Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eöl Ancalimë

2 posters
YazarMesaj
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Eöl Ancalimë Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Eöl Ancalimë Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Eöl Ancalimë Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Eöl Ancalimë Right_bar_bleue

Eöl Ancalimë Empty
MesajKonu: Eöl Ancalimë   Eöl Ancalimë Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 10:10 am

Ad Soyad: Eöl Ancalimë
    Rp Puanı: 87
    (Eğer önceden öğrenci iseniz) Önceki Sınıf: 6. Sınıf
    Köken: Babası İngiliz, Annesi Fransız. Babası da annesi de melez büyücüler.
    En sevdiği renk: Mavi
    Yakın bulduğu element: Tüm elemenletleri sever, ona göre hepsinin ayrı bir önemi vardır bu nedenle ayırt etmez pek. Ama burcu Hava elementi ve toprak elementi derslerinden olan Bitkibilime yatkın. Yani Havalı toprak gibi bir şey :)

Quidditch takımında olsanız hangi mevkide yer almak istersiniz? Neden? Kesinlikle arayıcı. Hem en az yorucu olan rütbe ve zeka gerektireni. Ayrıca o olmazsa eğer maç sonsuza kadar sürebilir yani maçın olmazsa olmazı.

Kendinizle bağdaştırdığınız fantastik yaratık hangisi? Kişiliğinizden örnekler vererek açıklayınız. Ejderhalar ve Ankalar. Bu iki yaratık da Eöl için oldukça önemlidir. Nedeni ikisinin de kadim ve henüz sırları tam olarak anlaşılamamış. Ne zaman ortaya çıktıkları bile tam olarak bilinemeyen varlıklar olmaları. Eöl' ün kadim olana ilgisi oldukça fazladır. Aslında kendisi de sırlarla doludur. Sessiz ve düşüncelidir çoğu zaman. Gülmesi gerektiğinde güler; ancak asla çok fazla değildir bu gülüş. Sevdikleri tehlikede olduğunda içindeki ejderhanın ateşini kusar düşmana ve savaş sona erdiğinde ankanın gözyaşlarını kullanır.

Bir çatışma anında aklınıza ilk gelecek büyü nedir? Neden? Çatışma eğer teke tekse rakibini etkisiz kılmaya yarayan büyüler gelir genellikle ki bu büyü de -çoğu zaman- expeliarmus dur. Eğer büyük bir çatışmaysa ve Eöl bu çatışmanın içinde tek kaldıysa ya ortalığı dağıtacak Bombarda Maxima büyüsünü yapar yahut içindeki ejderhanın ateşini çağırarak Partis Temporus büyüsünü yaparak etrafı ateşle kavurur. (Biraz güçlü bir büyü ama bunun öğrenci versiyonunu hayal edelim :) Sonuçta ben bir dumbledore hayranıyım ve dumbledora ateşi kullanmaktan kaçınmazdı. Bakınız melez prens mağara.)

*** Bu karakterimden yaptım, umarım problem olmaz.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
Beatricia Gallagher

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
Eöl Ancalimë Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eöl Ancalimë Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Eöl Ancalimë Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Eöl Ancalimë Right_bar_bleue

Eöl Ancalimë Empty
MesajKonu: Geri: Eöl Ancalimë   Eöl Ancalimë Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 10:17 am

Hogwarts VI. Sınıf
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz

Eöl Ancalimë
1 sayfadaki 1 sayfası