Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

uyduu.

4 posters
YazarMesaj
Satellite Romolius
Beauxbatons VI. Sınıf
 Beauxbatons VI. Sınıf
Satellite Romolius

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Sincap. Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus.

En Belirgin Özellik : Söylenilenlere göre atılganlığım.
Rpg Puanı :
uyduu. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100uyduu. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
uyduu. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100uyduu. Right_bar_bleue

uyduu. Empty
MesajKonu: uyduu.   uyduu. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 11:12 am

uyduu. Michelle_Trachtenberg_003uyduu. Emily060

&Geçmiş.
    Dostlarım bunun öyle aham şaham bir geçmişi yok. Babası normal bir seherbaz işte, Londra'da yaşayan. Annesi de Hogwarts şifacısı bir kız. Küçüklükten beri büyülerle iç içe büyüdü, arada sırada oturup büyü yaparken babasını izliyordu falan. Fakat sonra annesi ve babası şu karışıklıklar yüzünden sihirli Londra'dan uzaklaşmaya karar verdiler, gittiler normal Londra'da yaşamaya başladılar. Babası kendine minik bir dükkan satın aldı, orada antika eşyalar satmaya başladı. Yavaş yavaş işlerini büyüttü, sonra da pat diye iflas etti. Tabi pat diye olmadı bu, dükkan artık bir şirkete dönüşmüştü, marka adı olmuştu. Bunlar da para bulunca saçtılar, sonunda da iflas ettiler. O sıralarda Hogwarts mektubu'nun gelmesi de kız için kurtuluş olmuştu, Hogwarts'ta okumaya başladı, kuzenleriyle beraber. Kuzenlerinden yeterli desteği alıyordu fakat bir şekilde geçmişinden kaçması gerekiyordu. Çünkü annesinden ikinci sınıfta aldığı bir mektupla babasının arandığını, ailenin izini kaybettirmesi gerektiği yazıyordu. O da metalıkla falan kaçıyor işte zor durumlarda ama Hogwarts'ta bunu gerektirecek pek de bir durum yok aççası.

&Kişilik.
    İşte, yaşadıklarından çıkardığı ders paragöz olmamak. Bu yüzden parayı hi sevmiyor ve eşitlikçi bir kız. Hakkın, adaletin peşinde. Neşeli biri, sürekli gülümsüyor. Tek kötü özelliği var, o da dedikodu. Çok fena dedikodu yapıyor yani. Başı o yüzden çok derde girdi Hogwarts'ta. Öyle erkek kesen bir kız ama artık PARTNERİ VAR. HAHA, bunu yazmaktan büyük bir haz aldım ajdg. Yani aradığı aşkı bulmuş ama önceden böyle aşkı bol olmuş. Napsın kız ailesi yok artık, bir tek kuzenleri. İşte ondan sonra arkadaş canlısıdır. Eşitlikçi, herkesle arkadaş olur yani. Zaten tarafsız bir de. Karanlık aydınlık falan fark koymaz. Kız erkek de. Yani arkadaşlık da canım, sizi fesatlar sdlkfa. Eee budur yani. Dedikoducu ama güleryüzlü, saf, ve eşitlikçi. Huff yani ayıks. (;

&Aradıkları konusunda takılın. İşte bitane kenki olsun, besti. Ondan sonra takılabilirsiniz sırdaş ex next aldgkş.

Beatricia Galagher: Canım hayatım binadaşım, kenkim bitanem her şeyim bir numaralı kankeyim sapığım aşkım hayatım çok sevdiğim en değerlim aklınıza gelebilecek iyi özelliklerden hepsini taşıyan ruh ikizim onu çok seviyorum bebeğim meleğim canım cicim.

Clara Chandler:
    Ravenclaw'ın meleği, Alex'in göz bebeği biricik sırdaşım. Arada otururuz dertleşiriz konuşuruz. Her şeyimi ilk bilenlerden o da. Tabi ben de onun her şeyini ilk bilenlerdenim. Minik çekiğim benim çok iyi kenkimdir doğrusu onun da yeri kalbimde ayrıdır.

En son Satellite Romolius tarafından C.tesi Ağus. 20, 2011 4:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Satellite Romolius
Beauxbatons VI. Sınıf
 Beauxbatons VI. Sınıf
Satellite Romolius

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

uyduu. Empty
MesajKonu: Geri: uyduu.   uyduu. Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 10:13 am

flood
Takılsam hani, hayat daha güzel olurdu.
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
Beatricia Gallagher

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
uyduu. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100uyduu. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
uyduu. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100uyduu. Right_bar_bleue

uyduu. Empty
MesajKonu: Geri: uyduu.   uyduu. Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 10:39 am

Kankisi burada.
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
uyduu. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100uyduu. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
uyduu. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100uyduu. Right_bar_bleue

uyduu. Empty
MesajKonu: Geri: uyduu.   uyduu. Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 11:38 am

Clara sırdaştı *-*
Satellite Romolius
Beauxbatons VI. Sınıf
 Beauxbatons VI. Sınıf
Satellite Romolius

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

uyduu. Empty
MesajKonu: Geri: uyduu.   uyduu. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 4:26 pm

Ekledims canlarıms.
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
uyduu. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100uyduu. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
uyduu. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100uyduu. Right_bar_bleue

uyduu. Empty
MesajKonu: Geri: uyduu.   uyduu. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 4:38 pm

Şimdi Eu seni sevsin. Dedikoduları falan senden toplar. Özellikle Brayden'la ilgili olanları var.
Clarisa sana kalmış ama belki görmüşsündür. Brayden ile bir oyun oynuyorlar. ''Cap Ou Pas Cap?'' diye. Bu oyunda bir dedikodu çıkıyor. Hatta baloda çıkıyor ama siz Hufflar baloya gelmediğiniz için bilmiyorsunuz. Brayden, Clarisa'ya diyor ki işte herkese gidip benden hamile olduğunu söyleyeceksin. Bu dedikoduyu ilk Eu duyuyor. Balodakiler duyuyor ama Huff ve Rav'lar bu konuyu bilmiyor. Eu'dan bu dedikoduyu koparmak istersin tabi o kızsın sevdiği çocuk başkasını hamile bırakmış falan. En sonunda öğrenirsin ve bütün okula duyurursun. Ama bu oyun bitince herkese inandırmak ister hamile olmadığını Clarisa. Kimse inanmaz tabi. (Profesörler duymasın diye tılsım yaptı kız onu unutmayalım) Sen aydınlık mısın bilmiyorum. Aydınlıksan eğer DO'daysan işte Clarisa ile tanışabilirsin. Oda sırada çaresiz tabi sana herşeyi anlatır sende ona yardım edersin dedikodu çıkarıp aslında bunun saçma bir dedikodu olduğunu söylersin herkese. Eğer DO'Da değilsen büyük salonda falan ya da ders de tanışabilirsiniz. Öyle. *-*

uyduu.
1 sayfadaki 1 sayfası