Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cassandra~

+7
Alexander Matthew Morgan
Bryan Burnell
Aredhel Clementé
Matthew L. Kingston
Alexandra Rhea Galibina
Zdeněk Bogačiovas
Cassandra Masen
11 posters
YazarMesaj
Cassandra Masen
Hogwarts IV. Sınıf
Hogwarts IV. Sınıf
Cassandra Masen

Gerçek İsim : Ceren.
Patronus : Kurt. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Kurnaz.
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue84 / 10084 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 3:02 pm

Cassandra~ Tumblr_lpadi7etnp1r0g2g0o1_500

&Merhabalar efenim. Şimdi benim bir zamanlar ilanım vardı, Kristen Laurel diye. Uzun zaman girmeyince rütbe hariç her şey gitmiş. Ben de karakteri yeniledim. Her şeye sıfırdan başlıyorum.
&Şimdi Cassandra, kendince fazla kurnaz olduğunu düşünür. Eğer onu ilgilendiren bir şey yoksa olayları takip etmez. Kendi çıkarları önce gelir. Fazlasıyla kendine güvenen bir insandır. Kuralları fazla sevmez ve onları yıkmaya bayılır. Bunların sonucu çoğunlukla onun zararına olsa da, oldukça inatçı bir kızdır. İstediği şey için uğraşmaya bayılır. Yakını olarak görmediği insanlara kendini soğuk biri gibi göstermeyi sever. Onu tanıyanlar sadece arkadaşım diyebileceği kişilerdir. Cassandra istediği zaman zayıf yanlarını gösterebilir. Ama bunu yapmaktan kaçınır çünkü ileri zamanlarda birilerinin ona karşı zayıflıklarını kullanmasından korkar. Düşüncelerini söylemekten asla çekinmez, çoğu zaman davranışlarının bir Ravenclaw öğrencisine uymadığını düşünür. Kendini düzeltmeye ve mantıklı biri olmaya zorlar. Sonra da bu davranışlarından vazgeçer. Seçmen şapka onu Ravenclaw binasına uygun gördüyse sorgulamanın kendisine düşmeyeceğini düşünerek kendini rahatlatır. Biraz manyak bir kız da olabilir. Bazen kendi kendine konuşur falan. Ama bunu herkesten uzak olduğu zamanlarda yapar.

Şimdi arkadaş, düşman diyerek kısıtlama yapmayacağım. İsteyen nasıl eklenmek istediğini yazsın, ben de ona göre ekleyeyim. :)

K u r g u l a r;

&Alek Archambeault Bu çocuğu görmek çoğunlukla Cassandra'nın yolunu değiştirmesine sebep oluyor. Korku ya da çekinmek değil kızdaki, belki de görünüşü, belki de yaşının büyüklüğü. Sebebi ne olursa olsun, nadir zamanlarda dinlediği mantığına uyuyor ve mümkün olduğunca uzak duruyor. Gryffindor hakkında her şeyi okuduğu halde, Alek'in o binada olması kızı şaşırtıyor.
&Marvell Devereaux Örnek alıyor. Hogwarts'a geldiğinden beri izlediği kızın davranışları, Cassandra'nın hayran olmasına sebep oluyor. Onunla henüz konuşma fırsatını bulamadı, ortak salonda da sürekli karşılaşmıyorlar. Ama kız onunla tanışmaya kararlı. Sonuçta insan örnek aldığı kişi ile tanışmak ister.
&Macniej Climatice Henüz görmediği ve görmek istemeyeceği vampir. Cassandra, onun sadece adını duydu, bir de binasında onun hakkında konuşulanları. Onun vampir olması bile kızın uzak durması için geçerli bir neden. Vampirler hakkında her şeyi okumuş olması belki de onu korkutan. Onlar hakkında her şeyi bildiğini düşünüyor ve karşılaşma düşüncesi bile tüylerini diken diken ediyor.
&Alexandra Rhea Galibina Ondan sadece bir yaş büyük bu kız ile ilişkisinin nasıl olacağına karar verebilmiş değil. Alexandra her ne kadar Cassandra'ya iyi davransa da, kız onunla arkadaş olmaya çekiniyor. Başkalarının ona abla gibi yaklaşmasını istemiyor belki de. Onunla arkadaşlığının ne gibi yararları olacağını düşünürken duraksıyor. En son yaşadığı yasak orman olayından sonra ise biraz yakınlaşmanın iyi olabileceğini düşünüyor. Ondan daha fazla büyü bilenler çıkarları için her zaman için iyidir değil mi?
&Veronica K. Folchart Ravenclaw bina başkanı. Cassandra'ya yardımcı olan ve kızın yardımını kabul ettiği nadir insanlardan biri. Fazla konuşmuş olmasalar da, eğlenceli birine benziyor Veronica. Cassandra, ona kendince yakın olmaya çalışıyor ama bir süre sonra yeniden soğuk haline bürünüyor. Kız biri ile arkadaşlık etme fobisi, bina başkanına da yansıtmadan edemiyor.
&Alexa Diane Sunny Kızın tek gerçek dostu. Sırlarını anlatmaktan çekinmeyeceği tek kişi. Bazen ise onun suç ortağı. Cassandra'nın korumak için her şeyi yapacağı insan. Alexa bazen kızı ne kadar gıcık ederse etsin, ondan kopamıyor ve dostluğunu devam ettiriyor. Bir bakıma kardeşi gibi görüyor onu. Zor ve kara günlerinde, hep yanına olan bu kıza aynı şekilde karşılık vermeye çalışıyor.
&Bryan Burnell İşte Delilah'ın hoşlandığı çocuk. Kızı durduran tek şey aralarında dört yaş fark bulunması belki de. Aynı zamanda onu hoşlanmaya iten, çocuğun mezun olmasına rağmen okula geri dönmesi. Aynı zamanda Bryan onun kuzeni. Ama ikisi de bilmiyor bunu.
&Alexander Matthew Morgan Eh Delilah fazla güzel bir kız sayılmaz, aşktan pek anlamaz ama bu çocukla geçmişte bir şeyler yaşadığını da inkar edecek değil. Slytherin binasına olan hayranlığıydı belki de onu bu çocuğa iten. Bilmiyor. Ama şimdi onu sadece yakışıklı buluyor. Eski hislerinden kurtulmuş.
&Satellite Romolius Cassandra bu kız ile pek sohbet etmez. Görüp duyduklarına bakarak onun çok saf olduğu sonucunu çıkarmıştır çünkü. Pek belli etmese de, o kızı sevmiyor ve sohbet edecekleri zaman da kaçmak için fırsat kolluyor.
&Cassandra C. Tears Adaşı olmasına karşın, hiçbir yakınlık beslemiyor ona. Cassandra'nın uzak durmak için her şeyini vereceği vampirle bu kadar yakın ilişkisi olması kızı ürkütüyor ve onun bir Ravenclaw'lı gibi davranmadığını düşünüyor. Onun, düşüncelerini öğrendiğinden beri yaptığı hareketler ise sadece kızın daha fazla soğumasına sebep oluyor.
&Feronia Fontaine ...
&Isabella Raven Swan İlk başta biraz itici gelse de, zamanla aynı binada olduğu Isabella'ya alışmıştır Cassandra. Geçen yılların ardından sağlam dostlukları olmuştur, her ikisinin de yalnızlığına olan düşkünlüklerine rağmen.

En son Cassandra Masen tarafından Cuma Ağus. 19, 2011 2:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Zdeněk Bogačiovas
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Zdeněk Bogačiovas

Gerçek İsim : Su. '3
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Isırır.
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 5:36 pm

https://godricshollow.yetkin-forum.com/u1007
    Alek Archambeault & Gryffindor & 17 & Fransız
    Alek Archambeault; Ölüm Yiyen olan bir ailenin çocuğuyken Lord tarafından ya da diğer şahıslar tarafından yetim bırakıldı. Annesi babası öldürüldü ve evlatlık veerildi. Muggle aile onu iyi birisi ve sihir dünyasından uzak tutan kişi olarak görevi kendilerine pay biçseler de, Alek Hogwarts'a girdi. Sonrasında Gryffindor'a yerleşti lâkin 3-5. sınıflardan sonra içindeki kötüyü keşfetti ve şimdi mezun olup bir Ölüm Yiyen olmayı planlıyor. Kötü bir çocuk, Gryffindor'un yüz karası.

https://godricshollow.yetkin-forum.com/u1009
    Marvell Devereaux & Ravenclaw & 15 & Slovak
    Marvell, oldukça çalışkandır ve zekasını her zaman yeni şeyleri keşfetmekte, öğrenmekte kullanır bütün yeteneğiyle. İnsanları analiz etmekte oldukça kudretli bir güce sahiptir. Çevresindeki insanlar onu kolay kolay analiz edemez, kişiliğini ve hislerini geride tutmayı her zaman öncelikli bir düşünce olarak ön planda tutmuştur. Soylu bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Marvell, ailesiyle gayet kusursuz bir yaşam sürdürürken mugglelardan birinin yaşadığı çatışmada ateş altında kalan ailesi yaşamını yitirir ve Marvell banka hesabında yüklü miktarda bir parayla yetimhanenin yolunu tutar. Çok geçmeden 2 yıl sonra Hogwarts'dan davetiye alıp yetimhaneden Hogwarts'a kaçar.

https://godricshollow.yetkin-forum.com/u876
    Macniej Climatice & 17 görünüyor fakat 22 & Slytherin Mezunu & Romen
    Macniej, son sınıf bir Slytherin öğrencisiyken döneminin tanınmış Hufflepuff öğrencilerinden biriyle ilişki yaşıyordu. Popülerdi ve oldukça başarılıydı. Quidditch kaptanıydı ve aynı zamanda da 'Beowulf' adlı bir kulübün üyesiydi. Mezun olmasına 3 gün kala, aynı zamanda evlenmesine de 10 gün vardı. Ve sevgilisi o gece öldü. Macniej ise tarihini aldıkları evlenecekleri gün Karanlık Sahil'de öldürüldü ve dönüştü. Sonrasında da 'Vampir Eğitmeni' olarak Muggle dünyasındaki bir vampir klanından eğitim aldı. Düşünülebilecek her türlü kötü huya sahip olmasına karşın içerisinde çok duygusal, romantik ve centilmen bir erkek vardır.

Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 5:56 pm

Kurgumuz belli hayatım. :)
Cassandra Masen
Hogwarts IV. Sınıf
Hogwarts IV. Sınıf
Cassandra Masen

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 8:22 pm

Ekledim. Beğenmediğiniz yer olursa değiştirebilirim. :)
Matthew L. Kingston
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Matthew L. Kingston

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Baykuş Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gitarist.
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 9:02 pm

Bende bir yer istiyoruum.
*Veronica K. Folchart ben, karakter yanlış asfd. Ama istersen bunu da ekle hani, hatta Adrian Dwain'i de ekleyebilirsin.
Cassandra Masen
Hogwarts IV. Sınıf
Hogwarts IV. Sınıf
Cassandra Masen

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 10:46 pm

Veronica'yı ekledim ama Matthew'ın ve Adrian'ın kurguları ile nasıl bir kişilikleri olduğunu bilmediğim için ekleyemedim. :) Aklıma kurgu gelmedi asdf.
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 3:27 pm

Şimdi Ceroş'um canım, arkadaş olacaklar işte bunlar, öyle. Özellikleri çok benziyor falan, o yüzden birbirlerini ikiz gibi sevsinler *-* Sırdaş mırdaş ve kötü gün dostu gibi olsunlar demiştim ya böyle, öyle yani. Bu kızımızın kurgusu yenilenceği için de en çok takıldıklarından birisi olsun Cass'in *-*
Cassandra Masen
Hogwarts IV. Sınıf
Hogwarts IV. Sınıf
Cassandra Masen

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 5:44 pm

Ekledim İloş. :)
Bryan Burnell
Hogwarts Revir Stajyeri
Hogwarts Revir Stajyeri
Bryan Burnell

Gerçek İsim : deniz
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : şımarık
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue86 / 10086 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue43 / 10043 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:52 pm

Selam kuzen, ben geldim. :D
Alexander Matthew Morgan
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Alexander Matthew Morgan

Gerçek İsim : İlk.
Patronus : Hidra. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Umursamaz.
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:50 pm

Ünlünü çok layk ettim Jeroj, geçmiş isteyreem.

Satellite'yle de bişeyler bul hacı, saf kız tripleri aynı yeani. ;)
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Gerçek İsim : thepreciouslove*
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Psikopat.
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:58 pm

Cassandra C. Tears, 16. Yunan.
Yunan Tanrılarına inanmayı seçmiştir. Tüm mitoloji kitaplarını okumuş, araştırmalar yapmıştır. Yedi yaşında bir bıçak ve iple birini boğmuş, gören diğer kişiyide bıçakla öldürmüştür. Bunun sebebi ise Yunan Tanrıları'nın kişilerin içine girdiğini düşünmesidir. İçinde kötü tanrılar olduğunu düşündüğü kişileri belirleyip öldürmüştür. Bunun dışında oldukça sevimli, saf biridir. Tabii psikopat olmasının dışında. Her ne kadar birilerini öldürse de hiçbir zaman Slytherin tipli biri olmamıştır. Kötü değildir, hatta iyidir. Evet, gerçekten iyidir. Çünkü öldürdükleri kişilerin kötü olduklarına inanıyordur ve herkese iyilik olsun diye onları öldürüyordur. Zaman zaman onunla konuşurken onun gözü başka bir tarafta olur ve hafifçe mırıldanır. Tanrılarla konuştuğunu düşünür böyle zamanlarda, Tanrılar ona mesaj yolluyor ne yapması gerektiğini söylüyordur. Çok zekidir, o kadar zekidir ki kimse onun bir katil olduğunu şu ana kadar fark etmemiştir. Fazlasıyla kurnazdır, tek bir cümlesiyle insanları kandırabilir. İçine kapanık değil aksine çok girişken biridir. Eğlencelidir ve kolaylıkla arkadaş edinebilir. Soğukkanlıdır ve insanların üzülüp ağladığı olaylara tepki göstermez, ruhsuz olarak gösterilebilir.

---

Cassandra -benim karakter- senin görüşmek istemeyeceğin vampirden -mac- hoşlanıyor. Hatta bir ilişkileri var denebilir. Buda sebep olmak üzere senin karakterin Cass'tan ürkebilir, onu sevmez. Ravenclaw'a uygun olmadığını düşünür. Benim karakterim bunu öğrenince onunla alay eder, rezil eder falan. Cassandra -benimki- düşmanlık beslesede sevmez.
Yada sen bilirsin işte ben saçmaladım.

---

Birde Slytherin binasından bir karakterim var. Karakteri anlatıyım çünkü hiçbir fikrim yok ne olur diye.

Feronia Fontaine, 15. Fransız.
Zaman zaman huysuz ve umursamaz bir tavır takınsa da genellikle eğlenceli biridir. Onunla ne ister yapabilirsin, ispiyonlamaz. Sır çıkmaz. En iyisi ben seçmen şapkaya yazdığımı koyuyum. Doğduğundan beri sıkı kurallarla, belli bir amaç için yetiştirilmiştir. Yaptığı her hareketinde bir kontrol vardır. Ailesinin Fransa'nın en köklü ailelerinden biri olması onda büyük ego oluşturmuştur. Daha küçük yaşlarındayken kibrinin esiri olmuştur. Ölmemek için çevresindeki herkesi ama herkesi öldürebilir. Arkadaş gruplarından daima nefret etmiştir. Bulanıklar gözünde değersizdir. Dış görünüme önem verir, içindekilerin dışına yansıdığına emindir. Önyargılıdır fakat o kadar çok dikkat çekmez bu özelliği. Kötü özellikleri olmasına rağmen sinir bozucu değildir. "İyiler her zaman kazanır." sözünün yalnızca filmlerde olduğunun, gerçekte hep kötülerin kazanacağına gerçekten inanır. Eğitim gözünde önem taşır. Zekidir ama çok çok zeki değildir, bunun için çaba harcamaz. Tanımadığı kişilere karşı soğuk tavırlı olsa da eğlenceli biridir. Onun bu kısmını görmek sadece zamanlama ile ilgilidir. Güven kavramı onun için değersiz, gereksiz bir kavramdır. Kendine bile güvenmemesi gerektiğini düşünür. Kendisinin diğerlerinden üstün olduğunun farkındadır ama dünyadaki tek en üstün olmadığını bilir. Ama şu ana kadar o kişiye rastlamamıştır ve o öldükten sonra doğacağına inanır. Alay konusu olmak en büyük korkusudur fakat bunu bilen kişi neredeyse yoktur. Eğer onunla alay edilirse karşısındaki kişi kaç yaşında olursa olsun güçlerini ona zarar vermek için son zerresine kadar kullanır. İntikam için doğmuştur denilebilir, ailesinin öcünü almak için mugglelara savaş açmıştır. Ha birde Fer içki içer ama sigara kullanmaz.
Cassandra Masen
Hogwarts IV. Sınıf
Hogwarts IV. Sınıf
Cassandra Masen

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 10:12 pm

Hoş geldin kuzen. :)
Ekledim İlkinjim. Ama ünlü değişikliği olduğu için biraz değiştirdim, üzerinde değişiklikler yaparız isteğe bağlı asdf.
Cassandra'yı ekledim fakat Feronia için benim de aklıma bir şey gelmedi. Belki Cassandra hayran olabilir kıza falan. Ona göre düzenlerim.
Caroline Klein
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Caroline Klein

Gerçek İsim : D.
Patronus : Baykuş. Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Pratik zeka.
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 11:28 am

İlk başta biraz itici gelse de, zamanla aynı binada olduğu Isabella'ya alışmıştır Cassandra. Geçen yılların ardından sağlam dostlukları olmuştur, Isabella'nın yalnızlığına düşkün olmasına rağmen.

* Bunun gibi bir şeyler olabilir idol, sen eklersin işte. :)
Cassandra Masen
Hogwarts IV. Sınıf
Hogwarts IV. Sınıf
Cassandra Masen

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimeCuma Ağus. 19, 2011 2:03 pm

Ekliyorum idol. :)
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
Cassandra~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Cassandra~ Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Cassandra~ Right_bar_bleue

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 5:43 pm

Clarisa; Herm klasik işte yani. Bir farkı yok. Tek farkı yaşadıkları oda şuan bilinmiyor. Tek bilinen şey; Slytherin'li üvey ailesi ile kaldığı falan.
Euterpe; Bencil, şımarık, kendini beğenmiş. Her şey onun istediği şekilde olmalı. Kendine Slytherin Prensesi der. Çıkarları için her şeyi yapar. Tam bir Sly anlayacağın. Aslında bir özelliği yok fakat kara büyülerde usta olması herkesi korkutuyor.
Anastacia; Bu da Hufflepuff mezunu Sihir Tarihi profesörü. Fazla sevecendir. Normalde tarih sıkıcıdır ancak o eülenceli işler derslerini.

İstediğin gibi ekleyebilirsin, sana bırakıyorum. ^^ Sorun olursa söylersin zaten.
Zachary L. Green
Hogwarts Hastane Kanadı Görevlisi
Hogwarts Hastane Kanadı Görevlisi
Zachary L. Green

Gerçek İsim : İlayda.
Patronus : Yabani Köpek. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Satellite'dan başkasına bakmaz k5.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Cassandra~ Empty
MesajKonu: Geri: Cassandra~   Cassandra~ Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 5:49 pm

İsim değişikliği Cero *-* der Clara.

Cassandra~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cassandra.
» Cassandra
» Cassandra C. Tears