asıl aile armasının etrafını dolaşırken resmedilmiştir ve bu ejderha bir hilal şekli çizer dolaşırken." dedim. "Ve tabii genelde aile üyelerinde bu simge sağ omuzlarının arkasında dövme olarak bulunurdu."
"Senin de anldığın gibi Nyx'in çocuklarının simgesi hilal çizen bir ejderha." dedim. Büyülenmiş gibi bana bakıyordu ve bu beni güldürdü. Bir süre sonra o da gülmeme katıldı ve beraberce güldük bir süre. Daha sonra ona "Gerçek soyadını biliyor musun peki? Bu bilgi Nyx'in soyundn gelen bir diğer hanedanlığı aydınlatmamıza ve seninle ailen hakkında daha çok bilgi toplamızda yardımcı olabilir." dedim fakat bana "Ben zaten araştırdım ve bir şey bulamadım." deyince "Ben istersem en eski arşivlere ve belgelere bile ulaşabilirim." diye ekledim sıcak bir gülümsemeyle.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:13 pm

Wulf gerçekten müthiş birisiydi. Omzumun arkasında öyle bir şey vardı. Hilal şekli çizen bir ejderha... Üvey annemin anlatığına göre ben bebekkende bu dövme varmış. Hala var. Ancak ben o dövmeden kimseye bahsetmemiştim. Wulf hariç...

"Ben istersem en eski arşivlere ve belgelere bile ulaşabilirim." dedi. Aldığım en harika bilgiydi. "O zaman iste Wulf." Dedim gülümseyerek. Dövme aklımı kurcalıyordu. "Bir dakika, hemen geliyorum." Dedim. Wulf'da kafasını salladı. Koşarak kızlar tuvaletine daldım tekrar. Askılı elbisemin askısını sıyırdım ve dövmemi inceledim. Büyüdüğüm için dövme artık küçük kalmıştı. Ayrıntılı değildi, siyahtı ve Wulf'un anlattığı gibi hilal şeklindeydi. Hızlı bir şekilde askımı yine omzuma aldım ve dışarı çıktım. Gülümsüyordum. "Ne oldu?" Diye şaşkınlıkla sordu Wulf. "Sadece dövmeme baktım." Dedim. Gözleri büyümüştü. "Tanrıça Kesha!" Dedi kahkaha atarak. Bende keyifli bir kahkaha attım. "Aslında diğer adım Lune. Lune daha uygun olur." Dedim kıkırdayarak. "Anlamı ne?" Dedi merakla. "Dolunay demek. Almanca." Dedim. Başını salladı. "Eski arşivlere nasıl ulaşabiliriz?" Dedim merakla.
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:57 pm

Buralarda anlaşılması karışık bir şey oluyordu.Ne olduğunu anlamadığım bir şekilde olanları dinliyordum.Kesh*in koşarak lavaboya gitmesinin sebebi dövmesini kontrol etmekti,ve Wulfla aralarında tarifi garip bir bağ vardı."Hangi bağın tarifi yapılmıştır ki?" diye düşündüm.Bu beni gülümsetmişti.Wulf "Tanrıça Kesha" demişti.Aklımda Kesh tanrıça olursa nasıl bir şekle girer diye hayal kuruyordum.Bu çok saçmaydı..Benim Kesh*im bembeyaz uzun bir elbise içinde..Korkunç kelimesinini hakkını verecek bir durumdu.."Aslında diğer adım Lune.Lune daha uygun olur" ve ardından bir kıkırdama.Dikkatimi "Lune " kelimesine çeviriyorum.Neden dana uygun olsun ki demeye fırsat kalmadan Wulf*u duyuyorum.Meraklı bir ses ve tatmin edici bir cevap istiyor gibi.."Anlamı ne?"Bu sorunun cevabını ben de merak ediyordum.Dikkatimi Kesh*in ağzından çıkacak kelimelere adamıştım."Dolunay demek.Almanca."Tanıdık gibi gelmiyor değildi zaten.."Eski arşivlere nasıl ulaşabiliriz?" Merakla tutunacak bir geçmiş arıyordu Kesh..Bu bana bir yerden tanıdık geliyordu;ben gibi..Aileme dair ne biliyordum?Maria*yı düşündüm.O da ailesi hakkında pek birşey bilmiyordu.Onunkiler de çok küçükken ölmüştü."Tüm bu gerçek mi?Hepimizin aile tarafı bu kadar eksik!Nasıl bir cehennemdeyiz biz!Bu nasıl bir kıyamet?"o kadar sinirliydim ki.Benim için aile önemli bir kavramdı,önemli bir yeri vardı.Nasıl oluyorda hepimizin aile kavramı bu kadar eksik,bu kadar düşük oluyordu.Yine aynı şey..Ruhumun boşluğundaki derinlikteyim..Bu beni boğuyor...Nasıl bir hayatımız var..Nasıl bir dünyadayız..Elime bir el değiyor.Bakışlarımı kararlı hale getiriyorum,toparlanıyorum..Kimin bu el?"Eva?İyi misin?" diye bir fısıldı geliyor kulağıma..Rüzgar gibi..Boşluk gibi..Amaçsızca savrulan yaprak gibi..Gülümseyip bozuntuya vermeden Mariaya dönüyorum."Güzel ayakkabılar" diyorum."Hey Kesh..Tanrıçayken bizi unutmazsın değil mi?" diye sırıtıyorum.Keyfim yerine gelmiş gibi..Biraz daha iyiyim..Pen*e dönüyorum;güzel kardeşim..Göz ucuyla Mariaya bakıyorum;hep yanımda diye fısıldıyorum.
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:32 pm

Yanımıza Androméda geldi ve "Maria tatlım kapatıyorum dükkanı.Evayla kalıyomusunuz bende?" dite sordu.Rvaya baktım başını salladı ve "Tamam kalıyoruz" dedim.Androméda "Peki benim buraları taparlamam lazım bekleyin." dedi.Diğerlerini geçirdik ve Eva ile oturduk.Ben daha fazla dayanamadım ve "Eva sana bir şey söylemem lazım." dedi.Eva "Söyle hadi!" dedi.Derin bir nefes aldım ve durmadan konuşmaya başladım "Eva bak bugün bana bir kutu geldi içinde 2 tane kolye var.Biliyorsun annnelerimiz kardeşten daha yakınlar ve büyük ihtimalle beraber öldüler.Kolye onların, kolyelerin ucunda birer top var ve içinde okyanus suyu var.Bir kolyenin ucundaki topta küçük harflerle benim diğerindede senin annenin adı yazıyor.Kolyelerin isimlerini falan bilmiyorum ama şekillerinden yola çıkarak bazı büyücülere sordum asla ama alsa kolyeler konusunda bilgi vermiyorlar Eva asla!" dedim ve nefes aldım.Eva ağzı beş karış açık şokta bana bakıyordu...
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 6:50 pm

Maria*nın neyşi vardı böyle anlayamılordum.Bir garip,bir aceleci.Bizimkileri yolcularken için bir garip olmuştu.Onları benimsemiştim ailem gibi..Aile..Ah ne kadar da komik,benim bir ailem yoktu ki?Maria birden ağzındaki baklayı çıkardı ve "Eva bak bugün bana bir kutu geldi içinde 2 tane kolye var.Biliyorsun annnelerimiz kardeşten daha yakınlar ve büyük ihtimalle beraber öldüler.Kolye onların, kolyelerin ucunda birer top var ve içinde okyanus suyu var.Bir kolyenin ucundaki topta küçük harflerle benim diğerindede senin annenin adı yazıyor.Kolyelerin isimlerini falan bilmiyorum ama şekillerinden yola çıkarak bazı büyücülere sordum asla ama alsa kolyeler konusunda bilgi vermiyorlar Eva asla!" dedi.Bu da ne demekti?Maria ne saçmalıyordu böyle,ne!Bu neydi böyle!Öyle sinirliydim ki!Öyle boş,öyle saçma öyle garip ki.Tüm bunlar bir şaka olmalıydı.Annem..İçimdeki boşluğu hissettim.Yine beni içine alıyordu.Ayağa kalkıp derin bir nefes aldım."Yani bana yalan söyledin öyle mi Maria?" diye sakince sordum.Düşündüğüm şey annemden çok bu hisdi.Boşluk,beni gittikçe içeri çekiciyor,boğuluyorum."Eva ne yalanı?Ben sana yalan söylemedim"Bu sakinliğim Mariayı tedirgin etmiş olmayıldı.En son böyle ne zaman sakin olmuştum?"Koskoca bir gün Maria,koskocabir gün!"Elimde olmadan bağırıyordum."Koskoca birgün üç maymunu mi oynadık yani!Gün bitmek üzereyken mi bunu bana söyledin!"Elimde değildi.Bu çok ağır gelmişti ve ben sinirlerime hakim olacak kadar otokontrole sahip değilim."Eva ben" dinlemeyecek kadar kararlıydım."Eva ben NE!Eva ben doğru zamanı bekledim mi?Neden bahsediyorsun sen!"Annem..Zihnimde beliren hayali bir ifade..Yaşıyor mu ölü mü?Ya babam..?var mı yok mu?Sahip olduklarım ne ki!
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 8:47 am

Sessizlik, Eva'nın içinde depremler oluyordu, eminim buna.[b]"Yani bana yalan söyledin öyle mi Maria?"diye sakınce sordu."Eva ne yalanı?Ben sana yalan söylemedim" dedim, tedirgin olmuştum."Koskoca bir gün Maria,koskocabir gün!Koskoca birgün üç maymunu mi oynadık yani!Gün bitmek üzereyken mi bunu bana söyledin!" dedi Eva bağırıyordu."Eva ben" ağzımı açmıştım ki sözümü kesti."Eva ben NE!Eva ben doğru zamanı bekledim mi?Neden bahsediyorsun sen!" gerçekten bağırıyordu!Bana bağırıyordu yıllardır senelerdır hatta gözlerimi illk açtığımızda ikimizde birbirimizi görmüştük ve asla kavga etmemiştik.Tekrar derin bir nefes aldım ve "Eva bak emin olamadım tamam mı?Bir düşünsene annelerimizinolduğunu sanıyorum ve sana söylüyorum.Sonra onların olmadığı anlaşılıyor.Bu daha kötü değil mi?Daha büyük bir hayal kırıklığı değil mi?Araştırdım tek bir resim istedim teyzemden bana verdiği resimde kolyeleri gördüm Eva!Emin olduktan sonra sana söylemek istedim!" dedim ve sustum...

Bana bakıordu sadece bana bakıyordu.Uzun bir sessizlikten sonra "Kutu nerde?" dedi.Çantamdan çıkardım ve gösterdim.İçinden kolyeyi aldı ve incelemeye başladı.Bende kutuyu açtım.Daha önce dikkatimi çekmeyen bir bölüm dikkatimi çekti.Düzdü ama demiri vardı açtım ve içinde bir kolye daha olduğunu gördüm.Eva ve benimki ile aynıydı.Kalbim küt küt atıyordu.Elime kolyeyi aldım ve inceledim.Hemen adın yazılı olduğu bölüme baktım.Annemin ismi yazılıydı: "Kim"...Birden biri karnıma tekme atmış gibi hissettim.Birden gözümden yaşlar süzüldü.Eva hemen "Ne oldu?!" diye ayağı kalkmıştı.Zar zor konuştum "Kardeşim Eva!Benim bir kardeşim var!" dedim...
[/b]
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue93 / 10093 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue47 / 10047 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:39 pm

Rp out: Son. Yazmıyorsunuz artık diye kapıyorum, zaten çok uzadı.:D
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Liliana Liselotte Belle
Liliana Liselotte Belle

Gerçek İsim : Serra^^
Sihirsel Soy : Melez^^
En Belirgin Özellik : Marjinal ve Anı yaşayanlardan.
Rpg Puanı :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue75 / 10075 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~ Birinci Kat. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~ Birinci Kat. Right_bar_bleue

~ Birinci Kat. Empty
MesajKonu: Geri: ~ Birinci Kat.   ~ Birinci Kat. Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 9:33 am

Ve işte özlediğim mekandaydım. New York güzeldi, ama İtalya hiçbir şeye değişilmez.

İçeriden gelen mis gibi pasta kokusu... "Mmm... Monica?" dedim. İçeriden ses gelmedi. Şimdi korkutmak vardı onu, arkasından sessizce yaklaşıp saçını asılmak. Ama olmaz. Olmaz çünkü çok özledim onu ve uzun zamandır görüşmediğim kardeşimden duymak istediğim ses, kesinlikle bağırdığındaki tiz sesi değil.

Mutfağa doğru ilerlerken "Monica?" diye seslenmeye devam ettim. Duymadı. "Pasta yaparken neden bu kadar kendinden geçmek zorundasın ki?" diye isyan ettim kendi içimde. Bu sefer yüksek sesle "Monica!" diye bağırdım. İçerden şaşkın bir ses cevap verdi "Lil?"

Ve gittikçe hızlanan ayak sesleri. Daha hızlı... Koşuyor. Köşeyi döndü, kapıdaki sinekliğin şıkıtıları ve unlu surat karşımda.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/liliananixiebel

~ Birinci Kat.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki