Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elyssa.

YazarMesaj
Elyssa Lizzié Raymond
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
Elyssa. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elyssa. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Elyssa. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Elyssa. Right_bar_bleue

Elyssa. Empty
MesajKonu: Elyssa.   Elyssa. Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 10:02 am

Elyssa'nın kurgusunu değiştirmeye karar verdim pampişlerim. Profesörlük sıktı biliyünüz mü? Sorumluluk almak falan bana göre değilmiş, daha doğrusu Lizzié' yi açmadı pek. Öğretmenlikten terfi kızımız. Hobi olsun diye hayat kadınlığına başlıyorum, ehe doğru okudun. Hıı bu arada tercihi de değişti diyebilirim. Biseksüel oldu hatun. Hani böyle küçükken amcası taciz edip psikolojisi falan bozulmadı bunun ya da ne bileyim birileri bu işe zorlamadı hatta parasızlıktan da yapmıyor. Zevk alıyor bundan. Ama her müşteriyi kabul etmiyor, istediğiyle yapıyor falan. Bu arada karanlık tarafta, Gryffindor mezunu.

*Bunun bir çocukluk arkadaşı olacak, erkek olsun. İşte bi kadın ona Elyssa'yı öneriyor o da kızı görüyor ve tanıyor. Seks yaptık derken çocuk buna hem bedenen hem de duygusal anlamda bağlanıyor. Ve hani Elyssa'yı bu işten uzaklaştırıp doğru düzgün bir ilişki yaşamak istiyor. Elyssa'da kızlarla da beraber olduğunu gözüne sokup onu kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor, çünkü o da duygusal anlamda bağlanmaktan korkuyor, cart curt böyle gider bu iş.

*Yakın arkadaş lazım tabi iki kız bir erkek çok iyi olur.

*Bir kız kardeş istiyoruum.

*İdolü olarak gördüğü bir ölümyiyen istiyorum, akıl hocası gibi bir şey.

*Hım birde şey. Birgün barda bu kızımız çok içiyor buna yavşayan biriyle arka tarafa geçiyorlar falan bu kişi vampir olucak. Vampirlerdeki seks ultra biliyorsunuz. Kız erkek fark etmez. Kan alışverişi olucak aralarında ve Elyssa bu kişinin kanına bağımlı olucak, bla bla.

*Erkek arkadaşıyla yattığım bir kızın gazabı? Imm, eğlenceli olabilir. adshfd.

Yalnız kız mülayim bişeydi patlamaya hazır bombaya çevirdim. Nihaha, eğlenceli olucak. İlginç kurgulara açığım efenim, esen kalın.^^
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm

Elyssa.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elyssa.
» Elyssa Lizzié Raymond * un Odası