Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

& Lea

YazarMesaj
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
& Lea Left_bar_bleue80 / 10080 / 100& Lea Right_bar_bleue
Düello Gücü :
& Lea Left_bar_bleue40 / 10040 / 100& Lea Right_bar_bleue

& Lea Empty
MesajKonu: & Lea   & Lea Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 1:32 pm

& Lea 1t0nrt

Galea Payn Disciple & IV. Sınıf & Durmstrang & Karanlık Taraf & Alman

Çevresindekiler ona Galea yerine Lea der. Takma ad gibi bir şeydir. Lea sporcudur. Spor yapmaya bayılır. Küçüklüğünden beri sürekli spor yapar. Ama nasıl desem... Kas bombası falan değildir. Estetik sporlar yapmayı sever. Bir de eskiden uzun bir süre boks yapmıştır o yüzden akranlarına göre biraz daha güçlüdür. Spora saplantılı değildir, sadece spor yapmayı sever. Tabii uzunca bir süre spor yapmadı. Fiziksel görünüme önem verir. Saçlarına, kıyafetlerine, vücut tipine... Kendini güzel gösterecek her şeye sahiptir. Yeni tanıştığı insanları fiziksel görünümlerine göre yargılar.

Kendini eğlenceye kaptırmıştır. Uzun bir süre spor yapmadığı için alkol alımını çoğaltmıştır. Her gece parti, durumundadır. Onunlayken eğlenirsiniz, sizi sıkmaz. Ama zamanı geldiğinde ciddi olmayı da bilir. Ne var ki çok sessiz ortamlarda gülmeye başlar. Kendini tutamaz.

Tehlikelidir. Davranışları, bakışları hep onun vahşi doğasını yansıtır. Bu vahşiliği seksiliğe dökmekten de kaçınmaz. Yani erkekler onu sever. Ama sürtük değildir. Yinede karşı cins tarafından ilgi görmekten hoşlanır. Ama kız arkadaşları da vardır öyle.

Arkadaş Grubu. Dağıtacaklar, kopacaklar, eğlenecekler. Öyle yani. Erkek-kız karma.

Dert Dinleyicisi. Güvenilir bir hatun olacak. Lea ona sorunlarından bahsedecek ve tavsiye alacak.

Yakışıklı Dost. Erkek olacak. Zor durumlarda birbirlerinin yardımına koşacaklar. Diğer okullara gıcıklık yapacaklar birbirlerine sevgili ayarlayacaklar öyle yani.

Kuzen. Erkek ve kız istiyorum. Erkek olanla aralarında çok değişik bir bağ olacak. Bir aile olduklarının farkındalar. Birbirlerini seviyorlar ancak bu sevgi zaman zaman boyut değiştiriyor. Yani birlikte olmayı arzulayacak ikisi de. Ama dedim ya akraba olduklaı için mutlaka ikisinden birisi sürekli geri adım atacak. Ve o yakışıklı dosttan kıskanacak kuzenini. (Şeyma'nın ki gibi oldu. Şeymaaa, kızmazsın değil mii?) Kız kuzenle de birbirlerini koruyup kollayacaklar. Birbirlerini üzmeyecekler.

Düşman. Sürekli laf dalaşına girecekler. Fazla olmasını istemiyorum.

Sevgili. Boş kalacak, kesin.

Özel Kurgular bir de. ÖM atamıyorum, o yüzden facebook'tan Kesha Lune Euryale'yi ekleyin oradan ayarlarız kurgu.

& Lea
1 sayfadaki 1 sayfası