Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cc tears.

+2
Adrian Dwain
Cassandra C. Tears
6 posters
YazarMesaj
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Gerçek İsim : thepreciouslove*
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Psikopat.
Rpg Puanı :
cc tears.  Left_bar_bleue98 / 10098 / 100cc tears.  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
cc tears.  Left_bar_bleue49 / 10049 / 100cc tears.  Right_bar_bleue

cc tears.  Empty
MesajKonu: cc tears.    cc tears.  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 8:07 am

Baktım Esin kurgu değilmiş. [Çaktırmıyorum alındım biraz, ben yokken halletmiş bide ühü ühü. Üzgün Şevval, acıyın bana. Neyse, tamam sakinim. Esin bu mesajı oku sonra kendine obliviate yap unut.] Bende Cassandra'yı değiştiriyim dedim. Sıkıldım ondan, çok kasıntı. Şimdi yeni karakteri psikopat yapacağım, yaşasııın.

Tamam saçma mesajlardan çıkıp kurguya direk dalış yapıyorum.

C a s s a n d r a
    Annesi ve babası Yunan olmasına ve doğma büyüme orada yaşamalarına karşın o sadece doğduktan sonraki dört yıl orada kalmıştır, bunu babasına her sorduğunda sebebinin kötü anılar olduğunu söyler. Dört yaşında düşünebilmeye ve kararlar verebilmeye başlayınca Yunan Tanrılarına inanmayı seçmiştir. Tüm mitoloji kitaplarını okumuş, araştırmalar yapmıştır. Yedi yaşında bir bıçak ve iple birini boğmuş, gören diğer kişiyide bıçakla öldürmüştür. Bunun sebebi ise Yunan Tanrıları'nın kişilerin içine girdiğini düşünmesidir. İçinde kötü tanrılar olduğunu düşündüğü kişileri belirleyip öldürmüştür fakat bunu yaparken asla büyü kullanmamıştır çünkü dikkat çekmek istemiyordur. İlk birini öldürdüğünde Fransa'daydı, ondan yaklaşık üç yıl sonra İtalya'da bir yıl kalmalarının ardından İngiltere'ye yerleşmişlerdir ve uzun süredir Londra'nın ikinci bölgesindeki küçük bir evde yaşıyorlardır. On bir yaşında Hogwarts'a yollanmıştır ve yaz tatilinde her ne kadar zarar verdiği kişiler olsa da Hogwarts'ta olduğu süre boyunca kimseyi öldürmemiştir. Bunun dışında oldukça sevimli, saf biridir. Tabii psikopat olmasının dışında. Her ne kadar birilerini öldürse de hiçbir zaman Slytherin tipli biri olmamıştır. Kötü değildir, hatta iyidir. Evet, gerçekten iyidir. Çünkü öldürdükleri kişilerin kötü olduklarına inanıyordur ve herkese iyilik olsun diye onları öldürüyordur. Zaman zaman onunla konuşurken onun gözü başka bir tarafta olur ve hafifçe mırıldanır. Tanrılarla konuştuğunu düşünür böyle zamanlarda, Tanrılar ona mesaj yolluyor ne yapması gerektiğini söylüyordur. Çok zekidir, o kadar zekidir ki kimse onun bir katil olduğunu şu ana kadar fark etmemiştir. Fazlasıyla kurnazdır, tek bir cümlesiyle insanları kandırabilir. İçine kapanık değil aksine çok girişken biridir. Eğlencelidir ve kolaylıkla arkadaş edinebilir. Soğukkanlıdır ve insanların üzülüp ağladığı olaylara tepki göstermez, ruhsuz olarak gösterilebilir.Bunun dışında fiziksel olarak oldukça güzeldir. [Madem Sasha güzel olsun, ehe. o.o] Yanınca oluşan esmer teni ve bal kahverengisi saçlarıyla göz kamaştırır. Mavi gözleri derin ve duygulu bakar. 1.70tir 36 beden giyer. [Vikipedideki bilgiler çok faydalı oldu asdf.]

C h a r i s s a
    Charissa onun annesinin adıdır, annesi onu doğururken öldüğü için babası ona bu adı vermiştir. En azından babası öyle diyordur ama Cassandra gerçeği biliyordur. Annesi onu doğururken ölmemiştir ondan ve babasından korktuğu için kendini asmıştır. Babası doğum sonrası kadın çok yorgun olduğu için ona büyü yapmıştır fakat annesi onların büyücü veya cadı olduğunu bilmiyordur. Annesi büyüden sonra son derece sağlıklı olsa da bu sırrın ağır yükünü kaldıramayıp kendini asmıştır. Babası bunu Cassandra'ya söylemese de Cassandra evde bulduğu eski günlüklerden öğrenmiştir. Babası safkan bir soy olan Tears'tan gelmelidir fakat bir mugglela evlendiği için babası onu evlatlıktan red etmiştir. Cassandra bir halası olduğunu biliyordur ama asla onunla tanışmamıştır. Annesi ise sıradan bir ressamdır.

Okumaya üşenenlere kısaca; Cass psikopat ve Tanrıların insanların içine girdiğini düşünüyor. İçinde kötü Tanrı olduğunu düşündüğü kişileri öldürüyor ki daha önceden beş kişiyi falan öldürmüş. Bunun dışında oldukça saf, soğukkanlı, eğlenceli, kurnaz ve zeki birisi.

Şimdi aradıklarım var sanırım, evet.

& Kişisel kurgu için bir hala lazım. İsteyen olursa gelsin yani. İyi anlaşırlar alışverişe çıkarlar beraber falan. Yaz tatilinde ona kalmaya gider, halası ona Tears ailesini anlatır falan. Hoş rp olabilir belki.
    * Doldu.

& Söylemek istiyorum ki çok iyi bir ek kurgu çıkmadığı sürece kimse onun psikopat olduğunu kesinlikle bilmeyecek. Adını söyleyemediğim bir hayaletle kurgum var onun dışında tabii. -Adını hatırlayamadığım için söyleyemiyorum, özel kurgu falan değil.-
    * Adrian biliyor ama sadece birini öldürdüğünü görmüş, kalan yok.

& Bolca arkadaş olabilir. Çok eğlenceli bir tip her şeyi yaparsınız onla. Ağzından sır çıkmaz falan. Öylesine konuşup zaman geçirebilirler veya ödev falan yapabilirler birlikte.
    *Matthew L. Kingston
    *Veronica K. Folchart

& Bir iki tane en iyi arkadaş.
    *Marvell Devereaux

& Düşmanlar olabilir, küçük çaplı düşmanlar. Sinirlenince ağzından ne çıkar bilmez saydırır, vurur kırar. Sinirlenip ona patlayıp rezil ettiği kişiler falan düşman kesilebilir. Yada birkaç tane gerçek düşman, harbi birbirlerinden nefret ederler falan.

& Aşk, evet ama çokta abartılı değil. Cass genelde kaçınabilir bu tür durumlardan rahat edemez o yüzden hiç ciddi olmamıştır. Yani bir sevgili olacaksa da baya güven verici biri olması lazım yoksa dosttan farkı kalmaz. Platonik falan olabilir, eski takıldıkları.
    * Şimdilik bir doldu diyelim çünkü doldu sanırım.

& Kalan kurgular, ek kurgular falan filan.

Veronica K. Folchart : : Zeki, sevimli birisi iyi anlaşırız. Çok yakın değiliz belki ama en azından arkadaşlığımız olduğu kesin. Yeri geldiğinde beraber ödev yapabilirsiniz, yeri geldiğinde içersiniz. Sanırım en iyi bu yüzden anlaşıyoruz. Her ne kadar şu bina olaylarını pek takmasam da aynı binadan olmamız avantaj tabii. İçinde Athena var sanırım, öldürülecekler listemde değil.

Matthew L. Kingston : : Evet, birbirimizi pek iyi tanımıyoruz ama kulaktan dolma dedikodulardan öğrendiğim iki şey varsa oda iyi biri olduğun ve yakışıklı olduğundur. Göz diktiğim yakışıklı vampirimle kıyaslarsak, yüzüne bile bakmam ama iyi bir arkadaş olabileceğin görüşündeyim. Henüz seni öldürmek istemiyorum, ama seni tanıdıktan sonra fikrim değişebilir. Fazla cesur olanları sevmem, aptal cesaretini unutmamak lazım. Ama eminim ki dostuz ve uzun bir süre daha yaşayabilirsin.

Andromeda Monica Belle :: Kurgu sonradan eklenecektir fakat halam olduğu kesindir.

Adrian Dwain : : Ah Adrian, senden hoşlanmıştım ve sende ben hoşlanmıştın, bundan eminim. Peki ya sonra, iki yıl her şeyi denedim ama bir türlü açılamadın. Tam sen oldu derken ben gözümü yakışıklı bir vampire diktim. Şimdi ne yapacağız biz? Sana sadece sıradan bir insansın gibi davranıyorum ama ruhumun derinliklerinde biliyorum ki senden hoşlanmıştım ve hala da biraz da olsun hoşlanıyorum.

Marvell Devereaux : : Fazla kelime kullanmayacağım, hayır. En iyi arkadaş. Bu kadar.

Macniej Climatice : : Ah evet, kesinlikle seni istiyorum ama aynı anda senden korkuyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum, arada kalmış durumdayım.

Këndra Schwarzer : : Kurgu sonradan eklenicektir.

Euterpe Châtillon : : Arkadaşlarımdan birisin, eğlencelisin ve bir yılansın. Yani klasik arkadaş kalıbıma uyuyorsun. Düşman olmak ayıp olurdu. Seninle oturup konuşmak zevkli çünkü eninde sonunda eğleniyorsun.

Clarisa Chambers : : Kurgu sonradan eklenecektir.

En son Cassandra C. Tears tarafından Çarş. Ağus. 10, 2011 6:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Adrian Dwain
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrian Dwain

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kurt Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Zamanla görürüz bence.
Rpg Puanı :
cc tears.  Left_bar_bleue93 / 10093 / 100cc tears.  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
cc tears.  Left_bar_bleue46 / 10046 / 100cc tears.  Right_bar_bleue

cc tears.  Empty
MesajKonu: Geri: cc tears.    cc tears.  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 9:57 am

Yağmur şahidim kurguyu değiştirecekken yoksun diye çok sövdüm asdj.
Şimdi tekrar söylüyorum, birilerini öldüren bir manyak saf falan olamaz Şevval, ama neyse asd.
Şimdiii kurgulara geldim. Veronica yine arkadaşın olabilir bence, ne halt yediğini bilmiyordur falan. Adrian ile Matt var bide velet, onlarla msnde konuşuruz bir şey çıkmazsa boşver asdfj. Monica'nın kurgusunu sıfırlıyorum, eğer hala bulamazsan şaapabilirim. Ella ile de özel kurgu istiyorum, bir şekilde senin ne halt yediğini öğrenmiş olabilir ama şuan salladım farklı bir şeyde olur asdfj.
Zdeněk Bogačiovas
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Zdeněk Bogačiovas

Gerçek İsim : Su. '3
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Isırır.
Rpg Puanı :
cc tears.  Left_bar_bleue95 / 10095 / 100cc tears.  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
cc tears.  Left_bar_bleue48 / 10048 / 100cc tears.  Right_bar_bleue

cc tears.  Empty
MesajKonu: Geri: cc tears.    cc tears.  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 2:16 pm

Këndra Schwarzer hala olabilir. Soyadı farklı tabi, ailesini reddedip soyadını değiştirmiştir K. Çocuklara karşı hep sempatik yaklaşmıştır.

Marvell Devereaux en yakın arkadaş olabilir. Ravenclaw öğrencisidir kendisi.

Aslında Macniej Climatice ile sevgili olabilirler diye düşündüm. 17 yaşında dönüşmesi bir yana, kötü karakterinin aksine duygusal bir adamdır aslında. Suratsız ve ruhsuz olarak adlandırılabilir ama tam aksidir.

Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
cc tears.  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100cc tears.  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
cc tears.  Left_bar_bleue50 / 10050 / 100cc tears.  Right_bar_bleue

cc tears.  Empty
MesajKonu: Geri: cc tears.    cc tears.  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 2:27 pm

Euterpe seni rezil etmiş falan olsun mu? Sende onu sevmezsin. Kıl olursun onu gördüğünde falan... Ya da prensesi dost ister misin? Sen bilirsin.
Clarisa için aklıma bir şey gelmedi ama Clarisa ile de kurgu yapalım. Rp yaparız hatta hemen ehehe. ^^
Feronia Fontaine
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Feronia Fontaine

Gerçek İsim : Fer.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Arkasındaki kişilerin onu kollamasına sinir olan sayılı kişilerden sanırım.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

cc tears.  Empty
MesajKonu: Geri: cc tears.    cc tears.  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 4:33 pm

Esin;
Matt ile V dost.
Monica hala, Adrian ise ne oldu henüz çözemedim asdf.
Artı birilerini öldüren birisi saf olabilir, o dünyaları kötülerden kurtaran bir süper kahraman pskiopat eheeem. Wonder Killer Girl, yihhaaa.
Su;
Esin hala oldu ama Kendra'yıda yapalım bir şeyler. Onu büyükbabasından falan koruyabilir. Yazmayı unutmuşum, büyükbabası bunu öldürmek istiyor çünkü melez. Büyükbabasından kaçarken onunla raslantı eseri karşılaşırlar o zaman onu korur şimdi de ona yardım ediyordur tarzı.
Marvell en yakın arkadaş olur, tamamdır.
Macniej Climatice ile sevgili olabilir ama Cass tırsar, kaçar bundan. Macniej onu elde etmek için uğraşır mı ki. Artı hala Adrian ile ne olduk çözemedim onu bi' öğreniyim pme dalıcam.
Serena;
Cass sever Sly'ları, kurnazlar falan.Euterpe dost olabilir, beraber içer coşarlar falan. Hoş kişisel özelliklerini bilmiyor uda ayrı bi' konu.
Clarisa ile özel kurgu bulalım, evet bulalım bulalım.

Edit: Öbür hesaba geçince eklerim. o.o
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

cc tears.  Empty
MesajKonu: Geri: cc tears.    cc tears.  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 6:40 pm

Ekledim herkesi bir hata olursa söyleyin lütfen. o.o
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

cc tears.  Empty
MesajKonu: Geri: cc tears.    cc tears.  Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 12:08 pm

Lejant açtım en sonunda canlar. Hepinizi beklerim asdf.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/t3809-cc-tears
Faith Tilghman
Luminight
Luminight
Faith Tilghman

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Dağ Aslanı. Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliğinin olmaması.
Rpg Puanı :
cc tears.  Left_bar_bleue92 / 10092 / 100cc tears.  Right_bar_bleue
Düello Gücü :
cc tears.  Left_bar_bleue46 / 10046 / 100cc tears.  Right_bar_bleue

cc tears.  Empty
MesajKonu: Geri: cc tears.    cc tears.  Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 12:10 pm

Ben başvurmamışım buraya *-* Aredhel sırdaş tipi bir şey olabilir, Clara'yla da baya yakın olun siz *-*

cc tears.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cc tears.
» Cassandra C. Tears