Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Malikhanenin Dış Görünüşü

YazarMesaj
Diana Swennie Rosenbaum
Cadı
Cadı
Diana Swennie Rosenbaum

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Duyguları ile hareket etmesi.
Rpg Puanı :
Malikhanenin Dış Görünüşü Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Malikhanenin Dış Görünüşü Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Malikhanenin Dış Görünüşü Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Malikhanenin Dış Görünüşü Right_bar_bleue

Malikhanenin Dış Görünüşü Empty
MesajKonu: Malikhanenin Dış Görünüşü   Malikhanenin Dış Görünüşü Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:27 am

Malikhanenin Dış Görünüşü 2vvw36x
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Diana Swennie Rosenbaum
Cadı
Cadı
Diana Swennie Rosenbaum

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Duyguları ile hareket etmesi.
Rpg Puanı :
Malikhanenin Dış Görünüşü Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Malikhanenin Dış Görünüşü Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Malikhanenin Dış Görünüşü Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Malikhanenin Dış Görünüşü Right_bar_bleue

Malikhanenin Dış Görünüşü Empty
MesajKonu: Geri: Malikhanenin Dış Görünüşü   Malikhanenin Dış Görünüşü Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 12:20 pm

"Haydi ama Ely! Ağaç oldum burada!" diye bağırdım bıkkınlıkla. Malikhanenin kapısında Elyssa'yı bekliyordum on dakikadır. Dümdüz, siyah elbisemin askısını düzelttim. Elimle saçımın buklesiyle oynamaya başladım. O sırada farkettim, saçım sarı ve dalgalıydı. Bu halimle kolayca farkedilirdim. Hemen kızıl saça odaklandım. Saçım, kızıl ve düzdü şimdi.
Elyssa da gelmişti. Onun daha turuncumsu ama kızıl olduğu sezilen bir saç rengi vardı.
"Haydi, gidelim artık." dedi sabırsızlıkla. Gözlerimi devirerek:
"Evet, ben de öyle istiyorum zaten." dedim muzip bir ses tonuyla ve sevimli bir yüz ifadesi takındım. İlk önce gülümsedi bu tavrıma.
"Off! Tamam geldim işte." dedikten sonra derin bir nefes aldı ve "Gidelim." dedi. Gözlerimi kapatıp odaklandım, Domuz Kafası'nın insanın midesini kaldıran yoğun kokusunu ve boğucu havayı düşündüm. Gözlerimi açtığımda, Domuz Kafası'ndaydım, Elyssa da yanımdaydı. Yüzümü buruşturdum.
https://godricshollow.yetkin-forum.com

Malikhanenin Dış Görünüşü
1 sayfadaki 1 sayfası