Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Slytherin Binası Ortak Salonu

5 posters
YazarMesaj
Diana Swennie Rosenbaum
Cadı
Cadı
Diana Swennie Rosenbaum

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Duyguları ile hareket etmesi.
Rpg Puanı :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue

Slytherin Binası Ortak Salonu Empty
MesajKonu: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:58 pm

Slytherin Ortak Salonu zindanların orada yer altındadır.Uzun ve taşlarla döşeli esrarengiz bir yerdir.Tamamiyle öğrencilerin zevkine göre düzenlenmiştir.Koyu tonlarda deri koltuklar ve kocaman bir taş şömine vardır.Tavandan sarkan yeşilimsi ışıklar salonu aydınlatır.Yatakhanelere çıkan taş merdivenler burada bulunur.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Annabel Anderson
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Annabel Anderson

Gerçek İsim : Betül
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : En büyük tutkusu kötülük yapmak olan bir sürtük o, evet.
Rpg Puanı :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:29 pm

"Ah Tanrım. Ödev yapmaktan nefret ediyorum."

Aphrodite'le birlikte, ortak salonumuzdaki favorilerimiz olan koyu yeşil deri koltuklara gömülmüş haftasonu ödevlerimizi yapmaya çalışıyorduk. Dışarıda apaydınlık, mis gibi güneşli bir gün varken bu gerçekten çok zor bir işti. Ben can sıkıcı ve aptal ödevlerimizden şikayet ederken Aphrodite çoktan kafasını masaya koymuştu. Uzun, kahverengi saçları yüzünü örtüyordu. Ona şöyle bir baktım.

"Tamam. Bu kadar yeter. Hadi kalk Aphrodite. Göle gidiyoruz." dedim kendimden emin bir şekilde kitaplarımı kapatırken. En iyi arkadaşım uyuşuk bir şekilde elini kaldırdı ve yüzünü kapatan bir saç tutamını sabırsızca önünden çekti. Mavi gözlerini yüzüme dikti ve "Kafayı mı yedin sen?!" dercesine baktı yüzüme.

"Bu aptal kompozisyonlar kendiliğinden yazılmayacaklar hayatım." dedi Aphrodite sıkkın bir şekilde. Kafasının altındaki kitabı çekip kapattım. Sitemkâr bakışlarla kafasını masadan kaldırdı.

"Umrumda bile değil. Akşama kütüphaneye gideriz. Eminim bir sürü 3. sınıftan inek vardır orada. Yaptırıveririz birine." dedim mürekkep şişemin ağzını dikkatli bir şekilde kapatırken. Aphrodite bir saniye durdu. Sonra...
Aphrodite Monteque
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Patronus : Johnny Depp'in burnu. Sihirsel Soy : Depp kan.
Özel Yetenek : YOK
En Belirgin Özellik : Johnny Depp'i tavladı. Var mı dahası?
Rpg Puanı :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:13 pm

Uyumak istediğimi ferk ettim.Ann ile haftasonu ödevlerimizi yapmak için ortak salona çekilmiştik.Ve bu ödevleri yapmak bu yorgunlukla ve ortak salonun yumuşacık , oturduğunda içine gömüldüğün koltuklarında oturarak daha doğrusu yayılarak yapmak oldukça zordu.Bu yüzden bende kendimi zorlamayarak kafamı kalın ve yumuşak olduğu için yastık görevi görmeye elverişli bir kitabın üzerine koymuş uyukluyordum.
"Ah Tanrım. Ödev yapmaktan nefret ediyorum." diyen Ann'in sesiyle biraz uyanır gibi oldum ama neyseki çabuk geçti.Tekrar uyku halime döndüm.Gerçekten bende bu gün -veya hiçbir gün- ödev yapmayı istemiyordum.
"Tamam. Bu kadar yeter. Hadi kalk Aphrodite. Göle gidiyoruz." dedi Ann isyan eder gibi.İsyan edilmeyecek gibi de değildi ama neyse.Uyuşuk bir şekilde zorla kafamı kaldırdım ve Ann'e ''Delirdin mi sen?'' dercesine baktım.Sonra da bıkkın bir şekilde "Bu aptal kompozisyonlar kendiliğinden yazılmayacaklar hayatım." dedim.Kafamı tekrar kitabın üzerine koydum ve kaldığım yerden devam ettim.Birden başımın altındaki kalın kitap yok oldu ve benim kafam masa sert bir biçimde çarptı.Sinirli bakışlarımı -aslında asla sinirlenemeyeceğim- güzel yüze çevirdim.
"Umrumda bile değil. Akşama kütüphaneye gideriz. Eminim bir sürü 3. sınıftan inek vardır orada. Yaptırıveririz birine." dedi bariz bir şeyden bahseder gibi.Aslında bariz birşeydi ödevlerimizin çok az bir kısmını yapardık.Yapacak o kadar inek varken bize mi düşer?
Bir saniye durdum ve başımı şömünenin yanındaki birinci sınıflara çevirdim.''Eminim dediklerimizi duymuşlardır.'' dedi Ann oda küçüklere bakıyordu.Yerimden kalktım ve yanlarına doğru gittim.Ann'in ise bizi izlemek yerine masayı topladığına adım gibi emindim.Garip birşey değildi çünkü.''Ne duydunuz?'' dedim sert bir sesle onlara baktığım andan beri soğuk terler döken 1. sınıflara.''H-hiç bir şey.'' dedi bir tanesi kekeleyerek.Soğuk bir şekilde gülümsedim ve "İyi duymadığınız bir şeyi başkalarına da söyleyemezsiniz.Değil mi?'' diye ekledim tehtidkar bir sesle.Hayır anlamında başlarını salladılar ve bende gülüp beni bbekleyen Ann'ın yanına döndüm.Ann koluma girdi ve bende ''Bizden neden korkuyorlar anlamıyorum.Halbu ki çok sevgi doluyuz.'' dedim sahte bir masumiyetle.
Gülerek portreden çıktık..
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : şansLıı :) ve soğukkanLı...
Rpg Puanı :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue62 / 10062 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue31 / 10031 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 1:14 pm

Bugün yapmaya karar verdiklerim?mmm..bir düşünüyorum da;hiçbirşey.Kavanozuma doğru gidiyorum.Bu kavanozdaki kağıtlarda yapılacak bir sürü şey yazıyor.Hevesle çekiyorum bir kağıt.'Ödevlerinizi yapmalısınız Bayan Lion' Hey bu da nesi?Bunu bu kavanozun içine kim attı!Tekrar çekmek için elimi içine sokmaya çalışıyorum.Bu da ne?Sihirlenmiş.Bunu kim yapmış olabilir?Tabiki de büyük amcam!Eve döndüğümde onu öldürücem.Neyse,bari biraz ödev yapayım.
Hayatta ya hep ya hiç diyenlerdenimdir.Bu yüzden ödevlerimi yaparken titizlik gösteririm.Zaten sevdiğim birkaç ders var onlarda da en iyisi olmak istiyorum.Kütüphaneye gidemeyecek kadar üşengecim bugün.
Ah şu aptal ödevler..Gerçekten de günü berbat ediyorlar.Nasıl oluyor da tüm ödevleri yapanlar oluyor?Gerçekten de anlaşılmaz.
İçimden söylediğim bu söyler tüy kalemime de yansıyor.'ah olamaz.Tüm ödevlerin canı cehenneme!' diye söyleniyorum.Allah'tan ortak salonda bugün pek kişi yok.Bir kaç birinci sınıf kafasını kaldırmış bana bakıyor.Bunların sorunu ne! 'heyy!Neye bakıyorsun sen.' diye hırlıyorum.Olamaz yine başladım işte,şu hırlamamdan nefret ediyorum. 'Eğer kafanı önündeki parşömente gömmezsen korkarım bunu benim yapmam gerekecek.' diye gülümsüyorum.Aptal I.sınıflarla uğraşmak her zaman zevklidir.
Kendimi seviyorum.Kalkıp gidiyolar.Arada dönüp arkalarına bakıyorlar.Bu beni gülümsetiyor.O aptallar gitmiş olabilir ama ben hala ödeve kocaman mürekkep lekeleri yaptım ve yanlış yazdım.Bundan nefret ediyorum.O I.sınıfları bir bulursam ejderha testislerini ağızlarına tıkayacağım.
Yeni bir parşöment alıyorum.Parşömenti yarısına kadar doldirmiştim,şimdi hepsini baştan yazmam gerek.Aman ne güzel!Ortak salona ben kendimle uğraşırken bir kız gelmiş.mmm..şipşak kusur olaraktan hemen incelemeye başlıyorum.Aslında mesleğimde biraz yaşlanıyorum galiba..şipşak bi kusur bulamadım.Kız bana dönüyor.Kaldırdığım mürekkep lekeli kağıdı kafifçe lekeleri görebileceği şekilde kaldırıp gülümsüyorum.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 3:36 pm

Ah şimdi kim ödevle uğraşacak? Durun hemen cevaplayayım, ben! Ve gayette uzun bir uğraşma olacak. Lanet şeyler. Ancak sevdiğim birkaç ders var zaten. Onlarda da başarılıyım galiba. Elimden geldiğince. Şu aralar canım sıkkın zaten. Kimseyle konuşmuyorum. Bir derdim yok, ama canım sıkkın işte! Bu ödevlerde tam yerinde. Yarına yetiştirmem lazım. Yeterince stresliyim. Hemen kitaplarımı, mürekkebimi-tüy kalemimi ve parşomenimi aldım. Hızla ortak salona gittim. Koridorda çok hızlı yürüyordum. Suratım asıktı. Öğrencilere çarpa çarpa geçiyordum. Bir ikinci sınıf öğrencisi bana çıkıştı. "Önüne baksana!" Ah yanlış kişiye toslamıştı. Kesinlikle onu parça parça edecektim. Zaten moralim bozuktu. "Bakmazsam ne olur çömez? Döver misin?" Diye geri dönüp çıkıştım. Aptal şey... "Şey ben sadece uyarmak istemiştim." Dedi. Bu salak kızlar gerçekten çok tırsak oluyorlardı. Pis bir bakış attım. Ve arkamı dönüp yoluma devam ettim. Merdivenlerden indim ve sonunda ortak salondaydım. Kimse yoktu. Ancak ileride bir kız vardı. Tatlı birisine benziyordu. Yüzü çok güzeldi. Gerçekten hoş bir kızdı. Elindeki parşomeni gösterdi ve gülümsedi. bende karşılık verdim. Yanına gittim "Selam. Ben Kesha." dedim sesimin tatlı çıkmasına dikkat ederek. "Bende Eva." dedi.
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue62 / 10062 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue31 / 10031 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 3:53 pm

Cesaret konusunda griffindorlar da benim gibiydi ama benim gibi gururlu ve istediğine ulaşmak için HER yolu deneyecek değillerdi.
Yanıma geldiğin 'Selam ben Kesha' dedi.Sesi hayet hoştu.Aslında artık onu incelemiyordum,kanım ısınmıştı.Herkeşi inceleyip şipşak kusur bulmanın da iyi tarafı buydu herkalde;kanın ısındığında ortadan yok olması.'Bende Eva.' diye gülümsedim.Başımı hafifçe geldiği yere çevirerek masanın üzerindeki parşömentlere baktım. 'Sanırım hepimiz aynı cehennemdeyiz' diye gülümsedim.'Ödevler değil mi?' diye muzipçe gülümsedim.'Ah evet,hepsi sinir bozucu.Ama sevilen bir derste iyi olmak da güzel.' diye ekledi.Haklıydı.Şimdi son bir soru;'Ya hep ya hiç diyenlerden misin?' diye.Doğal bir tavırla sormuştum ama cevap önemliydi.Yani benim için.'Şüphen mi var?' diye gülümsedi.Bende gülümsüyordum.İşte bu iyiydi.Kendime yakın birini görmek güzeldi.Zihnime şunları kazıdım 'Kesha;gelecekteki kanka'.Muzipçe gülümsemeye devam ettim.'Sanırım biraz mola iyi gelecek.Geceleri uyumayı sever misin?Ben pek hoşlanmam.Senin için de uygunsa gece ödevleri yetiştiririz.Hadi biraz eğlenelim' diye gülümsedim.Bu bakışı biliyordum.'nerede?' der gibiydi yine de cevabı bekliyordum.'Merak etme söylediğim sözleri yaparım.' diye sırıttım.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Rpg Puanı :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Slytherin Binası Ortak Salonu Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Slytherin Binası Ortak Salonu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 8:16 am

"Ben geceleri yaşarım." Dedim gülümseyerek. "Kaçıncı sınıfsın?" Diye sordum. "Üçüncü sınıftayım. Sen?" "Dört," dedim. Etrafta dalaşacak birisi bile yoktu "Bu okul neden bu kadar sıkıcı?" diye sordum. O sırada ortak salona bir kaç ikinci sınıf öğrencisi gelmişti. "Nedenini bilseydim emin ol bu konu çözülmüş olacaktı. Şu ikinci sınıflara dalaşalım mı biraz?" Dedi. "Buna hayır dememi beklemiyorsundur umarım." Dedim. Hızla ikinci sınıfların yanına gittik. "Merhaba bebekler. Birbirinize saymayı mı öğretiyorsunuz?" Dedi Eva sinsi bir gülüşle. Ancak bu çocuklar sert çıkmıştı "Bana bak bize bir daha bebek dersen işini bitiririm!" Zavallı şey. Bize kafa tutuyordu. "Ne yaparsın? Anneni mi çağırırsın, bücür?" Dedim tiksinti dolu bir ses tonuyla. "Bize bulaşmayın. Fena olur!" Bu çocukta çok uzatmıştı. "Ahh, çok korktum ben Kesha! Şimdi ne yapacağız?" dedi. Sevdim ben bu kızı "Bende korktum. Bence hemen annelerimizin yanına koşmalıyız." Dedim sesimi kısarak. "Salak şeyler." dedim. Eva çok sinsice bakıyordu. Aklına bir fikir gelmişti.
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 11:54 am

Biri burada kendini patrona yakın mı sanıyordu!Neydi ki bu apttal ikinci sınıflar!'Ah çok korktum ben Kesha!Şimdi ne yapacağız?' Bu aptal takımı kesinlikle bir cezayı hak etmişti.Düşün Düşün...Şimdi ne eğlenceli giderdi.'Bende çok korktum.Hemen annelerimizin yanına koşmalıyız.Hey bu kız kesinlikle kafaydı.'Salak şeyler' diye fısıldadı.İşte buldum;bu kesinlikle iyiydi.Gözlerimi kısmıştım ve sinsi bakışımı sinsi gülüşüm tamamlıyordu.'Ah hadi ama Kesha,kimle uğraşacağımızı bilmiyor muyuz biz!' İki şaşkının yanına oturdum.'Neden bize katılmıyorsunuz?Okulda uğraşacak bir çok kişi var.Ablalırınız olarak görevimiz sizi iyi bir şekilde yetiştirmek.'Kesha'daki şaşkın bakışlar artık bunun sonu nereye varacak der gibiydi.Yavaşça o da yanlarına oturdu.'Bizimle çok iyi olabilirsiniz' diye fısıldadı.Hey,bu kız gerçekten çok iyiydi.'Siz ciddi misinz?' diye safça sordu biri.Diğerinde biraz daha akıl vardı 'Size ne derece güvenebiliriz ki?' Aman ne komik!Keshaya gözümü kırptım ve zoraki gülümsedim.Neyse ki suratımda bir maske taşıyabiliyordum.Suratım beni ele vermezdi.Elimi yanımda oturan ve 'Size ne derece güvenebiliriz' diyen sinirin omzuna attım.Kesha şimdi anlıyor gibiydi.'Tabiki haklısın' diye fısıldadı.Gözümle önlerindeki masayı gösterdim.İŞte adamım;kız beni anlıyordu abi var mı ötesi.Kendime bir kanka mı arıyordum işte karşımda.Eliyle 3 parmağını gösterdi.1...'Durun ber size bize ne derece güveneceğinizi söyleyeyim' dedim ve sinsice gülümsedim.2...3.İŞte üçü gösterdi.Olan kuvvetimle cocuğun kafasını masaya doğru ittim. 'Hiçbi zaman' diye gülümsedi Kesha.Aynı şeyi düşünmüştük,bende bunu söyleyecektim.İkimizde kahkaha atmaya başladık.'Buna emin olun' diye otuziki diş sırıttım.'Hadi burdan gidin,naş naş...' Daha kendilerine gelmemişlerdi ki.'oww,nasıl gitsinler Kesha.Baksana fena kayaya toslamış gibi bir halleri var' diye sinsice gülümsedim.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 1:38 pm

Kendime mani olamadan başımı arkaya atarak bir kahkaha patlattım. Bu kız gerçekten çok süperdi. Sarı saçlarımı kulağımın arkasına attım "Acaba yardım mı etsek?" Dedim gülmemi bastırmaya çalışarak. Eva'da benimle beraber gülüyordu. Diğer çocuk hemen kalktı ve sersemlemiş arkadaşına yardıma koştu. Ancak ona çelme taktım. Oda dengesini kaybederek masaya yapıştı. İşte bu gerçekten komik olmuştu. Şimdi tembihleme kısmıydı. Çelme taktığım çocuğu omuzlarından tutup kaldırdım ve onu tehdit ettim "Bana bak çocuk. Halıya takıldınız ve düştünüz. Tamam mı? Ama eğer herhangi birisi bunu duyarsa senin değersiz kafanı kendi ellerimle kopartıp çarptığın masanın üzerine süs diye koyarım. Anlaşıldı mı?" Çocuk korkudan tir tir titriyordu. "Bunu anlaşıldı kabul ediyoruz." Dedim. Eva'da gülümsedi ve diğer çocuğu omzundan tutup kaldırdı. İkisinide merdivenlere doğru ittik. Yeşil deri koltuğa bıraktık kendimizi. Ve o çocuklar giderken arkalarında kuvvetli kahkahalar attık. Sonunda keyfim yerine gelmişti. "Sen süpersin Eva." dedim gülümseyerek."Biliyorum. Sende öyle." Dedi kıkırdayarak. "Farkındayım." Dedim kibirli bir tavırla. Kısa bir süre konuştuk. Konuşmamız iki son sınıf öğrenciyle bölündü. İki tane mükemmel şey! Eva'yla onlara bakakaldık.Onlarda bizi fark etmişlerdi. Bize bakıp gülüşüyorlardı. Eva'nın kulağına eğildim "Tanrım Eva, bunlar çok yakışıklı!" dedim fısıltıyla. Eva'da onlardan gözünü ayırmayarak "Evet, çok tatlılar. Sanırım yeni gelmişler." Dedi. Bunlar ne mükemmel şeylerdi öyle. Ancak Eva'da benim gibi zor bir kıza benziyordu. O yüzden asla ilk adımı biz atmayacaktık. İkimizde anında koltuğa yaslandık ve kendimize çeki düzen verdik. Çocuklar çantalarını koyup havalı bir şekilde yanımıza geldiler "Merhaba ben James." Dedi elini uzatarak. "Ben de Kesha." Dedim ama elimi uzatmadım. Uzun boylu, kahverengi saçlıydı. Gözleri ise masmaviydi! Yanındaki sarışın çocukta Eva'nın yanına yanaştı "Ben de Kevin." dedi arsız bir gülümsemeyle. Göz ucuyla Eva'ya baktım. Büyülenmiş gibi görünüyordu. Ama kısa sürede kendine geldi "Ben Eva." Kevin Eva'nın eline uzandı ve elini öptü. Girişken bir yapısı vardı. Eva ise onun bu hareketine karşılık elini çekti. Kevin ve James karşımızdaki ikili koltuğa oturdu.
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 2:43 pm

Şans kesinlikle benden yanaydı;artık kafa bir arkadaşım vardı.İki şapşalın halıya takılışını(!) izledikten sonra bile.Ortak salona giren iki çocuk...Ah Tanrım,ben gerçekten şanslı biriyim.Ben?Ah pardon bizZ.Kesha*nın kulağıma 'Tanrım Eva,bunlar çok yakışıklı!' fısıldadığını duydum çocukları adım adım incelerken.Kimdi bunlar,daha öhce hiç görmemiştim.Alt dudağımı hafifçe ısırıp sinsive gülümsedim.'Evet çok tatlılar.Sanırım yeniler.'Bir anlık kısa bir süre de olsa Kesha*ya döndüm.Gözlerimizdeki bakış aynıydı;bunlar bizimdi.İlk adımı atmak bana göre değildi ve Kesha*yı birazcık tanıyorsam ona göre de değildi.Daha yeni tanışmıştık ama içimdeki his beni yönlendiriyordu Kesha için.Bana benziyordu.İki tatlı varlık bize doğru ilerlerken Kesha*ya Döndüm ve göz kırptım.
Gayet de havalı görünüyorlardı.Hadi ama iki yeşil çift..Hayali gayet güzeldi.Kafamda bunu kurgularken bir takım konuşmalar duyuyordum.'Selam ben James.'Havalı ses.'Bende Kesha.'Kesh de havalı.Düşlerimden ayrılıyorum.Sarışın,mm...Sarışınları severdim.'Bende Kevin'hm..Arsız bir gülüşü var,gayet de tatlı.'ben de Eva.' diye tam gözlerinin içine baktım.Elimi aldı ve öptü.Bu da nesi?Gülüşlerine uyumlu olan bir girişkenliği vardı.Hatta aşırı girişken ve enerjik olduğunu düşündüm.Elimi çektim ve Gözlerimi hafifçe kısarak gözlerinin tam içine baktım.Ah Tanrım gerçekten güzel gözleri vardı.
Karşımızdaki ikili koltuğa oturdular.Kesha*nın karşısındakinin adı neydi?Janny..?Ah evet James.İncelemeye başladım.Bu sırada Kevin 'Selam Kesha buralarda yeniyiz.Belki yardımcı olmak istersiniz' diye gülümsedi.Mavi gözleri ve kahverengi saçlarıyla hoştu.Ona dik dik bakmam garip gözükmüş olabilir ama ben buyum.Arkadaşım için inceliyordum,zaten hayat bir yanlış anlama değil mi?Benim yanlış anlaşılmam kimin umrunda.'Tabi,size yardımcı oluruz değil mi Eva?'Bakışlarımı Kevin*e yönelttim,hoştu,çok hoş.'Eva?'Kesh*e dönüp 'Kesinlikle' diye sinsice gülümsedim.Yavaşça Hey Kesh bunlar güzel parçalar.İkisi de benden onay aldı. Diye fısıldadım.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:58 am

"Hangi konuda yardım istiyorsunuz?" Dedi Eva. Kevin ise arsız bir gülümsemeyle "Her konuda." dedi. Onların kelime oyunlarından bıkmıştım. Böyle şeylere gelemezdim. "Yani?" Dedim dalga geçer bir tavırla. James bana döndü "Mesela bana binalardaki öğrencilerin özelliklerini anlatabilirsiniz?" Dedi. Gülümsedim. Ama şirin bir gülümseme değildi bu. Bu daha çok korkunç bir gülümsemeydi. "Pekala, ben başlayayım." Dedi Eva. "Gryffindor. Cesaretli. Ancak bize göre hayatlarını hiçe sayan bir grup büyücü." Böyleydi. Bu sefer ben girdim söze "Ravenclaw. Zeki. Ancak bizce kafalarını dersten kaldırmayan bir grup inek." Haklıydım. Sözü Eva aldı tekrar "Hufflepuff. Eşitlik. Ancak bize göre herkesi aynı sanan bir grup saf." Dedi. Şimdi kendi binamızı tanıtacaktık. Kevin ve James'e baktım. Soğuk tavırlarımızdan korkmuşlardı. Ama daha yeni başlamıştık. "Slytherin ise... Kelimelere sığdıramayız Slytherin'in vahşetini. Diğer binalara göre Slytherin kötülüktür. Ama kötülük soyut bir anlam. Biz ise gayet somutuz. Biz kötülüğün somutlaşmış haliyiz." Dedim. Gözlerimle James'i süzüyordu. Sanırım kızlardan böyle bir tavır beklemiyorlardı. Eva girdi söze "Slytherin ben gibi, Kesh gibi. Biraz da siz gibi. Yalancı ama doğru. Cesaretli ama korkak. Zeki ama kötü. Mantıklı ama hayalperest. Yardımcı olabildik mi?" Dedi. Kevin ve James'in yüzü tatminlik duygusuyla kaplandı. "Kesinlikle, yardımcı oldunuz." Dedi James. Gülüyorlardı. Ve çok tatlılardı. Eva'ya döndüm ve göz kırptım.

RPOUT:Kuzu renklendirme yapamıyorum. Seçtiğim renklerden farklı renkler çıkıyor :) Özüüür (:
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:52 am

Kelime oyunları,ah ne kadar eğlenceli.Bilmediği bir şey var;ben bu işte iyiyim."Ben gibi Kesh gibi.Biraz da siz gibi.Yalancı ama doğru.Cesaretli ama korkak.Zeki ama kötü.Mantıklı ve hayalperest.Yardımcı olabildik mi?"Kesinlikle gözlerini ilk kaçıran ben olmam Kevin."Kesinlikle yardımcı oldunuz" dedi James.Kevin,onu sevmişti.Gözlerini ilk kaçıran ben olmayacaktım ama bu da fena değildi."Eh,biz iyi kalpli kızlarız" diye gayet çekici şekilde bakıyordu Kesh.Sinsice gülümsedim."Biz iyi kızlarız ya siz?" diye sordum."Bizde kötü çocuklarız,muhtemelen.Ama sizin için iyi olabiliriz.belki" dedi Kevin.Gözlerini kaçımıyordu.Bu beni sıkmıştı artık.Bu 'Belki' kısmı hiç de emin bir şekilde çıkmamıştı.Tamam artık bu sıkıcı olmaya başlamıştı.Kesh*e yöneldim."Neden artık gitmiyoruz" diye sordum."Nereye!" diye çıkıştı.Bu güzel anı bozmak istemiyo gibiydi."Binbir çeşit Hayvan dükkanı'na tabiki." diye gülümsedim."Neden biz de gelmiyoruz" diye ayağa kalktı James.Bu tepkisi Kevin'den bekliyordum.Kesh*e dönüp masanın üzerindeki parşömentleri gösterip hatırlattım."Çünkü sizin yapmanız gereken daha iyi bir iş var." diye gülümsedi."Ne gibi?" iyi gayet keyifli bir halde sordu Kevin.Gözlerini ilk kaçıran olduğuma inanamıyorum!Ama çok sıkılmıştım."Bizim için iyi çocuklar olabileceğinizi söylemiştin değil mi?" diye sordum."Al sana fırsat;masanın üzerinde duruyor." diye lafı yapıştırdı Kesh.Tanrım bu kızı seviyorum.James ayaktaydı fakat Kevin hala oturuyordu."Bize aritmansi ödevinde yardımcı olrsunuz değil mi?" diye gözlerimi James*e çevirdim.Kesh ve ben.İki kızın bakışları arasında kesinlikle erkek kabul eden olurdu."Tabii" diye kararsız bir sesle cevap verdi James.Elini saçının arkasına atmıştı.Kevin ayağa kalktı,bunu beklemiyordu."Hayvan seçmende yardımcı olabilirim." dedi.James şaşkınlıkla bakıyordu iki kişinin ödevi,bu berbattı."Teşekkürler canım."Canım kısmını vurgulamıştım.Rahatlımışa benziyordu.Yüzüne yaklaşıp "Ödevler için çok teşekkürler" diye sinsice gülümsedim.Kesh*e baktım dudaklarını ısırıyor gibiydi."Hadii Eva." dediğini duyabildim.Çoktan arkasını dönüp ilerlemeye başlamıştı.Kesh*in peşinden gittim."Sanırım artık gece parti verebiriz" diye sırıttım.Kesinlikle" dedikten sonra arkasını dönüp Eliyle öpücük yolladı."Bol şans"Önüne döndüğünde "Şapşal" diye fısıldadı.Yolla yürürken onu sağa doğru itmeye başladım."Ödevler tamam" dedim.Beni sola doğru iterken "Gelirken parti için de birşeyler alalım" dedi.Birbirimizi sağa sola iterek ilerliyordum ve bu müthiş zevkliydi.Gerçekten müthiş zevkli olan şeyse Kesh*di.
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Slytherin Binası Ortak Salonu   Slytherin Binası Ortak Salonu Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:55 am

rp out;anasını satiim nolmuş buraya bee...bunların hiç biri benim renklendirmem değil.kuzu^^cum yaa...

Slytherin Binası Ortak Salonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gryffindor Ortak Salonu
» RP Out Salonu 1.Sezon
» Düğün salonu.
» Ortak Salon 1.Sezon
» Slytherin Rp Out Bölümü.