Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Le Ciel Et L'enfer

4 posters
YazarMesaj
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue

Le Ciel Et L'enfer Empty
MesajKonu: Le Ciel Et L'enfer   Le Ciel Et L'enfer Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 10:49 am

Selam millet. Tekrar imza yapmaya başladım, eski konuyu yolladım. Ama bu demek değil ki gözleriniz kör olabilir. Ama bence eskisine göre iyi oldu, bence. Neyse lafı uzattım bayağı, buyrunuz, yorumlar sizin.

Beautiful Blue Eyes:

Galea P. Disciple:

Dora:

Galea P. Disciple 2:

Annie Lynch:

Annie Lynch 2:

Annie Lynch 3:

Çok iyi olmadı ama o benim aşkıııım:

Öhöm. Jared işte.:

Bu da Jared. Magical:

Bu da Jared.:

Avril diyorum ve susuyorum:

Bu kadaaaaan.
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Eltorn Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Bina arkadaşlarından bayağı farklı.
Rpg Puanı :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue

Le Ciel Et L'enfer Empty
MesajKonu: Geri: Le Ciel Et L'enfer   Le Ciel Et L'enfer Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 11:04 am

Oha çokoş olmuş bence, eski takımları hatırlıyorumda baya fark var yani. :D
Annie Lynchler çok tatlı özellikle. *-*
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Rpg Puanı :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue

Le Ciel Et L'enfer Empty
MesajKonu: Geri: Le Ciel Et L'enfer   Le Ciel Et L'enfer Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:14 pm

Ehii, Esiiin =D
Teşekkürleeeer :D
Evet bende şimdi eski takımları hatırladım, ıyk. <3
Yorumun benim için çoook önemlii <3
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue

Le Ciel Et L'enfer Empty
MesajKonu: Geri: Le Ciel Et L'enfer   Le Ciel Et L'enfer Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 8:42 pm

Ben çok sevdim bunlarıı *-*
Feronia Fontaine
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Feronia Fontaine

Gerçek İsim : Fer.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Arkasındaki kişilerin onu kollamasına sinir olan sayılı kişilerden sanırım.
Rpg Puanı :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Le Ciel Et L'enfer Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Le Ciel Et L'enfer Right_bar_bleue

Le Ciel Et L'enfer Empty
MesajKonu: Geri: Le Ciel Et L'enfer   Le Ciel Et L'enfer Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 6:53 pm

Çok hoşlar. Son Avril imzası ,çok çok çok hoş. Avril'in altındaki font özel mi bu arada? Son imzada. o.o
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Le Ciel Et L'enfer Empty
MesajKonu: Geri: Le Ciel Et L'enfer   Le Ciel Et L'enfer Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 4:46 pm

İlayda: Bende sevmene sevindim. <3

Fer: Tişikkür ederiim. Beğenmene sevindim. Ve vet o özel bir font ama nerden indirdiğimi unuttum. :P Hafızama s*ç. :D

Le Ciel Et L'enfer
1 sayfadaki 1 sayfası