Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Clarisa Chambers.

2 posters
YazarMesaj
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
Clarisa Chambers. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Clarisa Chambers. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Clarisa Chambers. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Clarisa Chambers. Right_bar_bleue

Clarisa Chambers. Empty
MesajKonu: Clarisa Chambers.   Clarisa Chambers. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 8:05 am

# Clarisa Chambers.
# 100.
# Hogwarts V. Sınıf
# İngiliz.
# Kırmızı.
# Toprak.
# Kesinlikle tutucu. Herşey sizin üstünüz de eğer o altın topu yakalarsanız başarırsınız ve kahraman olursunuz. Bu kadar büyük bir görevi üstünüzde taşıyarak onu başarmak (ki ben başarırım) mükemmel bir his olmalı.
# Ben Smilodon derdim. Tam fantastic değil fakat oldukça tehlikeli bir hayvan. Kendini korumak için herşeyi yapar. Ancak bence oldukça sevimliler. Sadece onları tanımak ve öğrenmek gerekir. Bende aynen böyle bir kişiyim. Tehlikeli ancak sevmeniz için öğrenmelisiniz.
# Aslına bakarsanız bu sıralarda aklıma fazla kötü olmayan büyüler gelir ancak bir çatışmada isem ve dostlarıma zarar geliyorsa o zaman ölümcül lanetlere bile başvurabilirim. Ortam şartlarına göre değişir.
Sheila Tolls
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Sheila Tolls

Gerçek İsim : Yine Yağmur
Sihirsel Soy : Pureblood
En Belirgin Özellik : Ukala.
Rpg Puanı :
Clarisa Chambers. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Clarisa Chambers. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Clarisa Chambers. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Clarisa Chambers. Right_bar_bleue

Clarisa Chambers. Empty
MesajKonu: Geri: Clarisa Chambers.   Clarisa Chambers. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 8:31 am

Hogwarts.

Clarisa Chambers.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clarisa Chambers || gryffindor'sheart