Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cole Dix Nightmare

3 posters
YazarMesaj
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
Cole Dix Nightmare Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Cole Dix Nightmare Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cole Dix Nightmare Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Cole Dix Nightmare Right_bar_bleue

Cole Dix Nightmare Empty
MesajKonu: Cole Dix Nightmare   Cole Dix Nightmare Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 10:41 am

Ad: Cole Dix

Soyad: Nightmare

Kişilik Özellikleri: Duygularını açmayı pek sevmez.Hep içine atar.Bu da onu sessiz bir çocuk yapar. Bazı zamanlar çok duygusuz davranabilir. İnsanlar onunla konuştuğunda kendilerini bir duvarla konuşuyormuş gibi hissederler. Aşk onun için zaman kaybıdır. Bunu düşünmesinin tek nedeni yıllar önce aldığı derin bir yaradır. Ondan sonra aşk düşüncesini kafasından tamamen uzaklaştırmıştır.

Genellikle sinirli ve agresifdir. Onu ancak dostları sakinleştirir. Biraz psikopat olduğuda söylenebilir. Morali düşük olduğunda çok bencil davranabilir.
Duyguları var ile yok arasında bir şeydir. Bütün sevinçlerini, heyecanlarını hep yeşil gözlerinde gizler. Neredeyse hiç ağlamamıştır.
Müzik tarzı onun sertliğini ve duygusuzluğunu ifade eder. Evet o sert metal dinler. Bazı zamanlar ise klasik müzikle kaçamak yolculuklar yapar.

Aile Geçmişi:Ailesinden bahsetmeyi pek sevmez. Onlar hakkında bilgisi olmadığından değil, sadece onlardan utanmaktadır.O bir safkandır.Babası büyücülerin dünyasında yaşamak yerine muggle'ların dünyasında yaşamayı tercih etmiştir.Babası bir polistir.Annesi ise tam bir büyücüdür.Ama eşine duyduğu aşk onun da muggle'ların dünyasında yaşaması demek oluyordu. Annesi ve babası o kadar aşıktılar ki birbirlerini öldürmüşlerdir. Bunun nedeni beraber ölmek istedikleridir. Cole o zamanlar çok küçükmüş.Altı ila sekiz yaşlarında...Anne ve babası öldükten sonra teyzesinin yanına gitmiştir.O zamanlar hogwartstan gelen mektup ile sonunda büyücülerin dünyasına girmiştir.

Burç: Kova
Sevdiği Renkler: Koyu ve kasvetli olan her rengi sever.En son anne ve babasını görmeden önce mavi ve yeşil renkleri severdi.

Sevdiği Hayvanlar: Tüm vahşi hayvanları sever.Örneğin kılıçdişli kaplan, vaşak, kurt ve daha bir çoğu...

Rpg Puanı : Ben Kesha Şune Euryale hesabının sahibiyim irem ayça.O yüzden 50
Seçmen Şapka
Kadim Şapka
Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Sihirsel Soy :
En Belirgin Özellik : Seçerim.
Rpg Puanı :
Cole Dix Nightmare Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cole Dix Nightmare Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cole Dix Nightmare Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cole Dix Nightmare Right_bar_bleue

Cole Dix Nightmare Empty
MesajKonu: Geri: Cole Dix Nightmare   Cole Dix Nightmare Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 9:34 am

IP adresinde Kesha olduğun doğrulanmıyor canım. Bu nedenle, Kesha hesabından, bu hesabın sana ait olduğunu doğrular mısın pm ile? ^^
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Cole Dix Nightmare Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Cole Dix Nightmare Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cole Dix Nightmare Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Cole Dix Nightmare Right_bar_bleue

Cole Dix Nightmare Empty
MesajKonu: Geri: Cole Dix Nightmare   Cole Dix Nightmare Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 10:02 am

Ben pm atamıyorum.O yüzden buraya yazmak zorundayım.IP ile nasıl oluyor aslında pek bir fikrim yok.Ve nasıl kanıtlayacağımıda bilmiyorum ne yazık ki :(
Seçmen Şapka
Kadim Şapka
Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Sihirsel Soy :
En Belirgin Özellik : Seçerim.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Cole Dix Nightmare Empty
MesajKonu: Geri: Cole Dix Nightmare   Cole Dix Nightmare Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 10:51 am

Spoiler:

Ravenclaw
4. Sınıf

Cole Dix Nightmare
1 sayfadaki 1 sayfası