Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fairy~S || Serena

+2
Robert de Marqué Albusan
Clarisa Chambers
6 posters
YazarMesaj
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 10:29 am

Merhaba ben uzunca 'saçma başlıklar yazan kız' ya da 'GG' ehehe. Neyse ciddi olalım, ben Serena. Böyle kimliğimi gizlemeyi pek severim. Başarılıyımdır biraz ama saklı kalamıyorum, konuşasım geliyor. İnsan ona göre davranır işte... Sonra sevmediğim ya da beni sevmeyen biri gelipte ay tanışalım falan derse tırlatırım kafayı. Normalde kısa bir ara verecektim RP'lere ancak vazgeçtim sevdiklerim için... Gördüm geldim sevindim falan. Neyse böyle hep Gryffindor olurum ama içimde Slytherin aşkı var neyse neyse. İşte ben her siteye üye olan biriyimdir, üye olup rütbe almaya bayılırım, rp yapmaya da (son günler hariç artık bunalıyorum sanki ara veririm galiba), photoshop'a da bayılırım bi de... Genelde takım yapmakla uğraşırım ama bugünlerde o da sıkıyor. Yaz sıcakları beni aldı götürdü bir yerlere böyle. Zor geleceğim kendime... Pek tanıdığım yok ama sorun değil tanışırım. Yeni insanlarla konuşmak, tanışmak hoşuma gider. Kurgular üzerine konuşmak falan... Kendime geçeyim biraz. Lise öğrencisiyim, ah o lanet liseler... Nefret ediyorum hepsinden. Şimdi konservatuar'da okumak vardı. Hangi bölüm olduğu fark etmez, her konuda yeteneğim var yani. Birde son günlerde şiir çok yazıyorum. Eğlenceli aslında, günlük yazmaktansa duygularımı kendi gizlice yansıtabiliyorum. Sonra başka ne desem hmmm hah şey çok kitap okurum. Tam bir kitap kurduyumdur. Bir kitabı bir günde bitiririm genelde, böyle internetten ya da insanlardan sıkıldığım da okumaya başlarım. Son olarak 'Hale' kitabını bitirdim dün akşam. Çok güzeldi. Tavsiye ederim. Wood var orada bitane aşık oldum hatta ahaha. Cidden kız dehşet anlatıyor ama... Bayılmamak elde değil. Kişiliğim böyle biraz gariptir. İnsanlar çoğunlukla sıcakkanlı olduğumu söylemez ama kişisen kişiye değişiyor genelde. Fazla kıskancım, en sevdiklerimi paylaşamam ki internette böyle birşey söz konusu değil rahatım. Müzik delisiyim. Genelde Rock/Metal dinlerim. Heavy metal tercihimdir. Böyle bende aşırı ünlü aşkı yoktur istisnalar dışında. Mesela Emma Watson(çok pis manyağıyım hani ayıkksss asdf.). O benim herşeyim, mesela onu almadığım hiç bir sitede takılmam. O ve ben artık özdeştik o misal. O yüzden böyle site falan açarsanız meleğimi benim için ayırın ki ben alabileyim ve gayet de iyi kullandığımı-taşıdığımı düşünüyorum. Meleğimi herkes iyi kullanamaz zaten. Neyse devam edelim. Emma Roberts, Maggie Grace, Kristen Stewart falan filen oyunculuklarını takdir ettiğim sanatçılardır. Hepsine de bayılırım. Birde benim üçlüm var altın üçlü falan ahah. Onlarda Logan Lerman(kendisini takdir ederim), David Garrett(idol!) ve en güzelini sona sakladım. TF elbette. TF kim, TF kim falan şimdi. Tom Felton efenim başka kim olabilir? Uzun süre olmadı ona bağlanalı ama gerçekten benim için farklı diyebilirim. Çok farklı anlamlar taşıyor benim için. Kendisine olduğu kadar sanatına da aşığımdır. Utandım şimdi amaan neyse. Öyle işte efendim, ben böyleyim. Zaten buraya tanıdık biri varsa beni hemen tanır ''Aaa Serena'' falan der. Tanımayan ise tanır zaman geçtikçe, tabi burada olursam. Hoşbuldum diyeyim bari... ^^ Binlerce kere öpücük mucuk!
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 11:16 am

Açıkçası kendimi gizlemeyi ben de severim. Bu konuda ne kadar başarılıyım, bunu ben bilemem. Sitedekilerin söylemesi lazım. 3. yılımı dolduruyorum sitede ne de olsa.

Neyse, başlığını okurken eğlendim. Gerçekten eğlendim. Çok hoş anlatmışsın, bu tarzdaki yazıları okumaktan zevk alırım zaten ben.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Gerçek İsim : H&D.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Sinsi, şimarık, haylaz.
Rpg Puanı :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 7:08 pm

Serena'm. Canım benim. Herşeyim. Her ne kadar net üzerinden tanışık oluyor olsak da. Kanım sana niye hemencecik kaynadı bilmiyorum. Ama çok sevildiğini bil. Ve ne olursa olsun asla rpyi bırakma.^^
Rudesser T.M. Werop
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Rudesser T.M. Werop

Gerçek İsim : Arman
Patronus : İsveç Kısaburnu Ejdarhası. Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : Lord
Rpg Puanı :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 8:11 pm

Uzun süredir görüyordum sitede, tanıştık mı hatırlamıyorum ben arman.
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Rpg Puanı :
Düello Gücü :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 6:45 am

-Çok teşekkürler, hoşbulduk. Yorumunuz beni çok mutlu etti şahsen. Ayrıca umarım bir gün rp yaparız. Çünkü Clarisa ve Robert ile ilgili hoş kurgular çıkacağına inanıyorum. Bir ara özel mesaj atmam gerekecek galiba. Eheh.
-Ayy canım benim çok çok teşekkürler. Bende seni çok seviyorum. Şimdi çok mutlu oldum böyle. Tamam, tamam. Derslerimle sorun çıkarmazsa eğer bu aşırı rp bağımlılığı söz bırakmayacağım eheh.
-Tanıştık Arman. Memnun oldum. :)
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Rpg Puanı :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 1:44 pm

Clarisa Chambers demiş ki:
-Çok teşekkürler, hoşbulduk. Yorumunuz beni çok mutlu etti şahsen. Ayrıca umarım bir gün rp yaparız. Çünkü Clarisa ve Robert ile ilgili hoş kurgular çıkacağına inanıyorum. Bir ara özel mesaj atmam gerekecek galiba. Eheh.
-Ayy canım benim çok çok teşekkürler. Bende seni çok seviyorum. Şimdi çok mutlu oldum böyle. Tamam, tamam. Derslerimle sorun çıkarmazsa eğer bu aşırı rp bağımlılığı söz bırakmayacağım eheh.
-Tanıştık Arman. Memnun oldum. :)

Bakalım, gelecek ışıklar beraberinde getirecekleriyle eminim Clarisa ve Robert' i şaşıracaktır.
Ivanka Velimir
Biçim Değiştirme Profesörü Asistanı
Biçim Değiştirme Profesörü Asistanı
Ivanka Velimir

Gerçek İsim : Gamze#2
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Yaptığı bir şeyden pişman olmaya başladığında kafasına vurması, utandığında ise burnuna tek işaret parmağı ile bastırması.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 1:54 pm

Ahanda Serena. TF ve EW gördüğüm yerde Serena çıkıyor zaten altından asdfasdf
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeC.tesi Eyl. 17, 2011 12:50 pm

Ahaha TF ve EW'ci S'm ben ahah.
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Fairy~S || Serena Right_bar_bleue

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeC.tesi Eyl. 17, 2011 5:50 pm

Kendimi gizlemeyi uzunca bir süre bende sevdim fakat sonra bunu yapmama gerek olmadığını bu kadar dengesiz birini tanımalarının zaten mümkün olmayacağını anlayınca bıraktım takılıyorum öyle. Gizli Slytherin hayranı olmak evet! Ama gerçek hayattaki Slytherinliler de çekilmez yahu. Bu her gün bir kitap okuma meselesi benim içinde geçerli sanırım. Yemesem içmesem yine kitap okurum günlerce odamdan çıkmayıp kitap okuduğumu da biliyorum benim için bir çeşit terapi. Benziyormuşuz aslında bunda çok garip bir durum yok insanlar benzer ama ben insanlarla benzer yönlerimi görünce acaip mutlu oluyorum. Yazını okurken çok gülümsedim. TF kısmında hele. Tanıştığımıza memnun oldum o zaman. bende Bilgesu diyeyim mi?
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePaz Eyl. 18, 2011 10:21 am

Penelope Christina Lion demiş ki:
Kendimi gizlemeyi uzunca bir süre bende sevdim fakat sonra bunu yapmama gerek olmadığını bu kadar dengesiz birini tanımalarının zaten mümkün olmayacağını anlayınca bıraktım takılıyorum öyle. Gizli Slytherin hayranı olmak evet! Ama gerçek hayattaki Slytherinliler de çekilmez yahu. Bu her gün bir kitap okuma meselesi benim içinde geçerli sanırım. Yemesem içmesem yine kitap okurum günlerce odamdan çıkmayıp kitap okuduğumu da biliyorum benim için bir çeşit terapi. Benziyormuşuz aslında bunda çok garip bir durum yok insanlar benzer ama ben insanlarla benzer yönlerimi görünce acaip mutlu oluyorum. Yazını okurken çok gülümsedim. TF kısmında hele. Tanıştığımıza memnun oldum o zaman. bende Bilgesu diyeyim mi?

Clarisa, bu yorum pek zor bulunur türden - Bilgenin böyle yorum yaptığı pek görülmedik şey - kıymetini bilmek lazım :)

Edit: Dayanamadım, kusura bakmayın.

Fairy~S || Serena
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Isabella Serena Lively