Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çalışmalarım ya da Myrat Graphics

3 posters
YazarMesaj
Darius Glaber
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Darius Glaber

Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Hiperaktivitesi.
Rpg Puanı :
Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Left_bar_bleue87 / 10087 / 100Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Right_bar_bleue

Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Empty
MesajKonu: Çalışmalarım ya da Myrat Graphics   Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 1:11 pm

İşte ben Murat. Grafikerlik falan yapıyorum. Ama haftada 1-2 çalışma anca yaparım. Örnek olarak da son iki çalışmamı ve diğerlerinden en kötülerini koyuyorum. :D
myrat006.deviantart.com
Örnekler:
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çalışmalarım ya da Myrat Graphics   Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 2:05 pm

Woow. Gerçekten bayıldım.
Şimdi bende bir avatar ve imza istesem çok mu istemiş olurum :P
Ünlüm Behati Prinsloo. :B
Darius Glaber
Darius Glaber

Rpg Puanı :
Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Left_bar_bleue87 / 10087 / 100Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çalışmalarım ya da Myrat Graphics   Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 2:36 pm

Ramazan'da olduğumuz için zaman geçsin diye çalışmalar yapıyorum ama yarın bilgisayarımdan uzaklaşmam gerekiyor. Şu anda elimdeki istekler bile bekleyecek. Geri döndüğümde yaparım, ekledim listeye. :)
Isidora Cadence
Beauxbatons Müdiresi
Beauxbatons Müdiresi
Isidora Cadence

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Telekine. Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Kahin gibi maşallah. asfda.
Rpg Puanı :
Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çalışmalarım ya da Myrat Graphics   Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 7:01 pm

Ooo Myratcım harikasın yani biliyosun. ;)
Darius Glaber
Darius Glaber

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Çalışmalarım ya da Myrat Graphics   Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 1:05 am

Şimdi tatilden döndüm ya ben. İşte isteklere başlamadan önce elimin pası gitsin dedim. Bu da onun sonucu.

Çalışmalarım ya da Myrat Graphics Kobe_bryant_by_myrat006-d47qaqd

Çalışmalarım ya da Myrat Graphics
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cmrn | Çalışmalarım :)
» Diana ~ Çalışmalarım
» Ginny ~ Çalışmalarım